Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
...és milyen jó,hogy Ronnie sem a 36-ost koptatja.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Hanson-nak nagyon fontos lehet az a szám:
Number updates: Joselio Hanson wears 21, Ronnie Brown is 34 and Jarrad Page is 41.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Elérkezett végre az idő, újra kiélhettem magam, írhattam beharangozót 😀 Meccshét van, így a blog is rendszeresedik, érdemes lesz (újra) látogatni napi rendszerességgel, folyamatosan jönnek majd az interjúk, meccs előzetesek, kérdezz-felelekek, tippjáték (Greengo te viszed, igaz?), PO-figyelők, meg minden, ami az időbe belefér.

Deny
Igaz.Holnap már fent is van a szezon első tippeldéje. 😊
Hansonnak örülök.Sokan elküldték vna már régebben is,de szerintem annak ellenére,hogy nem kiemelkedő a teljesítménye azért egy megbízható back up szint.Gondolom most kiigazítják a fizetését.Lindley szívja meg---mondjuk sokat nem tudott hozzátenni,de azért vicc,hogy így dobáljuk a korai körös játékosokat.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hansont visszaigazoltuk 2 évre. Lindley vagy Hughes veszélyben.
Szerk: úgy néz ki Lindley cut.BleedingGreen
DeVan pedig elvileg kezdeni fog RG-ban, vagyis elvileg perceken belül bejelentik.Deny
Watkins-szel is eléggé mellé nyúltunk, ha LG se tud lenni Mathis előtt. Arról inkább ne beszéljünk, hogy jövőre 28 lesz, DeVan is fiatalabb nála 1 évvel, ha idén normálisan teljesít, akkor nem kizárt, hogy megdobják egy új szerződéssel év végén.

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Hansont visszaigazoltuk 2 évre. Lindley vagy Hughes veszélyben.
Szerk: úgy néz ki Lindley cut.BleedingGreen
Kezd zavarni hogy ilyen mértékben szórjuk el a korábbi draft pickeket.Shawn84
Jobb, mint h túlzottan ragaszkodjunk hozzájuk, azok után is miután bebizonyosodott róluk, h szarok/van náluk jobb is.

DeVan lesz a kezdő RG a Rams ellen.
Reid: Sometimes it's good to take a step backwards before two steps forward. We're confident in both he and DeVan.
Casey-nek akkor vmit mutatnia kellett már edzéseken, mert különben Reid-ék Őt is simán lecserélték volna.

Hanson-nak örülök. Mert amint már írtam ha kiesik bármelyik 3 elit CB-nk, még akkor is 3 nagyon jó CB-nk lesz.
Meg amúgy is csak a fizetése miatt lett cut-olva és nem a játéka miatt. Amúgy 5 csapat kereste.

Amúgy Lindley-t kedveltem, mert tavaly se volt rossz kezdőként. Egyedül a Bears ellen nem ment neki a játék.
De ezek szerint idén nem tudott a köv szintre lépni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hansont visszaigazoltuk 2 évre. Lindley vagy Hughes veszélyben.
Szerk: úgy néz ki Lindley cut.BleedingGreen
DeVan pedig elvileg kezdeni fog RG-ban, vagyis elvileg perceken belül bejelentik.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
„Long 2008-ban 4, 2009-ben 5, tavaly pedig 8.5 sacket jegyzett, illetve a 3 év alatt összesen 42.5 irányító siettetést ért el, ami a legtöbb ezen időszak alatt a ligában. ” Ez biztosan korrekt? Nem tudok pontos számokat, de mintha Hali az előző szezon kb felénél tartott volna ennyinél például, nem három év alattWyatt
Nem ezer százalék, hogy korrekt, holnap megpróbálok utánanézni, ezt fogalmam sincs hol találtam róla, egy txt-ben voltak gyűjtve infóim.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Hansont visszaigazoltuk 2 évre. Lindley vagy Hughes veszélyben.
Szerk: úgy néz ki Lindley cut.BleedingGreen
Kezd zavarni hogy ilyen mértékben szórjuk el a korábbi draft pickeket.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Hansont visszaigazoltuk 2 évre. Lindley vagy Hughes veszélyben.
Szerk: úgy néz ki Lindley cut.


