Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Ki az az egy? 😊korodiati
Szerintem Chaneyre gondolt. Amivel én egyet is értek. Ő jelenleg kezdő kaliber nálunk. A Steelers vagy Bears LB sorba nem biztos hogy beférne.Shawn84
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Brandon Graham a bye week után, a hetedik fordulóban szeretne pályára lépni már a 'Boys ellen.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ki az az egy? 😊korodiati
Szerintem Chaneyre gondolt. Amivel én egyet is értek. Ő jelenleg kezdő kaliber nálunk. A Steelers vagy Bears LB sorba nem biztos hogy beférne.
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Ki az az egy? 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
The Eagles are expected to rotate rookie Brian Rolle with starter Moise Fokou at weak-side linebacker this week.
Minden évben kiderül Fokouról,hogy nem kezdő szint,de azért erőltetjük(persze van pár momentuma)Greengo
A probléma itt az lesz, hogy Rolle sem. Egész jó amúgy, van egyetlen LB-ünk, aki kezdő szint 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pár érdekes dolgot összeszedtek meccsünkről még odakinn:
- 71 play-t nyomott offense, Celek 70-nél pályán volt.
- Elkapók közül Maclin 63 playt kapott, ez a legtöbb (D-Jax 60, Avant 46, Smith 5, Sunshine 8)
- 2 TE a játékok 26%-ban volt fenn
- Futó rotálás: Shady 57 snap, Ronnie 10, Dion 4
- FB a játékok ötödében volt pályán
- Védelem 73 játékot tolt, Chaney mindegyikben pályán volt. Majdnem mindnél fenn volt Page (72), Coleman (71), Aso (71) és Asante (69), tehát mondhatjuk, meg van elvileg a várható secondary.
- Trent Cole végre tudott pihenni, évek óta mindig fenn van, most "csak" 51 snap.
- Parker több snapet kapott, mint Babin (40, illetve 37).
- DT elosztás: Patterson 47 play, Jenkins 49, Dixon 29, Laws 25.
- Meglepő, de Clayton 2 snapet kapott csak. Rolle 17-et. DRC 25 snapre jött be. Nate Allen egy játéknál volt fenn, mint ahogy Hanson is.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
The Eagles are expected to rotate rookie Brian Rolle with starter Moise Fokou at weak-side linebacker this week.
Minden évben kiderül Fokouról,hogy nem kezdő szint,de azért erőltetjük(persze van pár momentuma)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
PFF értékelés:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/09/14/re-focused-eagles-rams-week-1/Bébé
Egy valamit hiányolok, a DL futás elleni teljesítménynek értékelését, pedig az is megérne egy misét.
Ha már említették S.Jackson TD-jét és Fokou-t mint fő bűnöst (tényleg ő volt, WILL-ként túlfutni egy gyenge oldali futáson ...), akkor ott a DL is borzalom mit művelt. Patterson és Cole mindketten fennakadtak az OL-on, simán eltolták őket (ugye a gap-ban lett volna a helyük és nem az OL emberen), és közöttük nyílt egy szekrényi rés (ahova Fokou-nak kellett volna érkeznie) És ne feledkezzünk meg Colemanről sem, akit Amendola teljesen kivett a playből egy blokkal.


több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Nnamdi alapítvány, zseniális ez az ember.
http://www.ncaa.com/buick/videos/reels/1134724925001
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
PFF értékelés:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/09/14/re-focused-eagles-rams-week-1/
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ezt a rookie dolgot már jó ideje mondogatom, hogy engem zavar. Sajnos ez ellen nem tudunk tenni. Amíg nyerünk, addig meg igaza lesz Reidéknek. A Chaney dologgal kapcsolatban pedig somebody08 véleményével teljesen egyetértek.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Nem nem azért volt, hanem nem csak azért nem gond.
Az már inkább magyarázat, amit utána írtál, azt köszi.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Watkins kora nem azért nem gond, hanem azért, mert csak 4 éve játszik és nincs agyon használva. Egy 1. körös picktől persze elvárható, hogy 1 évében hasznára legyen a csapatnak.
Nem kezd: mert egyetemen LT volt, át kell állnia az új posztra. Az átállást nehezíti, hogy nem voltak OTA-k, rookie camp sem, és a TC-ből is kihagyott, mert a szerződésén alkudoztak. + Valószínüleg Reidék olvassák a fórumot, mert kánonban emlegettük, hogy nem kéne 2 rookie-t kezdetni (Kelce, Watkins) a fal közepén + DeVant elengedte a Colts, aki Mudd embere, el is hoztuk gyorsan.
Remélem azért bye után már esetleg elfoglalja a kezdőt, de legkésőbb jövőre.


