Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönöm a kimerítő válaszokat s Bébé már a megoldást is felvázoltad, remélem a pályán is látunk valami féle megoldást. Ahogy elnéztem a Giants mecset ha az O-falunk nem kapja össze magát még jobban sanszos, hogy a védelmekről fog szólni a következő meccs ha igen akkor komoly esélyünk van. Azért azt nem bánom, hogy Boss-t elengedték és bízom benne Eli nem vasárnap kapja össze magát 😛 Babin meg Cole a két szélen valóban állat jó volt ahogy mutatták őket, azért Grahamet visszavárom kell a depth.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Végre sikerült megnéznem a meccset.
Fogalmam sincsen, hogy kaptunk ki. 3. negyedben nagyon magabiztosan játszottunk.
Az biztos, hogy régen szenvedtünk el ilyen biztató vereséget.

Chaney és Coleman eddig nem vmi jók. Főleg Chaney-nek volt szar meccse. Faszom ki van a pálya közepén a zónázós védelemmel. Nnamdi-t basszuk rá 1 TE-re, DRC pedig fogjon egy külső WR-t és kész.
Futás elleni védelmünk se volt rossz. T. Cole nem gyenge meccset tolt.
Shady pedig állat. Nagyon bírom a srácot. Rendesen tördeli a védők lábát.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lásd Fred Davis...apeszos
Ott is szenvedés lesz ezerrel.
És nektek még "backup" TE-dek sem gyenge...

Gilyard-hoz még kiegészítés, tavaly 11 meccsen játszott ==> nem kerülhet PS-be
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lásd Fred Davis...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az a baj, hogy TE ellen mi nem tudunk védekezni. Akárki a LB, akárki a FS, akár first down, akár third down. Nem Tony Gonzalez ellen nem megy, senki ellen sem. Csak ő van annyira jó, hogy még jobban büntet érte. De jönni fog hamarosan Witten is, ő Tony mellett még gyorsabb is....