több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
„Long 2008-ban 4, 2009-ben 5, tavaly pedig 8.5 sacket jegyzett, illetve a 3 év alatt összesen 42.5 irányító siettetést ért el, ami a legtöbb ezen időszak alatt a ligában. ” Ez biztosan korrekt? Nem tudok pontos számokat, de mintha Hali az előző szezon kb felénél tartott volna ennyinél például, nem három év alatt

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elérkezett végre az idő, újra kiélhettem magam, írhattam beharangozót 😀 Meccshét van, így a blog is rendszeresedik, érdemes lesz (újra) látogatni napi rendszerességgel, folyamatosan jönnek majd az interjúk, meccs előzetesek, kérdezz-felelekek, tippjáték (Greengo te viszed, igaz?), PO-figyelők, meg minden, ami az időbe belefér.

Elős lépésként itt is van, egy nem annyira hosszú, de nem is rövid előzetes a Rams meccsre, jó olvasást. Kritikák, vélemények jöhetnek http://philly.blog.hu/2011/09/07/week_1_at_st_louis



Ezt mondjuk én nagy luxusnak érzem, nem hiszem, hogy nem lehetett volna találni más az alapjátékban kevésbé fontos de hasonlóan gyors ügyes embert? Ezek szerint nem 😛 Remélem nem sérülnek bele.dande
Az a helyzet, hogy mindenki ergya visszahordó kettőjükön kívül az 53-as rosterben. Márpedig pont mi tudjuk legjobban, mennyit ér egy pazar visszahordás. Az meg sajnos nem működik, hogy amikor kell, akkor felmegy DeSean, amúgy nem...Deny
Nagyon nagyon kösznjük. Elismerésem! A 7órás meccsek nekem a család miatt koraiak a végét talán láthatom majd.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elérkezett végre az idő, újra kiélhettem magam, írhattam beharangozót 😀 Meccshét van, így a blog is rendszeresedik, érdemes lesz (újra) látogatni napi rendszerességgel, folyamatosan jönnek majd az interjúk, meccs előzetesek, kérdezz-felelekek, tippjáték (Greengo te viszed, igaz?), PO-figyelők, meg minden, ami az időbe belefér.

Elős lépésként itt is van, egy nem annyira hosszú, de nem is rövid előzetes a Rams meccsre, jó olvasást. Kritikák, vélemények jöhetnek http://philly.blog.hu/2011/09/07/week_1_at_st_louis



Ezt mondjuk én nagy luxusnak érzem, nem hiszem, hogy nem lehetett volna találni más az alapjátékban kevésbé fontos de hasonlóan gyors ügyes embert? Ezek szerint nem 😛 Remélem nem sérülnek bele.dande
Az a helyzet, hogy mindenki ergya visszahordó kettőjükön kívül az 53-as rosterben. Márpedig pont mi tudjuk legjobban, mennyit ér egy pazar visszahordás. Az meg sajnos nem működik, hogy amikor kell, akkor felmegy DeSean, amúgy nem...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
2 évvel hosszabbítottunk Akeem Jordan-nel. UFA volt szezon előtt, de egy évre ide írt alá (ő volt az egyetlen UFA-nk, aki maradt), az lett most még egy évvel megtoldva. Alapból csak backup LB, bár idei corps-ot nézve simán lehet bármikor kezdő, de neki nagy ST értéke is van, 2010-ben legtöbb ST pontot ő szerezte, 258-at (lövésem nincs, hogyan számolják).

Emellett volt kis mezszám változtatás is:
Aso bejelentette, marad a 24-esben, amit a PS során viselt, nem vált 21-esre, ami Oaklandben volt a száma. Nálunk eddig Hanson hordta, ezért lett szabad. Aso helyett pedig Ronnie Brown csapott le rá.
Page 41-es lesz (PS alatt 25).
Dion Lewis 28-as lesz, amit collegeban is viselt.
Steve Smith 19-esről 11-esre cserélte számát, DeVan pedig a 68-as szerelést kapta.


