Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Kafka for president! Meg van a Tom Brady-nk 😀 Na jó enyhe túlzás, de ilyen szituációban milyen lazának tűnt ahogy csinálta. MacLint nem fogom most szidni a dropért, de Kafka ott is nagyszerűt passzolt.
Én nagyon bírom Vicket, ő a kedvenc irányítóm, de Kafka nagyon megfogott, remélem töretlenül fejlődik, és jövőre stabil backup, majd pár év múlva franchise player lesz nálunk.

A vereség azt mondom nem gáz, mert a hibákból rengeteget lehet tanulni ennek a csapatnak. Simán jobbak voltunk úgy, hogy nem összeszokott a csapat még, pontosabban a védelem inkább.

Ha valami csoda történne a támadó fallal, annak nagyon örülnék, mert az kulcs lehet, ugyanis Vick nyomás ellenére is jól passzolt tegnap.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ja és Respect Kafkának, hogy rögtön odament Maclinhez a drop után és vigasztalta! Szép jelenet volt!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Ja kihagytam:
Kafka már most jobban játszik mint Kolb valaha nálunk!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Kb ilyen kaotikus dolgokra számítottam az első pár meccsen.
Ami rossz, hogy a tavalyi hibák változatlanul fennállnak: TE elleni védekezés 0, az O-line szétütteti Vicket (persze ő is benne van néha), megint 100%-os redzone teljesítmény a védelemtől (de nem a jó értelemben 😊 ) És még ennyi bénázással is volt esélyünk.
- Coleman elsődleges posztja továbbra is SS, passzokat sokszor benézte, futás ellen viszont jobb volt.
- Todd menjen vissza RG-ba, Mathis még kinyíratja Vicket idén. (Futásblokkolásban egyébként nem rossz Mathis, kár, hogy nem futunk).
- Chaney-nek borzasztó meccse volt coverben Gonzalez ellen, akinek kiváló keze van, de a gyorsasága már nem a régi, akkor Witten majd szerez rajta 200 yardot?


több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nem vagyok mérges, mert vereséggel számoltam erre a meccsre.
Kicseszett mérges vagyok, mert simán verhető volt ez az Atlanta.

Nem vagyok mérges, mert visszajöttünk 10 pont mínuszból.
Kicseszett mérges vagyok, mert kikaptunk 10 pont előnyről.

Nem vagyok mérges Andyre és Martyra, mert jó playeket hívtak.
Mérges vagyok Andyre és Martyra, mert Kafka első drive-jában jobban fostak, mint az első NFL passzaira készülő QB.

Azt hiszem ezt hívják ambivalens érzésnek.

Amúgy büszke vagyok a csapatra, szerintem jobban játszottunk minden tekintetben, mint a Rams ellen, de ez most kevés volt. Vick első fumble-jéért a fal volt a felelős, csak a szuperlassításon látszott, hogy Vick már agyban a mozdulatban volt, amikor elkapták a kezét, nem tudott mit csinálni a toss-al. A másik két fumble miatt viszont rohadjon meg. Ha az edző stáb tudja, hogy Vicknől finoman szólva sem áll messze a futás, akkor mi a tökömért nem tanítják meg neki, hogy a pálya közepe felé lévő kezében ne lóbálja azt a kicseszett labdát, mint egy vekni kenyeret!!! Amúgy jól játszott, az interception mondjuk nagy homály volt (meg le is pattant), de a passzjátékára nem lehet panasz.

A védelem istencsászár volt, de a végére elfáradtak, azt gondolom érthető. Addigra már 17 ponttal kellett volna vezetnünk, ha nem bénázik az O.

Kafka nagyon nagy király, de a vezetőség nem bízott meg benne és ezen elment a meccs. Hülye bubble-screenekkel próbálkoztunk, amikor a srác tud dobni, nagyon jól dobni! Minden passza sikeres volt, kivéve a Maclin drop és a Hail Mary, ez magáért beszél, azt gondolom.

Megint más: mi a tökömnek igazoltuk Ronnie Brownt, ha nem megyünk neki a 4&1-nek, akkor sem, amikor az ellenfél gólvonalán állunk és akkor sem, amikor a Falcons ritmusban van, a védelem meg hulla fáradt?

