Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Én most csak MM elküldését várom nagyon. Remélem ő is bukik végre.Eazzy
Annak nagyon örülnék. Már több éve el akarom küldeni. 😀
Mert úgy tűnik, hogy Vick 2010-es tündökléséhez nem volt olyan sok köze, mint amennyit én feltételeztem.
Legalábbis az utóbbi 1,5 év nem erről ad tanúbizonyságot. Bébé
én is örülnék ha valami új jönne . Az edzők közül csak Andyt szeretem , Meg a 2 öreget a falakban.

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Én most csak MM elküldését várom nagyon. Remélem ő is bukik végre.Eazzy
Annak nagyon örülnék. Már több éve el akarom küldeni. 😀
Mert úgy tűnik, hogy Vick 2010-es tündökléséhez nem volt olyan sok köze, mint amennyit én feltételeztem.
Legalábbis az utóbbi 1,5 év nem erről ad tanúbizonyságot.
több mint 11 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Én most csak MM elküldését várom nagyon. Remélem ő is bukik végre.Eazzy
egy nap két ilyen hír azét kemény lenne 😊 (de van benne valami)
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Én most csak MM elküldését várom nagyon. Remélem ő is bukik végre.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Most kicsit utána olvastam, és kinn Bowles-nak eléggé nagy respektet adnak (nem is tudtam, hogy HC-nek is interjúzott ő már), és hogy nagy változásokat hozhat. Azért kíváncsi vagyok, hogy a játékosok szóltak, hogy elegük van JC-ből, vagy Lurie mondta, hogy változtassunk valamit, mert mehetsz te is Andy nyaralni....azt aligha tudom elképzelni, hogy Andy csak úgy saját magától küldte el...Eazzy
Kérdés, hogy Bowles mennyit tud javítani ilyen rövid idő alatt. Tavaly Castillo is megkapta a fanoktól (tőlem is) azt a védelmet, hogy nem volt teljes offseason-ja. Bowles-nak van kemény 1,5 hete.
Szal gondolom nagy sémaváltás itt nem lesz. Talán pár jóféle blitz fog bejönni valamint a playhívásban lehet javulni, de sztem Castillo abban (sem) volt gáz. Legalábbis McDermott sokkal szarabb volt nála ebben a tekintetben. 😀
több mint 11 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Előhozzák sokan, hogy pl Nnamdi is megkérdőjelezte a sémaváltást a Detroit ellen a 4. negyedben. És, hogy erre mi szükség volt.
Gondolom majd jönni fog a duma, hogy a játékosok nem bíztak benne, meg az öltözőben ez és az volt. Fasz se tudja.
Bébé
az aso-s részt olvastam az nfl.com-on is
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Most kicsit utána olvastam, és kinn Bowles-nak eléggé nagy respektet adnak (nem is tudtam, hogy HC-nek is interjúzott ő már), és hogy nagy változásokat hozhat. Azért kíváncsi vagyok, hogy a játékosok szóltak, hogy elegük van JC-ből, vagy Lurie mondta, hogy változtassunk valamit, mert mehetsz te is Andy nyaralni....azt aligha tudom elképzelni, hogy Andy csak úgy saját magától küldte el...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Előhozzák sokan, hogy pl Nnamdi is megkérdőjelezte a sémaváltást a Detroit ellen a 4. negyedben. És, hogy erre mi szükség volt.
Gondolom majd jönni fog a duma, hogy a játékosok nem bíztak benne, meg az öltözőben ez és az volt. Fasz se tudja.
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Számomra érthetetlen döntés...biztosan jobban látja ott kinn Reid, hogy mennyire Juan érdeme az idei D...mondjuk pont a két falunk az amelyik rendre betlizik, azért meg első sorban a két öreg lenne a felelős...vagy most tényleg csak én kezdem úgy érezni, hogy túl van hájpolva, vagyis pontosabban el van annyival intézve a fal, hogy úgyis Wash meg Mudd van? Mert egyébként egy kupac lószar is jobban megvédi Vicket, és ugyanúgy 0 sacket ér el...Eazzy
Ahogy a múltkor írtad,Castillo mostmár mehet villanyt szerelni!!
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Ez látszatintézkedésnek tűnik,de valami lehet a háttérben, mert a védelem nem teljesített rosszul, minden meccsen 20pont körül vagy az alatt tartjuk az ellent,ellenben a támadók..
Én is inkább MM-et rúgtam volna ki
Castillo-ban én azt nem szerettem,hogy a blitzek rendre nem ülnek már ha vannak egyáltalán,de ez összetett kérdés,nem látom át, lehet ebben nincs igazam
több mint 11 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
ennek csak akkor van értelme ha követi még más egyéb döntés is...nem feltétlen MM menesztése, hanem a keret alakítása

