Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Egyetlen egyszer sem írtam le a Vick szót. Vagy olvastad valahol?
A két védelmet sem hasonlítottam össze. A lényeg az, hogy nagyon magyarba nyomjuk. Rákenjük az OL-re meg Castillora meg mindenkire a rossz szereplést, pedig egyszerűen ki kell mondani. Reid a felelős mindenért ami ebben a csapatban történik. Szar az OL? Oké. És 6 meccs alatt sem tudtak rajta változtatni? Egyértelműen szakmai probléma. Kevés a DL-től a sack? Új playcalling kell. Számomra baromira unszimpatikus dolog az, hogy Reid csak hogy mentse a saját hájas valagát, kirúg olyan embert (Castillo) aki idén velük ellentétben letett valamit az asztalra. Mert igaz, hogy jóval kevesebb a sacket csinálunk, mégis az elmúlt időszakot nézve, a jelenlegi védelem a legjobb. Mindenben előrébb léptünk, nemcsak tavalyhoz képest, hanem a McDermott féle bandához képest is. Az egész hiányosságot ki lehetett volna küszöbölni egy másfajta játékhívással, ami agresszívabb. De attól a támadások, a csapategység nem lesz jobb. A hibák nem fognak megszűnni. Reid egyszerűen elveszítette a hitelét a játékosoknál.
A szünet után javulni fogunk, de a valódi céljainknak a közelébe nem fogunk kerülni. És azt hiszem, ha minden így marad, akkor a következő években is hasonlóan fogunk járni. Shawn84
Vicket a megelőzés érdekében írtam, hogy nehogy megint Ő legyen a bajok forrása. 😀
Magyarba nyomjuk? Ezt nem értem. Nem hinném, hogy ez ilyen
"seggmentős" megoldás lenne. Változtatás kellett és a védelemtől többre van szükség.
Castillo kirúgása szerintem teljesen ésszerű döntés maximum azért kérdőjelezhető meg mert vannak nagyobb bajok is, de azt látni kell, hogy ok kevesebb pontot kapunk, de kritikus helyzetekben összeomlik az egész. Ahogy a héten kiemelték nem tudunk mérkőzést lezárni és ahogy te is említed több agresszívabb playcall kell. Kell a több sack és a több labdaszerzés, hogy ne érezze már egyetlen QB sem magát nyeregben ellenünk. Megmerem kockáztatni, hogy amit a secondaryvel művelt az elmúlt két szezonban az sem normális.(talán kevesebb lenne a misstackle is a DB-k össze-vissza variálása nélkül) Castillo rendszere fejlődőképes és van is benne fantázia, de évek kellenek ahhoz , hogy jól működhessen. Ennek a csapatnak meg most kellenek a sikerek( ahogy Reidnek is).
Te most az elmúlt pár évet nézed, de hasonlítsuk össze a védelmeket a J.J. féle védelemmel és egyből más a kép. Most nagyon jó az állomány + talán soha sem volt ilyen jó LB sor a Reid era alatt és ezt most ki kell használni! (de ehhez Castilo még kevés)
Szerintem jó döntés és hatékonyabb lesz ez a csapategység.
Más kérdés, hogy a ST és az O# is döcög, de gondolom úgy voltak vele, hogy azon lehet változtatni/javítani, de Castillo rendszerén csak úgy ha leváltják és egy tapasztaltabb edzőnek adják át a stafétát.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Chicago Bears. 5-1-es mérleg.
Cutlert most is 5-ször sackelték, mégis nyertek. ergo. Nem csak az OL-en múlik. Hagyjuk már ezt, hogy mindent arra kenünk. Szar, de attól még lehet nyerni. Másoknak megy.A védelmen meg eddig sem múlott semmi.Shawn84
Előbb talán nézd meg azt a meccset. 😉 Cutlert most is összetörték , de amikor passzolt akkor is csak pár lépésből vagy azonnal. Szval playcall mielőtt Vickezni kezdenél.
A két védelmet meg most összehasonlítani teljesen felesleges..mert ég és föld a kettő. (halkan jegyzem meg, hogy végig le volt véve Megatron..és az is kellett a Bears W-hez, hogy Stafford irtó szar napot fogjon ki.)
Szóval igen is hiányoznak a védelmünktől a sackek! Minőségi változást várok a védelemtől Castillo elküldése után és bízom Reid zsenialitásában, hogy összerántja a támadógépezetet is.
Az a vicc, hogy elnézve ezeket a videókat amiket linkeltünk mindig rá kell jöjjek arra, hogy a sok bosszúság/csalódás ellenére imádom ezt a csapatot és csak egy kis javulás is elég lehet ahhoz, hogy újra ilyen jeleneteket láthassunk tőlük.Greengo
