Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Két OL cserénk maradt csak, Brett Toth és Jack Anderson. Mondjuk valószínűleg nem oszt, nem szoroz Johnson kiesése abból a szempontból, hogy ki fog nyerni.

Tavaly NFL rekordot állítottunk fel az OL felállások számában, idén ezt meg akarjuk dönteni. Ha ebben a tempóban haladunk ez könnyen meglesz, főleg, hogy 17 meccs lesz.

Szerk: Ja, van még Opeta is cserének, szóval guardban "jók" vagyunk a cserékkel. Tackle-ben viszont Toth igencsak vékony.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Chiefsnél meg pass rush nincs, no para 😊

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az Andy Reid Bowlon egy negatív mérlegű csapattal szemben pozitívabb hozzáállást 😊
Wyatt
Főleg, hogy most derült ki, amit jól titkoltak, nem láttam jönni, Lane Jonhson inaktív... Hurts, menekülj az életedért című filmet láthatják majd. 5ből 4 kezdő nincs. Ezt rakd össze Stoutland 😕
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az Andy Reid Bowlon egy negatív mérlegű csapattal szemben pozitívabb hozzáállást 😊

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ismét gémnap. 20-n belül maradunk már jók vagyunk 😛 A védelem tart ameddig tud, a támadók nem győznek utánuk loholni, hiába ligautolsó a Djük.

Fly Eagles fly! 😊
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Őt még kergetni kellett. A géniusz csúnyán megtörte az ő és DeMarco Murray karrierjét is.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
 fb.watch/8mVpdjaKJ5/
Legenda volt!
Janek
Rendben, de akkor a #36-os mi volt? 😊 Nálam | (BWest>Shady) | .
Greengo
Nekem fordítva. Shady már az egyetem óta nagy kedvencem volt, B-West csak utána következhet.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
 fb.watch/8mVpdjaKJ5/
Legenda volt!
Janek
Rendben, de akkor a #36-os mi volt? 😊 Nálam | (BWest>Shady) | .
Greengo
Nálam egyik se. Hanem mindkettő 😊 . S reméljük ebbe illeszkedik majd Sanders ha megkapja a kellő lehetőséget és támogatást. 😊
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
 fb.watch/8mVpdjaKJ5/
Legenda volt!
Janek
Rendben, de akkor a #36-os mi volt? 😊 Nálam | (BWest>Shady) | .


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Legenda volt!

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért azt gondoltam kicsit jobban megérint minket ez a dolog de hát már semmin ne csodálkozzak...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reidnek és Ariansnek pedig köszönöm, hogy ezt 2xs SB győztesként teheti meg 😀 😀 😀 még ha azokat előre máshol is szolgálta meg 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönünk mindent!!!! Ez az egy, amiért haragszom CK-ra...




Természetesen a Detroit elleni snowbowllal emlékezem 😀



Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
a tippem az hogy az elso felidoben a D vagy 22 percet volt a pályán…
Janek
Volt egy stat félidő előtt, kicsit beszartam rajta. Nem emlékszem pontosan mit mutatott, de a támadók kb. 4 percet voltak pályán.

For what its worth, az idei Cowboys egyértelműena contenderek közé tartozik az első 3 meccs alapján, így nem akkora szégyen ez a vereség (2008 még mindig fáj).
gyeek
Az jól látszik,hogy a masik 3 csapat a csoportban nem sokra megy idén ellenetek(se).

Nekünk van jövőnk ez vigasztal.
Egy normális Oline es egy jó LB kéne idén akkor máris szebb lenne a kép…
Janek
Jaylon Smith vihető! 😀
gyeek
Barnett - Smith csere? 😀
beltazor
Hülyét hülyére? 😛

Amúgy lehet QBse ártana nekünk 😊
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
a tippem az hogy az elso felidoben a D vagy 22 percet volt a pályán…
Janek
Volt egy stat félidő előtt, kicsit beszartam rajta. Nem emlékszem pontosan mit mutatott, de a támadók kb. 4 percet voltak pályán.

