Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor már csak magunknak kell drukkolni 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertz aktiválva. Ami viszont baj, hogy Cooper is várhatóan játszani fog. Örülhetünk ha 30 alatt megússzuk...

Ja és Mcleod se játszik még.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Az szuper, Mailata térdsérülés miatt kihagyhatja a hétfői meccset.....sokáig tart a "tündérmese" 😕
dande
cserébe a dallas pass rush is erősen csereszavatos. jöhet Dillard

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az szuper, Mailata térdsérülés miatt kihagyhatja a hétfői meccset.....sokáig tart a "tündérmese" 😕
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Siriani gyorsan ráérez a rivaly ízére, és megkezdte a lelki hadviselést. 😛 Reméljük nem lesz keserű elsőre az-az íz 😀

 www.nj.com/resizer/Ull-XvBOajrteft7Ls_pSN5YhSc=/1280x0/smart/cloudfront-us-east-1.images.arcpublishing.com/advancelocal/TYM2Z6WWVFACRPUW22RKA4CN6E.jpg
dande
Fan base építés 5*-ös. 😎 Reméljük a csapatépítés is ilyen jól megy majd.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Siriani gyorsan ráérez a rivaly ízére, és megkezdte a lelki hadviselést. 😛 Reméljük nem lesz keserű elsőre az-az íz 😀

 www.nj.com/resizer/Ull-XvBOajrteft7Ls_pSN5YhSc=/1280x0/smart/cloudfront-us-east-1.images.arcpublishing.com/advancelocal/TYM2Z6WWVFACRPUW22RKA4CN6E.jpg
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Üdv újra itt és végre egyre többen, így tovább 😊 ha jól, szépen elszakmázgatunk, nemcsak én monológozok itt, akkor jobban fog telni az év 😉
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Üvdözlégy, jó rég írtam ide, nuku idő, de azért a Monday night-ra megpróbálok felkelni.
Szerintem tisztára vállalhatóak vagyunk eddig.

Amúgy jók ezek az analízis videók, és ezeket a csapat is kielemzi, ahogyan Janek mondja viszont - ha nem bír oda dobni, vagy mellé teszem oda se néz abban a 3 mp-ben míg olvas, akkor tök mindegy. (én amugy ezért nem bírtam sosem csapatsportben részt venni, túl sok múlik mások faszságán, több, mint amit én elbírok viselni 😀 ).

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Na de ha nem tud oda dobni? Hiàba olvassa 😀

több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Aki kíváncsi Devonta Smith statiszikailag gyenge meccsére és ami mögötte van, az tekintse meg a lenti videót.
Kb. 3 play van, amikor saját maga futja gyengébben a route-ot vagy a védő védekezik jól, a többi esetben megvan a megfelelő elszakadás. Nem feltétlenül kellett volna mindet neki passzolni, de ha van egy olyan elkapód, aki a meccsen 70%-ban el tud szakadni a védőtől, akkor nem őt kellene elsőnek keresni a labdával? Ez nem csak Hurts, hanem az edzői stáb problémája is. Sirianniék dolga, hogy felhívja erre a figyelmet, akár meccs közben, és ha kell addig játsszunk Smith-re, ameddig a védelem el nem veszi pl. kettőzéssel. Akkor meg lesznek más üres emberek.

Jó példa erre a play 1:55-nél. Inkább a Z receiver-ként helyezkedő Sanders (egy futó) az első olvasás, minthogy Smith-t keresnénk, aki mellesleg üresre játssza magát, miközben Sanders és Hurts szépen nem értik meg egymást. Értem, hogy itt jobbról balra megy az olvasás, de akkor legyen a legjobb route futó elkapónk a Z és Sanders az X a másik oldalon és elsőnek Smith-t keressük már.



Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A feladat adott az edzői stábnak jövő hétfőre. A Cowboys is fel fog készülni az elmúlt két meccsből, így vagy hatékonyabbnak kell lenni a rövid passzos játékokkal vagy a közepes és mély passzokat kell jobban megjátszani.

Vasárnap a közepes zónában (10 - 20 yard) a mérleg 2/5 40 yard, a mély zónában 1/6 91 yard. Ez elég siralmas és mindenképpen javítandó. Nem lehet mindet az elkapókra sem ráfogni, mert több sikertelen mély passz is inkább Hurts sara volt.



