Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Akkor már gyorsan MM-nek is utilaput a talpára tényleg. Főleg, hogy idén ott hibádzik a dolog.
Castillo szimpatikus figura, sok sikert neki. A DC poszt sok volt számára, nem tudott felnőni a feladathoz, de OL coachként MM miatt nem tudott volna feljebb lépni. 19re húzott lapot.
Sajnos az elküldése már PR, pedig más pozícióban sokat ért volna egy ilyen mentalitású és lojalitású figura.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 11 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Pedig az egész bandából talán az ő munkája látszott meg a legjobban. Ha ez tavaly történik meg azt mondom oké, most viszont sokkal inkább MM-et kellett volna elküldeni.
Mindegy remélem az idei javulás a védelemben inkább Ryans érkezésének volt köszönhető mint Juan-nak, ez ki fog derülni.
Arra ez most mindenképp jó lehet, hogy senki se érezheti magát nyugodtan, össze kell kapnia magát egytől egyig mindenkinek.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Püff neki ennyit azévtizedes barátságról ez nekem igy nagyon rosszat üzen...
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Szegény Castillo, pedig szimpatikus figura volt. Márti marad?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Csifu 223
@Jeff_McLane: Source: Andy Reid has fired Juan Castillo as DC and named Todd Bowles as his replacement.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
A csapat hivatalos facebook oldalán van egy szavazás. Erre a kérdésre: "What do you make of the 3-3 Eagles?" a szurkolók 2/3-a "Think it's time for drastic changes" választ adta...szal hangulatban kinn se vmi fényes a helyzet. Hiába veretlen az ATL ha most bye után sem tudunk nyerni ki fog borulni a bili.marci88
Mondjuk szezon közben csak akkor lesz értelme nagy változásokat hozni (pl. Reid kirúgása), ha teljesen elment a szezon.Viszont tényleg nagyon megérett már a csapat a megújulásra.
több mint 11 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
A csapat hivatalos facebook oldalán van egy szavazás. Erre a kérdésre: "What do you make of the 3-3 Eagles?" a szurkolók 2/3-a "Think it's time for drastic changes" választ adta...szal hangulatban kinn se vmi fényes a helyzet. Hiába veretlen az ATL ha most bye után sem tudunk nyerni ki fog borulni a bili.
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Szerintem egy 50yardos mély passz azért nem tekinthető kötelező házi feladatnak, még ha tökéletes is a protection,el is szakad a wr,akkor is simán el lehet rontani,Vicknél jobb qb-k is megteszik ezt.Ezért nem lehet ezekre építenünk,néha egy-egy kell hogy a safety-k mélyebben védekezzenek, de ezek a passzok mindig kétes kimenetelűek.
Amit elemeztél azt egyértelműen Vick baszta el, röviden dobta.Az első int-nél viszont megütötték és túldobta,szerintem úgy volt vele ha sack-et benyeli puntolunk,megpróbált egy hosszút, így is ugyanaz lett az eredmény.korodiati
Ezért nem is írtam, hogy az első int-nél Vick lett volna a ludas.
Mások az elvárásaink egy kezdő Qb-val kapcsolatban. Legalábbis azt várnám, hogy egy megfelelő erővel rendelkező irányító, ha zavartalanul dobhat, akkor nagy százalékban jól megdobja az ilyen passzt. Sajnos ez nagyobb részeben nem sikerül az utóbbi időben Vicknek, nyilván a sok korábban benyelt ütés sem segíti ilyenkor. A dobás nem csak rövid volt, hanem rossz irányba is ment (a pálya széle fele és nem befele), így Jacksonnak esélye sem volt elérni. Ha csak simán rövidet dobott volna, azt talán még össze lehet szedni, ahogy meg is történt korábban párszor. Persze előfordulhat, hogy Jackson futotta rosszul a route-ot, de erre van szerintem a kisebb esély.


