Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Kinek van kedve a sugárban nézni az óriásverést? 😊Janek
jelen.eaglesmcnabb
Hmm lehet csatlakoznék. 😊 Csak a sugár?Legends?Greengo
a sugárban a bowling clubban szokott lenni a bowl.hu-s közös meccsnézés. Nem tudom arra gondoltok-e. De csak úgy lenne értelme ha lennénk páran, nem akarok egyedül meccset nézni akkor inkább nézem itthon 😀

Szerk.: most látom az óriások szervezkedését a topicukban. Így már rögtön más a leányzó fekvése. gyertek hogy ne egyedül legyek Eagles-ös.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Kinek van kedve a sugárban nézni az óriásverést? 😊Janek
jelen.eaglesmcnabb
Hmm lehet csatlakoznék. 😊 Csak a sugár?Legends?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick ma már edzett!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Óvatosan, nehogy tolltépés legyen nálunk meg hajtépés😀. Pláne ahogy nézem kicsit többen lesznek ott a NG fanok.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Kinek van kedve a sugárban nézni az óriásverést? 😊Janek
jelen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Kinek van kedve a sugárban nézni az óriásverést? 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick ma már edzett, igaz sisak nélkül. Kafka kapta első csapat snapjeit egyébként, Young másodikét. Csak Tapp és Parker nem volt ott edzésen.

Cullen Jenkins kapott egy 15ezres csekket, amiért egyik sackjénél Mattyt sisak a sisaknak taktikával vitte le.

Nyilatkozat csatában Maclin vette fel Rolle szavait, közölte, hogy Rolle csak beszél, és aki általában beszél az vagy fél vagy bizonytalan. De az is biztos, hogy senki nem ijedt meg az Eagles öltözőben az ő szavaitól.
Erre meg jöt Kiwanuka, LB válasza. Szeretné, ha Vicket ki tudná ütni (nem sacket mondott, direkt knockout-ot), miközben mindenki ezt látja.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Még Herremansnak kellene visszakerülni és valahogy másképp megoldani a jobb oldalt és akkor tényleg a helyén lesznek a dolgok...remélem. Picit sajnálom, hogy nem Kafka kezd kíváncsi lettem volna rá teljes meccsen de ha Vickt meg tudjuk védeni és ő nem akar mindenáron maga megoldani mindent hanem pontosan azt játsza amit kell és csak végső esetben vagánykodik akkor nyilván játsszon ő. Itthon muszáj megverni a Giants-t, nem lebecsülve őket!dande
Nem lesz nehez. Most szakitotta el Hixon az ACL-jet, szoval mar WR-bol is hadilabon allunk. (Manningham ugye a sajat baromsaganak koszonhetoen agyrazkodast kapott) "Nagyon varom" a meccset.....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Még Herremansnak kellene visszakerülni és valahogy másképp megoldani a jobb oldalt és akkor tényleg a helyén lesznek a dolgok...remélem. dande
Ő a legjobb jelenleg RT posztra. ne várjuk hogy ugyanolyan jó lesz mint LG poszton, kell még szoknia a helyzetet, a Rams elleni meccséhez képest egyébként szvsz sokat javult. Mondjuk onnan nem nehéz 😀eaglesmcnabb
Sztem a Falcons ellen simán jó volt. Nem elit szint, de látszik, hogy sokkal jobb, mint a többi opció.
És, ha vki akkor Ő aztán még tud fejlődni ezen a poszton.
Peters-szel még 3-4 évig meg fogják Ők oldani a tackle posztot. Vagy legalábbis nagyon remélem. 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Még Herremansnak kellene visszakerülni és valahogy másképp megoldani a jobb oldalt és akkor tényleg a helyén lesznek a dolgok...remélem. Picit sajnálom, hogy nem Kafka kezd kíváncsi lettem volna rá teljes meccsen de ha Vickt meg tudjuk védeni és ő nem akar mindenáron maga megoldani mindent hanem pontosan azt játsza amit kell és csak végső esetben vagánykodik akkor nyilván játsszon ő. Itthon muszáj megverni a Giants-t, nem lebecsülve őket!dande
Ő a legjobb jelenleg RT posztra. ne várjuk hogy ugyanolyan jó lesz mint LG poszton, kell még szoknia a helyzetet, a Rams elleni meccséhez képest egyébként szvsz sokat javult. Mondjuk onnan nem nehéz 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Touché 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most sem azért sérült meg mert vagánykodott, sőőt, pont hogy próbál a pocketban maradni.Desert Eagle .5o
Most nem 😉
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Most sem azért sérült meg mert vagánykodott, sőőt, pont hogy próbál a pocketban maradni.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még Herremansnak kellene visszakerülni és valahogy másképp megoldani a jobb oldalt és akkor tényleg a helyén lesznek a dolgok...remélem. Picit sajnálom, hogy nem Kafka kezd kíváncsi lettem volna rá teljes meccsen de ha Vickt meg tudjuk védeni és ő nem akar mindenáron maga megoldani mindent hanem pontosan azt játsza amit kell és csak végső esetben vagánykodik akkor nyilván játsszon ő. Itthon muszáj megverni a Giants-t, nem lebecsülve őket!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hállelujah!
Btw, a meccset nem láttam, leszedem gyorsan, bár fájni fog úgy érzem. 😀

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Végre kezd mindenki a posztjára kerülni.


több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
LB sor átalakul, Chaney bemegy középre, Matthews gyenge oldalra kerül, Fokou pedig erősre.
Deny
😀 Várható volt.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
LB sor átalakul, Chaney bemegy középre, Matthews gyenge oldalra kerül, Fokou pedig erősre.
DE a sérülések ellenére nem jön, ha kell, Jenkins tud ott is játszani.