Ha 5-1-el fordulunk, beleférhet ez a vereség, amúgy, mivel

SPOILER

nyert a Boys és Grossmanék is (Kevin, nem ezt beszéltük meg...), ma pedig eséllyel a Giants is fog, nem nagyon. Most négy kötelező győzelem jön, akár Kafkával, akár Vickkel, be kell húzni.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Roppant csalódott vagyok az eredmény miatt. Elfogultság nélkül állíthatom hogy jobbak voltunk, végig a kezünkben volt a meccs. Ha a védelem a 2. és a 3. negyedbeli teljesítményt fogja nyújtani nem lesz megállás.

Kafka első drive-ja el lett balfaszkodva, + amikor Vick lesérült a védelem megilletődött, simán hozni kellett volna a meccset!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na halleluja azt hiszem a topicokban megindul most a szómenés😊 Kár hogy mi nem győzelemről beszélgethetünk hanem egy nagyon bosszantóan elvesztett meccsről. Egy pozitívuma van kiderült van egy kiváló csere QBnk akiben ha kicsit jobban bíznak megvan a meccs. Mindegy a Giants ellen nincs mese nyerni kell!
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Szegény Maclin 😕 Élete meccse volt és mindenki a dropra fog emlékezni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles idei keret rövid bemutatás:, második rész, a védők: http://philly.blog.hu/2011/09/17/az_idei_keret_1 #phillyblog #eagles
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Azta, ezt BGN-en most láttam, nem is rémlett ez. Brian Rolle seggre fejeli a Rams centerét http://www.bleedinggreennation.com/2011/9/17/2430879/enjoy-the-greatness-of-lb-brian-rolle-watch-rolle-59-put-rams-c-jasonDeny
Kicsi a bors de erős. 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jamaal Jackson Hall of Fame lett! A Delaware State University választotta hallhatatlannak. 1999-2002 között volt Hornet JJ, 45 meccsen játszott sorozatban, mely iskolarekord. Összesen 13 sportoló kerül az egyetemi Hírességek Csarnokába jövő áprilisban, JJ már jelezte is, hogy ott lesz a beiktatásán. Lesz még egy Eagles kötődésű ember is ott, Darnerian McCants, aki rövid ideig volt a 2000-es évek elején Eagle.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
OFF
Jónak tűnnek az IRL-Eagles player GM-beli draftoltjaim... Kelce 7/30-al jött, Rolle-t meg UDFA-ról húztam be, egyikükről se gondoltam volna hogy ilyen hamar pályát lát 😊 Csak így tovább!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azta, ezt BGN-en most láttam, nem is rémlett ez. Brian Rolle seggre fejeli a Rams centerét http://www.bleedinggreennation.com/2011/9/17/2430879/enjoy-the-greatness-of-lb-brian-rolle-watch-rolle-59-put-rams-c-jason
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A "szakik" szerint enyhén nem mi vagyunk a meccs esélyesei:
http://espn.go.com/nfl/picks
Szart se értenek ezek a focihoz. 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles szerkesztői válaszok. 4 kérdés, 12 válasz http://philly.blog.hu/2011/09/17/szerkesztoink_valaszolnak_02 #eagles #phillyblog
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Peters kérdésnél aggódok, mai edzést is idő előtt elhagyta, pedig hiába túlértékelt ő, mostani falunk legjobbja.Deny
Csak a tegnapi edzést hagyta el idő előtt. Szerdán és csütörtökön nem volt az injury report-on, szal akkor végig edzett.

LeSean McCoy wins the FedEx Ground NFL Player of the Week award for Week 1 (based on fan voting)Bébé
Arra az edzésre gondoltam, csak nem nézte, hogy már éjfél után vagyok 😀

Biztosan nem fog játszani az Atlanta kezdő centere se, szakik szerint Jenkins-time jöhet így.
Beharangozóban említettem, hogy DT párosuk is érdekes, Babineaux ugye out, Corey Peters pedig probable.
Owens, CB questionable aki tényleg kérdéses, többi probable sérült játszani fog tőlük.

