Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
amúgy, ha ennyire szarjuk Folest. Eltrade és egy Bridgewater, vagy Jhonny Football? 😀 Manzielt szívesen nézném Eagles mezben.

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Csak az NFC-t 😛Tocy
Jó, majd február 3.a után már a ligát fogjuk. 😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Shady a hónap NFC támadójátékosa:
 www.bleedinggreennation.com/2014/1/2/5266336/lesean-mccoy-named-nfc-offensive-player-month-december

Novemberben Foles volt az. 😀
Uraljuk a ligát. 😀Bébé
Shady a hónap NFC támadójátékosa:
 www.bleedinggreennation.com/2014/1/2/5266336/lesean-mccoy-named-nfc-offensive-player-month-december

Novemberben Foles volt az. 😀
Uraljuk a ligát. 😀Bébé
Csak az NFC-t 😛
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Shady a hónap NFC támadójátékosa:
 www.bleedinggreennation.com/2014/1/2/5266336/lesean-mccoy-named-nfc-offensive-player-month-december

Novemberben Foles volt az. 😀
Uraljuk a ligát. 😀
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na azt a Maddent-t is dobnám a kukába amelyikben Avant, pont ő, sokat droppol 😛 Ano nem tudom mióta követed a csapatot és bocs a talán magas lóról való szólásról, de évek óta a legbiztosabb kezű játékosunk. Elismerem statisztikailag talán nem a legfontosabb, de más szinten sokat jelent a jelenléte. Ezt hidd el nekem illetve csapatról felénk áramló információknak. Azokból legalábbis ez derül ki😉
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Szerintem Avant egy korrekt slot WR, az előszezonból talán még emlékszik valaki, amikor a fű alól szedte össze a labdát a Jacksonville ellen (vagy a sok egykezes az évek alatt...). A sebessége jócskán megkopott. Egy tipikus possession receiver, aki elkapás után kevés yardot szerez, de Damarisnál így is ezerszer jobb.

Nem hiszem, hogy el tudjuk tradelni, főleg az idei teljesítménye miatt nem, de fogunk hozni valakit mellé vagy Maehl/Damaris rosterhelyére pl. Aztán kövi szezon után legkésőbb búcsút intünk neki, mert tuti nem kap itt új szerződést.

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nem tudom miről beszéltek én az 5. körben már kihúztam a következő játékost:

WR AUSTIN FRANKLIN
NEW MEXICO STATE

S mint tudjuk az 5. kör nálunk T. Cole pick óta kb franchise játékost jelent az adott poszton 😛

Egyébként Avant nálam érinthetetlen kategória ha két bottal jár akkor is. Nagyon fontos játékos ha a pályán már kevésbé is lesz az az öltözőben mindenképp. Ha menni akar persze menjen de ha maradni, meg kell tartani.

A hétvégén csak két fontos elkapása volt az egyikből csupán FG lett a másik után TD. S melékesen Folest megmentette egy IGrund-tól igaz ott a bírók jó indulata is kellett 😀

Elég mérges voltam a FO-ra, hogy Dawk-t és Bunk-t elengedték ő ha lehet maradjon.dande
semmire kellő, nem mer ütközni. Ha megkapja a labdát nem küzd a yardokért, pfiiiij de utálom avantot.ano92
azért ne essünk a ló túloldalára, mert egyik sem igaz.Shawn84
AMúgy ja. Egy teljesen átlagos elkapó. Igazából nem utálom, de nem is szeretem. Olyan semmis. Sok elkapó képes arra amire Avant.

(MADDENBEN SOKAT DROPPOL!!)

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nem tudom miről beszéltek én az 5. körben már kihúztam a következő játékost:

WR AUSTIN FRANKLIN
NEW MEXICO STATE

S mint tudjuk az 5. kör nálunk T. Cole pick óta kb franchise játékost jelent az adott poszton 😛

Egyébként Avant nálam érinthetetlen kategória ha két bottal jár akkor is. Nagyon fontos játékos ha a pályán már kevésbé is lesz az az öltözőben mindenképp. Ha menni akar persze menjen de ha maradni, meg kell tartani.

A hétvégén csak két fontos elkapása volt az egyikből csupán FG lett a másik után TD. S melékesen Folest megmentette egy IGrund-tól igaz ott a bírók jó indulata is kellett 😀

Elég mérges voltam a FO-ra, hogy Dawk-t és Bunk-t elengedték ő ha lehet maradjon.dande
semmire kellő, nem mer ütközni. Ha megkapja a labdát nem küzd a yardokért, pfiiiij de utálom avantot.ano92
azért ne essünk a ló túloldalára, mert egyik sem igaz.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nem tudom miről beszéltek én az 5. körben már kihúztam a következő játékost:

WR AUSTIN FRANKLIN
NEW MEXICO STATE

S mint tudjuk az 5. kör nálunk T. Cole pick óta kb franchise játékost jelent az adott poszton 😛

Egyébként Avant nálam érinthetetlen kategória ha két bottal jár akkor is. Nagyon fontos játékos ha a pályán már kevésbé is lesz az az öltözőben mindenképp. Ha menni akar persze menjen de ha maradni, meg kell tartani.

