Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....


Hajrá 😛
több mint 2 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Lehet egy kerdesem fantasy miatt? Most nalatok Singleton mellett ki a masik LB? Wilson, Edwards vagy Avery?
Toto21
Számokban a Panthers elleni meccsen így alakult:

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük ők lesznek a tompa Tampa, mi meg az éles csőrű, karmú Sasok és akkor meglehet a csoda 😊 gémdéj

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Lehet egy kerdesem fantasy miatt? Most nalatok Singleton mellett ki a masik LB? Wilson, Edwards vagy Avery?
Toto21
Ez egy olyan kérdés, amelyet többféle tudományterület együttműködésével, a káoszelmélet és differenciálegyenletek alkalmazásával is igen nehéz lenne megválaszolni. 😉

Edwards inkább special teamer. A védelemben az utóbbi meccseken csak kb. a snapek negyedében volt fenn.
Az egész képet nézve Wilson a másik kezdő, de folyamatosan csökken a snap száma, mióta rájöttek, hogy futás ellen igen szar és cserébe passz ellen sem túl jó, a legutóbb már 40% alatt volt a játékideje.
Davion Taylor, aki fokozatosan jön fel, de ő még mindig nem játszik eleget. Az edzők szeretik, ezért ha így folytatja, akkor egyre több lehetőséget fog kapni,
Avery volt a legtöbbet fenn Singleton után az előző vasárnap, de előtte két hétig alig játszott, szóval nem lehet mondani azt sem, hogy stabilan ő lenne a másik kezdő.

Abszolút képlékeny a helyzet, bármelyiküknek kicsúszhat egy olyan meccs, mint Averynek legutóbb.


több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Mi a baja LJnek, hogy, csak remélni lehet, visszatér-e idén???
dande
“Johnson, a three-time Pro Bowler, has started only 58 of a possible 85 games since the start of the 2016 season.” — time to move on.


Ket pletyka van kint
1 csaladi ugy ami nem ő .
2 rehabon van

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 281
Lehet egy kerdesem fantasy miatt? Most nalatok Singleton mellett ki a masik LB? Wilson, Edwards vagy Avery?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....


Legalább Edwards kapott egy ki elismerést 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....


Már régen idéztem be 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Goedert Covid? Akkor Ertz close contact?
Toto21
Kiállunk TE nélkül 😛
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazaból azt kéne megnézni,hogy az elmult 3-4 draft tőke hogyan lett felhasználva.
A sok rossz szerződés miatt ez egy fontos eleme a csapat ujraépítésének.

Jelenleg az O oldalon látszik a potensebb fiatalok játéka.

D oldalon valahogy nem igazán van ilyen. Igaz sok magas pick nem lett oda áldozva.
Sweat a kivetel
Janek
Akik többé kevésbé beváltak, beválhatnak: DSmith, Goedert, Seumalo, Herbig, Dickerson, M Williams, QWatkins, Sweat, Sanders, Gainwell, Driscoll, Mailata,

Akikben még van lehetőség: Reagor, Barnett, Dillard, TJ Edw, Maddox, Bradley, D Taylor, Hurts, K Wallace, Tuiopol, Z McPh,

A többi inkább "kuka"

Ez 23, ha jól számolom, a kategóriákon lehet vitatkozni, ki hova tartozik. Nem festene ez rosszul ha a Wentz projekt nem sül be, illetve ha Hurts végül beválik, fejlődik, akkor sem állunk rosszul. Nem akarom jinxelni, de az idei draft eléggé tetszetōsnek tűnik. Az első 5 választásból 4 mindenképpen (D Smith, Dickerson, M Williams (ő lehet Cox utódja) Gainwell) .Szóval még él a remény 😛
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 281
Goedert Covid? Akkor Ertz close contact?
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Igazaból azt kéne megnézni,hogy az elmult 3-4 draft tőke hogyan lett felhasználva.
A sok rossz szerződés miatt ez egy fontos eleme a csapat ujraépítésének.

Jelenleg az O oldalon látszik a potensebb fiatalok játéka.

