Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nnamdi visszavonul.
Hát kössz szépen mindent. 😀
Azonban az átjött, hogy nagyon értelmes ember és öröm volt hallgatni a nyilatkozatait.

Egy érdekes komment ezzel kapcsolatban egy Eagles-fantól:
"I hate sports. Because they have made me hate Nnamdi and love Michael Vick. It really makes no sense."
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Chipnél egyszerű a taktika 😀
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Akik nem edzettek nálunk:
- Vandervelde
- Mathis (betegség)
- Colt Anderson

Azonban az edzés után Wolff panaszkodott a térdére, hogy még mindig érez fájdalmat.
Szóval nagy eséllyel Ő se fog játszani vagy csak nagyon limitáltan.

Dallas - Nem edzett:
- Dez
- Lee
- Romo
- és a spanunk Ernie Sims
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Érdekelne a statisztika, hogy mennyiszer volt célba véve az első 5 meccsen.mustaine
Jó kérdés. Ha vki tud ilyet statot, akkor megoszthatná.
Annyit tudok, hogy eddig 3 dropja van, 80x vették célba és ebből 55 elkapást szerzett.
A 12. hétig 53x dobtak rá és 31 elkapása volt és már akkor is 3 droppal állt.
De, hogy ezekből a rádobásokból mennyi volt ténylegesen elkapható az is jó kérdés.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Maclin sajnos nagy veszteség, de szerencsére Cooper nagyon jól helyettesítette az egész szezon alatt. Eddig 50 TD-t szerzett a csapat (holtversenyben 2. a ligában a Bengals-szel), ami szép teljesítmény egy teljesen megújuló csapattól. Szerintem a D# teljesítményétől függetlenül meglesz a vasárnapi meccs, legalább 2 pontszerzésnyi különbségre tippelek javunkra, nagyon jó formában vagyunk.karmigran
khhm-khhmmm-khmmm 😊

Szezon első 5 meccsén összesen: 8 elkapás, 93 yard, 1 TD
És ekkor hozta össze a Giants elleni 0-zást is.

Azóta eltelt 10 meccs. 5ös bontásban:
- 20 elkapás, 462 yard, 6 TD
- 16 elkapás, 241 yard, 1 TD

Szal az egész szezon egy kicsit túlzás, de igen október közepétől úgy összességében jól teljesít.Bébé
Mióta Foles játszik. Amúgy relatív egy WR megítélése, mert nagyjából attól függ, hogy mennyit keresi a QB, Vick szinte csak DeSeant használta. Az idény elején nem hiszem, hogy sokkal kevésbé szeparálódot volna Sunshine, (emlékszem a videóra vmelyik meccsről amikor ott integetett üresen, Vick meg nem passzolt neki) vagy szétdropolta volna az agyát. Érdekelne a statisztika, hogy mennyiszer volt célba véve az első 5 meccsen.

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Maclin sajnos nagy veszteség, de szerencsére Cooper nagyon jól helyettesítette az egész szezon alatt. Eddig 50 TD-t szerzett a csapat (holtversenyben 2. a ligában a Bengals-szel), ami szép teljesítmény egy teljesen megújuló csapattól. Szerintem a D# teljesítményétől függetlenül meglesz a vasárnapi meccs, legalább 2 pontszerzésnyi különbségre tippelek javunkra, nagyon jó formában vagyunk.karmigran
khhm-khhmmm-khmmm 😊

Szezon első 5 meccsén összesen: 8 elkapás, 93 yard, 1 TD
És ekkor hozta össze a Giants elleni 0-zást is.

Azóta eltelt 10 meccs. 5ös bontásban:
- 20 elkapás, 462 yard, 6 TD
- 16 elkapás, 241 yard, 1 TD

Szal az egész szezon egy kicsit túlzás, de igen október közepétől úgy összességében jól teljesít.
több mint 10 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Maclin sajnos nagy veszteség, de szerencsére Cooper nagyon jól helyettesítette az egész szezon alatt. Eddig 50 TD-t szerzett a csapat (holtversenyben 2. a ligában a Bengals-szel), ami szép teljesítmény egy teljesen megújuló csapattól. Szerintem a D# teljesítményétől függetlenül meglesz a vasárnapi meccs, legalább 2 pontszerzésnyi különbségre tippelek javunkra, nagyon jó formában vagyunk.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Eagles might be healthiest team in NFL history. No 53-man roster transactions since season started. No starters limited/DNP on injury reportbaggio
Sport science forever! 😀
Vagy szerencse. Majd az idő eldönti.