Egyébként Mardy Gilyard, elkapó (visszahordó egyetemen pluszban) járt ma nálunk workout-on. Ígéretes srác lenne, csak képtelen 6 játéknál többet megjegyezni, meg nálunk elkapó akad azért.
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Én felmenteném a Defense-t a TE elleni védekezés miatti kritikák alól, legalább is ezen a meccsen.Az Atlanta TE-je ugyanis egy bizonyos Tony Gonzalez.És ez nem minegy véleményem szerint, főleg ha az Atlanta a mi 20,30 illetve 40 yardosunkról indíthatja a támadást(amiről nem a D tehet).TG 7 rec-t csinált 83 yardért, ami nem katasztrofális, azért tűnik annak mert ebből 2 TD lett, legalább három meg Big First Down-t eredményezett.A 7 rec-ből azonban szerintem leglább 5-ben megtette a védelem amit lehetett(egyszer Page lekésett,egyszer pedig Chaney egy testcsel áldozata lett)De könyörgöm, az első Gonzalez TD-nél mit kellett volna másképp csinálni?Ketten voltak rajta, Chaney a kezét is fogta mégis összekaparászta, és még a lábait is bent tartotta.Bravúrelkapás volt egy klasszis TE-től.
Vagy amikor Page kezei között elszáguldó,megpattanó labtát kapta el vagy amikor védővel a nyakán a mögé érkezőt.Ezek mind TG érdemei és nem annyira a mi védelmünk hibái szerintem.A TE elleni védekezés gyengeségének másik oka ezen a meccsen pedig ugyanaz,amiért Ryan 4 TD passzt adott, annak ellenére, hogy leradíroztuk a pályáról.Az hogy szinte mindig a mi félpályánkról indíthatta a támadást az Atlanta.Egy pontosan végrehajtott 8-10 yardos TE passzt pedig nagyon nehéz levédeni, ilyenkor a védő elsődleges felelőssége, hogy az elkapás után ne legyen yard, és ha lehet akadályozza meg az elkapást perzse de egy nagytestű TE-nél ráadásul ha az Tony Gonzalez...A Red zone-ban már nagyon beszükülnek a védelem lehetőségei, a futást mindig megállítottuk(szerintem ez óriási pozitívum és nagyon biztató a jövőre nézve) és az első két TD-nél 3.downra kaptunk szerencsételen körülmények között, a negyediknél meg szerintem Matthews-t visszahúzták,Babin is szabálytalankodott, szóval two fauls on the play,replay second down,szerintem.
A védelem szerintem egyszer hibázott nagyot, a 4.negyedes Turner futásnál, ezt leszámítva szerintem nagyon ott volt, messze felülmúlta a várakozásokat, főleg futás ellen de passz ellen is kiválóak voltunk,mégegyszer véleményem szerint Gonzalez 83 yardja 2Td-je a klasszisának és a rossz field pozicíónak volt köszönhető.A köv. meccseken is ez kell és akkor nagy dolgokat érhetünk el akár már ebben a szezonban.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 474 — No one likes us, cause no one like us
Én nem vagyok hozzáértő, de az én logikám szerint mivel a fal arra koncentrál, hogy nyomás alatt tartsa a QB-t, így az LB soron a feladat, valamint a safety-k. Érdekes módon pont ezen a két poszton vagyunk hulladékok.
Szerintem de az LB soron múlik nagyrészt, kisebb részt az S-en.
De biztosan jön aki érti is amiről beszél 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ahogy várni lehetett nyert a Giants, úgy tűnik a Rams nem fog tudni a jövőben segítségünkre lenni, pedig Mikell még INT-t is szedett. Úgyhogy nagyon győzni kell, ha nyertünk volna az ATL ellen még beleférhetne az L de így végképp nem. Úgyhogy gyerünk fiúk szedjétek össze magatokat. Egyébként furcsa de D sokkal jobbban tetszett mint a Rams ellen, csak a végére elfáradtak, nem is a több pályán lévő idő miatt mert kevesebbet voltak pályán, mint az ATL védői valamivel, hanem nagyon rossz ritmusban kellett feljönniük így már nem tudtak koncentrálni. Csak azt magyarázza már el nekem valaki, hogy, hogy a fenébe nem lehet egy TE-t még ha TG-nek is hívják ennyire nem levédekezni, egyszer megcsináljuk a kb 3-4 kulcs esetből és megvan a meccs? S ez nem biztos hogy csak az LB soron múlik vagy igen (várom a hozzáértők magyarázatát)???
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Elvileg nem az van,hogy akinél agyrázkódást állapítanak meg az nem is játszhat a következő meccsen?
Greengo
Nem néztem utána, de úgy emlékszem, ha több (talán 3) független orvos is engedélyezi neki a játékot akkor játszhat.
Mivel az eszméletét ha jól tudom nem veszítette el, talán nem olyan súlyos a dolog. 1 hét kihagyásra számítok, mialatt Kafka feltornázza a jövőbeli trade value-ját. 😀BleedingGreen
Ne cseréljük el!somebody08
Ígérem, én nem cserélem el, de majd szólok Howie-nak is. 😉