D oldalon valahogy nem igazán van ilyen. Igaz sok magas pick nem lett oda áldozva.
Sweat a kivetel

Szerkesztette: Janek

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi a baja LJnek, hogy, csak remélni lehet, visszatér-e idén???
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Coxot szerintem kár leírni. Így hogy BG kiesett folyton duplázva van. Viszont ebből a többiek profitálnak. Ha kénytelenek lesznek Hargravere is figyelni, márpedig úgy tűnik kénytelenek lesznek neki is jönnek majd a zsákok.
Invincible
Nem csak a teljesítményekről van szó a védelemben, hanem arról is, hogy kiről képzelhetjük el, hogy mondjuk 3 év múlva is stabilan lehet majd rá építeni. Coxnak a 2022-es szezon végéig van szerződése, ahogy Grahamnek is. Szerintem ők nem jönnek vissza, Graham jó eséllyel visszavonul. Slay is hasonló cipőben jár, ő is hozza most magát, de a jövő csapatát valószínűleg nem rá építjük.
Cox azért már nem a pár évvel ezelőtti önmaga, már tavaly sem volt az. Korábban a kettőzésekkel is elbánt, most pedig már nem is duplázzák annyit, mint régen. Persze ettől most még alapember, de pár év múlva ezt már nem látom.


több mint 2 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Coxot szerintem kár leírni. Így hogy BG kiesett folyton duplázva van. Viszont ebből a többiek profitálnak. Ha kénytelenek lesznek Hargravere is figyelni, márpedig úgy tűnik kénytelenek lesznek neki is jönnek majd a zsákok.

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Már túl vagyunk az alapszakasz negyedén, így talán már lehet elkezdeni arról beszélni, hogy tisztábban látunk-e egyes kérdésekkel kapcsolatban. Vagy mégsem? Szerintem egyelőre nem sok minden derült ki, így még türelemmel kell lenni.

A védelemnél szerintem leginkább játékos hiány van vagy lesz majd hamarosan. Ezért ott a játékosokkal kapcsolatban sok válasz nem lesz, mivel hosszabb távon teljesen másokból állhat majd a csapatrész. Kevés a fiatal játékos, akikre építeni lehet. Hargrave, Sweat, akik ide vannak kötve és lehet rájuk építeni hosszabb távon. Nelsonnál felmerülhet a megtartása esetleg. A többi veterán cserélhető vagy cserélendő elem, róluk sok újat nem fogunk megtudni. Sajnos Cox is egyre inkább az utóbbi körbe tartozik, csak hát a fizetése ...
Jó lenne többet látni a védelembe korábban draftolt fiatalokból (Taylor, Milton Williams, McPhearson, T. Jackson, P. Johnson) de ők még egyelőre a játékidőért küzdenek, mert jobb vagy jobban favorizált veteránok vannak előttük.

Amire választ kaphatunk, az Gannon alkalmassága. Egyelőre elég vegyes a kép, de nem reménytelen. Kicsit mereven ragaszkodik az egyszerű zónás sémákhoz, de ez valamennyire érthető az elején. Jó lenne, ha idővel kreatívabbak lennénk, aminek voltak jelei tegnap.

Tudtuk, hogy ez a szezon nem a győzelmek számolgatásáról fog szólni. Az offense-ben volt talán több olyan kérdőjel, amire választ várhatunk idényben.
Kezdjük a kedvező jelekkel. Az idény előtt kb. volt Sanders és Goedert skill pozíciókban, akikre lehetett számítani. Most úgy tűnik - ha így folytatják - bejön melléjük Smith, Watkins és Gainwell. Ez már nem néz ki rosszul.

A támadófalról tudtuk, hogy helyenként már frissítésre szorul majd a következő offseasonban. Itt nincs újdonság, a szokásos sérülések. Stoutlandben lehet bízni, hogy használható OL-t tud felküldeni a rendelkezésre álló játékosokból.

A legnagyobb kérdőjel persze Hurts volt az idény előtt, és nem meglepő módon ez a kérdőjel még nem egyenesedett ki, de lehet, hogy nem is fog a szezon végére sem. És erről nem feltétlenül csak Hurts tehet. Amúgy én jelentős változást nem látok a játékában. Hullámzik továbbra is a jó és a fejvakarós megoldások között. Érzésre tegnap például elég jól megmaradt a zsebben, és csak akkor menekült, amikor tényleg szorongatták. Viszont ezt eddig nem produkálta konzisztensen.

