Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 558 — Így remélem megfelelek nektek.....
10 pont előnyt eladni- mennie kell a DC-nek Philadelphiában
24 pont előnyt eladva???Chargers? 😀tûzoltó
Nem is egy PM volt a másik oldalon (Tebowról már nem is beszélve 😛) csak egy CJ az kevésbé mentő körülmény 😀
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 558 — Így remélem megfelelek nektek.....
Első jó cikkük:  philadelphiaeagles.blog.nepsport.hu/archives/2012/10/15/Jeffrey_Lurieval_a_Lions_elleni_vereseg_utan/Shawn84
Nem mertem betenni a múltkori után úgy leoltottatok 😀dande
Ugye nem csak én vágtam le hogy ez tökre kamu ?Petikievak01
Nyilván, nem is valósnak szánta a szerző csak némi szubjektív gondolatjáték
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Úgy pörög a topik gyerekek, mintha edzőváltás lett volna...ja de az is volt 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Első jó cikkük:  philadelphiaeagles.blog.nepsport.hu/archives/2012/10/15/Jeffrey_Lurieval_a_Lions_elleni_vereseg_utan/Shawn84
Nem mertem betenni a múltkori után úgy leoltottatok 😀dande
Ugye nem csak én vágtam le hogy ez tökre kamu ?

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 558 — Így remélem megfelelek nektek.....
Első jó cikkük:  philadelphiaeagles.blog.nepsport.hu/archives/2012/10/15/Jeffrey_Lurieval_a_Lions_elleni_vereseg_utan/Shawn84
Nem mertem betenni a múltkori után úgy leoltottatok 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Első jó cikkük:  philadelphiaeagles.blog.nepsport.hu/archives/2012/10/15/Jeffrey_Lurieval_a_Lions_elleni_vereseg_utan/
több mint 11 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
10 pont előnyt eladni- mennie kell a DC-nek Philadelphiában
24 pont előnyt eladva???Chargers? 😀
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Na most néhány gondolat lehet utána kapok pár elnémítást ha még eddig nem kaptam 😀

Vick vagy Foles (csak hogy ne vádoljatok elfogultsággal 😀) + jövő évi 2. és mondjuk 4. kör trade KC-be cserébe Eric Berry-rt, mondjuk
dande
Vick és Foles és 2. és 4. körért sem adnák oda Berryt. És jól tennék. 23 éves alapembert nem szokás elcserélni, ráadásul egy nehezen pótolható posztról. Ez nem soccer. Miért nem JPP-ért cserélünk akkor? BleedingGreen
Drafton olyan felhozatal van safetykből, mint az elmúlt években soha. Shawn84
Eric Berry szintjét megütő safety azért nem lesz szerintem, akit a KC nyugodtan elvihetne. Ha elöl fognak húzni lesz jó QB, akit majd lehet vinni.
Vaccaro nem annyira jó mint Berry, McDonald is túlértékelt szerinem. Én ha lenne egy Eric Berrym nem mondanák le róla. BleedingGreen
Hozzánk gondoltam. Berryre nincs ekkora szükség. Shawn84
Akkor bocs, félreértettem. 😊 Hozzánk jöhet bármelyik, mert Coleman-nél az 1-3. körben hozható safetyk szerintem jobbak lesznek. Ha az első kör közepe/vége táján húzunk, akkor a helyükön tudnánk elvinni valamelyik top safety prospectet. Ha az elején húzunk, akkor inkább a második kör elején szemezgethetünk, az se lenne rossz.