Plusz visszakapjuk a tavalyi évet és ne felejtsük el, hogy a TC alatt Maclin, Hunt, Jason Phillips és Benn is IR-re került.

És mindegyikőjük az ACL-ét szakította el. Nem értek hozzá, szóval nem vonok le következtetéseket, hogy ez mitől van, de annyiban ez nagy szopás, hogy ki tudja, hogy vmelyikük is fog-e még olyan jól játszani, mint a sérülés előtt.Bébé
de így legalább lett felkelt a nap, és lett sunshine

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Leferdíteni nektek sajna nem tudom, de biztos van aki érti és érdekes lehet a meccs előtt:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/geykilfymoquetiqbiom
Philadelphia Eagles will adjust to Dallas Cowboys in rematch
The Cowboys' defense held Chip Kelly's dynamic Eagles offense to three points in Week 7. Bucky Brooks explains how Nick Foles and Co. will counter Sunday with the NFC East title on the line.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Eagles might be healthiest team in NFL history. No 53-man roster transactions since season started. No starters limited/DNP on injury reportbaggio
Sport science forever! 😀
Vagy szerencse. Majd az idő eldönti.

Plusz visszakapjuk a tavalyi évet és ne felejtsük el, hogy a TC alatt Maclin, Hunt, Jason Phillips és Benn is IR-re került.

És mindegyikőjük az ACL-ét szakította el. Nem értek hozzá, szóval nem vonok le következtetéseket, hogy ez mitől van, de annyiban ez nagy szopás, hogy ki tudja, hogy vmelyikük is fog-e még olyan jól játszani, mint a sérülés előtt.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Eagles might be healthiest team in NFL history. No 53-man roster transactions since season started. No starters limited/DNP on injury reportbaggio
Pont erről beszéltem múltkor, hogy irtó szerencsések vagyunk ebben a szezonban ilyen szempontból. De talán már meg is érdemeljük a rengeteg szopás után.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Eagles might be healthiest team in NFL history. No 53-man roster transactions since season started. No starters limited/DNP on injury report


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ha Vandervelde nem fogja tudni vállalni a játékot, akkor Mathis lesz a cserecenterünk.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Marcus Foles:
Overheard earlier at the Manning house:
"Hey Eli, could you pass the potatoes? Actually, Peyton, you better do it" 😀

Marcus Foles egy kitalált személy, akinek twiiteraccountja van.
Ugye Vicknek a tesója Marcus Vick és szokott pár hülyeséget kiírni twitterre (csak Ő nem annak szánja). És így, hogy Foles lett a kezdőQB vki létrehozta Marcus Folest. 😀 Néha ír pár jót.

Tudom-tudom, akkor miért nem abból linkeltem. 😀
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
tényleg Bébé, javítsd már át pls az ötös pontban a 38-6-ot 44-6-ra! valamiért kisebb alázásra emlékeztem... köszi 😊slowmotion
Jah az fel se tűnt, csak a 24-0-ra koncentráltam. 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Egy kis visszaemlékezés a 44-6-ra:
 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Wulfs-Den-44-6-An-Oral-History/a9a17e1b-6366-429e-9218-44b946aa2704

 www.youtube.com/watch?v=n8pPAeUg8Ys

Remélem idén is hasonlóban lesz részünk. 😊Bébé
tényleg Bébé, javítsd már át pls az ötös pontban a 38-6-ot 44-6-ra! valamiért kisebb alázásra emlékeztem... köszi 😊
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sean Lee biztos, hogy nem fog játszani ellenünk. Ez se olyan szar hír a számunkra.