több mint 11 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ezt a játékot meccs alatt is kielemezték. Itt tényleg jó volt a passprot. (4 emberre 6 😊 ) csak ez már a negyedik negyed ahol szét lett verve Vick. Megnéznék pár hasonlót még ahol hosszú passzra mennénk és Vick csak keresgéli a célpontot, hogy akkor mi van. (nem mindig mutatják ezt meg)
WCO-hoz. Pont ez lenne a lényeg, hogy a WCO-hoz közelítsen a játékunk(mert az működik)..pláne akkor ha ilyen fos a fal. Hosszú passz akkor kell, ha jön az agyatlan blitz mint a Maclin TD-nél. 😊Greengo
Erre a játékra céloztam, amikor a rossz időzítésű mély passzokról írtam. Az volt a szomorú, hogy ha volt idő akkor sem sikerült jól kivitelezni az ilyen passzokat (1-2 kivétellel) idén.
Macliné egy crossing route utáni kb. 20-25 yardos passz volt, az nálam nem hosszú, max közepes passz.

Olyan nagyon ritkán van, hogy "csak" hosszú passzra megyünk és nincs más lehetősége a Qb-nak. Ha van hosszú routeot futó elkapó(k), akkor általában van checkdown passz lehetőség, rövidebb útvonalat futó hot receiver, akinek akkor kell passzolni, ha nyomás van. Az olvasást a Qb-nak kell megtenni, és nem várni a hosszú passzra, ha gyorsan a nyakán vannak. Vick szereti tartani a labdát, és keresni a nagy játék lehetőségét, akkor is ha működik a fal. Csak így hogy szar az OL, gyakran meg is ütik, még a rövidebb passzoknál is.

Én nem hiszek abban, hogy Reid 13 év után most fogja megváltoztatni a támadó filozófiáját. Lehet, hogy több lesz a rövidebb passzjáték, de időről-időre vissza fogunk térni a hosszabb lefolyású játékokra. Ugyanígy szükség lenne kiegyensúlyozottabb támadójátékra, nem 50-szer passzoltatni a Qb-t egy ilyen fal mögött, mint ahogy tegnap is tettük. Persze erre sincs nagy esély max 1-1 meccs erejéig. A futás nem működött tegnap, mert egész meccsen ugyanazzal az outside zone futással próbálkoztunk, hol balra, hol jobbra. Azért lehet a tackle-ek között is futni, Shady ebben is jó.

BleedingGreen
Szerintem egy 50yardos mély passz azért nem tekinthető kötelező házi feladatnak, még ha tökéletes is a protection,el is szakad a wr,akkor is simán el lehet rontani,Vicknél jobb qb-k is megteszik ezt.Ezért nem lehet ezekre építenünk,néha egy-egy kell hogy a safety-k mélyebben védekezzenek, de ezek a passzok mindig kétes kimenetelűek.
Amit elemeztél azt egyértelműen Vick baszta el, röviden dobta.Az első int-nél viszont megütötték és túldobta,szerintem úgy volt vele ha sack-et benyeli puntolunk,megpróbált egy hosszút, így is ugyanaz lett az eredmény.korodiati
😀😀😀 Én már előszezonban megmondtam: mi vagyunk a Philadelphia kibaszott Eagles, mi 70 yardos passzokkal puntolunk😀
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs h csak most reagálok de úgy tűnik csak telón lesz netem egy darabig véletlenül itt is felejtkeztem az oldalon azért tűnt úgy mintha itt lógnék egész éjjel holott nem😛 Szóval köszi Eazzy sok mindent megmagyaráz remélem Reid tudja kezelni a szitut s nem jutunk W Phillips utólsó dallasi időszakának sorsára. Majd ha gépnél leszek adom a like-t bár tudom nem ezért csináltad de ha már megígértem
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Ezt a játékot meccs alatt is kielemezték. Itt tényleg jó volt a passprot. (4 emberre 6 😊 ) csak ez már a negyedik negyed ahol szét lett verve Vick. Megnéznék pár hasonlót még ahol hosszú passzra mennénk és Vick csak keresgéli a célpontot, hogy akkor mi van. (nem mindig mutatják ezt meg)
WCO-hoz. Pont ez lenne a lényeg, hogy a WCO-hoz közelítsen a játékunk(mert az működik)..pláne akkor ha ilyen fos a fal. Hosszú passz akkor kell, ha jön az agyatlan blitz mint a Maclin TD-nél. 😊Greengo
Erre a játékra céloztam, amikor a rossz időzítésű mély passzokról írtam. Az volt a szomorú, hogy ha volt idő akkor sem sikerült jól kivitelezni az ilyen passzokat (1-2 kivétellel) idén.
Macliné egy crossing route utáni kb. 20-25 yardos passz volt, az nálam nem hosszú, max közepes passz.

