Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
huuu. szerintem egyértelműen kezdő center lenne ha kelce elhúzna. szerintem

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Stefen Wisniewski marad 3 évre Philadelphiában. Ha Kelce tényleg távozna, akkor szerintetek lenne esélye a kezdő posztra, vagy marad C/G csere?

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
A WR depthről egy cikk:  www.bleedinggreennation.com/2017/3/9/14875690/philadelphia-eagles-2017-wide-receiver-depth-chart-alshon-jeffery-torrey-smith-jordan-matthews-nfl
Jó látni, hogy odaát sem vetették el a továbbiakban egy rookie wr érkezését. (illetve ha érkezik még vki akkor DGB-nek is fel kell kötnie a gatyát a rosteren maradáshoz...szép kis csaták várhatóak majd a TC alatt)
Jeffery érkezésével jelenleg mínuszos a cap helyzet, (és még a rookie fizetéseket is be kell majd illeszteni~8M) szval vmi tradenek kell történnie még a háttérben mert sima cutokkal ez nem megoldható. Peters paycutban jelenleg nem hiszek így vminek kell még lennie (amiről még nem tudunk) . Akik érintettek lehetnek : R.Mathews;Kelce;Kendricks.Utóbbi két névből vkit tradelni kell, hogy jól kijöjjünk a végére.(a legjobb ha mind2 játékos tradelve lenne). C.Daniel-t is jó lenne elcserélni mert ez a fizetés ami neki van horribilis. (bár nem tudom ki venné át ennyiért......rá kellett vna sózni a Brownsra . 😊 )

Ami viszont magyarázatra szolgál azok a most megkötött egy éves szerződések és ezek értelme. Itt tuti bejátszott a jövőévi cap helyzet. Azaz jövőre így elég nagy cap space-el vághatunk majd bele az offseasonba és nagyobb teret biztosítanak majd Rózsinak a jelenlegi szerződések. Marad majd zseton a hosszabbításokra is( ha esetleg ezek a játékosok is beválnának )
Röviden most 1 szűkös esztendő áll még előttünk utána kicsit fel lehet lélegezni ami a csapat költségvetését illeti. Látva a needeket most is azt gondolom, hogy ennyi lyukat nem lehet betömni egy offseason alatt jól így tuti maradnak majd kérdőjelek a végleges rosteren. Szval nem leszek meglepve ha idén is lesz kikezdhető kezdőjátékos a maga posztján.

Ja még 1 érdekesség Jefferyvel kapcsolatban. Vhol olvastam, hogy a Vikings egy hosszabb távú szerződést tolt az orra alá, de így is minket választott. Nem csoda ő is inkább Wentzet választotta. 😊

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Nagy arc ez a Howie, Torrey Smithnek 3 évre adott összesen 500k garantáltat.
empty taxi
kettőn áll a vásár..
szóval nagyon elkeseredett lehet Torrey gyerek ha ezt bevállalta!szerintem jóvétel!
elég szépen épül ez az O felfelé..
mondjuk a D meg lefelé 😊 de persze messze még a vége!

Szerkesztette: yooker
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nagy arc ez a Howie, Torrey Smithnek 3 évre adott összesen 500k garantáltat.
empty taxi
Ha mindenki ennyire értené a dolgát nem itt lennénk.
A chip korszakért külön pacsi!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Nagy arc ez a Howie, Torrey Smithnek 3 évre adott összesen 500k garantáltat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
QB pipa,
OLine pipa,
WR corp pipa,
TE corp pipa,
RB corp, lehetne jobb is.