Az első képen még bőven a levegőben van a labda, pedig már meg kellett volna érkeznie és kb. a második kép idején már el kellett volna dobni. Bő egy vagy két lépés előnye van Smith-nek, ez az NFL-ben elegendő elszakadásnak számít.
Ez egy shot-play volt, bootlegből. Hurts beletotyogott a dobás előtt, így pont egy ütemmel ment az elkapó mögé a passz. Egy ilyen hosszú passznál területre dobnak, az elkapót üresre kell dobni és az elkapónak kell alá szaladnia a passznak, mert amikor elindítja az irányító akkor még messze van az elkapás helyétől.


Itt kisebb volt az elszakadás, de mindkét védő mögötte van, és nincs keresztező safety (a hátrább lévő védő volt az), szóval Smith itt is bekerült a védelem mögé. Ha elé megy a passz, akkor jobb esély lett volna az elkapásra és a közelebbi védőnek bravúr kellett volna, hogy beleérjen.

Bravúrral a második elkapás meglehetett volna, mert ott a visszafordulásnál jobban helyezkedett Smith a védőt maga mögé tudta szorítani és hozzá is ért a labdához, de a védő is. Egy rutinosabb elkapó talán kihoz egy DPI-t valamelyik esetből. A lényeg viszont, hogy ezekkel a passzokkal nem lehet hezitálni és lekésni (nem az erő volt a baj szerintem), mert nagyon megnehezíti az elkapó dolgát.
BleedingGreen
Nagyon szép demonstráció. Ezek azok a dolgok amiért mondjuk, hogy Hurts erősen limitált irányító jelenleg, és nem lehet tőle sokat várni. Nem passzol jól. Pontosság, technika, lábmunka, olvasás, ezekben rohadtul sokat kell fejlődnie, hogy top 15 NFL irányító környékén lehessen majd egyszer. Ez az amit az Atlanta ellen Sirianni playhívásaival sikerült kiküszöbölni, de ugye erősebb ellenfelek esetén, nem lesz elég, plusz itt 2 drive között is kiismernek egy sémát, extrán kreatívnak kell lennie a mi edzői stábunknak, ha győzelmi esélyeket akarunk a szezonban.
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A feladat adott az edzői stábnak jövő hétfőre. A Cowboys is fel fog készülni az elmúlt két meccsből, így vagy hatékonyabbnak kell lenni a rövid passzos játékokkal vagy a közepes és mély passzokat kell jobban megjátszani.

Vasárnap a közepes zónában (10 - 20 yard) a mérleg 2/5 40 yard, a mély zónában 1/6 91 yard. Ez elég siralmas és mindenképpen javítandó. Nem lehet mindet az elkapókra sem ráfogni, mert több sikertelen mély passz is inkább Hurts sara volt.



Az első képen még bőven a levegőben van a labda, pedig már meg kellett volna érkeznie és kb. a második kép idején már el kellett volna dobni. Bő egy vagy két lépés előnye van Smith-nek, ez az NFL-ben elegendő elszakadásnak számít.
Ez egy shot-play volt, bootlegből. Hurts beletotyogott a dobás előtt, így pont egy ütemmel ment az elkapó mögé a passz. Egy ilyen hosszú passznál területre dobnak, az elkapót üresre kell dobni és az elkapónak kell alá szaladnia a passznak, mert amikor elindítja az irányító akkor még messze van az elkapás helyétől.


Itt kisebb volt az elszakadás, de mindkét védő mögötte van, és nincs keresztező safety (a hátrább lévő védő volt az), szóval Smith itt is bekerült a védelem mögé. Ha elé megy a passz, akkor jobb esély lett volna az elkapásra és a közelebbi védőnek bravúr kellett volna, hogy beleérjen.