Szerintem jóval több kérdőjel van a Sirianni és Steichen vezette offense stáb és az elképzeléseik, felkészülésük és meccseléseik körül.

Úgy érzem, hogy Hurts-szel kapcsolatban azért sem leszünk egyelőre okosabbak, mert Sirianniék is most rázódnak bele abba, hogy kell vezetni egy csapatot és egy támadósort. Szóval egy betanuló Qb és egy betanuló offense stáb nem a legjobb párosítás ebből a szempontból.

A koncepció egyelőre nem túl biztató, már ami látszik belőle. Sokat passzolunk, főleg rövideket. Erősen limitált az offense, de remélem csak azért mert úgy gondolják Hurts ezt tudja kezelni jelenleg. A passzjátékban többnyire egyszerű post-snap döntéseket adnak neki, sokszor nem is igazán lehet olvasásnak nevezni. Nem tudom, hogy nem akarnak vagy nem tudnak ennél többet kezdeni vele most.

Viszont annál is inkább érthetetlen a futójáték hanyagolása. Sirianniék gondolom inkább abban gondolkodnak, hogy szerezzük meg a vezetést először, aztán majd esetleg futunk is valamennyit. Csak sajnos ez nem nagyon fekszik Hurts-nek szerintem. Az ő helyzetében sokat segítene egy stabil futójék, mint anno McNabbnek vagy ha közelebbi példát akarunk Prescottnak, amikor újoncok voltak (szerintem eleve jobb alapjaik voltak passzolásban, de akkor is segítették őket futójátékkal).
A tegnapi első félidő remek példa, amikor a 2 yard/passzos "haladás" ellenére ragaszkodtak a passzjátékhoz. Pedig fogadni merek, hogy ennél jobb átlaggal tudtunk volna futni.
Nyilván a legtöbb türelem a stábhoz és az irányítóhoz kell, meglátjuk jobb lesz-e a helyzet, ahogy haladunk előre.

Csütörtökön egy szoros meccsel elégedett lennék és azzal, ha a buta önmegsemmisítő büntetéseket hanyagolnánk.
Annyira nem jó a Tampa védelme, mint a Panthersé, inkább a futás ellen erősek. Szóval most legitim módon lehet csak passzolni majd 😀 Sokat blitzelnek, de nem túl eredményesen. A tegnapinál többre számítok a támadóktól.

A védelemnek megint igen nehéz dolga lesz. Brady szét fogja szívatni őket, ha a passzív zónázós védekezést veszik elő. Nem lenne jó már harmadszor 40+ pontot beszedni, amiben jó lenne ha a támadók is segítenének a labdatartással.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy írtam is eredménykövetőben, akkor még vágyként, ez lehet a 49rs meccs fordítottja. Kb be is jött 😛

Azért jó érzés győzelem ízével telni a hétnek, kár, hogy ez most rövid lesz.

A Secben emberemlékezet óta nem volt ilyen minőség reméljük tudják tartósítani a formát és ha az LB sor még kicsit (nagyon) javulna, az összhang és a fegyelmezettség javulna akkor egész jó D állhat össze.

Hurts meg gyakorlatilag rookie szezonját futja, kb Allen is itt tartott ilyenkor. Még fejlődhet.
Egy dolog amivel nehéz megbarátkozni, miért nem futtatjuk azt a nyomorék labdát ha ilyen falunk van hozzá és futóink...
több mint 2 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Tipikus ugly win. Meccs közben gondolkodtam majd, hogy ha írok ide valamit, akkor majd arról fogok írni, hogy nem baj ha kikaptunk mert 1 jó és 2 elit offense után most egy elit defense következett...és ne temessük Hurts-öt mert tényleg jó ez a Panthers D méghozzá hazai pályán. Bla bla bla

Erre nyertünk, újraterevezés.