A hétvégén csak két fontos elkapása volt az egyikből csupán FG lett a másik után TD. S melékesen Folest megmentette egy IGrund-tól igaz ott a bírók jó indulata is kellett 😀

Elég mérges voltam a FO-ra, hogy Dawk-t és Bunk-t elengedték ő ha lehet maradjon.dande
semmire kellő, nem mer ütközni. Ha megkapja a labdát nem küzd a yardokért, pfiiiij de utálom avantot.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom miről beszéltek én az 5. körben már kihúztam a következő játékost:

WR AUSTIN FRANKLIN
NEW MEXICO STATE

S mint tudjuk az 5. kör nálunk T. Cole pick óta kb franchise játékost jelent az adott poszton 😛

Egyébként Avant nálam érinthetetlen kategória ha két bottal jár akkor is. Nagyon fontos játékos ha a pályán már kevésbé is lesz az az öltözőben mindenképp. Ha menni akar persze menjen de ha maradni, meg kell tartani.

A hétvégén csak két fontos elkapása volt az egyikből csupán FG lett a másik után TD. S melékesen Folest megmentette egy IGrund-tól igaz ott a bírók jó indulata is kellett 😀

Elég mérges voltam a FO-ra, hogy Dawk-t és Bunk-t elengedték ő ha lehet maradjon.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Bár biztos láttátok, szerintem ez nagyon érdekes 😀

Eagles practiced outside this week to prepare for the elements, which included freeing equipment trucks stuck in the mud

több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ezzel teljesen egyetértek. Az én kedvenc pickem egy 3-4. körös Brandon Colman pick (Rutgers) hatalmas potenciál van a srácban és 3-4. körben jobb pick nem létezik szerintem, ha ő elérhető és addig nincs WR pick akkor őt szeretnémMirrMurr
A 2. kör elején elviszi a Pats 😊Rataxes
Szerintem 3. körös lesz, de annyira kedvelem, hogy egye b.ssza, ha elviszik a 2. körben. (mert mi Terrence Brooks-t vagy Kyle Fuller-t húzzuk a 2. körben)MirrMurr
Elég sok, elég jó és sokféle elkapó lesz idén. Szerintem a későbbi körökben is simán találhatunk használható játékost slot pozícióba.Shawn84
Cody Hoffman?MirrMurr
Lehet, de nálam a Bayloros elkapók az elsők, már csak érzelmi okokból is. Tevin Reese? De amúgy Jordan Matthews a kedvencem. De Donte Moncrief és DeVante Parker is jóféle.Shawn84
Ha közülük érkezne valaki, nem lennék szomorú
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Nem értem ezt a drafthangulatot itt a topicban. Vasárnap meccs a Saints ellen....tudom, hogy szokatlan , de bent vagyunk a rájátszásban! 😀

