Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
nem értem miért nem bíznak Kafka-ban. :/ Jó a srác.Amadeus91
Mert Vick jobb. Meg azért az is sokat számított, hogy a Falcons védelem se tudta, mit kezdjen Kafka ellen. Hátrányban vagyunk, ezért figyeljék a mély passzait, ki tudja mikor enged el egyet, vagy blitzeljék ezerrel, tud-e olvasni ilyen téren? Jól játszott, de azért ez egy meccs. A Giants meg mondhatja, hogy Vickre készülnek, de azért lesz már pár olyan játékuk, amit tudnak nyomni Mike ellen.
Ennek ellenére persze parasztok Reid-ék, hogy fosnak Kafka beállításától, de érthető, nekünk kell a W hétvégén, hazai nyitó meccs, drímtím meg kutyafasza, nem fér bele a vereség.Deny
Az tiszta sor, hogy Vick Kafka előtt van. Nem is ő rá gondoltam, hanem VY-ra. Elhiszem, hogy hasonló stílus mint Vick meg minden, de nem tudom, hogy elég-e ő hozzátok. Nyílván ezt te látod jobban kettőnk közül. Én bevallom őszintén pesszimista vagyok VY-gal kapcs.Amadeus91
Young most szóba se került. Meccs után igen, de azóta nem emlegetik. Vagy Vick vagy Kafka, Young nagy meglepetés lenne. Azt, hogy elég-e hozzánk, én sem látom, egyszerűen ehhez kell pár meccs. De nem szeretném igazából ezt idén meglátni 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick-et foltozzuk ezerrel, elvileg pénteken edz is, holnap meg vár kismillió vizsgálat még. Pluszban Kafka-val és edzőkkel meghitt félhomályban videóznak.
85%-ra rakom én speciel az esélyét, hogy játszik Vick, de nem örülök neki.Deny
De annak örülök, hogyha mégsem Vick játszik sanszos, hogy Kafka kezd és nem Young, legalábbis remélem ebből ez következik.dande
Young nem lesz 100-as, rá olyan 2% kezdési esélyt adok 😀
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 010
Vick-et foltozzuk ezerrel, elvileg pénteken edz is, holnap meg vár kismillió vizsgálat még. Pluszban Kafka-val és edzőkkel meghitt félhomályban videóznak.
85%-ra rakom én speciel az esélyét, hogy játszik Vick, de nem örülök neki.Deny
nem értem miért nem bíznak Kafka-ban. :/ Jó a srác.Amadeus91
Mert Vick jobb. Meg azért az is sokat számított, hogy a Falcons védelem se tudta, mit kezdjen Kafka ellen. Hátrányban vagyunk, ezért figyeljék a mély passzait, ki tudja mikor enged el egyet, vagy blitzeljék ezerrel, tud-e olvasni ilyen téren? Jól játszott, de azért ez egy meccs. A Giants meg mondhatja, hogy Vickre készülnek, de azért lesz már pár olyan játékuk, amit tudnak nyomni Mike ellen.
Ennek ellenére persze parasztok Reid-ék, hogy fosnak Kafka beállításától, de érthető, nekünk kell a W hétvégén, hazai nyitó meccs, drímtím meg kutyafasza, nem fér bele a vereség.Deny
Az tiszta sor, hogy Vick Kafka előtt van. Nem is ő rá gondoltam, hanem VY-ra. Elhiszem, hogy hasonló stílus mint Vick meg minden, de nem tudom, hogy elég-e ő hozzátok. Nyílván ezt te látod jobban kettőnk közül. Én bevallom őszintén pesszimista vagyok VY-gal kapcs.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vick-et foltozzuk ezerrel, elvileg pénteken edz is, holnap meg vár kismillió vizsgálat még. Pluszban Kafka-val és edzőkkel meghitt félhomályban videóznak.
85%-ra rakom én speciel az esélyét, hogy játszik Vick, de nem örülök neki.Deny
De annak örülök, hogyha mégsem Vick játszik sanszos, hogy Kafka kezd és nem Young, legalábbis remélem ebből ez következik.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick-et foltozzuk ezerrel, elvileg pénteken edz is, holnap meg vár kismillió vizsgálat még. Pluszban Kafka-val és edzőkkel meghitt félhomályban videóznak.
85%-ra rakom én speciel az esélyét, hogy játszik Vick, de nem örülök neki.Deny
nem értem miért nem bíznak Kafka-ban. :/ Jó a srác.Amadeus91
Mert Vick jobb. Meg azért az is sokat számított, hogy a Falcons védelem se tudta, mit kezdjen Kafka ellen. Hátrányban vagyunk, ezért figyeljék a mély passzait, ki tudja mikor enged el egyet, vagy blitzeljék ezerrel, tud-e olvasni ilyen téren? Jól játszott, de azért ez egy meccs. A Giants meg mondhatja, hogy Vickre készülnek, de azért lesz már pár olyan játékuk, amit tudnak nyomni Mike ellen.
Ennek ellenére persze parasztok Reid-ék, hogy fosnak Kafka beállításától, de érthető, nekünk kell a W hétvégén, hazai nyitó meccs, drímtím meg kutyafasza, nem fér bele a vereség.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 010
Vick-et foltozzuk ezerrel, elvileg pénteken edz is, holnap meg vár kismillió vizsgálat még. Pluszban Kafka-val és edzőkkel meghitt félhomályban videóznak.
85%-ra rakom én speciel az esélyét, hogy játszik Vick, de nem örülök neki.Deny
nem értem miért nem bíznak Kafka-ban. :/ Jó a srác.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick-et foltozzuk ezerrel, elvileg pénteken edz is, holnap meg vár kismillió vizsgálat még. Pluszban Kafka-val és edzőkkel meghitt félhomályban videóznak.
85%-ra rakom én speciel az esélyét, hogy játszik Vick, de nem örülök neki.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Na tegnap este rendesen végig tudtam nézni a meccset. Pár észrevétel, amit nem nagyon láttam eddig itt a forumon.
- 1. TD-nél az érdem nagyrészt DeSeané, mert ketten mentek vele, ami miatt nem maradt ember MacLinen, és így totálisan egyedül volt.
- 3. TD-nél szintén D-Jax blokkolt nagyon szépet, így tudott Shady besurranni.
- 2. TD-nél Peters emelendő ki, aki az emberét előbb arrébb rakta, majd az LB-n blokkolt nagyon szépet. Ezen kívül is Peters kiválóan játszott végig.

