Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
 www.phillyvoice.com/doug-pederson-carson-wentz-likely-be-inactive-game-day/

várható volt, de attól még nagyon nem szeretném egész évben ezt látni...
zsojti
Eskuszom........Teljesen megérte feltradelni,és elhozni őt 1/2 pickkel.!!!!!!!!!!!!!!!!
Ezzel most konkretan fel is adtuk ezt a seasont. Nem akarunk egyebkent szerzodtetni meg egy iranyitot? Átlagos QB-jaink 4millió szerzodes feletti összeggel,egytol egyig,nem lenne luxus signelni Manzielt,és megáldani egy 2 éves 24 milliós összeggel. 😕 😕 Csupán egy kérdésem van, Sam-B t játszatni tényleg megér még egy ilyen pocsek szezont, vagy tényleg ekkora sirály a srác,és csak pont akkor nem volt jó playe amikor a kamerák vették?

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.phillyvoice.com/doug-pederson-carson-wentz-likely-be-inactive-game-day/

várható volt, de attól még nagyon nem szeretném egész évben ezt látni...
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 www.youtube.com/watch?v=Hy_z1yxgI9M

hatalmas forma 😊
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
 www.youtube.com/channel/UCGj-Fl8_9rQjPLOPr73Vh6g/videos

Még mindig messze van szeptember, addig is lehet csemegézni, például a dicsőséges 2011-es szezonból. Ott van például a Rams elleni nyitómeccs, ahol olyan játékosok tolták az ellenfélnél, mint... Igen, Bradley Fletcher!
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Régebben örültem volna neki, de most már nem kéne.
dande
Ő lehetne a védelem Chase Daniel-je! 😊
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Régebben örültem volna neki, de most már nem kéne.
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
A lions kitette Tulloch-ot ...már márciusban cikkeztek róla velünk kapcsolatban (főleg a DC személye miatt is)
Nagyon remélem h rámegyünk, LB csere lehetőség elég szegényes
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis színes itt a nagy szürkeségben, benne egy érdekes videóval:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/r6vopg2max6wbbazjcsw
Randall Cunningham's daughter Vashti qualifies for Rio
It's been almost 15 years since Randall Cunningham last stepped on an NFL field, but his daughter became the latest star of the family in the U.S. Olympic Trials on Sunday.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
lófaszt volt töretlen. már utolsó évében is itt nem ficánkolt annyit. Elvitte a nagy pofálya a top szezonja után 😀 Meg a fal is romlott. Aztán meg teljesen leromlott a fal.

több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
A McCoy -> Murray/Matthews azért annyira nagy blama nem volt. Legalábbis elméleti síkon nem. Meg amúgy sem, mert nem tudhatjuk, hogy Shady hozta volna-e a saját szintjét amúgy meg.
ano92
Shady azért töretlen volt,még a Kellys évek elején,2013 week 14.....
Murray lehet jó lett volna,sose tudjuk meg mert 50ből 1 playben ha palyan volt.
Nincs olyan ezen a bolygón amiben ne bukott volna meg nálam Chip.
Most van egy olyan gyenge csapatunk mint a harmatos libafos,a diktátornak köszönhetően. 20 évi Browns szindróma lesz ez.

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
A McCoy -> Murray/Matthews azért annyira nagy blama nem volt. Legalábbis elméleti síkon nem. Meg amúgy sem, mert nem tudhatjuk, hogy Shady hozta volna-e a saját szintjét amúgy meg.

több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Maddenben nem lehet így szétk*rni egy csapatot esküszöm 2 seasonon belül,mint magunkkal tettük ezt egy offseason alatt. 😀 Értelmet ne keressünk benne,hogy mit miért és hogyan gondol a nagyúr odakint.
Diviz)
A mostani offseason a bajos vagy a Csipkellyisek? Mert idén én végre látok benne koncepciót. Oké a QB draftot én se értettem, mert jövőre én pl. nagyobb tehetségeket látok, de én ugye nem értek hozzá. Ellenben a védelem és az OL végre jónak tűnik.
Shawn84
A Kellysek. Ha megnézzük: McCoy---->Murray/Mathews (egyik se tudta pótolni,sőt még ketten sem egyszerre)
DJAX/Maclin ------> Matthews/Agholor. (utobbi egy csőd volt tavaly,első körös létére,elöbbi pedig jól játszott,csak épp rossz a szerepköre,neki 2.számú elkapónak kéne játszania,ehelyett rá nehezedett az elkapások nagyrésze ...10ből 8x.
És hogy mi hiányzik azóta is az offenseből? Ha az Ofalról nem is beszélünk,mert azt mostanra picit betömködtük,de Matthews mellé egy DJAX féle number one, illetve bárki akinek nem DM a monogramja RB posztra.És akkor még itt sem beszéltünk a QB helyzetről, Foles 2013ban 19 TD 0 INT, most nézzük meg ACLFORDOT is....csak itt egy perces néma csönd keretei között.

több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Maddenben nem lehet így szétk*rni egy csapatot esküszöm 2 seasonon belül,mint magunkkal tettük ezt egy offseason alatt. 😀 Értelmet ne keressünk benne,hogy mit miért és hogyan gondol a nagyúr odakint.
Diviz)
A mostani offseason a bajos vagy a Csipkellyisek? Mert idén én végre látok benne koncepciót. Oké a QB draftot én se értettem, mert jövőre én pl. nagyobb tehetségeket látok, de én ugye nem értek hozzá. Ellenben a védelem és az OL végre jónak tűnik.
több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Értelmet ne keressünk benne,hogy mit miért és hogyan gondol
Diviz)
 www.youtube.com/watch?v=dbrcqL29uVo
empty taxi
nemar😀

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Értelmet ne keressünk benne,hogy mit miért és hogyan gondol
Diviz)


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Maddenben nem lehet így szétk*rni egy csapatot esküszöm 2 seasonon belül,mint magunkkal tettük ezt egy offseason alatt. 😀 Értelmet ne keressünk benne,hogy mit miért és hogyan gondol a nagyúr odakint.