-A mérkőzés előtt azt éreztem, hogy a menetrend szerinti "5 hét cumi" ami Dallastól Las Vegasig tart talán ez a legnyerhetőbb meccs. Aztán az első félidő után ha nem lett volna a mezőnygól erről le is tettem volna teljesen, így csak 99%-ban sikerült.
-Nem lennék most Panthers szurkoló mert ez nagyon csúnyán kicsúszott a kezük közül. Mindent megadtunk nekik közel 3 félidőn át (zéró támadójáték ez persze őket is dícséri, szabálytalanságok tömkelege, SAFETY,fumble stb.). De mondjuk 3x így eladni a labdát, abból 2x úgy, hogy vezetnek...hát ezt nem szabad. Meg blokkolt punt az azért fájhatott.
-Hurts-ről összességében: az az interceptiont nagyon csúnyán túldobta, a végén kompenzált rendesen de az nagyon JAJ volt. Amúgy ha kimozog a zsebből zseniális (és a Carolina ezt nagyon jól limitálta amíg tudta), és a red zone-ban is tökre potens zsebben is, kimozogva is, futva is | (medve is) | . Én nem cserélném el egyelőre senkire. Kicsit olyan szegény ember Russel Wilsonja de hát legalább az 😀 Szerintem használhatnánk jobban is, de abszolút NFL kezdő szint.
-A védelem élt a felkinált lehetőségekkel. Nem hinném, hogy egyik hétről a másikra lehet ennyit javulni. Mondjuk elszoktunk ezektől az átlagos "nem elit" támadósoroktól. Azért a meccs előtti 3 héten a 7. (SF), 3. (DAL) és az 1. (KC) támadósorral mértük össze tudásunkat (DVOA alapján).
-Szóval én azért annyira nem temetném az edzői stábot DE persze kiigazításokra nagy szükség van. Talán a szabálytalanságok a legnagyobb baj és kisebb (de baj) a támadó playcall. A védelem olyan amilyen, majd lesz jobb is ha ember is lesz.
Csütörtökön elválik a szar a víztől. A Tampa sokkal komolyabb falat lesz, és csak napunk van felkészülni.Shawn84
Csütörtökön szerintem csak simán (nagyon simán) elvernek minket. DE szerintem Vegasban ha van egy kis szerencsénk, lesz esélyünk nyerni | én ottjártamkor 200$-ral lettem gazdagabb | (nem tudom ezt a poént elsütötték-e már, szerintem sokszor, de nekem most ugrott be 😀)

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Elég nagy shitshow volt, de most mi jöttünk ki belőle győztesen. 😛

A védelem megérdemli, hogy velük kezdjük. Sikerült visszatérniük az elmúlt két meccs rettenete után. Persze kellett ehhez az is, hogy a két top5-ös offense után egy közepesebb támadósorral találkozzunk.

A secondary nagyot játszott ma, a három int nagyon szép, még ha nem is Mahomes volt az ellenfél. Kb. ezt vártuk Slaytől, Nelsontól és a veteránokból álló secondarytől. Darnold többször nem talált üres embert. Maddox levédekezett mély passza is szép volt, kb. az első emlékezetes játéka évek óta.
A passrush működött végre, de ez azért minden meccsen elvárás lenne tőlük.
A futás elleni védekezés valamivel jobb volt, de továbbra is bármilyen noname futó körbefutja a Singletonékat. Viszont Davion Taylort többet kellene játszatni, ha lehet, mert az egyetlen LB a csapatban, akinek van sebessége, és csinált pár játékot ma is.

A speciális csapat is mindent megtett. Elliott közel 60 yardos mezőnygólja és Edwards blokkolt puntja mind extra játék volt. Mondtam, hogy a linebacker sorban special teamerek vannak: ha a speciális csapatba rakják őket és nem a védelembe, akkor jók és hoznak fontos játékokat 😀

Az offense mindent megtett, hogy elbukjuk a meccset. Megint elbuktak egy TD-t az elkapó szabálytalan zárása miatt. Hol is láttam ezt a múltkor? Hihetetlen.
Az ineligible man downfield is megvolt ismét, szerintem tegyünk be ezekre egy számlálót. Ezekért egyértelműen az edzői kart lehet hibáztatni. Hétről hétre ugyanazokba a hülyeségekbe futunk bele, amiket ráadásul könnyű lenne javítani, de csak nem sikerül.