Bravúrral a második elkapás meglehetett volna, mert ott a visszafordulásnál jobban helyezkedett Smith a védőt maga mögé tudta szorítani és hozzá is ért a labdához, de a védő is. Egy rutinosabb elkapó talán kihoz egy DPI-t valamelyik esetből. A lényeg viszont, hogy ezekkel a passzokkal nem lehet hezitálni és lekésni (nem az erő volt a baj szerintem), mert nagyon megnehezíti az elkapó dolgát.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben elcsentük Jack Anderson OGt a Bills PSből. 7.körös pick volt. Nem lenne rossz ha egy Elliothoz hasonló story lenne némileg kevesebb hibázással 😛
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Brooks is IR. (minimum 3 hét)
Komolyan kibasznám szezon végén. Erre mi szükség van?
Greengo
Szerintem ez lesz a sorsa, amiben amennyiben a DM mértéke engedi. Amióta aláírta a nagy szerződését kb 2 meccset játszott.
Shawn84
Tipikusan az az arc aki pénzt akar keresni a lehető legkevesebb munkával/kockázattal.(pedig tehetséges)




Éppen ezen morogtam meccs közben is és lehetet mé néhány ilyen szitu, amin drivevok mentek a kukába. Hurtsnek jobban meg kell bíznia DS kívül másban is. Pont ez az egyik amiben mâs az NFL mint a Collage, nem építhetsz csak egy emberre. Reméljük hamar megtanulja.
dande
Dande! Lehet ez nem bizalom kérdése. Attól tartok nem is látta milyen üresen vannak néha a TE-k . Egyszerűen nem nézett körbe csak a kiszemelt célpontot követte. Lenne hova fejlődnie..kérdés tud-e. (Nem bánnám ha Wentz játszana idén annyit, hogy legyen még 1 első körünk a 2 mellé. )
Greengo
Brooksot én nem így látom 😊

Azt meg nehéz elképzeln, hogy mondjuk pont Goedertet nem látta pl ez esetben (nem játszottam soha QBt (se😛) biztos van ilyen) illetve azt tudom elképzelni, hogy előre eldönti, ha a fene fenét eszik, akkor s DSnek dobom, de akkor kb ugyan ott tartunk a bizalmat illetően 😊
De lehe neked van igazad. A lényeg, hogy ez fejleszthető és szvsz Hurtsben megvan erre a készség. A képességet majd meglátjuk 😀
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Brooks is IR. (minimum 3 hét)
Komolyan kibasznám szezon végén. Erre mi szükség van?
Greengo
Szerintem ez lesz a sorsa, amiben amennyiben a DM mértéke engedi. Amióta aláírta a nagy szerződését kb 2 meccset játszott.
Shawn84
Tipikusan az az arc aki pénzt akar keresni a lehető legkevesebb munkával/kockázattal.(pedig tehetséges)




Éppen ezen morogtam meccs közben is és lehetet mé néhány ilyen szitu, amin drivevok mentek a kukába. Hurtsnek jobban meg kell bíznia DS kívül másban is. Pont ez az egyik amiben mâs az NFL mint a Collage, nem építhetsz csak egy emberre. Reméljük hamar megtanulja.
dande
Dande! Lehet ez nem bizalom kérdése. Attól tartok nem is látta milyen üresen vannak néha a TE-k . Egyszerűen nem nézett körbe csak a kiszemelt célpontot követte. Lenne hova fejlődnie..kérdés tud-e. (Nem bánnám ha Wentz játszana idén annyit, hogy legyen még 1 első körünk a 2 mellé. )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....


Éppen ezen morogtam meccs közben is és lehetet mé néhány ilyen szitu, amin drivevok mentek a kukába. Hurtsnek jobban meg kell bíznia DS kívül másban is. Pont ez az egyik amiben mâs az NFL mint a Collage, nem építhetsz csak egy emberre. Reméljük hamar megtanulja.
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Brooks is IR. (minimum 3 hét)
Komolyan kibasznám szezon végén. Erre mi szükség van?
Greengo
Szerintem ez lesz a sorsa, amiben amennyiben a DM mértéke engedi. Amióta aláírta a nagy szerződését kb 2 meccset játszott.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertz pedig Covid listán. Amiről visszahozhatjuk.
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Brooks is IR. (minimum 3 hét)
Komolyan kibasznám szezon végén. Erre mi szükség van?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Hargrave kemény.



