Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Nagy volt a potenciál Heneryben, de én remélem kihajintjuk amint lehet. Multkor 49-ről úgy verte be, hogy az 65-ről is bement volna, de ekkor már bőségesen vezettünk. Amikor igazán kéne, akkor meg 35-ről kihagyja. Egyértelmű mentális hiányosság. Felesleges szenvedni vele.Eazzy
Jön a ban. Sztem ezt töröld, mielőtt Höri meglátja. 😀

Kivágni nyilván baromság lenne, de majd a TC-ben jó lenne megversenyeztetni valami értelmes kickerrel.Bébé
Megversenyeztetjük TC-ben, komoly nyomás nincs, és marad megint Ő a kezdő. Én nem örülnék neki.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Foles élete meccsére készül:
 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/foles-got-big-game-experience-high-school
Eddig a középiskolai állami döntő volt a legnagyobb meccs, amin játszott.
Remélem a Texas-i fiú elkeni a Cowboys száját. 😀
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nagy volt a potenciál Heneryben, de én remélem kihajintjuk amint lehet. Multkor 49-ről úgy verte be, hogy az 65-ről is bement volna, de ekkor már bőségesen vezettünk. Amikor igazán kéne, akkor meg 35-ről kihagyja. Egyértelmű mentális hiányosság. Felesleges szenvedni vele.Eazzy
Jön a ban. Sztem ezt töröld, mielőtt Höri meglátja. 😀

Kivágni nyilván baromság lenne, de majd a TC-ben jó lenne megversenyeztetni valami értelmes kickerrel.Bébé
Majd Chip megoldja a mentális gondjait. Ebben nagyon jó 😊
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nagy volt a potenciál Heneryben, de én remélem kihajintjuk amint lehet. Multkor 49-ről úgy verte be, hogy az 65-ről is bement volna, de ekkor már bőségesen vezettünk. Amikor igazán kéne, akkor meg 35-ről kihagyja. Egyértelmű mentális hiányosság. Felesleges szenvedni vele.Eazzy
Jön a ban. Sztem ezt töröld, mielőtt Höri meglátja. 😀

Kivágni nyilván baromság lenne, de majd a TC-ben jó lenne megversenyeztetni valami értelmes kickerrel.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Nagy volt a potenciál Heneryben, de én remélem kihajintjuk amint lehet. Multkor 49-ről úgy verte be, hogy az 65-ről is bement volna, de ekkor már bőségesen vezettünk. Amikor igazán kéne, akkor meg 35-ről kihagyja. Egyértelmű mentális hiányosság. Felesleges szenvedni vele.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Valamiért épp nézegettem A.J Greent aztán rájöttem milyen szar volt az a draft nekünk...

Ugye ebből Henery és Kelce aki starter
Azt nézve hogy kiket lehetett volna még akár posztra is húzni...
eleve G-t nem húzok 1/23 ra pl utána ment ki C.Jordan vagy Wilkerson..
de 3. körben ment ki Hudson aki igaz már center....Janek
Jah hát ott a CBA-s dolgokkal nagyon nem tudtunk mit kezdeni. Legalábbis a draft részről. A FA az jól összejött FA szempontból, csak a pályán nem igazán látszott meg a dolog. 😀

Akkor mi sima 4-3-as D# voltunk, szóval ezért nem is jött annyira számításba (nem volt nálunk olyan magasan) se C.Jordan, sem pedig Wilkerson.

Dion Lewis bírtam és reméltem, hogy a Browns-nál majd összejön neki, de sajnos egy sérülés közbeszólt.
Havili-nek is örültem, de sajnos Őt se használtuk ki igazán. Talán a Coltsnál megragad és lesz belőle vmi.
Lloyd megérte a kockázatot (mindenki tudta, hogy sérült), sajnos nem jött be.
Casey olyan elmegy. De persze én nagyon örültem meg örülök, hogy nálunk van. Olyan Mikell-es későn érő típus. 😀 Lesz Ő még a kezdőben. 😀
De hát az első három pick. 😀
Watkins bírtam, a Senior Bowl-on tetszett, de úgy voltam vele, hogy inkább a második kör elején jöjjön. De így hogy behúztuk úgy voltam vele, hogy ez se gáz ha beválik és 4-5 évig jó lesz. Hát ez nem igazán így alakult. 😀
Jarrett-re meg azt hitte Reid, hogy az új Dawkins. Hát majdnem. 😀
Marsh pedig 3. körben korai volt. Ott potenciált draftoltunk, ami nagyon nem jött ki. Még. 😀
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Azt nézve hogy kiket lehetett volna még akár posztra is húzni...
eleve G-t nem húzok 1/23 ra pl utána ment ki C.Jordan vagy Wilkerson..Janek
26 éveset meg főleg nem 😀

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Valamiért épp nézegettem A.J Greent aztán rájöttem milyen szar volt az a draft nekünk...