Elképesztő volt a playhívás, főleg az első félidőben. Hiába eredményesek a futóink, továbbra sem kapnak elég labdát, még akkor sem, ha a passzjáték tök vakon van.
Valaki szóljon Sirianninak és Hurtsnek, hogy az előre passz már lassan 120 éve megengedett a futballban. Rengeteg eredménytelen laterális passz és elcseszett screen volt. Természetesen az ellenfél már készült ezekre, és kb. az összes játéknál azt nézték először, hogy nem ilyen játék lesz-e belőle.

Egy erős védelem ellen játszottak, így jól látszott, hogy ellenük a támadósor és Hurts a jelenlegi állapotában ennyire képes. Pedig látszik, hogy ha el tudnánk juttatni az elkapók kezébe a labdát (5 yardnál messzebbre), akkor ez sokkal jobb is lehetne. Csak ehhez bonyolultabb olvasások és jobban működő offense kellene, amit nem fejt meg a védelem egy pillanat alatt.

Az olyan butaságokat azért el kellene kerülni, mikor a védelem ad egy szabad játékot, és erre Hurts nem tudja úgy előre dobni a labdát, hogy a labda a pályán belül maradjon. Ha valamikor, akkor itt nem számít a pontosság, csak dobja egy elkapó irányába a PÁLYÁRA.
Ugyanez a tök üres Watkins észre nem vétele a félidő előtt, inkább kikúrta a labdát az oldalvonalon.
Voltak persze jó játékai is Hurts-nek, de az 5 yard körüli yards/attempt nem valami fényes.

Azt meg tudja valaki mondani, hogy miért nem azon a poszton kezd Mailata, amiért sok pénzt fizettünk neki? Értem, hogy Dillard nagyon béna a jobb oldalon. De a kezdő LT-t ezért átrakjuk arra posztra, ahol ő sem érzi túl jól magát? Driscoll is tud RT-t játszani, Herbig pedig guradot.

A csapat hülyéje díjat ma kiragadta Barnett kezéből Sanders. Két ingyen időkérést ad az ellenfélnek, mert kifut a pályáról, amikor futtatni kellene az órát. Rengeteg hasonló gyermeteg hibát követünk el.
Ismét, az edzők felelőssége mellett nem lehet elmenni ilyen amatőr hülyeségek esetén.
Minden győzelmet meg kell becsülni, de ilyen védekezés és special team teljesítmény, 4 labdaszerzés mellett is csak szenvedve sikerült nyerni.

Jó lenne, ha ezzel a győzelemmel elindulna valami, de rövid hét lesz és normál héten is gondok vannak a csapat felkészítésével.
BleedingGreen
Remekül összefoglaltad, gyakorlatilag ugyan ezt tudnám én is írni, csak kicsit több káromkodással 😀
Azért tegnap szerintem sokan lecserélték volna már Hurtst a 3. negyed után.

Csütörtökön elválik a szar a víztől. A Tampa sokkal komolyabb falat lesz, és csak 4 napunk van felkészülni.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Elég nagy shitshow volt, de most mi jöttünk ki belőle győztesen. 😛

A védelem megérdemli, hogy velük kezdjük. Sikerült visszatérniük az elmúlt két meccs rettenete után. Persze kellett ehhez az is, hogy a két top5-ös offense után egy közepesebb támadósorral találkozzunk.

A secondary nagyot játszott ma, a három int nagyon szép, még ha nem is Mahomes volt az ellenfél. Kb. ezt vártuk Slaytől, Nelsontól és a veteránokból álló secondarytől. Darnold többször nem talált üres embert. Maddox levédekezett mély passza is szép volt, kb. az első emlékezetes játéka évek óta.
A passrush működött végre, de ez azért minden meccsen elvárás lenne tőlük.
A futás elleni védekezés valamivel jobb volt, de továbbra is bármilyen noname futó körbefutja a Singletonékat. Viszont Davion Taylort többet kellene játszatni, ha lehet, mert az egyetlen LB a csapatban, akinek van sebessége, és csinált pár játékot ma is.