Olyan nagyon ritkán van, hogy "csak" hosszú passzra megyünk és nincs más lehetősége a Qb-nak. Ha van hosszú routeot futó elkapó(k), akkor általában van checkdown passz lehetőség, rövidebb útvonalat futó hot receiver, akinek akkor kell passzolni, ha nyomás van. Az olvasást a Qb-nak kell megtenni, és nem várni a hosszú passzra, ha gyorsan a nyakán vannak. Vick szereti tartani a labdát, és keresni a nagy játék lehetőségét, akkor is ha működik a fal. Csak így hogy szar az OL, gyakran meg is ütik, még a rövidebb passzoknál is.

Én nem hiszek abban, hogy Reid 13 év után most fogja megváltoztatni a támadó filozófiáját. Lehet, hogy több lesz a rövidebb passzjáték, de időről-időre vissza fogunk térni a hosszabb lefolyású játékokra. Ugyanígy szükség lenne kiegyensúlyozottabb támadójátékra, nem 50-szer passzoltatni a Qb-t egy ilyen fal mögött, mint ahogy tegnap is tettük. Persze erre sincs nagy esély max 1-1 meccs erejéig. A futás nem működött tegnap, mert egész meccsen ugyanazzal az outside zone futással próbálkoztunk, hol balra, hol jobbra. Azért lehet a tackle-ek között is futni, Shady ebben is jó.

BleedingGreen
Szerintem egy 50yardos mély passz azért nem tekinthető kötelező házi feladatnak, még ha tökéletes is a protection,el is szakad a wr,akkor is simán el lehet rontani,Vicknél jobb qb-k is megteszik ezt.Ezért nem lehet ezekre építenünk,néha egy-egy kell hogy a safety-k mélyebben védekezzenek, de ezek a passzok mindig kétes kimenetelűek.
Amit elemeztél azt egyértelműen Vick baszta el, röviden dobta.Az első int-nél viszont megütötték és túldobta,szerintem úgy volt vele ha sack-et benyeli puntolunk,megpróbált egy hosszút, így is ugyanaz lett az eredmény.
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ezt a játékot meccs alatt is kielemezték. Itt tényleg jó volt a passprot. (4 emberre 6 😊 ) csak ez már a negyedik negyed ahol szét lett verve Vick. Megnéznék pár hasonlót még ahol hosszú passzra mennénk és Vick csak keresgéli a célpontot, hogy akkor mi van. (nem mindig mutatják ezt meg)
WCO-hoz. Pont ez lenne a lényeg, hogy a WCO-hoz közelítsen a játékunk(mert az működik)..pláne akkor ha ilyen fos a fal. Hosszú passz akkor kell, ha jön az agyatlan blitz mint a Maclin TD-nél. 😊Greengo
Erre a játékra céloztam, amikor a rossz időzítésű mély passzokról írtam. Az volt a szomorú, hogy ha volt idő akkor sem sikerült jól kivitelezni az ilyen passzokat (1-2 kivétellel) idén.
Macliné egy crossing route utáni kb. 20-25 yardos passz volt, az nálam nem hosszú, max közepes passz.

Olyan nagyon ritkán van, hogy "csak" hosszú passzra megyünk és nincs más lehetősége a Qb-nak. Ha van hosszú routeot futó elkapó(k), akkor általában van checkdown passz lehetőség, rövidebb útvonalat futó hot receiver, akinek akkor kell passzolni, ha nyomás van. Az olvasást a Qb-nak kell megtenni, és nem várni a hosszú passzra, ha gyorsan a nyakán vannak. Vick szereti tartani a labdát, és keresni a nagy játék lehetőségét, akkor is ha működik a fal. Csak így hogy szar az OL, gyakran meg is ütik, még a rövidebb passzoknál is.