Selections:

1st: Danny Watkins (OG) Baylor
2nd: Jaiquawn Jarrett (S) Temple
3rd: Curtis Marsh (CB) Utah St
4th: Casey Matthews (ILB) Oregon
4th: Alex Henery 💋‍ Nebraska
5th: Dion Lewis (RB) Pittsburgh
5th: Julian Vandervelde (OG) Iowa
6th: Jason Kelce (C) Cincy
6th: Brian Rolle (OLB) Ohio St
7th: Greg Lloyd (ILB) UConn
7th: Stanley Havili (FB) USC

Ugye ebből Henery és Kelce aki starter
Azt nézve hogy kiket lehetett volna még akár posztra is húzni...
eleve G-t nem húzok 1/23 ra pl utána ment ki C.Jordan vagy Wilkerson..
de 3. körben ment ki Hudson aki igaz már center....

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
 philly.blog.hu/2013/12/27/ellenseges_vonalak_mogott_599

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Reggelenként mindig Casey az első az épületben, aztán jön B.Graham:
 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Early-Birds-Casey-Graham-First-To-Work/1e95d5d8-be84-44e9-a2d5-e14096fba802
Ráadásul úgy, hogy a snapek elenyésző hányadában vannak a pályán. (Igaz a Bears ellen Casey több snap-et kapott, mint Ertz.)
B.Grahamet nagyon sajnálom. Rookie évében ACL, majd tavaly jól nyomta 4-3-ban, erre meg váltunk 3-4-re. Plusz olyan is a szerződése, hogy drágább lenne kivágni/eltradelni, mint megtartani. Szóval elég nehéz helyzetben van. :S (De Top15ös játékosként legalább pénzzel nem áll rosszul.)
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nnamdi visszavonul.
Hát kössz szépen mindent. 😀
Azonban az átjött, hogy nagyon értelmes ember és öröm volt hallgatni a nyilatkozatait.

Egy érdekes komment ezzel kapcsolatban egy Eagles-fantól:
"I hate sports. Because they have made me hate Nnamdi and love Michael Vick. It really makes no sense."
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Chipnél egyszerű a taktika 😀
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Akik nem edzettek nálunk:
- Vandervelde
- Mathis (betegség)
- Colt Anderson

Azonban az edzés után Wolff panaszkodott a térdére, hogy még mindig érez fájdalmat.
Szóval nagy eséllyel Ő se fog játszani vagy csak nagyon limitáltan.

Dallas - Nem edzett:
- Dez
- Lee
- Romo
- és a spanunk Ernie Sims
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Érdekelne a statisztika, hogy mennyiszer volt célba véve az első 5 meccsen.mustaine
Jó kérdés. Ha vki tud ilyet statot, akkor megoszthatná.
Annyit tudok, hogy eddig 3 dropja van, 80x vették célba és ebből 55 elkapást szerzett.
A 12. hétig 53x dobtak rá és 31 elkapása volt és már akkor is 3 droppal állt.
De, hogy ezekből a rádobásokból mennyi volt ténylegesen elkapható az is jó kérdés.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Maclin sajnos nagy veszteség, de szerencsére Cooper nagyon jól helyettesítette az egész szezon alatt. Eddig 50 TD-t szerzett a csapat (holtversenyben 2. a ligában a Bengals-szel), ami szép teljesítmény egy teljesen megújuló csapattól. Szerintem a D# teljesítményétől függetlenül meglesz a vasárnapi meccs, legalább 2 pontszerzésnyi különbségre tippelek javunkra, nagyon jó formában vagyunk.karmigran
khhm-khhmmm-khmmm 😊

Szezon első 5 meccsén összesen: 8 elkapás, 93 yard, 1 TD
És ekkor hozta össze a Giants elleni 0-zást is.

Azóta eltelt 10 meccs. 5ös bontásban:
- 20 elkapás, 462 yard, 6 TD
- 16 elkapás, 241 yard, 1 TD

Szal az egész szezon egy kicsit túlzás, de igen október közepétől úgy összességében jól teljesít.Bébé
Mióta Foles játszik. Amúgy relatív egy WR megítélése, mert nagyjából attól függ, hogy mennyit keresi a QB, Vick szinte csak DeSeant használta. Az idény elején nem hiszem, hogy sokkal kevésbé szeparálódot volna Sunshine, (emlékszem a videóra vmelyik meccsről amikor ott integetett üresen, Vick meg nem passzolt neki) vagy szétdropolta volna az agyát. Érdekelne a statisztika, hogy mennyiszer volt célba véve az első 5 meccsen.

