Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Én nem értem miért hypolja mindenki Chaney-t, pedig nem tesz le sokkal többet az asztalra mint pl. Matthews, vagy Fokou...

LB-k statjai a meccsen: Matthews 4 tackle, Fokou 5 tackle, Chaney meg 6 tackle...

Félelmetes teljesítmény mind a 3 játékostól ! 😊

Valóban 2 tackle-el pengébb volt Chaney, de ennyi, semmivel sem volt több mint a másik 2 LB.
Más csapatokban 1 LB csinál közel ennyi szerelést meccsenként...

Passz ellen viszont nem voltak szarok az LB-k. (szerintem)

Aso-tól többet várok én is.Gege55
Na igen,de ha Chaney kezdene MLB-ben más lehetne a kép.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Én nem értem miért hypolja mindenki Chaney-t, pedig nem tesz le sokkal többet az asztalra mint pl. Matthews, vagy Fokou...

LB-k statjai a meccsen: Matthews 4 tackle, Fokou 5 tackle, Chaney meg 6 tackle...

Félelmetes teljesítmény mind a 3 játékostól ! 😊

Valóban 2 tackle-el pengébb volt Chaney, de ennyi, semmivel sem volt több mint a másik 2 LB.
Más csapatokban 1 LB csinál közel ennyi szerelést meccsenként...

Passz ellen viszont nem voltak szarok az LB-k. (szerintem)

Aso-tól többet várok én is.
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Na akkor megkésve én is értékelnék:

Vick irányítómutatója nem mutatja, de szerintem nagyon jól játszott. Továbbra sem tud becsúszni, de neki nem is kell, ha vigyáz magára. Nem egyet droppoltak az elkapói, de így is nagyon hasznosan játszott. Az egyetlen dolog, amiért haragszom rá, az a térdelés a végén. Két yardot bukott eteken összesen, így nem lett meg az első dupla 100 yardos meccs 2002 óta.

Az elkapók közül DJax idén is hozza a formáját, sőt, olyan dolgokat is látunk tőle, amit eddig nem nagyon (RZ weapon) Maclin viszont eltűnt néha. Avant az Avant, Celek pedig beragadt a falba, bár ez az O-line teljesítményén nem látszik.

O-line borzalmas volt, bár a philly.com-on mindenki ódákat zeng róla (ők biztos másik meccset néztek).

McCoy idén robbant szerintem csak igazán, a ProBowl meghívót már most borítékolnám, ha nem tudnám, hogy AP-nek és Turnernek bérelt helye van az NFC-ben.

Védeőfal szerintem nagyon jól dolgozott, de ez a széles felállás továbbra is nagyon ijesztő, az LB-sor viszont... Blokkokról szabadulni senki sem tud, ez pedig kritikus lehet, mert hiába gyorsak az LB-ink, ha el sem tudnak indulni egy-egy guard, vagy FB miatt.

Secondaryből gyakorlatilag Page emelkedett ki, meg Asante őrültködött egy kicsit, Coleman aludt, Asomugha meg szabálytalanságokkal próbálta meg fenntartani jóhírét.