Reid megerősítette, DeSean és Maclin a punt visszahordók.Deny
Ezt mondjuk én nagy luxusnak érzem, nem hiszem, hogy nem lehetett volna találni más az alapjátékban kevésbé fontos de hasonlóan gyors ügyes embert? Ezek szerint nem 😛 Remélem nem sérülnek bele.
Amúgy az a helyzet, hogy ebből a szezonból SB győzelem kivételével mi csak rosszul jöhetünk ki. Ha nem nyerünk sz.r.l megy a játék mindenki rajtunk köszörüli a nyelvét még akkor is ha nem mi kiáltottuk ki magunkat esélyesnek (ellentétben a Jets-l) mégha a cél ez is, és tudjuk, hogy vannak hiányosságaink (ala LB-sor) Úgyhogy elég nagy a nyomás, bízom benne inkább a Celtic's útját járjuk be és nem mondjuk a Heatét.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Itt DC http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Eagles_2011_Depth_Charts.html

Ami egyelőre nincs rajta, hogy igazából Smith csak sérüléséig 5. WR. Egyébként semmi meglepő, mindent így lehetett betippelni.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Sajnálom azokat akik megvették a 36-os Brown mezeket 😐
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
2 évvel hosszabbítottunk Akeem Jordan-nel. UFA volt szezon előtt, de egy évre ide írt alá (ő volt az egyetlen UFA-nk, aki maradt), az lett most még egy évvel megtoldva. Alapból csak backup LB, bár idei corps-ot nézve simán lehet bármikor kezdő, de neki nagy ST értéke is van, 2010-ben legtöbb ST pontot ő szerezte, 258-at (lövésem nincs, hogyan számolják).

Emellett volt kis mezszám változtatás is:
Aso bejelentette, marad a 24-esben, amit a PS során viselt, nem vált 21-esre, ami Oaklandben volt a száma. Nálunk eddig Hanson hordta, ezért lett szabad. Aso helyett pedig Ronnie Brown csapott le rá.
Page 41-es lesz (PS alatt 25).
Dion Lewis 28-as lesz, amit collegeban is viselt.
Steve Smith 19-esről 11-esre cserélte számát, DeVan pedig a 68-as szerelést kapta.


Reid megerősítette, DeSean és Maclin a punt visszahordók.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Leonard még mindig IR?Janek
Csak annyira,hogy szélnek is eresztettük. 😕 Kár érte.

Akeem Jordan 2 éves szerződést kapott.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Leonard még mindig IR?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Buddy Ryan megint küzd a rákkal 😕
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Már két, három FB-t is el akartunk hozni a waiver-ről, de vki mindig megelőzött minket.
Reid-ék nem lehetnek megelégedve Schmitt-tel.Bébé
Havilivel meg még annyira sem.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Már két, három FB-t is el akartunk hozni a waiver-ről, de vki mindig megelőzött minket.
Reid-ék nem lehetnek megelégedve Schmitt-tel.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Hányan lehetnek PS-ben összesen? Illetve milyen szabályok vannak pontosan ezzel kapcsolatban, hogy viheti el más csapat őket pl? Köszi a segítséget!Desert Eagle .5o
8 játékos lehet PS-tag, van megkötés fizetésre, ligában eltöltött évekre és lejátszott meccsekre vonatkozóan is. Elvinni akkor vihetik el őket, ha a csapat, ahova kerülnek, az 53-as keretbe teszi őket. Plusz egy "nemzetközi" játékos is lehet PS-tag az NFL engedélyével.somoskovig
Úgy tudom 5000 dollár körül van a minimum heti fizetés.

PS-ünk:
Chad Hall WR
Havili FB
Hill TE
Johnson WR
Lloyd LB
Reynolds C/G
Teo DE
Thornton DT
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Hányan lehetnek PS-ben összesen? Illetve milyen szabályok vannak pontosan ezzel kapcsolatban, hogy viheti el más csapat őket pl? Köszi a segítséget!Desert Eagle .5o
8 játékos lehet PS-tag, van megkötés fizetésre, ligában eltöltött évekre és lejátszott meccsekre vonatkozóan is. Elvinni akkor vihetik el őket, ha a csapat, ahova kerülnek, az 53-as keretbe teszi őket. Plusz egy "nemzetközi" játékos is lehet PS-tag az NFL engedélyével.

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Hányan lehetnek PS-ben összesen? Illetve milyen szabályok vannak pontosan ezzel kapcsolatban, hogy viheti el más csapat őket pl? Köszi a segítséget!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Casey Matthews és Kyle DeVan interjú: http://philly.blog.hu/2011/09/06/interju_matthews_devan