Nálunk két ember nem edzett: Colt Anderson és Vandervelde.
A többiek mind fullon tolták.
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ha mi győzünk (10-6), miénk a 3. seed, viszont ha a Dallas nyer (8-8), akkor a GB - CHI meccs győzteséé lesz a 3. seed (ha nem tévedek)mustaine
A WC-ben attól még hazai pályán játszik, mivel csoportgyőztes.
Utána lévő fordulóban idegenben játszanak mindenképpen.
A főcsoportdöntőig meg úgyse jut el a Bears. 😛 😀Bébé
Sose lehet tudni. A PO-ban új bajnokság kezdődik! 😊
több mint 10 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Cole Sound FX eleg jo formaban volt, remelem vasarnap folytatja.
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000304169/Sound-FX-Trent-Cole
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ha JJ-n múlik Romo játszani fog...............dande
JJ nem (ilyen) hülye, nem tenné tönkre a legdrágább játékosát még ezért a meccsért sem. A gerincsérvnek a fele sem tréfa, szóval azért megy csak a porhintés, hogy megzavarja kicsit az edzőket Philadelphiában.

Amúgy sima zakó lesz a Cowboys részéről, nem kell aggódnotok. Csoport meccs ide vagy oda, alig van ép kulcsjátékos, az edzők bolondok, a játékosok alulteljesítenek. Az Eagles viszont lendületben van, nem tudom elképzelni hogy tudná ez a sok fronton leamortizált Cowboys csapat megfogni őket.gyeek
vikingeknek is sikerült... Én jobban örülnék ha egy teljesen egészséges cowboys ellen játszanánk, mert akkor oda tennék magukat a srácok, így viszont megvan az esély az alulteljesítésre.... jobban félek ettől a meccstől mint akármelyik másiktól. sajna.ano92
Ha eddig féltél, akkor most ideje gatyát cserélned! Jon Kitna visszatért a ligába! \o/

Ezt copy+pasteljétek az esti imátokba: "Kitna lézereitől ment meg Uram minket!"

Viccet féltretéve (Kitna király, ez nem vicc) megtisztelő, hogy még ez a sokféleképpen szájbavágott Cowboys is aggaszt, de sajnos 2008at kell hogy újraéljem. Most legalább felkészült vagyok.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Ha McDonalds lenne perelnék 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Kicsit off téma, de régebben szóba került a Cheesesteak burger és még Rata tervezett is egyet....erre megcsinálták.
.....és kivel reklámozzák ?! xD


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom,hogy nyerni fogtok,de szeretném,hogy mi nyerjünk és a Dallas. Egy hazai meccs jó lenne még pluszban idén! 😊 Boldog Karácsonyt!Süsü
Én eddig szerettem a Süsüt és ő is szerintem büszke volt a nevére ezt most miért kellett ááááááá brühühü 😕 😉 😛dande
Ne értsétek félre! Semmi bajom veletek! 😀 Én csak a számunkra legmegfelelőbb állást szeretném az pedig jelenleg ez lenne. Ki ne szeretne hazai pályán menetelni egy darabig a PO-ban?! 😉Süsü
Nyugi értem és szerintem úgy is írtam semmi probléma 😀
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ha mi győzünk (10-6), miénk a 3. seed, viszont ha a Dallas nyer (8-8), akkor a GB - CHI meccs győzteséé lesz a 3. seed (ha nem tévedek)mustaine
A WC-ben attól még hazai pályán játszik, mivel csoportgyőztes.
Utána lévő fordulóban idegenben játszanak mindenképpen.
A főcsoportdöntőig meg úgyse jut el a Bears. 😛 😀
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ne értsétek félre! Semmi bajom veletek! 😀 Én csak a számunkra legmegfelelőbb állást szeretném az pedig jelenleg ez lenne. Ki ne szeretne hazai pályán menetelni egy darabig a PO-ban?! 😉Süsü
Hát de nem értem. Ha megveritek a Packerst, akkor hazai pályán fogtok játszani, attól függetlenül h mi mit játszunk.Bébé
Ha mi győzünk (10-6), miénk a 3. seed, viszont ha a Dallas nyer (8-8), akkor a GB (8-7-1, ha győznek)- CHI (9-7, ha győznek) meccs győzteséé lesz a 3. seed (ha nem tévedek)