Tapp nem fog nálunk játszani.


Új cartoon pedig nagyon jó lett, főleg végén Mike hangja.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Peters kérdésnél aggódok, mai edzést is idő előtt elhagyta, pedig hiába túlértékelt ő, mostani falunk legjobbja.Deny
Csak a tegnapi edzést hagyta el idő előtt. Szerdán és csütörtökön nem volt az injury report-on, szal akkor végig edzett.

LeSean McCoy wins the FedEx Ground NFL Player of the Week award for Week 1 (based on fan voting)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Peters kérdésnél aggódok, mai edzést is idő előtt elhagyta, pedig hiába túlértékelt ő, mostani falunk legjobbja.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sérülések:
Tapp nem fog játszani. Feltehetőleg Jordan sem (doubtful). Peters, DRC és Young játéka pedig kérdéses.
De DRC és Peters is azt mondta az újságíróknak, hogy rendben lesznek és játszani fognak az Atlanta ellen.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kezdő szint Mlb pocicíóban, engem Olb-ként még nem győzött meg, Rams ellen nem nagyon lehetett észrevenni hogy játszik, Atlanta ellen remélem végre lesz egy olyan "Philly D make a statement" szerelése.
Túl korai lesz még egy ilyen jól futó csapat, bár utánna meg Giants.
Rams ellen is az zavart,hogy amikor tudtuk, hogy futójáték lesz akkor is sokszor 6-7 yardokat futottak, akkor mire lehet számítani egy elit O-line meg Turner ellen?És amikor mindenki fenn lesz a boxban akkor meg jön Ryan.
Túl nagy falat lesz most még az Atlanta, de ne legyen igazam.korodiati
nem kell besz*rni, ellenetek hagyományosan ultra fos üzemmódban szoktuk tolni... 😉peach
Lehet folytatni eme szép hagyományt, utána mondjuk a PO-ban találkozásig tőlem bele is húzhattok 😛
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Kezdő szint Mlb pocicíóban, engem Olb-ként még nem győzött meg, Rams ellen nem nagyon lehetett észrevenni hogy játszik, Atlanta ellen remélem végre lesz egy olyan "Philly D make a statement" szerelése.
Túl korai lesz még egy ilyen jól futó csapat, bár utánna meg Giants.
Rams ellen is az zavart,hogy amikor tudtuk, hogy futójáték lesz akkor is sokszor 6-7 yardokat futottak, akkor mire lehet számítani egy elit O-line meg Turner ellen?És amikor mindenki fenn lesz a boxban akkor meg jön Ryan.
Túl nagy falat lesz most még az Atlanta, de ne legyen igazam.korodiati
nem kell besz*rni, ellenetek hagyományosan ultra fos üzemmódban szoktuk tolni... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Philly.com-ról watchlist vasárnap éjjelre: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/What-were-watching-Eagles-Falcons.html

Itt pedig egy überjó elemzés a futás elleni védelemről Rams ellen, playről playra: http://www.bleedinggreennation.com/2011/9/15/2427716/week-1-film-breakdown-eagles-run-defense (Matthews-Chaney vitához megint lehet kis alappont, bár mondjuk nem ilyen aspektusból olvastam végig, ez csak most ugrott be)
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons SNF beharangozó. Spekuláció, számok, képek, Vick http://philly.blog.hu/2011/09/15/week_2_at_atlanta #eagles #phillyblog


Castillo: eagles have a regular nickel formation and 3d down nickel. Brian Rolle is starter in 3d down nickelDeny
Na meg felkerült a tippjáték is: http://philly.blog.hu/2011/09/15/week_2_tippverseny


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons SNF beharangozó. Spekuláció, számok, képek, Vick http://philly.blog.hu/2011/09/15/week_2_at_atlanta #eagles #phillyblog


Castillo: eagles have a regular nickel formation and 3d down nickel. Brian Rolle is starter in 3d down nickel
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
2012-ben is a Lehigh egyetemen lesz az edzőtáborunk, mint az elmúlt 16 évben mindig.