For what its worth, az idei Cowboys egyértelműena contenderek közé tartozik az első 3 meccs alapján, így nem akkora szégyen ez a vereség (2008 még mindig fáj).
gyeek
Az jól látszik,hogy a masik 3 csapat a csoportban nem sokra megy idén ellenetek(se).

Nekünk van jövőnk ez vigasztal.
Egy normális Oline es egy jó LB kéne idén akkor máris szebb lenne a kép…
Janek
Jaylon Smith vihető! 😀
gyeek
Barnett - Smith csere? 😀

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
a tippem az hogy az elso felidoben a D vagy 22 percet volt a pályán…
Janek
Volt egy stat félidő előtt, kicsit beszartam rajta. Nem emlékszem pontosan mit mutatott, de a támadók kb. 4 percet voltak pályán.

For what its worth, az idei Cowboys egyértelműena contenderek közé tartozik az első 3 meccs alapján, így nem akkora szégyen ez a vereség (2008 még mindig fáj).
gyeek
Az jól látszik,hogy a masik 3 csapat a csoportban nem sokra megy idén ellenetek(se).

Nekünk van jövőnk ez vigasztal.
Egy normális Oline es egy jó LB kéne idén akkor máris szebb lenne a kép…
Janek
Jaylon Smith vihető! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
a tippem az hogy az elso felidoben a D vagy 22 percet volt a pályán…
Janek
Volt egy stat félidő előtt, kicsit beszartam rajta. Nem emlékszem pontosan mit mutatott, de a támadók kb. 4 percet voltak pályán.

For what its worth, az idei Cowboys egyértelműena contenderek közé tartozik az első 3 meccs alapján, így nem akkora szégyen ez a vereség (2008 még mindig fáj).
gyeek
Az jól látszik,hogy a masik 3 csapat a csoportban nem sokra megy idén ellenetek(se).

Nekünk van jövőnk ez vigasztal.
Egy normális Oline es egy jó LB kéne idén akkor máris szebb lenne a kép…

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
a tippem az hogy az elso felidoben a D vagy 22 percet volt a pályán…
Janek
Volt egy stat félidő előtt, kicsit beszartam rajta. Nem emlékszem pontosan mit mutatott, de a támadók kb. 4 percet voltak pályán.

For what its worth, az idei Cowboys egyértelműena contenderek közé tartozik az első 3 meccs alapján, így nem akkora szégyen ez a vereség (2008 még mindig fáj).

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Két kezdő G season ending IR fsz. Mailatat se tudjuk meddig esett ki. Szerintem ne erőltessük 😛

Bocs Brooks még visszatérhet, kérdés meddig 😀 (s minek 😊)

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Seumalo season ending IR lett sajna, és Wallace is IR de visszatérhet. Én Sanders-t nem értettem miért nem használták többet, konkrétan 2szer futott, plusz a Dallas is annyiszor blitzelt, simán jó lett volna ez az állomány kis screen passzokra és nem erőltetni egy futás, majd Hurts egy nagy passz.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Ez egy gyötrelem volt.
Csak a 40 perces verziot lattam de a tippem az hogy az elso felidoben a D vagy 22 percet volt a pályán…
Hurts nem tud pontos lenni az O fal meg nem tud ennyi időt adni.

A dline nagyon adta de varható volt hogy ennyit nem birnak ki,hogy az O gyakorlatilag nincs palyan…

Ami pozitiv az Sanders es D S jateka.

Ennyi rossz felallast se lattam egy meccsen se zaszlot…

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Messze még az a bye week, szerintem legkésőbb a Detroit utáni meccsen (pláne ha azt is jó szokás szerint bukjuk) leültetik. Ha nincs sérülés. Kérdés rá akarunk-e menni top 5 pickre, vagy Minshewt kipróbálva ő esetleg jobb játékkal elhitet velúnk megint vmit. Bukjuk a top picket és kövi ében megint semmi. Fene se tudja mi a jó. 2-3 forduló és kiderül, merre az arra.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Csodákra nyilván nem számítottunk a szezon előtt, a top10-es pick elég biztosnak tűnt, de ma úgy játszottunk, hogy ez a top5-re is jó lehet (bár nagy a konkurencia).