több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Na most én valamiről nagyon lemaradtam. Watkins miért is nem kezdő idén? Nem úgy volt, hogy éppen azért nem gond a kora, mert egyből tud segíteni a gyatra falunkon? Vagy most mi is van ezzel?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csűrhetjük csavarhatjuk akárhogy is a szót Tullochot kellett volna idehozni vagy Bradley-t nem elzavarni oszt kész 😛 , de hát ezen mán változtatni nem tudunk. Drukkoljunk, hogy a fal meg a hátsó sor dominanciája valahogy eltünteti a középen lévő lyukat bár egy Pats féle No Huddle könnyen szét kap minket, főleg ha hátul leszünk impotensek, és az elkapók üresen maradnak mert azt sem tudjuk hova álljunk fel.

Engem az idegesít inkább, hogy a korai körös pickjeinket ennyire nem használjuk, vagy nem tudjuk használni pedig pl Herremanst gyorsan vissza kellene rakni a helyére. Nem tudom az ő játékával kapcsolatban volt e már valami elemzés vagy nyilatkozat, arra kíváncsi lennék.

Deny a te cikkeidre mindig van igény 😉
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Még annyi, hogy Chaney jobb lesz szélen. Középen több szerelést hozott, mint ott, tény, de neki az sokkal inkább komfort zóna, és 16 meccsen ez ki fog jönni. Ennek ellenére Matthews egyelőre nem kezdő szint és ezt felesleges is kétségbe vonni. De ha gondoljátok, szép cikkben ezt kifejthetem 😛
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Chaney ügyhöz megkésve, és bocsi, hogy újra előhúzom, de annyit, hogy szerintem itt az egész vita nem arról szól, hogy Chaney vagy Casey lesz-e a jobb játékos, hanem arról, hogy itt van egy szezon, amit kikiáltottak make or break idénynek (nem, mi szurkolók, hanem maga a vezetőség) és közben azzal játszunk, hogy az LB-sorunkat betanítgatjuk. Casey jó játékos lehet, de most nem még az. Zónázásban, mint ezerszer elmondtátok, gyenge, guard, tight end megeszi reggelire, a blokkról nem tud leválni, csak simogatja a mellette meglépő futót.

Ha van egy jobb emberünk most ebben a szent pillanatban középre (Chaney), akkor miért nem azzal nyomulunk? Nem fog mindig megsérülni a No1. futó, és nem mindig mákolunk majd be egy fumble-t, és abból egy olyan vezetést, ami miatt passzolnia kell az ellenfélnek (vagy legalábbis lesz olyan hülye, hogy passzoljon és olyan béna, hogy folyamatosan droppoljon). Jacobs és Bradshaw úgy fejeli majd seggre ennyi tapasztalattal Caseyt, hogy csak lesünk, és félreértés ne essen, ezért nem őt hibáztatom.

Egyszerűen szerintem egy ilyen offseason után nem szabadott volna az LB sort sem kihagyni a vásárlásból. Jaiquawn Jarrett például padozik, ahogy Watkins is, és senki sem pattog, hogy akkor minek draftoltuk őket. Nekem nem szimpatikus Castillo hozzáállása, hogy a szezon végén kell jónak lenni, meg a rájátszásban az LB sornak, addig meg hadd tanuljanak. Mi a garancia, hogy addigra jók lesznek? A hatodik hét után ráadásul már igazolni sem tudunk. A másik meg, hogy 6-10-nél baszhatjuk a tévé előtt, hogy már jó az LB sor, mert a majd jövőre szöveget már ellőttük párszor. Adja a jó Isten, hogy ne legyen igazam, és akkor majd idézem ezt a kommentemet, és elnézést kérek mindenért, de ha a csapat minden része elvileg penge, akkor ne csesszünk már el azzal mindent, hogy Caseyt szezon közben tanítjuk blokkról leválni. Erre ott van heti 3-4 edzés meg a következő nyár...

