Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
MS mar ilyen reg itt van?

több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
5évente kell egy elsőkörös balfasz.

több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Tegnap délben elkezdtem ide beírni,hogy szép csendben zajlik a minicamp lekopogom maradjon is így...aztán hagytam a francba. Akörül zajlottak az események vagy pár órával korábban 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
high caracter player...persze adjuk meg az ártatlanság vélelmét, de nem hiányzott ez sem neki, sem a csapatnak
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Agholor nem kis szarban:  www.facebook.com/197800653580030/photos/a.548271031866322.145661.197800653580030/1361763963850354/?type=3&theater
több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
remlem ekkora óriás lesz phillyben. legalábbb!!
ano92
Bradfordot paterolja ki, és nekem megérte ,hogy őt választottuk!

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
remlem ekkora óriás lesz phillyben. legalábbb!!

több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
 philly.blog.hu/2016/06/04/carson_wentz_hatter

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Amint számítani lehetett rá: Thurm visszavonult. Sajnálom, de sok sikert neki a civil életben!
dande
Pedig nálunk egész jó volt, hatalmas jatekos lett volna,egész karrierje során,csak hát porcelán...

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amint számítani lehetett rá: Thurm visszavonult. Sajnálom, de sok sikert neki a civil életben!
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
hát én végig is megyek ha csinál egy 10 sackes szezont : D
ano92
De józanul, előtte nem segíthetsz rá itallal 😉
dande
Ne használj olyan szavakat, amelyeket nem ismer
Wyatt
no habla espanol porfavor
ano92
que?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
hát én végig is megyek ha csinál egy 10 sackes szezont : D
ano92
De józanul, előtte nem segíthetsz rá itallal 😉
dande
Ne használj olyan szavakat, amelyeket nem ismer
Wyatt
no habla espanol porfavor

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hát én végig is megyek ha csinál egy 10 sackes szezont : D
ano92
De józanul, előtte nem segíthetsz rá itallal 😉
dande
Ne használj olyan szavakat, amelyeket nem ismer

több mint 7 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
drága sanyi, mégiscsak az elmúlt 20, de talán 30 év legnagyobb hatású magyar futballistája.

nem akartam ennyire homoerotikusba vinni a dolgot, csak emberünknek 2 év alatt összeszaladt máfél sack, nem hiszem, hogy az eddigieket most hirtelen, pusztán elhatározásból megtizenháromszorozná. még mindig fáj ez a pick, főleg hogy utána ment ki 3 irányító, akik ha itt lennének idén nem kellett volna eladni a házat. na, mindegy. toljad csak a hülyeséget, kicsi marcus.
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
"Sétálgassatok kézen fogva a Váci utcán!"

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
hát én végig is megyek ha csinál egy 10 sackes szezont : D
ano92
De józanul, előtte nem segíthetsz rá itallal 😉
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
"I understand they want their first-round draft pick to play. I wanted to be on the field, but I wasn't. I learned a lot of things from my first to my second year and I think I've grown and matured a lot, and this third year you'll see a lot different Marcus."
- Marcus Smith

édes szíve, még elhiszi. ha csinál egy 10 sackes szezont végigmegyek a váci utcán egy szál brében.
jorge
Vaze, nem lehet hozzászolást menteni? 😀

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Ha ketten mentek, az már flashmob... 😀

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
hát én végig is megyek ha csinál egy 10 sackes szezont : D

több mint 7 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
"I understand they want their first-round draft pick to play. I wanted to be on the field, but I wasn't. I learned a lot of things from my first to my second year and I think I've grown and matured a lot, and this third year you'll see a lot different Marcus."
- Marcus Smith

édes szíve, még elhiszi. ha csinál egy 10 sackes szezont végigmegyek a váci utcán egy szál brében.
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wentz érte el a legtöbb pontot (40) a rookie irányítók közül a wonderlic teszten. Nem mintha olyan sokat jelentene. : D
balintbaba
-Melyik a kakukktojás ezek közül?
alma , körte,szilva , interkontinentális halszállító repülőgépre elrejtett maláj luxuskrva , banán

STUPID PAXTON LYNCH (18pts)
diviz 28
a félkövérből a legnehezebb pálinkát főzni.

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
a szilva. mind a haromnak kis magja van. De a szilvaje az szep nagy.

több mint 7 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Wentz érte el a legtöbb pontot (40) a rookie irányítók közül a wonderlic teszten. Nem mintha olyan sokat jelentene. : D
balintbaba
-Melyik a kakukktojás ezek közül?
alma , körte,szilva , interkontinentális halszállító repülőgépre elrejtett maláj luxuskrva , banán

STUPID PAXTON LYNCH (18pts)

több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Wentz érte el a legtöbb pontot (40) a rookie irányítók közül a wonderlic teszten. Nem mintha olyan sokat jelentene. : D

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm:

 www.bleedinggreennation.com/2016/5/17/11691144/darren-sproles-absent-from-eagles-ota-trade-interest?utm_campaign=southern_philly&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter

Úgy tűnik nem csak a QB hanem a futó helyzet is érdekes lesz nálunk.....

S Tobinnal is hosszabbítottunk 2 évre.

Szerkesztette: dande2