Bár elnézve a dologkat már az OL lesz a legnagyobb need. A fal jobb oldalát újjá kell építeni. Ha szerencsénk van visszatér Peters, mellé visszamegy Herremans, Kelce reméljük OK lesz. Mathis és Watkins (úgyis már öreg 😀) mennek a padra vagy trade-re. RG, RT kell. Ha Kelly mester mutatna valamit T-ben, akkor csak G kell.


több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Na most néhány gondolat lehet utána kapok pár elnémítást ha még eddig nem kaptam 😀

Vick vagy Foles (csak hogy ne vádoljatok elfogultsággal 😀) + jövő évi 2. és mondjuk 4. kör trade KC-be cserébe Eric Berry-rt, mondjuk
dande
Vick és Foles és 2. és 4. körért sem adnák oda Berryt. És jól tennék. 23 éves alapembert nem szokás elcserélni, ráadásul egy nehezen pótolható posztról. Ez nem soccer. Miért nem JPP-ért cserélünk akkor? BleedingGreen
Drafton olyan felhozatal van safetykből, mint az elmúlt években soha. Shawn84
Eric Berry szintjét megütő safety azért nem lesz szerintem, akit a KC nyugodtan elvihetne. Ha elöl fognak húzni lesz jó QB, akit majd lehet vinni.
Vaccaro nem annyira jó mint Berry, McDonald is túlértékelt szerinem. Én ha lenne egy Eric Berrym nem mondanák le róla. BleedingGreen
Hozzánk gondoltam. Berryre nincs ekkora szükség.
több mint 11 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Na, Castillo repült. Bowles az új koordinátor. (via nfl.com)
Drastical changes?skizofita
Szerintem olvass vissza pár oldalt. 😉BleedingGreen
LOL, nem jelenítette meg a bejegyzéseket...
Baek, 7 új postot jelez az oldal - mintha leiratkoztam volna erről a topikról...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 558 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na, Castillo repült. Bowles az új koordinátor. (via nfl.com)
Drastical changes?skizofita
Ezt úgy írtad be mintha nem erről dumálnák kb 3 órája 😉
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Na, Castillo repült. Bowles az új koordinátor. (via nfl.com)
Drastical changes?skizofita
Szerintem olvass vissza pár oldalt. 😉


több mint 11 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Na, Castillo repült. Bowles az új koordinátor. (via nfl.com)
Drastical changes?

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Na most néhány gondolat lehet utána kapok pár elnémítást ha még eddig nem kaptam 😀

Vick vagy Foles (csak hogy ne vádoljatok elfogultsággal 😀) + jövő évi 2. és mondjuk 4. kör trade KC-be cserébe Eric Berry-rt, mondjuk
dande
Vick és Foles és 2. és 4. körért sem adnák oda Berryt. És jól tennék. 23 éves alapembert nem szokás elcserélni, ráadásul egy nehezen pótolható posztról. Ez nem soccer. Miért nem JPP-ért cserélünk akkor? BleedingGreen
Drafton olyan felhozatal van safetykből, mint az elmúlt években soha. Shawn84
Eric Berry szintjét megütő safety azért nem lesz szerintem, akit a KC nyugodtan elvihetne. Ha elöl fognak húzni lesz jó QB, akit majd lehet vinni.
Vaccaro nem annyira jó mint Berry, McDonald is túlértékelt szerinem. Én ha lenne egy Eric Berrym nem mondanák le róla.


több mint 11 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Még nagyobb hányingerem lett a csapattól, hogy Juant elküldték, nem tom MM akkor mit keres még itt.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ha már keresünk embereket akkor az az O falba legyen, végül is az a szar 😀marci88
Én már gőzerővel keresem. Az egyetemi fociban. Később majd olvashatjátok mire jutottam 😛
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 558 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most néhány gondolat lehet utána kapok pár elnémítást ha még eddig nem kaptam 😀

Vick vagy Foles (csak hogy ne vádoljatok elfogultsággal 😀) + jövő évi 2. és mondjuk 4. kör trade KC-be cserébe Eric Berry-rt, mondjuk
dande
Vick és Foles és 2. és 4. körért sem adnák oda Berryt. És jól tennék. 23 éves alapembert nem szokás elcserélni, ráadásul egy nehezen pótolható posztról. Ez nem soccer. Miért nem JPP-ért cserélünk akkor? BleedingGreen
Drafton olyan felhozatal van safetykből, mint az elmúlt években soha. Shawn84
Pont erre gondoltam, hogy onnan a KC pótol majd és van? egy QB-k is, de mindegy is a Chealsea-s dologban jobban reménykedem
több mint 11 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Ha már keresünk embereket akkor az az O falba legyen, végül is az a szar 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Na most néhány gondolat lehet utána kapok pár elnémítást ha még eddig nem kaptam 😀