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
mondjuk azt pont kétlem, hogy halvány lila fogalmuk is van arról odakint, hogy mit miért csinálnak manapság 😀 😀

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Buddy Ryan is az égieknél szárnyal tovább!

R. I. P.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a bajom, már ha valóban így alakul, 1/2-s egy évig padozni és még utána se biztos hogy jó lesz, ugyan már..... akkor mi a francért adtunk oda annyit érte, ez nekem sehogy sem kerek, és erre semmi józan indok nincsen.

Reméljük ezek csak szokásos rémhírek és aztán élesben már minden másként alakul mert különben gondban leszünk.
dande
Hogy ne lenne józan indok. Tanulnia kell. Nem az első lenne. Aaron Rodgers két évig padozott (oké Farve mögött). Ez nem jelenti azt, hogy akkor egy évig semmit nem csinál. Attól, hogy 1/2-re lett húzva, miért lenne kötelező kezdenie? Szeretnéd ha megtörnék és lenne egy RGIII nálunk is?

Keep calm, jobban tudják kinn, hogy mi kell vele kezdeni.
Eazzy
Az utolsó megjegyzéssel kapcsolatban: még jó hogy így van, nem is azzal a meggondolással írtam amit gondolni vélelmezel. 😉

A továbbiak: btw RGIII első éve elég jó volt, ott nem azzal volt a gond.

Rodgers nem 1/2 volt, nem kellett érte egy valag picket adni, igaz ez a többi csapat lámasága is, és hogy talán nem kapta fel annyira a média a QB kérdést, és leendő NFL QBkt mint manapság vagy éppen őt nem kapták fel annyira.

S valóban, nekünk nincs Favre-nk, de örvendek, ha Bradford csak egy kicsit is közelít majd hozzá. Ahogy legyen: Wentz is Rodgershez.

😉
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Ez a bajom, már ha valóban így alakul, 1/2-s egy évig padozni és még utána se biztos hogy jó lesz, ugyan már..... akkor mi a francért adtunk oda annyit érte, ez nekem sehogy sem kerek, és erre semmi józan indok nincsen.

Reméljük ezek csak szokásos rémhírek és aztán élesben már minden másként alakul mert különben gondban leszünk.
dande
Hogy ne lenne józan indok. Tanulnia kell. Nem az első lenne. Aaron Rodgers két évig padozott (oké Farve mögött). Ez nem jelenti azt, hogy akkor egy évig semmit nem csinál. Attól, hogy 1/2-re lett húzva, miért lenne kötelező kezdenie? Szeretnéd ha megtörnék és lenne egy RGIII nálunk is?

Keep calm, jobban tudják kinn, hogy mi kell vele kezdeni.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a bajom, már ha valóban így alakul, 1/2-s egy évig padozni és még utána se biztos hogy jó lesz, ugyan már..... akkor mi a francért adtunk oda annyit érte, ez nekem sehogy sem kerek, és erre semmi józan indok nincsen.

Reméljük ezek csak szokásos rémhírek és aztán élesben már minden másként alakul mert különben gondban leszünk.
több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
jóvan az. Rookie, azt még csak június van. Az sem érdekel ha nem játszik első évében. Már draftoláskor is erről ment a vita, hogy Sammynek is kár megsértődni mert nem valószínű hogy Wentz kezdő először.

Ami majd zavaró lehet, ha a 2. szezonját is inaktívan kezdi 😀 😀
ano92
Tisztában vagyok vele,hogy nagy valószínűséggel Bradfordot fogom látni még egy szezonon keresztül,ha nem kettőn...Ha van isten,és Wentz,akkor jó eséllyel kipaterolhatjuk egy 8-8 as szezon után. Bár nem tudom, 1/2 es irányítót csak csak belevágnék a mélyvízbe,úgy gondolom csak éles helyzetben lehet beleérezni,belerázódni,kitapasztalni dolgokat.Ha egy évig az oldalvonalról nézi Samóót,illetve végig dobálgat még egy campet,meg letol 222 edzést,akkor jobb lesz jövőre? És akkor még egy percet a pályán se volt az NFL-ben. Világosítsatok fel!!!! 😀 😊

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
jóvan az. Rookie, azt még csak június van. Az sem érdekel ha nem játszik első évében. Már draftoláskor is erről ment a vita, hogy Sammynek is kár megsértődni mert nem valószínű hogy Wentz kezdő először.

Ami majd zavaró lehet, ha a 2. szezonját is inaktívan kezdi 😀 😀

több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/06/26/for-now-eagles-plan-to-make-carson-wentz-inactive-on-sundays/
Amadeus91
Állítólag úgy sz*pik az edzéseken mint a torkosborz. 😥

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 054
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/06/26/for-now-eagles-plan-to-make-carson-wentz-inactive-on-sundays/

criminal lawyer or criminal lawyer?