Én nem hiszek abban, hogy Reid 13 év után most fogja megváltoztatni a támadó filozófiáját. Lehet, hogy több lesz a rövidebb passzjáték, de időről-időre vissza fogunk térni a hosszabb lefolyású játékokra. Ugyanígy szükség lenne kiegyensúlyozottabb támadójátékra, nem 50-szer passzoltatni a Qb-t egy ilyen fal mögött, mint ahogy tegnap is tettük. Persze erre sincs nagy esély max 1-1 meccs erejéig. A futás nem működött tegnap, mert egész meccsen ugyanazzal az outside zone futással próbálkoztunk, hol balra, hol jobbra. Azért lehet a tackle-ek között is futni, Shady ebben is jó.


több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ezt a játékot meccs alatt is kielemezték. Itt tényleg jó volt a passprot. (4 emberre 6 😊 ) csak ez már a negyedik negyed ahol szét lett verve Vick. Megnéznék pár hasonlót még ahol hosszú passzra mennénk és Vick csak keresgéli a célpontot, hogy akkor mi van. (nem mindig mutatják ezt meg)
WCO-hoz. Pont ez lenne a lényeg, hogy a WCO-hoz közelítsen a játékunk(mert az működik)..pláne akkor ha ilyen fos a fal. Hosszú passz akkor kell, ha jön az agyatlan blitz mint a Maclin TD-nél. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Sajnos ugyanaz van mint tavaly, Vick szerintem későn engedi el ezeket a hosszú passzokat, túl sokat vár arra, hogy Jackson megverje az emberét, ahelyett, hogy hagyná, hogy az elkapó fussa be a passzt. BleedingGreen
Bleeding:
Sokszor azért megnézném ezekben a helyzetekben a WR-ek routjait ...playcall téma miatt is. 😊 Illetve a fal miatt nincs is sok lehetőség ezekre a hosszú passzokra ahogy korodiati is kiemeli mi lenne erre a megoldás....és elvégre West coast csapat lennénk..vagy mi.
Greengo
Itt a passz pillanata, azt hiszem az vitathatatlan, hogy itt jó volt a pass protection.


DeSean egy mély route-t fut, egy outside move-val, ami után a pálya közepe felé vág. Itt a pillanat amikor már elfut Houston mellett és várja a passzt, de az egyenlőre nem érkezik. Safety nincs, ezért ha itt elé jön a labda az egy hosszú elkapás vagy TD.


A labda késve jön, DeSean mögé, ráadásul az oldalvonal irányába, és nem befelé. A playcalling vitatható, hogy 3 pontos különbségnél egy ilyen passzt miért kell hívni. A hosszú passz megdobása Vick olvasása volt (volt legalább 2 üres ember közelebb), jó olvasás méghozzá, mert DeSean 1-1-ben volt az emberével és el is ment mellette, csak a passzt nem sikerült kivitelezni. Ezért szerintem itt nagyrészt Vick a felelős, a többiek megtették a dolgukat.


A WCO témáról annyit, hogy a mi sémánk távol áll a klasszikus WCO-tól, sokkal több mély és vertikális route-ot használunk.
Vick tényleg jobb volt az utóbbi 3 meccsen a közepes és rövid passzokban, most is adott pár szépen helyezett passzt és igazán int veszélyes passza talán nem is volt. A hosszú passzoknál sajnos baj van, ahogy tavaly is volt.


több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Mit mond Avant?

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000080702/article/jason-avant-eagles-irate-at-undisciplined-football?module=HP11_headline_stack

köszönöm!dande
Na akkor ez alá foglalom össze, hogy konzekvens legyek, készüljetek meglepetésre, és köszi dande, ez a cikk elég kőkemény problémákat tár fel. Apokalipszis van nálunk:


Az újságok eléggé lehúzták a csapatot nem meglepően, de igazából nekik annyira nem is kellett keménynek lenni, mert maguk a csapatok is gyakoroltak némi önkritikát.

Avant: "Ez fegyelmezetlen játék. Fegyelmezetlen csapat. Hat hét eltelt, és ez kínos. Igen, ez a legjobb szó rá: kínos. Az edzőknek is. A veteránoknak is."

"Ez az "ÉN a csapat előtt" hozzáállás néhány esetben. Ezt be kell látnunk."