Amúgy Shady egyszerűen hihetetlen, kb 5-ször csinált vesztes playből yardokat....tényleg ő a REAL SLIM SHADY 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben Jacob Ford korábbi Titans DE is volt workouton. Fogy a DL depth, múltkor Tapp sérült meg, most Parker. Valószínűleg egyik sem játszhat vasárnap.BleedingGreen
Keressük meg a Kansast Haliért, adjuk Kafkát vagy Youngot-plussz a Cardstól kapott második köröst vagy a miénket, ott is vészes QB-gon mutatkozik mi meg úgy tűnik megint bőven vagyunk 😛 gyorsan mielőtt még Hali is megsérül náluk.dande
A Chiefsnél jobban bíznak Stanziban mint nálatok Vickben 😀 .MarioAna
Na ezt bebuktam 😛 Stanziról teljesen elfelejdkeztem
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Izgalmas az nfl mert minden hétre jut rekord(kivéve a futókat mert ott mostanában nem lesz rekord)

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles rekordok rovat, Falcons elleni meccsre fókuszálva. Középpontban @jmac_18 : http://philly.blog.hu/2011/09/21/records_9 #phillyblog #eagles
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kafka teljesítményéhez még ajánlott ez az írás, nagyszerű lett: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Three-notes-on-Kafka.html
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Közben Jacob Ford korábbi Titans DE is volt workouton. Fogy a DL depth, múltkor Tapp sérült meg, most Parker. Valószínűleg egyik sem játszhat vasárnap.BleedingGreen
Keressük meg a Kansast Haliért, adjuk Kafkát vagy Youngot-plussz a Cardstól kapott második köröst vagy a miénket, ott is vészes QB-gon mutatkozik mi meg úgy tűnik megint bőven vagyunk 😛 gyorsan mielőtt még Hali is megsérül náluk.dande
A Chiefsnél jobban bíznak Stanziban mint nálatok Vickben 😀 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Fordnak van vmi betegsége ezért nem tudott megmaradni a Titansnél.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben Jacob Ford korábbi Titans DE is volt workouton. Fogy a DL depth, múltkor Tapp sérült meg, most Parker. Valószínűleg egyik sem játszhat vasárnap.BleedingGreen
Keressük meg a Kansast Haliért, adjuk Kafkát vagy Youngot-plussz a Cardstól kapott második köröst vagy a miénket, ott is vészes QB-gon mutatkozik mi meg úgy tűnik megint bőven vagyunk 😛 gyorsan mielőtt még Hali is megsérül náluk.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Közben Jacob Ford korábbi Titans DE is volt workouton. Fogy a DL depth, múltkor Tapp sérült meg, most Parker. Valószínűleg egyik sem játszhat vasárnap.


több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyilatkozat háború indul, látszik Giants meccs jön.
Rolle közölte, szeretné, ha Vick játszana, mert így akar lenyomni minket. Illetve bejelentette, hogy korábban egy az egyben már megtartotta DeSeant, most is menni fog neki.Deny
ezt spec. még nem hallottam , de nem lep meg mert állandóan jár a szája
a helyett

hogy normálisan játszana! sajnos (nekünk 😉 ) játékban messze nem üti meg azt a szintet amit vártunk tőle...