Összességében jó lesz ez, főleg, ha az LB-sorban történik valami (Chaney középre, vagy Casey-t megszállja a szentlélek). A győztesnek sosem kell magyarázkodnia, reméljük az Atlanta elleni meccs után sem. Elnézve a történteket, nem gondolom, hogy Ryannek lesz még egy ilyen szar meccse, mint a Bears ellen, ráadásul újra Dome-ba megyünk... Ez a győzelem a végén kettőt érhetne, úgyhogy előre a 3-0-s rajtért! Szerintem most meg lehet csinálni!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick, D-Jac, Maclin, Aso, Babin pár kérdéses meccs utáni interjúja http://philly.blog.hu/2011/09/12/interjuk_rams_meccs_utan #phillyblog #eagles
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mondjuk a Rams elég sok Corner blitzet hívott.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem Vick sara is. Egyrészt fal ritka fos, örülünk, ha 5-en megfogják a 3-4 védőfalembert. Másrészt Vick is ha látja, hagyja hadd jöjjön, mondván majd elpasszolom vagy egy testcsellel elküldöm, mert igazából meg van bennem a képesség. Nem olyan nagy arcozás értelemben értem, hanem túlvállalás dologban
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Szerintetek az Vick hibája, hogy szinte álllandó rendszerességgel egy blitzelő érintés nélkül odaér hozzá?Ezt neki kéne látnia, vagy az ellenfél defense-nek érdeme?Defensive falember szinte nem érintette meg viszont a cb,safty meg lb blitzek rendre átérnek a falunkon ezek jelentették a legnagyobb veszélyt szerintem.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Caseynek jövőre lesz nagy hasznára az idei év. Idén nagy rizikó őt játszatni, és biztos több esetben pontot is kapunk amiatt mert nem annyira érzi még, hogy pontosan mit kéne csinálni, de azért én már kezdem látni a fényt az alagút végén. Jó kis MLB lesz ő a következő szezontól.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ez jó kis meccs volt. Elég sok hibával játszottunk, de a győzelem így is meglett.

Gyorsan végigpörgettem a meccset Casey-re koncentrálva:
Inkább rossz meccse volt, mint jó. Volt pár misstackle. Nagyon jól helyezkedett meg minden, csak egy karral nehéz levinni egy 210+-os futót. Blokkokról vmikor szépen jött le, de volt olyan is (nem is 1x és nem is 2x), hogy az OL simán eltakarította az útból. Cover aránylag jó volt. Egyedül az a TE-drop volt látványos hibája.
Amíg nyerünk addig belefér az ilyen LB játék, de kérdés, hogy meddig tudjuk szállítani a győzelmeket ilyen LB-sorral.

Vick jobban játszott, mint ahogy a statlap mutatja. De a számai a 2. félidőben is elég szarok voltak.
Abban szinte biztos vagyok, hogy állt 5/13-as passzmutatóval. A meccs további részében ez pedig még mindig csak 9/19.
Tapp remélem rendben lesz. Nagyon kell Ő a rotációnál.
Avant egyik 3rd down elkapása nem volt gyenge. A sárga vonal felett kapta el a labdát és még a levegőben lökött magán 1et hátrafelé, hogy biztos meglegyen a 1st down. És meg is lett. Amúgy az 1. félidő 2-minute-warning-jánál van pont ez a play.
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Na én is hozzászólok a meccshez (egész nap nem voltam gépközelben).
Offense: Vick rosszul kezdett de utána belelendült, nem tudom pontosan, hogy milyen volt a 2. félidős statlapja de tuti jobb mint az elsőben, meg a futott yardjai is magukért beszélnek. DJax hozott olyan elkapásokat amiket nem várnánk tőle (a meccselejei double coverageben elkapott labda, ott mondjuk Vick hülye volt, hogy bedobta oda), meg a TDje. Avant hozta a clutch elkapásait (3&Avant, még mindig tetszik ez a megszólalás 😀 ). McCoy állat, ez mindent elmond róla. Az OLine olyan volt mint egy átjáróház.

Defense: A DL brutálisnak tűnik. Jenkins jó igazolásnak tűnik (első sackjét is megszerezte sasként), Babint is megérte visszahozni (2sack, úgy tűnik Washburn rendszere fekszik neki, én biztam benne, mivel a Titansnél is Washburn rendszerében ment neki jól). LB sorunk nincsen, bár Chaney nem volt annyira rossz passz ellen. A secből Paget lehet kiemelni és Asantet (lehet megtanult szerelni? 😀 ), Asotól több kell.