Vick vagy Foles (csak hogy ne vádoljatok elfogultsággal 😀) + jövő évi 2. és mondjuk 4. kör trade KC-be cserébe Eric Berry-rt, mondjuk
dande
Vick és Foles és 2. és 4. körért sem adnák oda Berryt. És jól tennék. 23 éves alapembert nem szokás elcserélni, ráadásul egy nehezen pótolható posztról. Ez nem soccer. Miért nem JPP-ért cserélünk akkor? BleedingGreen
Drafton olyan felhozatal van safetykből, mint az elmúlt években soha.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 558 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most néhány gondolat lehet utána kapok pár elnémítást ha még eddig nem kaptam 😀

Vick vagy Foles (csak hogy ne vádoljatok elfogultsággal 😀) + jövő évi 2. és mondjuk 4. kör trade KC-be cserébe Eric Berry-rt, mondjuk
dande
Vick és Foles és 2. és 4. körért sem adnák oda Berryt. És jól tennék. 23 éves alapembert nem szokás elcserélni, ráadásul egy nehezen pótolható posztról. Ez nem soccer. Miért nem JPP-ért cserélünk akkor? BleedingGreen
DE-ből vagyunk elegen és próbáltam QB needes csapatot keresni, ahol esetleg lehet nekünk kellő játékos, hogy mégse legyen egészen! irreális a dolog.
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Na most néhány gondolat lehet utána kapok pár elnémítást ha még eddig nem kaptam 😀

Vick vagy Foles (csak hogy ne vádoljatok elfogultsággal 😀) + jövő évi 2. és mondjuk 4. kör trade KC-be cserébe Eric Berry-rt, mondjuk
dande
Vick és Foles és 2. és 4. körért sem adnák oda Berryt. És jól tennék. 23 éves alapembert nem szokás elcserélni, ráadásul egy nehezen pótolható posztról. Ez nem soccer. Miért nem JPP-ért cserélünk akkor?


több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
na ne álmodozz dande... kinek kell egy 100milliós QB? aki folyamatosan fumblizik

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 558 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most néhány gondolat lehet utána kapok pár elnémítást ha még eddig nem kaptam 😀

1. Vick vagy Foles (csak hogy ne vádoljatok elfogultsággal 😀) + jövő évi 2. és mondjuk 4. kör trade KC-be cserébe Eric Berry-rt, (tudom sok ez egy játékosért de kb szerintem ennél kevesebbért nem engednék el ha egyáltalán elengednék, de ez csak agymenés)

2. Biztatásként: A tavalyi Chealsea-nél annyira éreztem, hogy baj lesz a Barca számára, hogy AVB-t lecserélték Di Matteora s lőn igazam lett. Hátha itt is valami hasonló csoda történik igaz itt még! csak a DC ment de az is épp elég lehet.

Jah és mér látok csupa zölden égő lámpát az Eagles fanoknál nem is értem? 😛
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Reid:
"Am I still evaluating (other moves). I am still evaluating."
Remélem lassan elér a támadókhoz is.

Spoke w/ Reid for 15 mins after presser and a lot of it was on his QB situation. I really believe that he doesn't know what to do there yet.
Nah jók lesznek itt a következő napok. 😀

Andy Reid on possibly taking back offensive play-calling duties from Marty Mornhinweg: "I like calling plays. I like our play-caller."
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Lehet csak az állkapcsa miatt de Bowles-ről mindig a Forrest Gump-os néger jut az eszembe (Benjamin Buford Blue / Bubba) 😀