Ettől még persze ugyanúgy szorítok Caseynek és a jelenlegi felállásnak, mert a legjobb forgatókönyv mégiscsak az lenne, ha így beválnának ahogy vannak. Turner és a két New York-i díjbirkózó jó próbatétel lesz!
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Lehet szavazni a hét irányítójára és futójára. Legyen Shady a hét legjobbja!! http://www.nfl.com/voting/players-air-and-groundShawn84
Én már szavaztam is rá. Megérdemli, hogy megkapja ezt a dijat. Mondjuk ha nem nyeri meg akkor sincs semmi.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Lehet szavazni a hét irányítójára és futójára. Legyen Shady a hét legjobbja!! http://www.nfl.com/voting/players-air-and-ground
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Tisztában vagyok azzal, hogy nem a tackle szám a lényeg, csak jelen helyzetben mást nem lehet felmutatni a 2 védő teljesítménye között. Mert passz leütése 1iknek se volt, vagy ic, vagy ff (idén)...Gege55
Pont ez az, ne statisztikát nézzél már, hanem mutatott teljesítményt. Nem feltétlen kell ahhoz akár egy tackle vagy labdaszerzés sem, hogy jól játssz (jó, sarkított példa)...Deny
Nem csak azt nézem, csak azt tudtam felhozni egy példának.
Mind1, hagyjuk is a témát. Mindenkinek van véleménye ami lehet más.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tisztában vagyok azzal, hogy nem a tackle szám a lényeg, csak jelen helyzetben mást nem lehet felmutatni a 2 védő teljesítménye között. Mert passz leütése 1iknek se volt, vagy ic, vagy ff (idén)...Gege55
Pont ez az, ne statisztikát nézzél már, hanem mutatott teljesítményt. Nem feltétlen kell ahhoz akár egy tackle vagy labdaszerzés sem, hogy jól játssz (jó, sarkított példa)...
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Na igen,de ha Chaney kezdene MLB-ben más lehetne a kép.Greengo
Nem 6 tacklet csinált volna hanem 7et?
Ezt nem lehet tudni, hogy mi lett volna ha, vagy mi lenne... ez van/volt, kész. 😊

Bár lehet jobb lenne, ha Chaney lenne középen Clay meg LoLB-ban, de lehet még szarabb lenne... 😀

nekem mind1, örülök hogy látom végre a csapatot játszaniGege55
Akkor sem hagyom megjegyzés nélkül 😛 Chaney eddig háromszor játszott MLB-ben, 16, 7 és 10 tackle-lel zárt és két FF-fel. Ettől még nem volt tavaly sem még csak kiemelkedő kezdőjátékos sem, főleg coverben volt elég gyengus, de ebben szépen fejlődött azért. Amúgy meg, van egy játékos, aki meccsenként 20 tackle-t csinál meg, de mindegyiket csak 6-7-8 yardon, és folyamatosan szopatják a védelmet, akkor most ő a legjobb, mert kurva sok tackle van a neve mellett? 😊Wyatt
Tisztában vagyok azzal, hogy nem a tackle szám a lényeg, csak jelen helyzetben mást nem lehet felmutatni a 2 védő teljesítménye között. Mert passz leütése 1iknek se volt, vagy ic, vagy ff (idén)...
Lehet más a véleményünk, én Chaney-t akkor sem tartom sokkal jobb játékosnak, mint Casey-t. Pláne nem hosszútávon.
És valaki már meg is jegyezte a legfőbb különbséget a 2 játékos között, az IQ szintet...
Majd jövőre össze lehet hasonlítani a 2 játékost, mert újoncként egyáltalán nem vétett borzalmas hibákat, pl. szerintem Aso sokkal szégyenteljesebben játszott, pedig rutinos, meg elvileg Top5 CB meg félisten vagy mi... hááát...

Na mind1, én akkor is Casey párti maradok/leszek/vagyok...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem láttam a meccseteket, DRC milyen volt? Pályán volt egyáltalán?csongi
Játszott, slotban is, meg ha jól láttam, néha szélen is. Nagyon nem tűnt ki egyik oldal felé sem, talán egyszer slotból verték meg elég csúnyán, kb egy "10 és be" játékból.
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nem láttam a meccseteket, DRC milyen volt? Pályán volt egyáltalán?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chaney-Matthews dologhoz csak azt tudom mondani, amit Newman is, a játékuk nagyon eltér, még ha a számok nem is ezt mutatják. Egyszerűen nézd meg a meccset, csak kettejükre koncentrálva minden playnél, és figyeld. Meg amúgy nem Clay, hanem Casey, fentebb, mintha valaki ezt írta volna.

Más: Kolb továbbra is a legnagyobb játékos nálam 😛 Lenyilatkozta, ha nem a Cards nyer idén, akkor az Eagles-nek szorít, imádja a csapatot és az itteni srácokat, nagyon örülne a sikerünknek is. Illetve dicsérte Vicket, szerinte ő volt a különbség a Kos és a Sas között.