STről annyit, hogy nem kéne erőltetni a visszahordásokat.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Kurva szarok voltunk és így is simán nyertünk. Nincs megállás.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Reid jó szokásához híven egy nappal meccs után tartott sajtótájékoztatót, pár érdekesebb esemény:
Juqua Parker kicsit fájlalja lábát (biztos az 56 yard miatt), de semmi komoly.
Darryl Tapp day-to-day állapot.
Vince Young gyógyul.
Kelce jól játszott, de a dome hangzavarja nélkül jobb lett volna.
A LB-ek kaotikusan kezdtek, de szerencsére összeszedték magukat, a Chaney-Matthews páros ígéretes szerinte. (szerintem is, csak nem nekünk)

Egész kinti sajtó már Vick kezdőként hazamegy dologgal van tele, ő annyit mondott, várja, imádja a várost, de nyerni fog, reméli ki booozák a meccs végére, mert akkor nyert is. Reid szerint nem lesz gond, Vick tudja mit kell cisnálni a kemény, nehéz meccseken.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles rekordok a Rams ellen http://philly.blog.hu/2011/09/12/records_8 #eagles #phillyblog
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ez a megoldás is jó ha belemegy. 😛 Nem is érdekelne ha nem szűnt vna meg a másik forrás a myp2p fórum.Greengo
Na akkor itt a fórum új címe: http://forum.wiziwig.eu/
Már 4 college meccset le is rántottam tegnap róla 😀Shawn84
THX!Örök hála.Közben írt az arc és azt mondja a vipmail és citromail postafiókokat nem szereti a rendszerük. 😊
Még 1x bocs az offért.Greengo
Nekem nem az volt... eddig.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Nekem volt és újra regeltem. De ha a meccseket akarsz szedni, én Denynek küldtem egy másik oldalhoz meghívót nem olyan régen. Ritkán használja, talán ha beszélsz vele megosztja veled.Shawn84
Ez a megoldás is jó ha belemegy. 😛 Nem is érdekelne ha nem szűnt vna meg a másik forrás a myp2p fórum.Greengo
Na akkor itt a fórum új címe: http://forum.wiziwig.eu/
Már 4 college meccset le is rántottam tegnap róla 😀Shawn84
THX!Örök hála.Közben írt az arc és azt mondja a vipmail és citromail postafiókokat nem szereti a rendszerük. 😊
Még 1x bocs az offért.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Bocs az offért,de nekem a TYT megújulásával elszállt a trackerem.Hiába küldöm újra a mail címem nem történik semmi.Másnak is van/volt ilyen gondja?Ha igen PM-ben várnék megoldásokat. 😊Greengo
Nekem volt és újra regeltem. De ha a meccseket akarsz szedni, én Denynek küldtem egy másik oldalhoz meghívót nem olyan régen. Ritkán használja, talán ha beszélsz vele megosztja veled.Shawn84
Ez a megoldás is jó ha belemegy. 😛 Nem is érdekelne ha nem szűnt vna meg a másik forrás a myp2p fórum.Greengo
Na akkor itt a fórum új címe: http://forum.wiziwig.eu/
Már 4 college meccset le is rántottam tegnap róla 😀
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Bocs az offért,de nekem a TYT megújulásával elszállt a trackerem.Hiába küldöm újra a mail címem nem történik semmi.Másnak is van/volt ilyen gondja?Ha igen PM-ben várnék megoldásokat. 😊Greengo
Nekem volt és újra regeltem. De ha a meccseket akarsz szedni, én Denynek küldtem egy másik oldalhoz meghívót nem olyan régen. Ritkán használja, talán ha beszélsz vele megosztja veled.Shawn84
Ez a megoldás is jó ha belemegy. 😛 Nem is érdekelne ha nem szűnt vna meg a másik forrás a myp2p fórum.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Bocs az offért,de nekem a TYT megújulásával elszállt a trackerem.Hiába küldöm újra a mail címem nem történik semmi.Másnak is van/volt ilyen gondja?Ha igen PM-ben várnék megoldásokat. 😊Greengo
Nekem volt és újra regeltem. De ha a meccseket akarsz szedni, én Denynek küldtem egy másik oldalhoz meghívót nem olyan régen. Ritkán használja, talán ha beszélsz vele megosztja veled.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Bocs az offért,de nekem a TYT megújulásával elszállt a trackerem.Hiába küldöm újra a mail címem nem történik semmi.Másnak is van/volt ilyen gondja?Ha igen PM-ben várnék megoldásokat. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
No olyan csend van itten mintha fordított lenne a végeredmény bár akkor szerintem már mindenki keményen szidná Reidéket vagy tegnap az eredménykövetőben nagyon kidumáltuk magunkat 😛

Az Lb sorra nem mondok semmit mindenki tudja....
Aso remélem belejön kétszer ment felé a labda azt is elszúrta bár lehet ez trükk hogy ne féljenek annyira tőle aztán majd belendül 😊
Viszont amiben óriási fejlődés van az az irányítóhoz való odaérés. Jó a Rams O-fala nem oly acélos de ha így haladunk akkor talán nem annyira hiányzik majd az LB sor bár az látható gyors rövid passzokkal és TE passzokkal továbbra is könnyen verhetőek vagyunk.