több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Dunta Robinson 40.000 dolláros büntit kapott.Deny
Maclin meg kaphatna ugyanennyi jutalmat azok után amit letett tegnap az asztalra.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dunta Robinson 40.000 dolláros büntit kapott.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
NBC után Jeremy Maclin is elnézést kért twitteren még tegnap a dropért. "I can’t believe it… I apologize."
Én speciel nem tudok rá haragudni, 71 éves rekordot döntött meg tegnap, de hamarosan úgyis lesz Records rovat blogon (legkésőbb holnap), ott olvashatjátok majd.
több mint 12 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Csak kicsit fáj a vereség izgalmas kis meccs volt, ráadásul elfelejtettem tippelni, ami így utólag nem is olyan nagy baj...
Nekem Peters tetszett, a TD-nál a takarítás nagy volt, ill. DeSean mentése is nagyon szép volt, mégha kiverte volna a tojást a kezéből, hmm…, LeSean meg úgy jó ahogy van, remélem a keze nem sérült meg nagyon.
A védelemben Babin és T.Cole olyan volt a két szélen, mint valami véres koncra éhes buldog…
Az a nagy Turner futás tett be nekünk, ott éreztem, hogy ez nem lesz 1szerű, és nem is lett.
Az óriások ellen lehet javítani 😉
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
NBC jó arc, de ettől függetlenül még egy szitu, amiben tegnap szerencsétlenek voltunk... http://www.bleedinggreennation.com/2011/9/19/2435502/nbc-apologizes-for-lack-of-replay-on-atlanta
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Elvileg nem az van,hogy akinél agyrázkódást állapítanak meg az nem is játszhat a következő meccsen?
Greengo
Nem néztem utána, de úgy emlékszem, ha több (talán 3) független orvos is engedélyezi neki a játékot akkor játszhat.
Mivel az eszméletét ha jól tudom nem veszítette el, talán nem olyan súlyos a dolog. 1 hét kihagyásra számítok, mialatt Kafka feltornázza a jövőbeli trade value-ját. 😀BleedingGreen
Ne cseréljük el!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Elvileg nem az van,hogy akinél agyrázkódást állapítanak meg az nem is játszhat a következő meccsen?
Greengo
Nem néztem utána, de úgy emlékszem, ha több (talán 3) független orvos is engedélyezi neki a játékot akkor játszhat.
Mivel az eszméletét ha jól tudom nem veszítette el, talán nem olyan súlyos a dolog. 1 hét kihagyásra számítok, mialatt Kafka feltornázza a jövőbeli trade value-ját. 😀


több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Elvileg nem az van,hogy akinél agyrázkódást állapítanak meg az nem is játszhat a következő meccsen?Greengo
Csak nem, mert elvileg pár másodpercig Maclin sem tudta hol van Dunta gyilkolása után.

Egyébként: Mike Kafka is getting paid $405,000 this season. Mike Vick's weekly paycheck is $982,352.Deny
Azta van 1 kis különbség 😀
De azért játékban is! 😛

(Kafkát még maddenben is meghagyom mindig 😀 )
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elvileg nem az van,hogy akinél agyrázkódást állapítanak meg az nem is játszhat a következő meccsen?Greengo
Csak nem, mert elvileg pár másodpercig Maclin sem tudta hol van Dunta gyilkolása után.

Egyébként: Mike Kafka is getting paid $405,000 this season. Mike Vick's weekly paycheck is $982,352.
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Elvileg nem az van,hogy akinél agyrázkódást állapítanak meg az nem is játszhat a következő meccsen?Greengo
elvileg igen, de szerintem azt állapítják majd meg, hogy mégsem agyrázkódás volt, hanem csak kimerült a nagy hajtásban. 😊
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Elvileg nem az van,hogy akinél agyrázkódást állapítanak meg az nem is játszhat a következő meccsen?

Maclin csodálatos teljesítménye mellett nálam Shady az O# embere a héten.Sokkal több lehetőséget kéne neki biztosítani egy meccsen pláne úgy,hogy a fal is szépen takarít futásnál.
Védelemben Cole hatalmasat játszott.Page nem rossz,de pehely súlyával sok vizet nem zavar.Rettenetes látvány volt ahogy felugrott T.G. nyakába az meg csak futott tovább mintha mi sem történt vna. :/ Casey határozottan jobb volt...persze még van hova fejlődni.
Az a bosszantó,hogy sokat fejlődött a csapat 1 hét alatt is ennek ellenére elcsesztük a végét.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
jó volt McCoy is, most 2 Td, nagyon szépen játszik ő is. Kiemelkedőnek mondanám a teljesítményét, főleg, hogy egy meccsen 20-nál több snappet nem kap futásra (és ez is legjobb esetben 20)