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Maclin sajnos nagy veszteség, de szerencsére Cooper nagyon jól helyettesítette az egész szezon alatt. Eddig 50 TD-t szerzett a csapat (holtversenyben 2. a ligában a Bengals-szel), ami szép teljesítmény egy teljesen megújuló csapattól. Szerintem a D# teljesítményétől függetlenül meglesz a vasárnapi meccs, legalább 2 pontszerzésnyi különbségre tippelek javunkra, nagyon jó formában vagyunk.karmigran
khhm-khhmmm-khmmm 😊

Szezon első 5 meccsén összesen: 8 elkapás, 93 yard, 1 TD
És ekkor hozta össze a Giants elleni 0-zást is.

Azóta eltelt 10 meccs. 5ös bontásban:
- 20 elkapás, 462 yard, 6 TD
- 16 elkapás, 241 yard, 1 TD

Szal az egész szezon egy kicsit túlzás, de igen október közepétől úgy összességében jól teljesít.
több mint 10 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Maclin sajnos nagy veszteség, de szerencsére Cooper nagyon jól helyettesítette az egész szezon alatt. Eddig 50 TD-t szerzett a csapat (holtversenyben 2. a ligában a Bengals-szel), ami szép teljesítmény egy teljesen megújuló csapattól. Szerintem a D# teljesítményétől függetlenül meglesz a vasárnapi meccs, legalább 2 pontszerzésnyi különbségre tippelek javunkra, nagyon jó formában vagyunk.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Eagles might be healthiest team in NFL history. No 53-man roster transactions since season started. No starters limited/DNP on injury reportbaggio
Sport science forever! 😀
Vagy szerencse. Majd az idő eldönti.

Plusz visszakapjuk a tavalyi évet és ne felejtsük el, hogy a TC alatt Maclin, Hunt, Jason Phillips és Benn is IR-re került.

És mindegyikőjük az ACL-ét szakította el. Nem értek hozzá, szóval nem vonok le következtetéseket, hogy ez mitől van, de annyiban ez nagy szopás, hogy ki tudja, hogy vmelyikük is fog-e még olyan jól játszani, mint a sérülés előtt.Bébé
de így legalább lett felkelt a nap, és lett sunshine

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Leferdíteni nektek sajna nem tudom, de biztos van aki érti és érdekes lehet a meccs előtt:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/geykilfymoquetiqbiom
Philadelphia Eagles will adjust to Dallas Cowboys in rematch
The Cowboys' defense held Chip Kelly's dynamic Eagles offense to three points in Week 7. Bucky Brooks explains how Nick Foles and Co. will counter Sunday with the NFC East title on the line.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Eagles might be healthiest team in NFL history. No 53-man roster transactions since season started. No starters limited/DNP on injury reportbaggio
Sport science forever! 😀
Vagy szerencse. Majd az idő eldönti.

Plusz visszakapjuk a tavalyi évet és ne felejtsük el, hogy a TC alatt Maclin, Hunt, Jason Phillips és Benn is IR-re került.

És mindegyikőjük az ACL-ét szakította el. Nem értek hozzá, szóval nem vonok le következtetéseket, hogy ez mitől van, de annyiban ez nagy szopás, hogy ki tudja, hogy vmelyikük is fog-e még olyan jól játszani, mint a sérülés előtt.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Eagles might be healthiest team in NFL history. No 53-man roster transactions since season started. No starters limited/DNP on injury reportbaggio
Pont erről beszéltem múltkor, hogy irtó szerencsések vagyunk ebben a szezonban ilyen szempontból. De talán már meg is érdemeljük a rengeteg szopás után.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Eagles might be healthiest team in NFL history. No 53-man roster transactions since season started. No starters limited/DNP on injury report


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ha Vandervelde nem fogja tudni vállalni a játékot, akkor Mathis lesz a cserecenterünk.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Marcus Foles:
Overheard earlier at the Manning house:
"Hey Eli, could you pass the potatoes? Actually, Peyton, you better do it" 😀

Marcus Foles egy kitalált személy, akinek twiiteraccountja van.
Ugye Vicknek a tesója Marcus Vick és szokott pár hülyeséget kiírni twitterre (csak Ő nem annak szánja). És így, hogy Foles lett a kezdőQB vki létrehozta Marcus Folest. 😀 Néha ír pár jót.

Tudom-tudom, akkor miért nem abból linkeltem. 😀
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
tényleg Bébé, javítsd már át pls az ötös pontban a 38-6-ot 44-6-ra! valamiért kisebb alázásra emlékeztem... köszi 😊slowmotion
Jah az fel se tűnt, csak a 24-0-ra koncentráltam. 😀