Egyetlen egyszer sem írtam le a Vick szót. Vagy olvastad valahol?
A két védelmet sem hasonlítottam össze. A lényeg az, hogy nagyon magyarba nyomjuk. Rákenjük az OL-re meg Castillora meg mindenkire a rossz szereplést, pedig egyszerűen ki kell mondani. Reid a felelős mindenért ami ebben a csapatban történik. Szar az OL? Oké. És 6 meccs alatt sem tudtak rajta változtatni? Egyértelműen szakmai probléma. Kevés a DL-től a sack? Új playcalling kell. Számomra baromira unszimpatikus dolog az, hogy Reid csak hogy mentse a saját hájas valagát, kirúg olyan embert (Castillo) aki idén velük ellentétben letett valamit az asztalra. Mert igaz, hogy jóval kevesebb a sacket csinálunk, mégis az elmúlt időszakot nézve, a jelenlegi védelem a legjobb. Mindenben előrébb léptünk, nemcsak tavalyhoz képest, hanem a McDermott féle bandához képest is. Az egész hiányosságot ki lehetett volna küszöbölni egy másfajta játékhívással, ami agresszívabb. De attól a támadások, a csapategység nem lesz jobb. A hibák nem fognak megszűnni. Reid egyszerűen elveszítette a hitelét a játékosoknál.
A szünet után javulni fogunk, de a valódi céljainknak a közelébe nem fogunk kerülni. És azt hiszem, ha minden így marad, akkor a következő években is hasonlóan fogunk járni.
több mint 11 éve
houshmandzadeh 32
Hát a Bears is csak 13 pontot szerzett amivel nagyon nehéz meccset nyerni. A győzelem csakis chicago D-n múlott akik zseniálisan fogták meg Johnson-t és Staffordot.
Mi 13-nál mindig több pontot szereztünk kivéve a Cardinals ellen, de arra a meccsre nem is szeretnék emlékezni.
A Bears védelme sajnos klaszisokkal jobb mint a mienk, de én bízok benne hogy Castillo elküldésével megjavul a D teljesítménye. Főleg a pass rush. Bízok benne, hogy a Falconst megverjük hétvégen. Ha jobban vigyázunk a labdára és a vörös zónába hatékonyabbak vagyuk akkor simán győzhetünk.
GO EAGLES!
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Chicago Bears. 5-1-es mérleg.
Cutlert most is 5-ször sackelték, mégis nyertek. ergo. Nem csak az OL-en múlik. Hagyjuk már ezt, hogy mindent arra kenünk. Szar, de attól még lehet nyerni. Másoknak megy.A védelmen meg eddig sem múlott semmi.Shawn84
Előbb talán nézd meg azt a meccset. 😉 Cutlert most is összetörték , de amikor passzolt akkor is csak pár lépésből vagy azonnal. Szval playcall mielőtt Vickezni kezdenél.
A két védelmet meg most összehasonlítani teljesen felesleges..mert ég és föld a kettő. (halkan jegyzem meg, hogy végig le volt véve Megatron..és az is kellett a Bears W-hez, hogy Stafford irtó szar napot fogjon ki.)
Szóval igen is hiányoznak a védelmünktől a sackek/intek! Minőségi változást várok a védelemtől Castillo elküldése után és bízom Reid zsenialitásában, hogy összerántja a támadógépezetet is.
Az a vicc, hogy elnézve ezeket a videókat amiket linkeltünk mindig rá kell jöjjek arra, hogy a sok bosszúság/csalódás ellenére imádom ezt a csapatot és csak egy kis javulás is elég lehet ahhoz, hogy újra ilyen jeleneteket láthassunk tőlük.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Chicago Bears. 5-1-es mérleg.
Cutlert most is 5-ször sackelték, mégis nyertek. ergo. Nem csak az OL-en múlik. Hagyjuk már ezt, hogy mindent arra kenünk. Szar, de attól még lehet nyerni. Másoknak megy.A védelmen meg eddig sem múlott semmi.Shawn84
Ugye ne mondjam, hogy ezzel én pl eléggé egyet értek 😛 de azért a tegnapi Bears győzelemhez kellett az is, hogy a Lions kb a mi formánkat hozza vesztett labdák tekintetében. S meg kel vallani a Bears védelem azért még jó néhány lépéssel előttünk jár. Ha jól sejtem vasárnap figyelni kell, óraátállítás miatt magyar idő szerint 6-kor kezdődik a meccsünk ezért erősen valószínű, hogy csak második félidőre érek ide de annak is inkább végére. Bízom benne nem kapcsolom ki mindjárt.