Érdekes egyébként, hogy az O-falak ligaszinten is gyengének mondhatók egy-két kivételtől eltekintve,(amennyire én látom) nem tudom minek köszönhető ez egyetemi képzésnek majd valami guru esetleg megmondja pláne ha rosszul látom...

A támadások sajnos továbbra nagyon hektikusak még mindig túlzottan rögtönzésre épülő (majd Vick megoldja valahogy ráadásul néha direkt választja ő is ezeket a szitukat...) így nem fogunk tudni mindig 31 pontot csinálni egy keményebb D ellen aki ezeket s szitukat könnyen lezárja. Egy igazán felépített drive-ra emlékszem annak is a vége lett a Vick fumbli
Az látszik, hogy D-Mack elmenetelének legnagyobb vesztese Celek. Nagyon sajnálom mert úgy érzem az első év után hagyjuk elveszni azt, ami benne van. Lehet máshol már bőven elit TE lehetne itt most inkább kezd belesüllyedni a közép felé, s ez nem csak rajta múlik. Remélem ebbe nincs igazam és változik a helyzet.

Nem terveztem ilyen hosszan írni legalább van mibe belekötni 😉 fel Matty Ice-ra
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Első meccsnek nagyon jó volt. A Falcons meccs kemény lesz nagyon, de bízok a Win-ben
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Személy szerint örülök, hogy nyertünk, 18 pont nem volt a két csapat között. DeSean azt hozta, amiért megéri milliókat adni neki, Shady állat, Vick lábbal kompenzált. Védelem egyelőre csak falban erős, de ott nagyon.
Falcons is szarul kezdett elvileg, szóval második hétre ha lesz fejlődés, akkor simán hozható meccs elvileg.


Ja, Todd-ot vissza LG-be, RT-nek rosszabb volt, mint tavaly bárki.Deny
A Falcons azért a Rams-nál jóval erősebb csapattal szemben volt szar. Bears nagyon erős csapat. Nem lesz ez egyszerű a Falcons ellen.BleedingGreen
Ezért írtam a fejlődést. Mert Matty Ice gondolom ma sem érezte jól magát védelem nélkül, mi falunk meg rendben van pressure terén
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Védelmünk:
3rd down: 2/12 - 16%
RZ: 0/1 - 0%
Whaaaat? 😀
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Személy szerint örülök, hogy nyertünk, 18 pont nem volt a két csapat között. DeSean azt hozta, amiért megéri milliókat adni neki, Shady állat, Vick lábbal kompenzált. Védelem egyelőre csak falban erős, de ott nagyon.
Falcons is szarul kezdett elvileg, szóval második hétre ha lesz fejlődés, akkor simán hozható meccs elvileg.


Ja, Todd-ot vissza LG-be, RT-nek rosszabb volt, mint tavaly bárki.Deny
A Falcons azért a Rams-nál jóval erősebb csapattal szemben volt szar. Bears nagyon erős csapat. Nem lesz ez egyszerű a Falcons ellen.


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Személy szerint örülök, hogy nyertünk, 18 pont nem volt a két csapat között. DeSean azt hozta, amiért megéri milliókat adni neki, Shady állat, Vick lábbal kompenzált. Védelem egyelőre csak falban erős, de ott nagyon.
Falcons is szarul kezdett elvileg, szóval második hétre ha lesz fejlődés, akkor simán hozható meccs elvileg.


Ja, Todd-ot vissza LG-be, RT-nek rosszabb volt, mint tavaly bárki.