A speciális csapat is mindent megtett. Elliott közel 60 yardos mezőnygólja és Edwards blokkolt puntja mind extra játék volt. Mondtam, hogy a linebacker sorban special teamerek vannak: ha a speciális csapatba rakják őket és nem a védelembe, akkor jók és hoznak fontos játékokat 😀

Az offense mindent megtett, hogy elbukjuk a meccset. Megint elbuktak egy TD-t az elkapó szabálytalan zárása miatt. Hol is láttam ezt a múltkor? Hihetetlen.
Az ineligible man downfield is megvolt ismét, szerintem tegyünk be ezekre egy számlálót. Ezekért egyértelműen az edzői kart lehet hibáztatni. Hétről hétre ugyanazokba a hülyeségekbe futunk bele, amiket ráadásul könnyű lenne javítani, de csak nem sikerül.

Elképesztő volt a playhívás, főleg az első félidőben. Hiába eredményesek a futóink, továbbra sem kapnak elég labdát, még akkor sem, ha a passzjáték tök vakon van.
Valaki szóljon Sirianninak és Hurtsnek, hogy az előre passz már lassan 120 éve megengedett a futballban. Rengeteg eredménytelen laterális passz és elcseszett screen volt. Természetesen az ellenfél már készült ezekre, és kb. az összes játéknál azt nézték először, hogy nem ilyen játék lesz-e belőle.

Egy erős védelem ellen játszottak, így jól látszott, hogy ellenük a támadósor és Hurts a jelenlegi állapotában ennyire képes. Pedig látszik, hogy ha el tudnánk juttatni az elkapók kezébe a labdát (5 yardnál messzebbre), akkor ez sokkal jobb is lehetne. Csak ehhez bonyolultabb olvasások és jobban működő offense kellene, amit nem fejt meg a védelem egy pillanat alatt.

Az olyan butaságokat azért el kellene kerülni, mikor a védelem ad egy szabad játékot, és erre Hurts nem tudja úgy előre dobni a labdát, hogy a labda a pályán belül maradjon. Ha valamikor, akkor itt nem számít a pontosság, csak dobja egy elkapó irányába a PÁLYÁRA.
Ugyanez a tök üres Watkins észre nem vétele a félidő előtt, inkább kikúrta a labdát az oldalvonalon.
Voltak persze jó játékai is Hurts-nek, de az 5 yard körüli yards/attempt nem valami fényes.

Azt meg tudja valaki mondani, hogy miért nem azon a poszton kezd Mailata, amiért sok pénzt fizettünk neki? Értem, hogy Dillard nagyon béna a jobb oldalon. De a kezdő LT-t ezért átrakjuk arra posztra, ahol ő sem érzi túl jól magát? Driscoll is tud RT-t játszani, Herbig pedig guradot.

A csapat hülyéje díjat ma kiragadta Barnett kezéből Sanders. Két ingyen időkérést ad az ellenfélnek, mert kifut a pályáról, amikor futtatni kellene az órát. Rengeteg hasonló gyermeteg hibát követünk el.
Ismét, az edzők felelőssége mellett nem lehet elmenni ilyen amatőr hülyeségek esetén.
Minden győzelmet meg kell becsülni, de ilyen védekezés és special team teljesítmény, 4 labdaszerzés mellett is csak szenvedve sikerült nyerni.

Jó lenne, ha ezzel a győzelemmel elindulna valami, de rövid hét lesz és normál héten is gondok vannak a csapat felkészítésével.


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
a D megérdemelte a többit fedje jótékony homály 😛
több mint 2 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
minden szép minden jó Hurts a mi királyunk..
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük a támadók tudnak elég pontot felrakni, a védők eredményesebbek lesznek stoppban, és nyerhetünk 😊

GamedayFly!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
LJnél nagy gond lehet, megint nem játszik személyes okok miatt. Mailata visszatér. Odaát CMC játékára van esély, picit talán könnyebb lenne, ha még pihenne egy kicsit.

Ja és a Slay családba baba érkezett 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....