Celek: "Andy Reid edző el volt undorodva a játékunktól, és ahogy befejeztük, és szerintem mi játékosok is."

Ezen kívül többen is megemlítették még a széthullotságot, fegyelmezetlenséget. Vick például éppen DeSean-al ordibált éppen, mert elbaszta a motiont, és ezért nem látta a shotgun snappet, amiből a fumble lett...

Fletcher Cox-ot eltiltották mert megütött valakit, de DeSean is kiosztott egy maflást, szerencséje, hogy őt nem küldték kapálni.

Nándi: "Az az érdekes, hogy Reid edző egy nagyon fegyelmező ember, ez viszont a mérkőzésen néha problémát jelent. Ennek nincs semmi értelme"

Végkövetkeztetések:
A 8-8 idén elfogadhatatlan ahogyan Lurie is mondta, márpedig amilyen csapongó a csapat, gy néz ki pont annyi szoros meccset vesztenek el, mint nyernek meg.

Márpedig ha decemberig ez nem változik, akkor jövőre már egy másik csapat lesz, Andy és Vick nélkül...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ha Megatron közepes (nem jó,az már az álom kategória volna) passzokat kapott volna az elején is, akkor nagyobb bajban lett volna Aso, aki amúgy tényleg nem volt rossz. Más kérdés, hogy aztán amikor kellett CJ emberfeletti elkapásokkal megnyerte róla a meccset.Bazzani
Aso egy az egyben azért kevés lett volna végig...kellett a segítség a safetyktől. Nate Allen kiesésével volt pár próbálkozásunk még , de már kevesebb sikerrel. (se Anderson se Hughes nem tudta kellően pótolni) Ezt vettétek észre sztem és ezután ki is lett kezdve a secondary.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Sajnos ugyanaz van mint tavaly, Vick szerintem későn engedi el ezeket a hosszú passzokat, túl sokat vár arra, hogy Jackson megverje az emberét, ahelyett, hogy hagyná, hogy az elkapó fussa be a passzt. BleedingGreen
Én egy eddig nem említett pozitívumra azért felhívnám a figyelmet, így egyet aludva a történtekre.A 3.negyedben mutatott Offense teljesítményre.Az lenne a megoldás, a fény a sötétségben.Gyors passzjátékok,slantek,3-4 lépéses passzok és ezek után jöhet egy-két futás.West-coast offence, és ez a negyed a bizonyíték hogy Vick alkalmas erre,képes megcsinálni,megspékelve az 5-8 yardos futásaival.Ez lenne a nyerő taktika,ehhez nem kell bomba erős fal,csak szervezett,ahol mindenki tudja a feladatát,chip-blokkok ha kell.A meccs szakértője is kiemelte nem érti a 4.negyedben miért nem folytattuk ezt,elkezdtünk hosszú passzokat,meg buta futó-playeket hívni amikor korodiati
Bleeding:
Sokszor azért megnézném ezekben a helyzetekben a WR-ek routjait ...playcall téma miatt is. 😊 Illetve a fal miatt nincs is sok lehetőség ezekre a hosszú passzokra ahogy korodiati is kiemeli mi lenne erre a megoldás....és elvégre West coast csapat lennénk..vagy mi.

a Lions liga-elit D-lineja(nem értem miért írta vki hogy a gyenge Lions d-line: Avril,Suh,Fairley,VanDen Boesch)megette,letolta a pályáról az o-lineunkat.
korodiati
a Lions halovány D lineja Greengo
???MacPhisto
Az, hogy ellenünk brillíroztak az a mi falunkat minősíti, de nem teszi liga elitté őket.
A halovány nem a legjobb...inkább a középszerű a jó kifejezés, de erre a statisztikák is jól rámutatnak. Inkább arra céloztam, hogy ennél még jönnek keményebb védelmek/d lineok is.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tessék, fordítottam egy kis Andyt nektek, sok élvezet nem lesz benne:

 philly.blog.hu/2012/10/15/interju_andy_reidEazzy
Köszi szépen alább linkeltem egy Avant interjút ha esetleg azt össze tudnád foglalni? Kapsz még egy lájkot 😛 lehet több értelmeset mond
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Reid mennyit is kap hetente ezekért a hihetetlenül fordulatos, elképesztő és mélyen szántó konklúziókért?

