Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ne értsétek félre! Semmi bajom veletek! 😀 Én csak a számunkra legmegfelelőbb állást szeretném az pedig jelenleg ez lenne. Ki ne szeretne hazai pályán menetelni egy darabig a PO-ban?! 😉Süsü
Hát de nem értem. Ha megveritek a Packerst, akkor hazai pályán fogtok játszani, attól függetlenül h mi mit játszunk.
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Tudom,hogy nyerni fogtok,de szeretném,hogy mi nyerjünk és a Dallas. Egy hazai meccs jó lenne még pluszban idén! 😊 Boldog Karácsonyt!Süsü
Én eddig szerettem a Süsüt és ő is szerintem büszke volt a nevére ezt most miért kellett ááááááá brühühü 😕 😉 😛dande
Ne értsétek félre! Semmi bajom veletek! 😀 Én csak a számunkra legmegfelelőbb állást szeretném az pedig jelenleg ez lenne. Ki ne szeretne hazai pályán menetelni egy darabig a PO-ban?! 😉
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
én csak djaxnek adnék labdát, hogy melegyen a rekordja 😀dd jólvan, felfogtam amit mondani akarsz amúgy, csak jó néha trollkodni.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Nem értitek. Én is imádom a rekordokat, mint mindenki. Legendákat szülnek. Én azt nem szeretem, amikor valaki úgy éri el, hogy direkt rámegy. Ha onnantól Foles nonstop dobál, hogy meglegyen a 8. TD, nekem az nem akkora dolog, mint ahogy elérte a 7-et. Mondok még példát, mert nem esik le egyeseknek. Rondo tavaly elég szép szériában volt a 10+ asszisztos meccsekkel, és úgy nézett ki megdöntheti Magic rekordját. Erre görcsösen elkezdett asszisztolni folyamatosan, ami még a csapat kárára is ment már. Magic nem úgy álltotta fel a rekordot, hogy húúú ameddig csak lehet csinálom, hanem játszott ahogyan kell, és eddig jutott.

ano te főleg nem értetted meg. Ha a play úgy hozza, meg a játék, akkor rendben van, de itt is megtehetem azt, hogy csak Sós Petire dobálok, hátha elkapkodja a 15 yardot.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom,hogy nyerni fogtok,de szeretném,hogy mi nyerjünk és a Dallas. Egy hazai meccs jó lenne még pluszban idén! 😊 Boldog Karácsonyt!Süsü
Én eddig szerettem a Süsüt és ő is szerintem büszke volt a nevére ezt most miért kellett ááááááá brühühü 😕 😉 😛
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Mert van olyan rovat a rekordok jegyzékében hogy direkt menntek-e rá? 😊Rataxes
Nem jegyzik sehol, de én semmibe sem nézem az olyan rekordot. Asszem tavaly volt, hogy valami egyetemista kosaras gyerek vert vagy 120 pontot, de direkt erre ment rá.Eazzy
Szóval, ha Folest nem ültetjük le a Raiders ellen és megdobja a 8. TD-jét, akkor az semmis lett volna nálad? 😊Bébé
igen, semmise lett volna. És még sportszerútlen is, kiütni szegény raiderst...

A LOFASZT, !!!!!!!!!!!! SZÉTREPEDT VOLNA A FEJEM NEKEM HA MEGVAN A REKORD!!!!!! A rekordok jók, akik beállítják/megdöntik a rekordokat, rájuk emlékszünk. pl.: emlékszel manningre? tudod aki uralta a ligát 10+ évig és öreg korára is dobott 50+ td-t!!! Kellenek a rekordok. Gömbfociban nem látom sok értelmét az ilyen ki hány gólt ver meg stb. De itt igen is jó hogy vannak, mert ez alapból egy olyan csapatsport ahova kell néha egy kis individual díj. Me még a hazaiban egy egy csatár az aranycsukáért elönzőz sok helyzetet, itt egy elkapó pl megpróbálja minél jobban megcsinálni a playt (ha az egyéni díj motiválja), magában a rendszerben is az ilyen önzőség ki van zárva.

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Mert van olyan rovat a rekordok jegyzékében hogy direkt menntek-e rá? 😊Rataxes
Nem jegyzik sehol, de én semmibe sem nézem az olyan rekordot. Asszem tavaly volt, hogy valami egyetemista kosaras gyerek vert vagy 120 pontot, de direkt erre ment rá.Eazzy
Szóval, ha Folest nem ültetjük le a Raiders ellen és megdobja a 8. TD-jét, akkor az semmis lett volna nálad? 😊
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Mert van olyan rovat a rekordok jegyzékében hogy direkt menntek-e rá? 😊Rataxes
Nem jegyzik sehol, de én semmibe sem nézem az olyan rekordot. Asszem tavaly volt, hogy valami egyetemista kosaras gyerek vert vagy 120 pontot, de direkt erre ment rá.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
😀
Eagles Nick Foles will make $29,412 this week. Cowboys signed Jon Kitna out of retirement, he will make $55,294 this week.
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
El is lopom Dorenbost. 😀Bébé
Van ilyen méretben is :  i15.photobucket.com/albums/a374/kiltguyofscots/sigs/LaB.png , de sztem lekicsinyítve jobb. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
hogy?Janek
Favre-al országos cimborák voltak. Szezon utsó meccs. 1 sack kell a rekordhoz.