DLine pipa? Kell egy DT Cox mellé szerintem még.
LB sor pipa szerintem
CB corp egyáltalán nem pipa
S corp szerintem pipa

Ezekkel az 1 éves contractokkal, most vagy valamilyen gecinagy tehetségeket néztek ki drafton akiknek kell 1 év esetleg fejlődni. Vagy egy igazi 1 éves "dream team" cél 😀
ano92
Kerüljük a kockázatot, de a játékosokat is ösztönzi mert ha jól nyomják akkor jövőre dől a lé.
Ebből is látszik hogy Howie ordas nagy zsugás

viszont ha nem hozunk CB-t (nem nagyon lesz miből) akkor első körben szerintem oda húzunk, vagy DLba.
CB, DL,CB poszt amire ráférne az erősítés

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Így azért jobban néz ki a WR egység. Ha alakít egy jót Jeffery, akkor gondolom tageljük majd és megkapja a hosszútávú szerződését. Legalább a drafton nem leszünk lépéskényszerben ezen a poszton. A DL jelenleg nálam előre lépett a needek között, két kezdő elment, és Grahamen kívül a másik DE poszt amúgy is kérdőjeles volt.
A CB posztra remélem ráduplázunk a drafton, hátha betalálunk úgy mint 2002-ben Shepparddal és Brownnal. Már ideje lenne. Addig sem ártana még veterán játékos ide, jelenleg Mills és CJ Smith a kezdőink talán ... Mostanában Kayvon Webster iránt érdeklődtünk. Ő sem lenne egy nagy upgrade, de legalább változatosság lenne, hogy nem minden évben Carrollt hozzuk vissza. 😊


több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Látszik, hogy Howie nem hosszú távra tervez. Nálam ezután a Jeffery igazolás után elvárás a PO.
balintbaba
A Dallastól én visszaesést várok, de a Giants is baromi erős csapat, jó védelemmel és egy elképesztően minőségi elkapó sorral Eli mellé. Ha pedig Kirk kapitány is marad a fővárosban, akkor velük is számolni kell. Nálam nagyon kiegyenlített a csoport amiből inkább a NY lóg ki kicsit felfelé (persze ha Eli 17ben ismét erős interseptionitiszben fog szenvedni, akkor ez változhat). Jó lesz jövőre is az NFC Beast.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Oline pipa?
Es jön még cut mert igy nem ferunk be a sapka alá.
Egy éves dealt nem lehet trukkozni sehogy

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
QB pipa,
OLine pipa,
WR corp pipa,
TE corp pipa,
RB corp, lehetne jobb is.

DLine pipa? Kell egy DT Cox mellé szerintem még.
LB sor pipa szerintem
CB corp egyáltalán nem pipa
S corp szerintem pipa

Ezekkel az 1 éves contractokkal, most vagy valamilyen gecinagy tehetségeket néztek ki drafton akiknek kell 1 év esetleg fejlődni. Vagy egy igazi 1 éves "dream team" cél 😀

több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Látszik, hogy Howie nem hosszú távra tervez. Nálam ezután a Jeffery igazolás után elvárás a PO.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Sügi Philadelphia Eagles 3
A Warmack deal részletei
1 év, 500 ezer garantált, de év végére 1.51 millióra is felkúszhat az összeg

ez igy sztem elég jó lehet.

Szerkesztette: Sügi
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
én örülök a 2 WR-nek, nem hinném hogy első 2 körben húznánk WR-t így, sokkal nagyobb needeink vannak sajna.
warmack is jó ennyiért, remélem jön egy nagy nevű veterán RB, és itt jöhetne draftról is valaki depthbe
De amúgy mindig ez van, bizakodok tavasztól, szeptemberben hasít a csapat, októbertől meg vakok és gyengén látók intézete januárig :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Torrey Smith szerződése is valójában csak egy 1 éves szerződés 5M-ról és a további 2 év opcionális .
Az érdekes ebben az, hogy jelenleg úgy áll a helyzet, hogy jövőre lesz 3 WR-ünk akiknek lejár a szerződése. (Jeffery;Matthews;Smith) Mellettük van még DGB és Agholor a csapatnál. Na most az van, hogy ebből az 5 névből Jeffery lehetne húzónév ha nem sérül le rendszeresen (mint tavaly is és az elmúlt 2 évben). Mellette Matthews van slotban és a többiek csak 4-5-6 wr szerepet tölthetnek be. Agholornál sztem már elveszett a bizalom. Kapni fog még lehetőséget és ha él vele akkor még megragadhat NFL szinten. DGB elkavirnyál ezen a szinten , de ő sem lépi át a tesó árnyékát. Smith sem megváltani jött ide ...inkább csak segítségnek ha Agholor hozná tovább a régi formáját.
Azaz nekem még mindig hiányzik az a playmaker ebből az egységből aki fixen tudná hozni azt a szintet amit most az Eaglesnél elvárnának ezen a poszton. Jefferyben ott a lehetőség , de nem garantált. Ezért is az egy éves szerződés.
Szval nálam még mindig elférne egy korai körös WR akivel Wentz hosszabb távon tudna majd dolgozni és pontokat termelni. 😊