Az nem nagyon látszott, hogy a támadó oldalon mi lett volna az elképzelés, mert annyira rossz volt a kivitelezés. Annyi felismerhető volt, hogy a futást az elejétől feladtuk, amikor még nem volt jelentős a hátrány. 3 labdacipelés összesen a futóinknak még úgy is rendkívül egyoldalú játékhívás, hogy hátrányban voltunk végig.

Hurts-ről egyre nagyobb a minta, és nem kedvező a kép. Ezen a meccsen minden megtanult dolog lebomlott róla, főleg ameddig még érdemben tartott a meccs. Nem maradt meg a zsebben, egy olvasás után azonnal azt nézte merre fusson ki a zsebből, akkor is ha nem volt jelentős nyomás. A zsebben csak néha-néha lépett felfelé (pl. a sikeres hosszú passznál Watkins felé). Másodpercekig bámulta az elkapót és még akkor sem volt pontos (pl. pick 6-nél a passz).
Ráadásul minden szinten pontatlan volt a passzokkal, hiába mutat elfogadhatóan a százalékos statisztika. Ha már kisebb ablakba kell bedobni a labdát, akkor már sokszor az elkapó mögé/elé/fölé ment a passz, így könnyebben levédekezték vagy nem lehetett sok yard belőle az elkapás után. Még nyilván lesznek további meccsek, de nem rózsás a kép jelenleg. Nincs érdemi fejlődés, ugyanaz van, mint tavaly.

Arra már csak legyint az ember, hogy 3 forduló alatt megint lebontottuk a kezdő OL-t. Még Johnson térde megadhatja magát és ugyanott leszünk, mint tavaly. Dillard amúgy nem volt rosszabb, mint amire számíthattunk. Dickerson jobbnak nézett ki, mint az előző meccsen, de továbbra sem túl jó guard pozícióban. Őt eredetileg centernek hoztuk, szóval inkább majd akkor dől el mit tud, ha átveszi Kelce-től a posztot.

A sok büntetés viszont megbocsáthatatlan, mert az amúgy is szar offense-t teljesen esélytelenné teszi. NFL rekorddal vezetjük az offense büntetéseket. Ez már edzői felelősség is.

A védelemnél számítani lehetett rá, hogy előbb-utóbb jönni fog a gyenge meccs. Papíron jó ez a két mély safety-s felállás, amit az alapjátékunk lenne, de ehhez kellene legalább egy átlag feletti linebacker is, mert különben ez történik futás ellen, ami ma történt. Hargrave kiváló formáját elvesztegetjük egy ilyen szezonban. Barnett pedig még mindig egy idióta.
Sajnos a támadóktól semmi támogatás nem jött, szinte az egész első félidőben pályán kellett lennie a védelemnek.

Összességében semmi komoly erőfeszítésre nem késztettük az ellenfelet. A játék képe alapján már a félidőre eldőlt a meccs, de a szünet utáni labdaeladással már biztossá vált a dolog. Az utána szerzett yardok, pontok már nem mutatnak érdemben semmit. Ahogy a múlt héten is, a meccs érdemi részében az offense semmire nem volt képes, és csak akkor szereztek pontot, amikor az ellenfél lazult egy kicsit védekezésben.

Kíváncsi vagyok, ha Hurts ezen a szinten folytatja, akkor végig megyünk-e vele mind a 17 meccsen vagy mondjuk a bye után jön-e Minshew, hogy őt is megnézzék.


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy a múltkor Sirianni magára vállaltaca felelősséget, most erősen jelezte, hogy minden héten viszont nem fogca gameplan miatt elnézést kérni. Hurts pedig magára is vállta a felelősséget. Nem a playcall, gameplan volt rossz, hanem ő. Kérdés meddig tart a türelem.

Az a baj, hogy olyan csapatok jönnek, akik ellen nem is lesz egyszerű javítani. Azzal együtt, hogy a Chiefs D liga utolsó, ellenünk persze feltámadhatnak 😊