Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Na, Castillo repült. Bowles az új koordinátor. (via nfl.com)
Drastical changes?skizofita
Szerintem olvass vissza pár oldalt. 😉BleedingGreen
LOL, nem jelenítette meg a bejegyzéseket...
Baek, 7 új postot jelez az oldal - mintha leiratkoztam volna erről a topikról...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na, Castillo repült. Bowles az új koordinátor. (via nfl.com)
Drastical changes?skizofita
Ezt úgy írtad be mintha nem erről dumálnák kb 3 órája 😉
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Na, Castillo repült. Bowles az új koordinátor. (via nfl.com)
Drastical changes?skizofita
Szerintem olvass vissza pár oldalt. 😉


több mint 11 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Na, Castillo repült. Bowles az új koordinátor. (via nfl.com)
Drastical changes?

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Na most néhány gondolat lehet utána kapok pár elnémítást ha még eddig nem kaptam 😀

Vick vagy Foles (csak hogy ne vádoljatok elfogultsággal 😀) + jövő évi 2. és mondjuk 4. kör trade KC-be cserébe Eric Berry-rt, mondjuk
dande
Vick és Foles és 2. és 4. körért sem adnák oda Berryt. És jól tennék. 23 éves alapembert nem szokás elcserélni, ráadásul egy nehezen pótolható posztról. Ez nem soccer. Miért nem JPP-ért cserélünk akkor? BleedingGreen
Drafton olyan felhozatal van safetykből, mint az elmúlt években soha. Shawn84
Eric Berry szintjét megütő safety azért nem lesz szerintem, akit a KC nyugodtan elvihetne. Ha elöl fognak húzni lesz jó QB, akit majd lehet vinni.
Vaccaro nem annyira jó mint Berry, McDonald is túlértékelt szerinem. Én ha lenne egy Eric Berrym nem mondanák le róla.


több mint 11 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Még nagyobb hányingerem lett a csapattól, hogy Juant elküldték, nem tom MM akkor mit keres még itt.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ha már keresünk embereket akkor az az O falba legyen, végül is az a szar 😀marci88
Én már gőzerővel keresem. Az egyetemi fociban. Később majd olvashatjátok mire jutottam 😛
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most néhány gondolat lehet utána kapok pár elnémítást ha még eddig nem kaptam 😀

Vick vagy Foles (csak hogy ne vádoljatok elfogultsággal 😀) + jövő évi 2. és mondjuk 4. kör trade KC-be cserébe Eric Berry-rt, mondjuk
dande
Vick és Foles és 2. és 4. körért sem adnák oda Berryt. És jól tennék. 23 éves alapembert nem szokás elcserélni, ráadásul egy nehezen pótolható posztról. Ez nem soccer. Miért nem JPP-ért cserélünk akkor? BleedingGreen
Drafton olyan felhozatal van safetykből, mint az elmúlt években soha. Shawn84
Pont erre gondoltam, hogy onnan a KC pótol majd és van? egy QB-k is, de mindegy is a Chealsea-s dologban jobban reménykedem
több mint 11 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Ha már keresünk embereket akkor az az O falba legyen, végül is az a szar 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Na most néhány gondolat lehet utána kapok pár elnémítást ha még eddig nem kaptam 😀

Vick vagy Foles (csak hogy ne vádoljatok elfogultsággal 😀) + jövő évi 2. és mondjuk 4. kör trade KC-be cserébe Eric Berry-rt, mondjuk
dande
Vick és Foles és 2. és 4. körért sem adnák oda Berryt. És jól tennék. 23 éves alapembert nem szokás elcserélni, ráadásul egy nehezen pótolható posztról. Ez nem soccer. Miért nem JPP-ért cserélünk akkor? BleedingGreen
Drafton olyan felhozatal van safetykből, mint az elmúlt években soha.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most néhány gondolat lehet utána kapok pár elnémítást ha még eddig nem kaptam 😀

Vick vagy Foles (csak hogy ne vádoljatok elfogultsággal 😀) + jövő évi 2. és mondjuk 4. kör trade KC-be cserébe Eric Berry-rt, mondjuk
dande
Vick és Foles és 2. és 4. körért sem adnák oda Berryt. És jól tennék. 23 éves alapembert nem szokás elcserélni, ráadásul egy nehezen pótolható posztról. Ez nem soccer. Miért nem JPP-ért cserélünk akkor? BleedingGreen
DE-ből vagyunk elegen és próbáltam QB needes csapatot keresni, ahol esetleg lehet nekünk kellő játékos, hogy mégse legyen egészen! irreális a dolog.
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Na most néhány gondolat lehet utána kapok pár elnémítást ha még eddig nem kaptam 😀

Vick vagy Foles (csak hogy ne vádoljatok elfogultsággal 😀) + jövő évi 2. és mondjuk 4. kör trade KC-be cserébe Eric Berry-rt, mondjuk
dande
Vick és Foles és 2. és 4. körért sem adnák oda Berryt. És jól tennék. 23 éves alapembert nem szokás elcserélni, ráadásul egy nehezen pótolható posztról. Ez nem soccer. Miért nem JPP-ért cserélünk akkor?


több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
na ne álmodozz dande... kinek kell egy 100milliós QB? aki folyamatosan fumblizik

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most néhány gondolat lehet utána kapok pár elnémítást ha még eddig nem kaptam 😀

1. Vick vagy Foles (csak hogy ne vádoljatok elfogultsággal 😀) + jövő évi 2. és mondjuk 4. kör trade KC-be cserébe Eric Berry-rt, (tudom sok ez egy játékosért de kb szerintem ennél kevesebbért nem engednék el ha egyáltalán elengednék, de ez csak agymenés)

2. Biztatásként: A tavalyi Chealsea-nél annyira éreztem, hogy baj lesz a Barca számára, hogy AVB-t lecserélték Di Matteora s lőn igazam lett. Hátha itt is valami hasonló csoda történik igaz itt még! csak a DC ment de az is épp elég lehet.