Még valami. tudom túl tengésben vagyunk azon a poszton, de azért érdekel V. Curryről nincs valami infó nyilatkozat, nem kérdeztek rá odakint is Reidnél vagy valakinél a staffból, hogy miért nem játszik? Pedig ha valaki a hátsóját verdeste a földhöz, hogy ide jöhet akkor az ő, úgyhogy nem hiszem, hogy elkötelezettségével van gond. Félek ha nem játszatjuk hagyunk elúszni elkedvetleníteni egy tehetséget, aki majd máshol villant.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Chicago Bears. 5-1-es mérleg.
Cutlert most is 5-ször sackelték, mégis nyertek. ergo. Nem csak az OL-en múlik. Hagyjuk már ezt, hogy mindent arra kenünk. Szar, de attól még lehet nyerni. Másoknak megy.A védelmen meg eddig sem múlott semmi.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Oline nélkül még az elit futó is szenved... Vick is...

és ugye elit dline megnehezít minden meccset az ellenfélnek... na nálunk ez a két fal szenved főleg az Oline...

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Mért nem adjuk oda ennek az embernek többször a laszit?

Nagyon hiányoznak tőle ezek a playek idén.Eazzy
Azért érdemes figyelni a falemberek munkáját is.
Muszáj lesz feljavulniuk és akkor jöhetnek az ilyenek is:

😊Greengo
akartam is mondani hogy, a blockok nélkül amit kapott régen , sokkal nehezebb dolga van.

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Mért nem adjuk oda ennek az embernek többször a laszit?

Nagyon hiányoznak tőle ezek a playek idén.Eazzy
Azért érdemes figyelni a falemberek munkáját is.
Muszáj lesz feljavulniuk és akkor jöhetnek az ilyenek is:

😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Mért nem adjuk oda ennek az embernek többször a laszit?


Nagyon hiányoznak tőle ezek a playek idén.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
nem jól alakultak az eredmények ...bár most jó szoros a tabella

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Nagyon pangunk...mindenki bye weeken van nálunk is ? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
S.Brown ismét villantott

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Confirming @TheRealDGunnCSN report that #Eagles DT Mike Patterson will begin practicing Monday. He'll remain on NFI, tho. So no roster move.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
és nem kerülünk hátrébb sem

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok van egy jó hírem:

| Holnap nem fogunk kikapni 😉 | dande
Noooo, a bye week eddig veretlen, szóval óvatosan az optimizmussal! 😉lotus86
Mé lövöd le a poénom, mit is várhatnék egy jenkitől 😀 😉, nyugi ellnetek idén biztos veretlenek leszünk még a PO-ba is (ahová lehet mi be sem jutunk 😛)
több mint 11 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Srácok van egy jó hírem:

| Holnap nem fogunk kikapni 😉 | dande
Noooo, a bye week eddig veretlen, szóval óvatosan az optimizmussal! 😉


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok van egy jó hírem:

| Holnap nem fogunk kikapni 😉 |
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Egy kis draft előretekintő a blogon, 3 SS, 3 linebacker prospect.  philly.blog.hu/2012/10/20/eloretekinto_2013_nfl_draft_vedelem#more4859727


több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Shady új TD-tánca:
 www.youtube.com/watch?v=9JnL6YEeEeg&feature=player_embedded
Remélem minél többet látok majd belőle.

Vick-et a cserepadra cikk:
 bloggingthebeast.com/2012/10/19/ive-seen-about-enough-of-michael-vick/
Én helyes döntésnek tartom, hogy a Falcons ellen Ő lesz a kezdő QB.