Atlanta meccsetek érdekes volt , amíg Vick volt a pályán akármennyivel is vezettek biztos voltam benne hogy nyerni fogtok...
ha nem óvatoskodják el az első Kafka driveot még úgyis meglett volna...yooker
Pontyosan, ne tudd meg ezen mit idegeskedtünk a chaten akik ott voltunk, szépen lemegy az idő tán még pontot is hozott volna. Most mán mindegy a mérgünk sajnos rajtatok kell, hogy kijöjjön, mint a Barcáé a pamplónaiakon (no offense 😉 )
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nyilatkozat háború indul, látszik Giants meccs jön.
Rolle közölte, szeretné, ha Vick játszana, mert így akar lenyomni minket. Illetve bejelentette, hogy korábban egy az egyben már megtartotta DeSeant, most is menni fog neki.Deny
ezt spec. még nem hallottam , de nem lep meg mert állandóan jár a szája
a helyett

hogy normálisan játszana! sajnos (nekünk 😉 ) játékban messze nem üti meg azt a szintet amit vártunk tőle...

Atlanta meccsetek érdekes volt , amíg Vick volt a pályán akármennyivel is vezettek biztos voltam benne hogy nyerni fogtok...
ha nem óvatoskodják el az első Kafka driveot még úgyis meglett volna...
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Giants-et ütni kell. De tényleg. Vic(k) nélkül.
Az Atlanta vereség azért fájó mert így WC egyenlőségnél mi fogjuk húzni a rövidebbet.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nyilatkozat háború indul, látszik Giants meccs jön.
Rolle közölte, szeretné, ha Vick játszana, mert így akar lenyomni minket. Illetve bejelentette, hogy korábban egy az egyben már megtartotta DeSeant, most is menni fog neki.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönöm a kimerítő válaszokat s Bébé már a megoldást is felvázoltad, remélem a pályán is látunk valami féle megoldást. Ahogy elnéztem a Giants mecset ha az O-falunk nem kapja össze magát még jobban sanszos, hogy a védelmekről fog szólni a következő meccs ha igen akkor komoly esélyünk van. Azért azt nem bánom, hogy Boss-t elengedték és bízom benne Eli nem vasárnap kapja össze magát 😛 Babin meg Cole a két szélen valóban állat jó volt ahogy mutatták őket, azért Grahamet visszavárom kell a depth.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Végre sikerült megnéznem a meccset.
Fogalmam sincsen, hogy kaptunk ki. 3. negyedben nagyon magabiztosan játszottunk.
Az biztos, hogy régen szenvedtünk el ilyen biztató vereséget.

Chaney és Coleman eddig nem vmi jók. Főleg Chaney-nek volt szar meccse. Faszom ki van a pálya közepén a zónázós védelemmel. Nnamdi-t basszuk rá 1 TE-re, DRC pedig fogjon egy külső WR-t és kész.
Futás elleni védelmünk se volt rossz. T. Cole nem gyenge meccset tolt.
Shady pedig állat. Nagyon bírom a srácot. Rendesen tördeli a védők lábát.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lásd Fred Davis...apeszos
Ott is szenvedés lesz ezerrel.
És nektek még "backup" TE-dek sem gyenge...

Gilyard-hoz még kiegészítés, tavaly 11 meccsen játszott ==> nem kerülhet PS-be
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lásd Fred Davis...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az a baj, hogy TE ellen mi nem tudunk védekezni. Akárki a LB, akárki a FS, akár first down, akár third down. Nem Tony Gonzalez ellen nem megy, senki ellen sem. Csak ő van annyira jó, hogy még jobban büntet érte. De jönni fog hamarosan Witten is, ő Tony mellett még gyorsabb is....


Egyébként Mardy Gilyard, elkapó (visszahordó egyetemen pluszban) járt ma nálunk workout-on. Ígéretes srác lenne, csak képtelen 6 játéknál többet megjegyezni, meg nálunk elkapó akad azért.