Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Leigazoltuk Brandon Boykin-t. Mit érdemes tudni róla?
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Na Matyink is....

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Bradham balhéba keveredett Miamiban...
Nandito
állítólag valaki megütötte a nőjét
karmïgran
Remeljuk a valaki nem o maga volt 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Bradham balhéba keveredett Miamiban...
Nandito
állítólag valaki megütötte a nőjét
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
 www.youtube.com/watch?v=iokOJVtwrck
karmïgran
Kegyetlen. Nagyon szórakoztató az ember. Rendessn drukkolok neki.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Bradham balhéba keveredett Miamiban, le is tartóztatták. Ha jól értem, akkor egy hatfős társaság tagjaként egy hotel alkalmazottat vertek meg. Bradham elvileg csak orrba verte a melóst, de állítólag valaki egy üveget is eltört a sértett fején.

Music City Miracle
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 www.youtube.com/watch?v=iokOJVtwrck
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak mert úgyis irányító zavarban szenvedünk, hogy tisztuljon a kép, megérkezett Bethel-Thompson is, akire égető szükségünk volt mert már most látszik, hogy SB sérült lesz, CD backupnál soha nem lesz jobb, CW meg bust 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
ha előfizetsz már most is van 😀

De amúgy:
nagyban link alul  kepfeltoltes.hu/160722/2016philly_www.kepfeltoltes.hu_.png

ano92
Ez most ugye nem komoly? Randle 66.5????????
Azért Beckham mögött mégis milyen számokat hozott össze tavaly??
Győnyörű elkapásai voltak,és ha emlékeim nem csalnak 11 TD-t össze pickelt valahogy,egy olyan Manningel,aki az esetek 90%százalékaiban ODB-t kereste passzaival....
Kicsit unofficialnak érzem ezt a képet. 😀 😊
Nesto28
volt ott jó pár drop is, és a giants szurkolók nagyon nem kedvelték. Azt hiszem sokat elmond róla, hogy örültek, hogy nem igazolta újra őt a giants. Ellenben nálunk olcsón játszik és akár hasznos Nr 3 elkapó lehet.
Shawn84
Szerintem abszolút korrekt jatekos. 😊 Örülök neki,egyenlore....

több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
ha előfizetsz már most is van 😀

De amúgy:
nagyban link alul  kepfeltoltes.hu/160722/2016philly_www.kepfeltoltes.hu_.png

ano92
Ez most ugye nem komoly? Randle 66.5????????
Azért Beckham mögött mégis milyen számokat hozott össze tavaly??
Győnyörű elkapásai voltak,és ha emlékeim nem csalnak 11 TD-t össze pickelt valahogy,egy olyan Manningel,aki az esetek 90%százalékaiban ODB-t kereste passzaival....
Kicsit unofficialnak érzem ezt a képet. 😀 😊
Nesto28
volt ott jó pár drop is, és a giants szurkolók nagyon nem kedvelték. Azt hiszem sokat elmond róla, hogy örültek, hogy nem igazolta újra őt a giants. Ellenben nálunk olcsón játszik és akár hasznos Nr 3 elkapó lehet.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
ha előfizetsz már most is van 😀

De amúgy:
nagyban link alul  kepfeltoltes.hu/160722/2016philly_www.kepfeltoltes.hu_.png

ano92
Ez most ugye nem komoly? Randle 66.5????????
Azért Beckham mögött mégis milyen számokat hozott össze tavaly??
Győnyörű elkapásai voltak,és ha emlékeim nem csalnak 11 TD-t össze pickelt valahogy,egy olyan Manningel,aki az esetek 90%százalékaiban ODB-t kereste passzaival....
Kicsit unofficialnak érzem ezt a képet. 😀 😊

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ha előfizetsz már most is van 😀

De amúgy:
nagyban link alul  kepfeltoltes.hu/160722/2016philly_www.kepfeltoltes.hu_.png

Szerkesztette: ano92

több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Melyik az az oldal,ahol 2 képben minden csapatnak ratingolják a játékosait, defense/offense?
Annyi rémlik,hogy szinek szerint különböztetik meg az elit-low playereket.
Idei kiadásban ez még korai?
Nesto28
 www.profootballfocus.com/2015-depth-charts-update-philadelphia-eagles/