Amúgy sztem Cooperrel újraszerződünk . Ez egy ilyen szezon után nem is lehet kérdés és blokkolni is tud elég jól. Maclin nálam kuka. Lehet Ő bármennyire jó, de ennyi sérüléssel és egészségügyi problémával nincs maradása. Még kis pénzért sem kockáztatnék mivel a drafton még később is lehet olyan elkapót húzni aki simán tudja pótolni. Avantnak még van 1 éve a szerződéséből....Őt ha tudjuk tradelni (aránylag jó áron) akkor megint csak lehet találni slotba helyette mást, de akkor sem esek kétségbe ha kitölti nálunk a szerződését. Sajnos már megkopott...ezért sem hinném, hogy tradelhető.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ezzel teljesen egyetértek. Az én kedvenc pickem egy 3-4. körös Brandon Colman pick (Rutgers) hatalmas potenciál van a srácban és 3-4. körben jobb pick nem létezik szerintem, ha ő elérhető és addig nincs WR pick akkor őt szeretnémMirrMurr
A 2. kör elején elviszi a Pats 😊Rataxes
Szerintem 3. körös lesz, de annyira kedvelem, hogy egye b.ssza, ha elviszik a 2. körben. (mert mi Terrence Brooks-t vagy Kyle Fuller-t húzzuk a 2. körben)MirrMurr
Elég sok, elég jó és sokféle elkapó lesz idén. Szerintem a későbbi körökben is simán találhatunk használható játékost slot pozícióba.Shawn84
Cody Hoffman?MirrMurr
Lehet, de nálam a Bayloros elkapók az elsők, már csak érzelmi okokból is. Tevin Reese? De amúgy Jordan Matthews a kedvencem. De Donte Moncrief és DeVante Parker is jóféle.
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ezzel teljesen egyetértek. Az én kedvenc pickem egy 3-4. körös Brandon Colman pick (Rutgers) hatalmas potenciál van a srácban és 3-4. körben jobb pick nem létezik szerintem, ha ő elérhető és addig nincs WR pick akkor őt szeretnémMirrMurr
A 2. kör elején elviszi a Pats 😊Rataxes
Szerintem 3. körös lesz, de annyira kedvelem, hogy egye b.ssza, ha elviszik a 2. körben. (mert mi Terrence Brooks-t vagy Kyle Fuller-t húzzuk a 2. körben)MirrMurr
Elég sok, elég jó és sokféle elkapó lesz idén. Szerintem a későbbi körökben is simán találhatunk használható játékost slot pozícióba.Shawn84
Cody Hoffman?
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ezzel teljesen egyetértek. Az én kedvenc pickem egy 3-4. körös Brandon Colman pick (Rutgers) hatalmas potenciál van a srácban és 3-4. körben jobb pick nem létezik szerintem, ha ő elérhető és addig nincs WR pick akkor őt szeretnémMirrMurr
A 2. kör elején elviszi a Pats 😊Rataxes
Szerintem 3. körös lesz, de annyira kedvelem, hogy egye b.ssza, ha elviszik a 2. körben. (mert mi Terrence Brooks-t vagy Kyle Fuller-t húzzuk a 2. körben)MirrMurr
Elég sok, elég jó és sokféle elkapó lesz idén. Szerintem a későbbi körökben is simán találhatunk használható játékost slot pozícióba.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ennyi, ha Reid lenne itt, nem kéne ilyen 3. körön vitázni. Lenne 8 darab 7. kör és kész :d

több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ezzel teljesen egyetértek. Az én kedvenc pickem egy 3-4. körös Brandon Colman pick (Rutgers) hatalmas potenciál van a srácban és 3-4. körben jobb pick nem létezik szerintem, ha ő elérhető és addig nincs WR pick akkor őt szeretnémMirrMurr
A 2. kör elején elviszi a Pats 😊Rataxes
Szerintem 3. körös lesz, de annyira kedvelem, hogy egye b.ssza, ha elviszik a 2. körben. (mert mi Terrence Brooks-t vagy Kyle Fuller-t húzzuk a 2. körben)
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Váó 19. vagyok eddig a tippjátékba. Csak tíz pont mínusszal az éltől ez legalább akkora csoda minthogy SB-t nyernénk. Remélem ez utóbbi is összejön 😀 😛
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Ezzel teljesen egyetértek. Az én kedvenc pickem egy 3-4. körös Brandon Colman pick (Rutgers) hatalmas potenciál van a srácban és 3-4. körben jobb pick nem létezik szerintem, ha ő elérhető és addig nincs WR pick akkor őt szeretnémMirrMurr
A 2. kör elején elviszi a Pats 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Közben már azt írják, hogy csak Vandervelde nem edzett, és ha minden jól megy, Wolff is tud játszani

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Wolff sajnos megint nem edzett. Úgy tűnik, Witten után Jimmy Grahamet kapja Chung a nyakára. Mismatch.mustaine
Még jó, hogy Wittent legtöbbször Kendricks fogta 😀 (nem mintha méretek miatt az nem lenne missmatch)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Wolff sajnos megint nem edzett. Úgy tűnik, Witten után Jimmy Grahamet kapja Chung a nyakára. Mismatch.

több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
én úgy gondoltam elsősorban hogy defensbe fiatalokat draftról , akik hosszútávon meghatározók lehetnek és egy jobb recivert FA-ról lehetne hozni .Petikievak01
Ha jobb receivert akarunk, adunk Maclinnek vagy Coopernek szerződést. Egy másik veteránt idehozni nem sok értelme lenne. Ha érkezik WR, az a draftról fog jönni szerintem.mustaine
Ezzel teljesen egyetértek. Az én kedvenc pickem egy 3-4. körös Brandon Colman pick (Rutgers) hatalmas potenciál van a srácban és 3-4. körben jobb pick nem létezik szerintem, ha ő elérhető és addig nincs WR pick akkor őt szeretném
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Valami jó slot recievert kéne találni Avant helyére. Az meg hátrébb is kéne, hogy legyen. De fontosabb S-t OLB-t és CB-t húzni majd.

Don't talk the walk, Walk the talk!