Bébé
Shady pure SWAG 😀

Mostmár kezdi beérni D-Jaxet nálam kedvenc kategóriában 😀 Lassan DeSeannak kell valami EZ-be bedőlős állatságot tolnia, hogy visszakapjam a DeSean feelinget 😀


Biztos vagyok benne, hogy belebuknánk egy DC és ráadáskén egy QB cserébe. Folesnak totál már támadójátékot kell formálni, egy teljesen más emberről van szó...van elég probléma amin dolgozni kell, ha még rájön az is, hogy megfelelően rászabják a playeket, akkor semmivel nem leszünk előrébb. Ez az én meglátásom...aztán simán lehet, hogy rosszul látom, de 10/10-szer még mindig Vicket választanám.
Eazzy
CSak a buták vélekednek máshogy.

Szerk.: Ezt persze nem sértésnek szántam , csak viccnek 😉

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Shady új TD-tánca:
 www.youtube.com/watch?v=9JnL6YEeEeg&feature=player_embedded
Remélem minél többet látok majd belőle.

Vick-et a cserepadra cikk:
 bloggingthebeast.com/2012/10/19/ive-seen-about-enough-of-michael-vick/
Én helyes döntésnek tartom, hogy a Falcons ellen Ő lesz a kezdő QB.

Bébé
Shady pure SWAG 😀

Mostmár kezdi beérni D-Jaxet nálam kedvenc kategóriában 😀 Lassan DeSeannak kell valami EZ-be bedőlős állatságot tolnia, hogy visszakapjam a DeSean feelinget 😀


Biztos vagyok benne, hogy belebuknánk egy DC és ráadáskén egy QB cserébe. Folesnak totál már támadójátékot kell formálni, egy teljesen más emberről van szó...van elég probléma amin dolgozni kell, ha még rájön az is, hogy megfelelően rászabják a playeket, akkor semmivel nem leszünk előrébb. Ez az én meglátásom...aztán simán lehet, hogy rosszul látom, de 10/10-szer még mindig Vicket választanám.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shady új TD-tánca:
 www.youtube.com/watch?v=9JnL6YEeEeg&feature=player_embedded
Remélem minél többet látok majd belőle.

Vick-et a cserepadra cikk:
 bloggingthebeast.com/2012/10/19/ive-seen-about-enough-of-michael-vick/
Én helyes döntésnek tartom, hogy a Falcons ellen Ő lesz a kezdő QB.

Bébé
Minden reklamálásom ellenére, én is azt gondolom ezt a meccset még meg kell adni Vicknek ha itt kikapnánk még bele is fér 3-4 lesz és onnan még bőven lehet javítani. Bízzunk benne a pihi alatt tényleg összekapják magukat a srácok!

Azért Reidnek sem lehet egyszerű....
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Shady új TD-tánca:

Remélem minél többet látok majd belőle.

Vick-et a cserepadra cikk:
 bloggingthebeast.com/2012/10/19/ive-seen-about-enough-of-michael-vick/
Én helyes döntésnek tartom, hogy a Falcons ellen Ő lesz a kezdő QB.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Más: Garret még augusztusban meghalt, vagy másik fia halt most meg Andynak? :S szegény.
ano92
Ez még a Garrett-es hír.

Peters felépülése jól halad. A 9. hét után kell eldönteni, hogy rosterre rakjuk vagy IR-re. (Nagy eséllyel IR.)
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Az a baj, hogy ez nem így fog működni. Mert ha első körben az elérhető legjobb OL embert szeretnéd elhozni, de ő csak 2. kör végére jósolják, mert "gyengén" teljesített, és van bent egy atom jó LB vagy Safety akkor úgy sem fogod azt az OL embert húzni, viszont lehet más elviszi és akkor OL ember sincs 😀 Fölösleges még Mockolgatni, mert nagyon sok van még a szezonból, lehet addigra a fal is észbe kap. 😀

Más: Garret még augusztusban meghalt, vagy másik fia halt most meg Andynak? :S szegény.
ano92
Ez fordítva is igaz, ráadásul körülöttünk elég sok csapathoz OL embert írt Höri.

De egyébként csak érdekesség képpen hoztam fel, valóban lényegtelen még most, ahogy a hsz elején is ezzel kezdtem.

Don't talk the walk, Walk the talk!