Így néztünk ki tavaly júniusban.
határbíró
Szörnyű 😀 ! Rosszabb ránézni,mint tavaly.
Ezen az oldalon lesz akkor ezek szerint az idei is,ha lesz?
Ja,és köszi😊

Szerkesztette: nesto28

több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Melyik az az oldal,ahol 2 képben minden csapatnak ratingolják a játékosait, defense/offense?
Annyi rémlik,hogy szinek szerint különböztetik meg az elit-low playereket.
Idei kiadásban ez még korai?
Nesto28
 www.profootballfocus.com/2015-depth-charts-update-philadelphia-eagles/

Így néztünk ki tavaly júniusban.
több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Melyik az az oldal,ahol 2 képben minden csapatnak ratingolják a játékosait, defense/offense?
Annyi rémlik,hogy szinek szerint különböztetik meg az elit-low playereket.
Idei kiadásban ez még korai?

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ez nem harc, hanem egy egészséges vita 😀

több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Akkor meg minek QB? HA egyik sem válhat be? 😀

A sportban nincs HA. Tények vannak. A jelenlegi tények meg azt mutatják, hogy Bradford úgy hozott le egy átlagon felüli kezdő qb szintet, hogy az egész szezonban fejlődött. 7. legjobb QB lett PFF nél mellékesen (és leszarom a PFF nem mértékadó kritikákat, ez nem ellenérv).

Úgyhogy, HA eljutunk a lesérülésig akkor majd lehet keresni megoldást. De ez is most olyan, hogy minden csapat elmondhatja, mi lesz HA lesérül a kezdő QB.
ano92
Ez most nem harc ám,hogy meg kell győzni a másikat. 😀
Teljesen jogosnak tartom egyébként az érveidet ,helytállnak,azonban franchise qbk nem kapnak annyi fizetést,mint Bradford,és Daniel.
Nyilván mind a ketten egyazon csapatnak szurkolunk,egyek a céljaink nézőként,úgyhogy vitára semmi szükség 😊 . Mások a meglátásaink, dőljünk hátra,várjuk a szezonkezdetét,és majd meglátjuk mit alkot Bradford.Utána visszatérhetünk rá,melyikünknek lett igaza 😊.

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Akkor meg minek QB? HA egyik sem válhat be? 😀

A sportban nincs HA. Tények vannak. A jelenlegi tények meg azt mutatják, hogy Bradford úgy hozott le egy átlagon felüli kezdő qb szintet, hogy az egész szezonban fejlődött. 7. legjobb QB lett PFF nél mellékesen (és leszarom a PFF nem mértékadó kritikákat, ez nem ellenérv).

Úgyhogy, HA eljutunk a lesérülésig akkor majd lehet keresni megoldást. De ez is most olyan, hogy minden csapat elmondhatja, mi lesz HA lesérül a kezdő QB.

több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
nesto te nézted az elmúlt szezont egyáltalán? 😀 Bradford egy erős közepes teljesítményt nyújtott. Úgy hogy az elkapók nem mindig cooperáltak. Mellesleg hosszú kihagyás után. Akkor értelemszerűen most még többet kell mutatnia.