Celek MRI is negatív lett. Steve Smith pedig lassan olyan lesz, mint sérülése előtt.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Reid press confarance van éppen, be lett jelentve, hogy mindhárom QB készen áll vasárnapra, Vick volt reggel kivizsgálásokon, minden negatív lett.Deny
Még a független orvosi vizsgálat hátra van. Ha ez az orvos is rábólint, akkor játszhat.


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Reid press confarance van éppen, be lett jelentve, hogy mindhárom QB készen áll vasárnapra, Vick volt reggel kivizsgálásokon, minden negatív lett.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Szerintem Vick sérülése nem volt annyira komoly,hogy ne játszhasson.(persze majd az orvosok eldöntik)Ne feledjük,nagyon fontos csoportmérkőzés következik így nagyon fontos lenne Vick játéka.Vhogy nem bíznám ezt a meccset másra.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
nem értem miért nem bíznak Kafka-ban. :/ Jó a srác.Amadeus91
Mert Vick jobb. Meg azért az is sokat számított, hogy a Falcons védelem se tudta, mit kezdjen Kafka ellen. Hátrányban vagyunk, ezért figyeljék a mély passzait, ki tudja mikor enged el egyet, vagy blitzeljék ezerrel, tud-e olvasni ilyen téren? Jól játszott, de azért ez egy meccs. A Giants meg mondhatja, hogy Vickre készülnek, de azért lesz már pár olyan játékuk, amit tudnak nyomni Mike ellen.
Ennek ellenére persze parasztok Reid-ék, hogy fosnak Kafka beállításától, de érthető, nekünk kell a W hétvégén, hazai nyitó meccs, drímtím meg kutyafasza, nem fér bele a vereség.Deny
Az tiszta sor, hogy Vick Kafka előtt van. Nem is ő rá gondoltam, hanem VY-ra. Elhiszem, hogy hasonló stílus mint Vick meg minden, de nem tudom, hogy elég-e ő hozzátok. Nyílván ezt te látod jobban kettőnk közül. Én bevallom őszintén pesszimista vagyok VY-gal kapcs.Amadeus91
Young most szóba se került. Meccs után igen, de azóta nem emlegetik. Vagy Vick vagy Kafka, Young nagy meglepetés lenne. Azt, hogy elég-e hozzánk, én sem látom, egyszerűen ehhez kell pár meccs. De nem szeretném igazából ezt idén meglátni 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick-et foltozzuk ezerrel, elvileg pénteken edz is, holnap meg vár kismillió vizsgálat még. Pluszban Kafka-val és edzőkkel meghitt félhomályban videóznak.
85%-ra rakom én speciel az esélyét, hogy játszik Vick, de nem örülök neki.Deny
De annak örülök, hogyha mégsem Vick játszik sanszos, hogy Kafka kezd és nem Young, legalábbis remélem ebből ez következik.dande
Young nem lesz 100-as, rá olyan 2% kezdési esélyt adok 😀
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Vick-et foltozzuk ezerrel, elvileg pénteken edz is, holnap meg vár kismillió vizsgálat még. Pluszban Kafka-val és edzőkkel meghitt félhomályban videóznak.
85%-ra rakom én speciel az esélyét, hogy játszik Vick, de nem örülök neki.Deny
nem értem miért nem bíznak Kafka-ban. :/ Jó a srác.Amadeus91
Mert Vick jobb. Meg azért az is sokat számított, hogy a Falcons védelem se tudta, mit kezdjen Kafka ellen. Hátrányban vagyunk, ezért figyeljék a mély passzait, ki tudja mikor enged el egyet, vagy blitzeljék ezerrel, tud-e olvasni ilyen téren? Jól játszott, de azért ez egy meccs. A Giants meg mondhatja, hogy Vickre készülnek, de azért lesz már pár olyan játékuk, amit tudnak nyomni Mike ellen.
Ennek ellenére persze parasztok Reid-ék, hogy fosnak Kafka beállításától, de érthető, nekünk kell a W hétvégén, hazai nyitó meccs, drímtím meg kutyafasza, nem fér bele a vereség.Deny
Az tiszta sor, hogy Vick Kafka előtt van. Nem is ő rá gondoltam, hanem VY-ra. Elhiszem, hogy hasonló stílus mint Vick meg minden, de nem tudom, hogy elég-e ő hozzátok. Nyílván ezt te látod jobban kettőnk közül. Én bevallom őszintén pesszimista vagyok VY-gal kapcs.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vick-et foltozzuk ezerrel, elvileg pénteken edz is, holnap meg vár kismillió vizsgálat még. Pluszban Kafka-val és edzőkkel meghitt félhomályban videóznak.
85%-ra rakom én speciel az esélyét, hogy játszik Vick, de nem örülök neki.Deny
De annak örülök, hogyha mégsem Vick játszik sanszos, hogy Kafka kezd és nem Young, legalábbis remélem ebből ez következik.