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Tessék, fordítottam egy kis Andyt nektek, sok élvezet nem lesz benne:

 philly.blog.hu/2012/10/15/interju_andy_reid

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Megatron közepes (nem jó,az már az álom kategória volna) passzokat kapott volna az elején is, akkor nagyobb bajban lett volna Aso, aki amúgy tényleg nem volt rossz. Más kérdés, hogy aztán amikor kellett CJ emberfeletti elkapásokkal megnyerte róla a meccset.

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
amugy érdekes hogy asomugha a liga talán legjobb elkapója ellen hoz ilyen jó formát.

több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Én egy eddig nem említett pozitívumra azért felhívnám a figyelmet, így egyet aludva a történtekre.A 3.negyedben mutatott Offense teljesítményre.Az lenne a megoldás, a fény a sötétségben.Gyors passzjátékok,slantek,3-4 lépéses passzok és ezek után jöhet egy-két futás.West-coast offence, és ez a negyed a bizonyíték hogy Vick alkalmas erre,képes megcsinálni,megspékelve az 5-8 yardos futásaival.Ez lenne a nyerő taktika,ehhez nem kell bomba erős fal,csak szervezett,ahol mindenki tudja a feladatát,chip-blokkok ha kell.A meccs szakértője is kiemelte nem érti a 4.negyedben miért nem folytattuk ezt,elkezdtünk hosszú passzokat,meg buta futó-playeket hívni amikor a Lions liga-elit D-lineja(nem értem miért írta vki hogy a gyenge Lions d-line: Avril,Suh,Fairley,VanDen Boesch)megette,letolta a pályáról az o-lineunkat.
Szóval én optimista vagyok erre a 3.negyedre lehetne építeni,2 hetünk van,remélem minden nap 10 órát edz a fal Vick-el és összerakják a playeket.Washburn meg picsánrúgdossa remélem Babin-t, Cole-t meg főleg Hunt,Graham duót mert kellenek a sack-ek,hogy az ellenfél irányítója érezze az ütéseket a 4.negyedbe.
Nnamdi meg 4.negyedig leradírozta Johnsont,aztán benézett egy 40 yardost de összességébe szerintem klasszis teljesítményt nyújtott, a többi elkapása megint Coleman késlekedésén múlott.
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ez volt az első meccs idén, amikor tényleg úgy éreztem, hogy időutazáson vettünk részt, ez a meccs a tavalyi hasonló meccsek sorába tökéletesen illett: akadozó offense, de azért mégis sikerül valami előnyt összeszedni, majd a 4. negyed második felében totális csőd minden csapatrésztől.

Az eddig tűrhetően működő védelem is lebénult a végére sajnos, köszönhetően Castillo remek húzásainak (hülye blitzek, az addig működő cover megváltoztatása CJ-n)és a nyomás hiányának. Pedig akármilyen kutyaütő az O, 7 perc alatt nem szabadna 10 pont előnyt eladni, úgy, hogy 20-30-asával szerzik a yardokat.

A támadók közül eddig az elkapók teljesítenek kiegyensúlyozottan, kevés drop van, többnyire elkapják a labdákat, Cooper is hozzátett mindjárt az első meccsén. Jackson konzisztensen játszik, ahogy eddig még nem láttuk, 5 elkapást körül átlagol meccsenként. Kevesebb a nagy játéka, de ez kevésbé neki felróható, tegnap is megverte 1 m-rel a CB-t, kár, hogy Vick 1 m-rel mögé dobta a labdát. Sajnos ugyanaz van mint tavaly, Vick szerintem későn engedi el ezeket a hosszú passzokat, túl sokat vár arra, hogy Jackson megverje az emberét, ahelyett, hogy hagyná, hogy az elkapó fussa be a passzt.


több mint 11 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Abban biztos vagyok, hogy Reid még egy 8-8-as szezont nem él túl, burkoltan már Lurie is megmondta. De ha lesz PO és az 1. körben kipottyanunk, akkor is repülni fog szerintem.