Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Nem volt ez olyan rossz. Az elejen ott volt a lehetoseg de elszabtuk

több mint 2 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
SB évben is 1-1gyel kezdtünk, maradunk a tervnél
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz Bleed 😊 Egyébként hihetetlen erőt tud adni a 4 évvel ezelőtti SB győzelem, hogy a kudarcokat viszonylag nyugodtan tudjam viselni 😛 😀 Jobb mint az állandó PO aztán semmi.

De azért nem bánom ha majd előre lépünk 😀
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Csak elkezdődött az a szezon, amire számíthattunk. 😕

Az első félidőben buktuk el igazán, amikor sok yard mellett csak 3 pontot sikerült feltenni.
Sirianni és Steichen elég durva leckéztetést kapott egy újonc coordinátortól. Arra lehetett számítani, hogy a rövidpasszos YAC-re épülő játékot és a futást megpróbálják elvenni, amivel a múltkor nyertünk. Ez így is történt, de úgy látszik nem volt más ötlete Sirianniéknak. A félidőben sem történt semmi értékelhető változtatás. TD-t csak akkor tudtunk szerezni, amikor már engedték.

A kulcs helyzetekben különösen rosszak voltak a playhívások, persze a kivitelezés sem volt jó, de eleve rossz helyzetbe hozták a játékosokat.
A hab a tortán a első félidőben a 4 próbálkozás volt a redzone-ban. Tényleg előbb passzoltatunk Greg Warddal sorsdöntő helyzetben, mint Hurts-szel? Két jó tight endünk van, akik ráadásul elég megbízhatóak a redzone-ban és egyszer sem próbálkozunk feléjük?

Nem Hurts-sön ment el a meccs, de 50% körüli pontosság nem lesz elég.

A védelemre összességében nem lehet nagyon sok rosszat mondani. Csak akkor nyerhettünk volna, ha hoznak kulcs turnovereket vagy pontokat szereznek, de ez nem jött össze.
Nem hittem, hogy 20 pont alatt tudják tartani a Niners-t, de az impotens offense miatt így sem fért bele az a néhány gyengébb drive. Érthető módon fokozatosan felőrlődött a védelem.
Barnett nem csak azért nem fog szerződést kapni, mert Sweat jobb, hanem mert minden évben csinál 1-2 olyan hülye büntetést, amivel kinyírja a védelmet kulcs helyzetekben.

Reméljük összekapják magukat, mert így benne van a 0-4 a következő meccseken.

Graham elvesztése nagy gond. Ő megúszta az előző évek sérüléshullámait, sajnos az ideit nem.
Brooks kiesése nem meglepetés, csoda volt, hogy az első meccset kibírta. Sérülésekben Peters-től átvette ő a stafétát.
Brooks helyére Dickerson ugrott be, akinek a debütálása nem volt egy diadalmenet, sokszor erőből betolták, ami nem egy jó jel a guardoknál. Még nem sokat tudott edzetni mióta egészséges, így én nem erőltettem volna azonnal a játékát, inkább Herbiget hoztam volna be.

Újabb remek hír, hogy Wentz is megsérült (surprise), így lehet, hogy ugrott az első körös. Legalább a 2. kör legyen magas.


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hah jó fej 😛

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez sokkal nagyobb baj..........

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt a képet csak úgy itt hagyom a végéről....


....és nem ez volt az egyetlen ilyen.
Greengo
Igen ezt én is néztem, de erre szokták mondani, hogy más, amit a tvben mutatnak a valóságban van még egy kis lauf. Aztán, hogy valóban volt-e, nem tudom.
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ezt a képet csak úgy itt hagyom a végéről....


....és nem ez volt az egyetlen ilyen.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Dallas ellen mindent jóvá tehetünk. Kár, hogy Dak jobb mint Jimmy, de tán védelmük is gyengébb. Siriani kurva gyorsan találjon ki vmit a rövid yardos szitukra.

Fly Eagles fly 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp megint gémdéj. Reméljük részünkről upsszettel megbolondítva 😊
dande
Talán nagyobb ellenállást fejtünk ki, mint ATL 😉
petey
99,9 százalék. De ha nyerünk így is, nem bánom 😛
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Hopp megint gémdéj. Reméljük részünkről upsszettel megbolondítva 😊
dande
Talán nagyobb ellenállást fejtünk ki, mint ATL 😉

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp megint gémdéj. Reméljük részünkről upsszettel megbolondítva 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnálni én sem sajnálom de nem esne jól ha Barnett mondjuk emiatt menne, persze ők látják belülről ki a fontosabb (a legjobb lenne ha mindkettő maradna vhogy) illetve Goedertnek is lassan jól jönne a pénz.
több mint 2 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Josh Sweat gazdag lett, nem sajnálom tőle.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dickerson várhatóan G poziban debütálhat vasárnap. Egyelőre McLeod az, aki biztosan out.
dande
És ki helyett? Gondolom par snapet kap
Janek
Állítólag Brooks nem teljesen 100s őt segítheti pihentetéssel pár snapben.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Dickerson várhatóan G poziban debütálhat vasárnap. Egyelőre McLeod az, aki biztosan out.
dande
És ki helyett? Gondolom par snapet kap

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dickerson várhatóan G poziban debütálhat vasárnap. Egyelőre McLeod az, aki biztosan out.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Színfalak mögött ismét 😊

több mint 2 éve
Gerichill Denver Broncos 523

Matthew99
Elsőre néztem a képet, mondom ki a fene az az Alen, ha a képen Hurts van?! 😅
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig mikor még együtt búcsúztak a stadiontól, hála Istennek ő és Ertz maradtak 😊

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Tetszett a meccs. Az elején mondjuk szarrá futották a csapatot kérdés,hogy a D oldotta meg vagy a falcons…

A draftoltak jol mutatkoztak be.
Next please
Janek
megyünk 😼
petey
Gyertek. 😊 Bár Deboot illetve Kittlet nem tudom hogyan állítjuk meg (sanszos, hogy fogok bosszankodni miattuk, hogy megint elkapták) illetve a másik oldalon Bosát, de hátha. Pittsről is hasonlóan gondoltam 😛 😉
dande
inkább a futástól aggódj első körben 😊
mi amúgy legendásan nem tudunk védekezni futkározós QB-k ellen, plusz Verrett is kidőlt, nem tudom hogy ki fog futni az elkapóitokkal 😕
meg a DL-etek sem egy népünnepély.
ha felrakunk megint 40+ pontot akkor nyerhetünk 😀

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tetszett a meccs. Az elején mondjuk szarrá futották a csapatot kérdés,hogy a D oldotta meg vagy a falcons…

A draftoltak jol mutatkoztak be.
Next please
Janek
megyünk 😼
petey
Gyertek. 😊 Bár Deboot illetve Kittlet nem tudom hogyan állítjuk meg (sanszos, hogy fogok bosszankodni miattuk, hogy megint elkapták) illetve a másik oldalon Bosát, de hátha. Pittsről is hasonlóan gondoltam 😛 😉
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Hogyan segítsd az irányítódat, na ezek az izgalmas dolgok 😊
dande
Már az egyetemen is csinált hasonlókat. Nem káposztalé van a fejében.
11:50-től:


több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Tetszett a meccs. Az elején mondjuk szarrá futották a csapatot kérdés,hogy a D oldotta meg vagy a falcons…

A draftoltak jol mutatkoztak be.
Next please
Janek
megyünk 😼