Most hány példát írjak, aki úgy lett jó játékos, hogy első szezonjában csücsült (vagy akár több szezonban is)?
ano92
Nem csak az elmúlt szezont,hanem az elmúlt 8 szezont néztem. Nekem marhára nem jött át amit produkált,dehát nem vagyunk egyformák,te elhiszed,hogy Bradforddal jutunk akármire is,én meg hiszek benne,NEM elég egy "közepes teljesítmény" a csávó akárki akármit mond,bele gebedhet,akkor sem lesz soha egy backupnál több. Ezért nem értem,hova ez a rendithetetlen bizalom ( a semmiért cserébe ),amikor egy 1/2 érkezett most hozzánk. De a depth chartba mégis egy sérülékeny,amúgy nem stabil teljesítményt nyújtó 1/1 es trónol,mögötte közvetlenül,egy backupként is szőkőévente beugró ChaseD,annak idején Luck téren befürödtem,arra szavaztam volna,hogy 2 évet padozzon egy veterán mögött,látjátok,játszatták,és hogy mi lett belőle. Na itt koránt sem ez a helyzet,Bradford nem veterán,konkrétan valaki,akinek ennyi sérülés után már rég vissza kellett volna vonulnia.
Nem kötözködni akarok,félreértés ne essék, de buktak már bele abba,hogy kegyetlenül elszúrtak egy irányítót,még ha nem is nálunk (?).Nyilván mindenkinek más a véleménye,ezért tiszteletben tartom,hogy nem értünk egyet.De akkor fel is tennék egy kérdést neked.
Mi van akkor ha,
-Bradford lesérül
-Bradford produkál egy marha gyenge szezont
-És mindezek után Wentzről kiderül,hiába padozott,nem lesz a budos életben Fr arc.
Akkor tényleg kibasztunk 2-3 szezont megint a kukába??Mint mondtad,nem biztos hogy Wentz beválik,de akkor ezt szerintem minnél hamarabb ki kéne puhatolózni.

több mint 7 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Emmanuel Sanders-t nem tudnánk valahogy megszerezni No'1 WR-nek?Azt olvastam a lovaknak nincs nagyon pénzük rá.

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 7 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Cooperáltak!LOL

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nesto te nézted az elmúlt szezont egyáltalán? 😀 Bradford egy erős közepes teljesítményt nyújtott. Úgy hogy az elkapók nem mindig cooperáltak. Mellesleg hosszú kihagyás után. Akkor értelemszerűen most még többet kell mutatnia.

Most hány példát írjak, aki úgy lett jó játékos, hogy első szezonjában csücsült (vagy akár több szezonban is)?

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Most hozzam fel peldanak Arodot?
Egy fr qb mindent megér,de nincs senki homlokára ráírva hogy az .

több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Természetesen tisztában vagyok a tényekkel azzal is, hogy miért nem játszatják Wentz-et, és azzal is hogy a 3.számú jelenleg,viszont itt arra hivatkoznak, hogy ennek az az oka, hogy az edzői stáb nem tartja elég tehetségesnek és nincsenek vele megelégedve.Szinte azt veszem ki ebből a cikkből, hogy megbánták a trade-t, holott szerintem nem erről van szó, csupán időt szeretnének neki biztosítani, amit már rengetegszer kiveséztetek ezen az oldalon,és ami mindjárt másképp hangzik...
MrMiksa
Winston,és Mariota is kezdett újonc szezonjában,Wentz akkor meg sem érte a feltradet,meg a 1/2 picket,ha ne lenne vállalható. Elég gáz egy olyan 1/1-es emberre támaszkodni még egy szezonra,aki többet volt sérült,mint amennyit játszott,sőt,szezonokat hagyott ki. Amikor játszott,akkor sem mutatott semmi féle kiemelkedőt,csak azt,amit egy 7.körös backup qb backupja nyujtott volna. Nem volt előtte fal? Jogos,de idén se lesz mérföldekkel jobb a fal,és ha megint legyalázzák a pályáról,akkor lesz egy CHASE DANIELÜNK 2222 weeken keresztül?
Fejlődni úgy lehet,ha az ember ÉLESBEN edződik. -->lásd winston/mariota.
Wentz jövőre sem fog kezdő lenni,ha egy seasonon keresztül oldalvonalrol nézi ahogy tündéri 7-esünk megdobja minden meccsen a 3 interceptionjét,aztán lemászik a pályáról törött csontokkal.

több mint 7 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Természetesen tisztában vagyok a tényekkel azzal is, hogy miért nem játszatják Wentz-et, és azzal is hogy a 3.számú jelenleg,viszont itt arra hivatkoznak, hogy ennek az az oka, hogy az edzői stáb nem tartja elég tehetségesnek és nincsenek vele megelégedve.Szinte azt veszem ki ebből a cikkből, hogy megbánták a trade-t, holott szerintem nem erről van szó, csupán időt szeretnének neki biztosítani, amit már rengetegszer kiveséztetek ezen az oldalon,és ami mindjárt másképp hangzik...