Remélem rendben lesz Vick vasárnapra, 1-3 negyed alatt Vick bedobál egy 20 pontos előnyt aztán Kafka még rápirít 1 td-t VY meg pihenjen csak 1 hetet 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem ha Vick nem tudna játszani Kafkát raknám be bár nyilván Young nem padozni jött csak de most Kafka benne van inkább játékban. De messze a vasárnap 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick agyrázkódás, jelenleg nem tudni mennyi időre esett ki, de Vince Young már közel a felépüléshez, tehát még nem kell Kafkanak örülni.
Vereség nem zavar, csak olyan szinten, hogy mi basztuk el, de mindig van ilyen meccsünk, remélem idénre le is tudtuk, legalább erős csapat ellen.
Védőfal állat, secondary egyre jobb. Trent Cole pedig ha ilyen formát hozna minden komoly ellenfél ellen, akkor év védőjátékosa esélyes lenne. De Peters és Maclin is jó volt.
Play hívás még mindig szar, futni kéne, ha van futónk, pár büntetésért kár. LB-sor szar, egész évben az is lesz, gondolom. TE ellen nem megy a védelem, ez meg évek óta így van... Futás elleni védelmen persze javítani kell, de ahhoz LB sor kéne.

Ami felbaszott, az Dunta Robinson.... Tavaly D-JAx, idén Maclin. Utána pedig csak ennyit mond: http://www.youtube.com/watch?v=P87odOeo_Lk&feature=player_embedded
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Vicknek milyen súllyos a sérülése? Van infótok?

Gege55
Agyrázkódás,de nem súlyos.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok!

Igazából szerintem kellett ez, hogy megpofozzák a csapatot. Remélem majd az edzői stáb is elgondolkodik a play híváson. És 4&1-re nem szarjuk össze magunkat, hogy neki kell menni.

Kafka nagyon nagy pozitívum volt nekem. Igazából nem hibáztatható semmiért, 99% hozott, a Maclin passz nem rajta múlott, szegény Jeremy-t is megtréfálta a protektor és azért pattant lefele a laszti (meg azért volt kraft a dobásban).
A végén a hail mary is jó helyre ment, de nyilvánvaló volt a védelem részéről is hogy ez a play fog jönni, szóval rátudtak készülni.

Nekem nagyon tetszik Kafkában, hogy magabiztos, mikor jön rá a blitz (akár több irányból is) nem kezd el pánikolni, nem dobja el azonnal a labdát, hanem felméri a helyzetet és megpróbálja a legjobbat kihozni az adott szituációból. Ezt a dolgot pl. Kolb játékán én sosem véltem felfedezni...

A védőfal nagyon király munkát végez, Cole,Babin, Jenkins egyszerűen ütős trió... (Szerintem idén meglesz a 15 sack Cole-nak, nagyon örülnék neki)
Alig várom, h Graham is megérkezzen a srácokhoz, mi pusztítás lesz 😀


Aso is megmutatta, hogy nem csak hírnév van a neve mögött hanem még mindig veszélyes, nagyon veszélyes, Asante is szépen játszott...

LB sor, háááát... van még mit fejlődni. Mostani meccsen egy kicsi javulást éreztem Casey játékán, kicsit határozottabbak voltak a szerelések. Szerintem ha így halad akkor bye után vele is számolni kell kicsit komolyabban.
Ez a meccs viszont nagyon nem Chaney-é volt. A 4. negyedben szegény becumizott pár kemény play-t aminek TD lett a vége. Én azt vettem észre, hogy ő mintha figyelne középre is Casey tapasztalatlansága miatt, és szerintem ez az ami miatt a meccs végére többet hibázott mint amit szokott.
Nem hibáztatni akarom, szerintem Casey megerősödésével az ő játékában sem lesznek ilyen jellegű hibák.


Vicknek milyen súllyos a sérülése? Van infótok?

Nate Allennel mi a helyzet?