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jimmy Kempski‏ @JimmyKempski 43 s43 másodperccel ezelőtt

Saints going to say that the Eagles offered 14 for Cooks, but turned them down.
2 válasz 4 retweet 21 kedvelés
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
A ritka napok egyike, amikor nagyon örülünk! 😊

Le a kalappal Howie előtt, ennyi erőforrással megszerzett 2 nagyon motivált WR-t egy igen kiélezett piacról, ráadásul egyikőjüknél sincs magy risk, Jeffery-nek meg valahol nagyon fent van a ceiling-je. Ha nem válnak be, akkor sincs semmi, majd jövőre újrapróbálkozunk.

A Cooks-ajánlatokkal nem tudtunk versenyezni, ezt is beleszámolva azt hiszem a lehető legjobban jöttünk ki a mai napból, csak javulhat a csapat.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így a drafról első körben esélyes, hogy CB vagy RB lesz, esetleg DE
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Gondolom okosan könyvelünk illetve lesz még Cut is

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Honnan lett hirtelen ennyi zsénk? Úgy olvastam, hogy a Barwin cuttal lett ~15milliónk. Aztán most Smith, Jeffery, Warmack
karmïgran
Nyilván jönnek a cutok is még. (+ 1-2 trade is becsúszhat)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Honnan lett hirtelen ennyi zsénk? Úgy olvastam, hogy a Barwin cuttal lett ~15milliónk. Aztán most Smith, Jeffery, Warmack
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak hogy tisztázzuk a felállást 😊

Brandon Lee Gowton‏Hitelesített felhasználó @BrandonGowton 42 mp42 másodperccel ezelőtt

Brandon Lee Gowton retweetelte: Brandon Lee Gowton

.@Eagles you stole this tweet from me

Brandon Lee Gowton hozzáadta,
Brandon Lee GowtonHitelesített felhasználó @BrandonGowton
@KyleNeubeck It doesn’t help that the owner is JEFFREY and the WR is JEFFERY.
0 válasz 0 retweet 0 kedvelés
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ok. Eddig tetszik.
Jeffery érkezése nagy upgrade. Remélem azért nem csak 1 évre tervezünk vele....Gondolom ez volt a legnagyobb ajánlat / évre. Az előző 2 szezonja ugyan 1000 yard alatt volt, de most megmutathatja 1 év alatt, hogy mit is ér valójában. Ez mindkét félnek bejöhet. Remélem beválik

Warmack húzás nekem nagyon bejön a Stoutland vonal miatt is. Igaz volt már hasonló próbálkozásunk, de remélem ez most betalál. ROLL TIDE ! 😊

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem lesz gáz, mondjuk nem az a kimondott posession WR :d
jó mélységi célpnt, csak úgy nehéz volt neki is hogy a qb-ja 5 méternél messzebbre nem volt hajlando eldobni a bőrt 😀
eaglesmcnabb
😀 😀 😀
Mondjuk évi 5-6 DPI simán benne van, és egy yardról be lehet utána vinni 😊
Wyatt
nem vagy hülye borbély
eaglesmcnabb
Sosem voltam, Mocsesz

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi a bajotok Torrey Smith-szel? Ne a 49ers-ből ítéljétek meg, Ravensben szerintem jó volt. És jobb bármelyik jelenlegi WR-ünknél.
LnB
Na ne