Jah és mér látok csupa zölden égő lámpát az Eagles fanoknál nem is értem? 😛
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Reid:
"Am I still evaluating (other moves). I am still evaluating."
Remélem lassan elér a támadókhoz is.

Spoke w/ Reid for 15 mins after presser and a lot of it was on his QB situation. I really believe that he doesn't know what to do there yet.
Nah jók lesznek itt a következő napok. 😀

Andy Reid on possibly taking back offensive play-calling duties from Marty Mornhinweg: "I like calling plays. I like our play-caller."
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Lehet csak az állkapcsa miatt de Bowles-ről mindig a Forrest Gump-os néger jut az eszembe (Benjamin Buford Blue / Bubba) 😀
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha jól hallottam akkor Reid egyedül hozta meg ezt a döntést. Se az edzők, se a játékosok véleményét nem kérte ki. Ő hozta meg a döntést aztán ment Lurie-nak elmondani.

A sec-ben B.April fia fog még jobban besegíteni. Bébé
Ennek most örülni kéne??? 😀 Egyébként hol és kitől hallottad kint vagy Phillybe 😉? (költői volt a kérdés csak kötözködni akartam)
több mint 11 éve
houshmandzadeh 32
Most miért kellett a szezon közepén kirúgni Castillot?!?!?!
A védelemmel nem volt sok gond, bár az utóbbi 2 meccsen egymást érték a védelmi megingások, de ezekkel együtt sztem jó volt a védelem.
Nem kedveltem Castillot, sőt örültem is volna ha az offseason-be kirúgják, de most...
Na most két hete lesz az új DC-nsk, hogy összerakja a védelmet az ő elképzelése szerint.
És így várjuk a Falcons elleni meccset. remek...
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ha jól hallottam akkor Reid egyedül hozta meg ezt a döntést. Se az edzők, se a játékosok véleményét nem kérte ki. Ő hozta meg a döntést aztán ment Lurie-nak elmondani.

A sec-ben B.April fia fog még jobban besegíteni.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na ez engem rohadtul meglepett, na nem mintha bánnám. Mostmár csak MM-et kéne egy hatalams péklapáttal hátba veregetni, majd év végén Reidet is és jöhet az új rezsim, amit én már legalább 2-3 éve szorgalmazok.... 😛

több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Szimpatikus ember Juan, OL edzőként biztos helyet kap valahol, mert azon a területen a jobbak közé tartozott.

Nekem ebből a döntésből az jön le, hogy a védelem valamennyire javuló játéka nem elősorban az ő érdeme volt. Viszont volt jópár hiba az elmúlt 2 meccsen amit ezek szerint Reid is neki rótt fel.

Én nem voltam nagy fanja Juannak, mint DC-nek. Ezt már az offseasonban meg kellett volna lépni, de leginkább egyáltalán nem kellett volna meglépni a kinevezését. Ezért a felelősség nagy részét Reidre terhelem, mert ő bízta meg Castillót ezzel a feladattal, aki nyilván nem mondott nemet, nem akart nemet mondani, és vállalta a feladatot.

Bowles hozzáértő ember, meg lehet nézni tavaly a Miamit is gatyába rázta interim hc-ként. Lehet, hogy még nálunk is lesz ő interim hc. 😊
Asszem amikor jött megjegyeztem, hogy felkészülhet a DC poszt átvételére. Sajnos bejött.

MM is mehetne tőlem, de akkor ne, ha Reid venné át a playhívásokat. Volt már rá példa korábban és nem volt szép eredménye.


több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Már ha más hívná az O playeket is én már annak is örülnék 😀marci88
Ugyanez.
Remélem Andy papa visszaveszi. Mégiscsak 3 NFC-champ-ig és 1 SB-ig vezette a csapatot a hívásaival. 😀
több mint 11 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Már ha más hívná az O playeket is én már annak is örülnék 😀
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
The first dramatic move, and there could be more to come this week, was moving Castillo out of the role of defensive coordinator and inserting Bowles, a former defensive coordinator and interim head coach in Miami.

Ez alapján még azért jöhetnek meglepik 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Én most csak MM elküldését várom nagyon. Remélem ő is bukik végre.Eazzy
Na erre azért nem fogadnék. Meg kell várnunk vele a szezon végét és ha nincs eredmény akkor repülnek Reiddel karöltve.
A döntés mögött gondolom az is állt, hogy ok szar az O#, de a védelemnek ezzel az állománnyal meg kéne tudni állítania az ellenfeleket az utolsó negyedben is. Ez nem ment..se a Steelers ellen se most az oroszlánok ellen.
Nagy változtatásokra nem számítok az O#-ben. Ahhoz túl kevés idő áll a rendelkezésünkre...új playek begyakorlása..stb.


E-A-G-L-E-S EAGLES !