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Hát ez elég bosszantó meccs volt, mert első félidőben 10+ ponttal kellett volna vezetnünk, ehelyett 7-3-as hátrányban mentünk szünetre. Ez a csapat nyilván nem SB contender, a szezonnak Hurts-ről, a fiatalokról és Sirianni-ról kell szólnia.

Ami zavar, hogy Hurts és Sirianni most nagyon nem mutatott jól. Sirianni kezdő playcaller, lehet itt még fejlődés. Hurtsnél ami zavar és az egyetlen nagy félelmem vele szemben a karja. Tavaly is ez zavart és idén is, nem látom benne h elég lenne, hiába lehetne meg minden egyéb tulajdonsága. Azt lehet látni h tökéletes lábmunkával és idővel oké a mély labdája, de annyi olyan szituáció van amikor ez nem lesz meg. A legnagyobb baj az hogy egyelőre igen gyengének tűnik az idei QB class és Hurts-ben lehet annyi h középcsapat legyünk, ami a legrosszabb. Idén van pár prémium pick-ünk ,de ha nincsenek értelmes QB-k akkor nem segít annyira.
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Érdekes kis meccs volt.
Az elején meglepődtem, mondom mi van itt? Minden játék ült, jó passzok voltak, a védelem brutális. Főleg a DL. Aztán elkezdtük hívni a futójátékokat, és hát nagyon nem mentek. Aztán már Hurts sem talált igazán szabad elkapókat, a védelem is kezdett fáradni, és hát csalódás a vége. Csalódás, mert ugyan papírforma eredmény született, mégis sokkal több volt ebben a meccsben.

Hurts jó volt az első héten, nem késztették különösen nagy erőbedobásra, most kellett volna több esetben is tőle a nagy játék. Sajnos csak 1-2 esetben villantott, és végül nem sok eredménye lett. Ezzel együtt a DL is elkezdett fáradni, ezáltal előjött ismét a Linebacker sor gyengesége, hozzátéve, hogy a secondary sem volt igazán a helyzet magaslatán, talán Anthony Harrist leszámítva.

Ha nincs Watkins hosszú elkapása, bizony a statisztikai mutatók is csúnyán néznének ki, Sirianni nem kap csak gyenge 2-es osztályzatot a tegnapira. TE játék szinte nem volt, a screen passzok eltűntek, a futást csak középen eröltették. Az a bizonyos Red Zone szituáció pedig mindennek az aljja volt.
Van bőven tanulnivaló még.
Sajnos a sérülések is megjöttek, Brooks nem meglepő, Graham azért igen, de én bízom Sweat tehetségében, szerintem tudja helyettesíteni. Barnett játék utáni szabálytalansága sajnos elárulja, hogy fejben sokak nincsenek azért rendben a csapatban. Ráadásul neki nem is ez volt az első.

Várom a Dallas elleni rangadót, szerintem őket is tudjuk majd 20 pont környékén tartani, de a támadó játéknak nagyot kell fejlődnie, és elsősorban a játékhívások, tekintetében. Használjuk ki a 2 átlag feletti TE-et, azt hogy egészen sokoldalú az elkapósor, hog a futók is képesek minden szituációban veszélyt jelenteni, és könyörgöm, valaki tanítsa már meg szerelni Wilsont!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szóval következik a Dallas KC a TB a CAR a LV, reálisan nézve akkor van esély bármelyik ellen nyernie ha QBkkal történik (ne történjen) vmi/becsődölnek. Aztán jön a Detroit, de ők meg ellenünk rendszeresen összeszedik magukat. Szép kilátások 😀 Szóval előre a 2-6 esetleg 3-5ért 😛
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
kellene is mert sajna egy világ végi fg-l nyertek 😕
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Hát kurva körömrágós meccs volt 😀 én tudtam hogy középen kb vasbeton fal lesz egy kis titániummal, nem is értem Sanyi miért erőltette a középső futásokat.
nagyon off volt a 9ers O, de ahogy ment az idő jobban megnyugodtak.
nekünk az nagy makker volt, hogy kilépett Reagor(?), meg a Sirianni brainfartja a GL-nál.
ha Hurts lenyugszik és érettebb lesz nagyon jók lesztek, és üssétek a Boyzt ahányszor csak lehet 😀