vagy csak meg akarta óvni barátját a további bajoktól.. 😕
mindenesetre döbbenet nálam van!
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Számomra érthetetlen döntés...biztosan jobban látja ott kinn Reid, hogy mennyire Juan érdeme az idei D...mondjuk pont a két falunk az amelyik rendre betlizik, azért meg első sorban a két öreg lenne a felelős...vagy most tényleg csak én kezdem úgy érezni, hogy túl van hájpolva, vagyis pontosabban el van annyival intézve a fal, hogy úgyis Wash meg Mudd van? Mert egyébként egy kupac lószar is jobban megvédi Vicket, és ugyanúgy 0 sacket ér el...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Jó azért a HC kereséssel sztem álljunk le. Ha aktuális lesz akkor ráérünk majd januárban foglalkozni vele.

Arra leszek kiv, hogy az O#-ben lesznek-e vmilyen változtatások. Mert Castillo kirúgásának nem hiszem h nagy befolyása lesz arra, hogy a támadók hányszor adják el a labdát.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na visszajött a netem 😀

Szóval számomra ez olyan mint egy kapuzárási pánikban lévő klímaxolni kezdő nő 😛 lépései döntései bár nem tudom mennyit egyeztetett előtte Lurie-vel.
S még a hír előtt ez a kép volt előttem a helyzetünkkel kapcsolatban, ezután pláne:

..na csak nem bírom beilleszteni de mindannyian ismeritek a Sikoly című kép az eredeti 😛
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
kc topicban olvastam weis oc edzőről ulpitól Janek
Mit? Charlie Weisről? A Kansas egyetem edzőjéről?
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
kc topicban olvastam weis oc edzőről ulpitól

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Andy fosik. Lurie nagyon odamondhatott. De számomra ez érthetetlen. Az O# szar, erre rúgjuk ki a DC-t?Shawn84
lehet Reid is úgy emlékezett, hogy Castillo még mindig az OL coach...jjncaa
muhaha 😊

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Nem hittem volna, hogy ilyen korán elő kell szedni a témát, de van erre egy jó topic a fórumon:  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/kibol_lehet_2013-ban_nfl_vezetoedzo?oldal=1#634557 Ha így folytatódnak a dolgok nekünk is aktuális lesz a kérdés.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Asante jól megmondta:
"Sometimes you have to blame yourself. You can't try and always point the figure at someone else"

A végén még Andy visszaveszi M&M-től a playhívásokat is.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Andy fosik. Lurie nagyon odamondhatott. De számomra ez érthetetlen. Az O# szar, erre rúgjuk ki a DC-t?Shawn84
lehet Reid is úgy emlékezett, hogy Castillo még mindig az OL coach...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Húúú ez meglepett.
Sok sikert Juan-nak. Nagyon szimpatikus ember.
Kíváncsi leszek, hogy megragad-e a D# oldalon. (Sztem igen.)
De jah fura időpontban jött ez a menesztés.
Andy meg jah tudja, hogy mindjárt itt a vég, ha nem javul a csapat. Neki veszíteni valója nincsen.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Érdekes döntés. Mondjuk a védelem részéről nem jöttek a számok ezt értem is, de az O#-el nagyobb bajok vannak most sztem. Rúgjanak ki akkor mindenkit. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Hát ha Atlanta szurkoló lennék, akkor azt mondanám, nagyon "feltüzelt" csapat ellen kellene hozni a veretlenséget!
Benne van a pakliban, hogy nyerjen az Atlanta, de most úgy érzem, ez "győzelem, vagy halál" mérközésnek néz ki!
Talán a két hét alatt játékost is fogunk "mozgatni" a rosteren!

De lehet, hogy látták, kell a Magyar Philadelphia csapatfórumba egy kis életet vinni, mert lassan beérnek minket ,más szurkolói csapatak hozzászólásai... 😀
több mint 11 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Andy fosik. Lurie nagyon odamondhatott. De számomra ez érthetetlen. Az O# szar, erre rúgjuk ki a DC-t?Shawn84
Gondolom azért, mert a falemberek kieséséről MM nem tehet (és ennek a számlájára írják a orssz teljesítményt).
Viszont Castillo esetében minden adott volt egy ligaelit védelemhez, temérdek pénzt és cetlit beleöltek, és habár tavaly óta fejlődtünk, max átlagost alkotott. Nem tud meccs közben reagálni az ellenfél lépéseire (vagy rosszul)stb.

Ennek ellenére én sem tartom teljesen logikus lépésnek.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Andy fosik. Lurie nagyon odamondhatott. De számomra ez érthetetlen. Az O# szar, erre rúgjuk ki a DC-t?