Páran meggyanúsították Favre-ot, hogy túl könnyen adta magát. 😀

El is lopom Dorenbost. 😀
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Találtam pár jó képet.
Like a Boss:

Signek sem rossz 8-) :  img703.imageshack.us/img703/1315/nbvl.png
Kelce ugly sweater szettben:
...és Foles 1 naposan:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
hogy?

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Mert van olyan rovat a rekordok jegyzékében hogy direkt menntek-e rá? 😊Rataxes
Nincs, de pl. Strahan sack-rekorjáról mindenki tudja, hogy hogy jött össze. 😛 😀
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Mert van olyan rovat a rekordok jegyzékében hogy direkt menntek-e rá? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Amúgy szép dolgok a rekordok, de remélem véletlen sem akar majd erőltetni senki semmit. Azok a rekordok nem is érnek semmit mondjuk, aminél direkt rámennek.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
J. Charles jó eséllyel nem is játszik mert a kc meccs teljesen lényegtelen ...

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Pár rekord, ami megdőlhet a Dallas ellen:

- Shady 189 futott yarddal előzi a második helyen álló Jamaal Charlest. Nagy eséllyel ezt be fogja húzni. 32 yarddal előzi meg ugyancsak Charlest az összyardok tekintetében. Ez necces lesz. 😀
- 37 futott yard kell Shadynek, hogy megdöntse Wilbert Montgomery franchise rekordját. (1513 yard - 1979) Erre is van esély.
- 93 összyard kell, hogy megdöntse Westbrook all-purpose yards rekodrják. (2104 yard - 2007)
- Shady és Foles lehet 1965 után az első duó, akik vezetik a ligát futott yardokban és passer-rating-ben. Ehhez Folesnek elég lehozni egy átlagos meccset.
- DeSean-nak 106 elkapott yard kell, hogy megdöntse Mike Quick franchise rekordját (1409 yard - 1983).
- Az offense-nek 5 db 20 yardnál hosszabb játék kell, hogy megdöntsék a Rams rekordját 2001-ből.
- 77 yardot kell elérniük a támadóknak, hogy franchise rekordot döntsenek az egy szezonban elért szerzett yardok tekintetében. A rekordot a 2011-es csapat tartja. (Az előző 2-3 évben is mindig rekordot döntöttek Martyék.)
- Ha a Dallas ellen összejön a 400+ támadó yard, akkor a harmadik csapat leszünk az NFL történetében, akiknek ez egy szezonban 13x sikerült.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Akik sérülés miatt idén nem tudtak játszani ellenünk:
 www.philly.com/philly/blogs/red_zone/You-could-make-an-incredible-team-out-of-the-players-who-did-not-play-against-the-Eagles-this-season.html
Nem rossz csapat. 😀
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Tudom,hogy nyerni fogtok,de szeretném,hogy mi nyerjünk és a Dallas. Egy hazai meccs jó lenne még pluszban idén! 😊 Boldog Karácsonyt!
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Egy kis visszaemlékezés a 44-6-ra:
 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Wulfs-Den-44-6-An-Oral-History/a9a17e1b-6366-429e-9218-44b946aa2704

 www.youtube.com/watch?v=n8pPAeUg8Ys

Remélem idén is hasonlóban lesz részünk. 😊
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Boldog karácsonyt mindenkinek!

Én elégedett lennék egy PO ajándékkal!

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Vasárnap pont Eaglesmcnabb-el beszéltük, hogy kik az ismert Eagles-fanok. Hát Justin Bieber is közéjük tartozik. 😀
 www.bleedinggreennation.com/2013/12/25/5243050/justin-bieber-retirement-world-famous-eagles-fan-cowboysBébé
na ez a buzi, tuti hogy divat 😀
állítom hogy 5 embert nem tud felsorolni az aktuális rosterből 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
DRC is csak nálunk volt szar, most meg pro bowl szint? Ezen miért nem lepődök meg? 😀mustaine
Ellenben Nnamdit már év közben kivágta a 49ers... 😀Bébé
DRC is csak jó csapatban tud jól játszani. Nálunk tavaly nem tudott húzóember lenni, hanem szépen lesüllyedt a gyenge védelem szintjére. Ha ingyen adnák sem kéne most már Fletcher vagy Williams helyett. Nekik limitáltak a képességeik, de legalább odateszik magukat és nem félnek attól, hogy bekoszolják a kezüket. Nem tudom DRC mikor állt volna be sérülések miatt a spec.teambe, mint Fletcher, aki nem alibizett, hanem még ki is harcolt egy fumble-t.


több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Vasárnap pont Eaglesmcnabb-el beszéltük, hogy kik az ismert Eagles-fanok. Hát Justin Bieber is közéjük tartozik. 😀
 www.bleedinggreennation.com/2013/12/25/5243050/justin-bieber-retirement-world-famous-eagles-fan-cowboysBébé
tudod, hol a hiba. Hogy tudtál beszélni, ott a hiba, ittál te rendesen egy ilyen kibaszott jó meccsen? 😀ddano92
Előtte volt az órákkal 😊