NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az élet Mathis nélkül? 😀

 www.phillyvoice.com/envisioning-eagles-ol-without-evan-mathis/
több mint 8 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Joseph Randle vs Murray&Kelly:

"Joseph Randle with the quote of the day saying the 1845-yard DeMarco Murray left "a lot of meat on the bone" in the running game last year."

Murray:
"Hopefully [Randle] can taste some of that meat this year."

Kelly:
I think he said, ‘he left a lot of meat on the bone.’ So maybe that means he's not a big eater."

😀 😀

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Egy MMQB interjúban Maxwell már garantálja a Super Bowl részvételt, nem túl jó előjel 😛
Ettől függetlenül jó írás, az is szóba kerül, hogy mennyire hasonló filozófiával épül itt is a csapat, mint a Seattleben.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hc6zrmo3aygmdonaycvt
Chip Kelly: I respect LeSean McCoy, but he's wrong
Chip Kelly addressed an accusation levied by LeSean McCoy that an element of racism plays a part in the Philadelphia Eagles' personnel decisions.


https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/woirodxhswrleubc0yuw
Chip Kelly on Tim Tebow: 'He's a quarterback'
Eagles coach Chip Kelly didn't bring Tim Tebow to Philly to change the passer's position. "He's a quarterback," Kelly said Thursday. "We're not looking at him at any other position."
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Jenkins mellett Thurmondot próbálgatjuk safetyként. Mi lesz ebből... 😀

több mint 8 éve
The Answer#3 Philadelphia Eagles 68
Inkább attól tartok hogy addigra fog felépülni amikor mind 1 lesz ki irányít.Sanchez nem egy elsőszámú irányító legalább is szerintem.Bradford egy jó fal mögött szerintem még valamit kihozhat magából.Sb nem várok idén a csapattól de pluszos mérleget igen.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Sanchez edzet az első csapattal,Bradford limitált edzést végzet.Izgalmas szezonnak nézünk elébe.The Answer#3
Az lett volna meglepő ha teljes értékű munkát végez Bradford az első csapattal. Most épül még csak fel sérüléséből. Ne egy májusi OTA-n terheljék már le. Rá ne sérüljon megint.

több mint 8 éve
The Answer#3 Philadelphia Eagles 68
Sanchez edzet az első csapattal,Bradford limitált edzést végzet.Izgalmas szezonnak nézünk elébe.
több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Én próbálkoztam, ismét rosszul, tovább nem fogok, és bocs JJ (és bocs mindenkitől akit ez érint), hogy megint lelkivilágodba gázoltam, hidd el, nem volt szándékomban. 😉 Szép nyarat.dande
Engem ez az örökös sértődésesdi zavar.
Írogasd csak szépen amit csak akarsz, ne akarj olyan embereknek megfelelni, akiket nem is ismersz.Sobri Jóska
OFF

Sértődik a jó nyavalya, különösen ott, ahol Sobri Jóskák edzik az embert már pár éve 😉.
Egyszerűen ahol általában benne van az ember, próbál bele adni valamit a közösbe, mások kedvére tenni, nyilván szubjektív szempontok alapján is. Legalábbis magam így vagyok vele, még akkor is, ha nem feltétlen ismerem a másik oldalon lévőket (bár naivan azt gondoltam a közös Eagles drukkerség és érdeklődés feltételezése ez esetben elég). Sajnos sokszor ilyen linkelgetések megosztások telnek tőlem, ha valami megtetszik, azt beírom (annak ellenére, hogy tudom, van mindenkinek internete :p) .
Ennyi, nincs bennem semmi harag, de úgy látszik nem nagyon találom el jó néhányak ízlését ezzel, tudomásul vettem, elfogadom.
Ha pedig már az ismertségeknél tartunk, az kiderülhetett, úgy sem bírom ki őszig 😀
Téma lezárva, aki akar írhat PM-.t. Pá

ONdande
Rosszul közelíted meg.
Gondolj arra, hogy az a 12ezer felhasználó, aki nem szól, azt nem is zavarja.
Az a 2-3 meg aki igen, elenyésző kisebbség.
Én legalábbis mindig eképp értelmezem a történteket.
Nem is tudnám máshogy.
Szóval írogass csak, de kalkuláld be, hogy ez egy nyilvános fórum, és ahogy te is, úgy más is leírhatja mit gondol. Eaglesről, az írásképedről, bármiről, ha betartja a fórumszabályzatot.
Egyébként szerintem is növeli a hitelességet, ha magyarul írsz, olvashatóan, a helyesírási normák akceptálásával. 😉Sobri Jóska
Na akkor kössünk bele mások hozzászólásába... 😊
"...ha magyarul írsz..." akkor nem muszáj a helyesírási normák akceptálásával kifejezni magadat, mert az elfogadás, vagy az elismerés szavunk alkalmas erre!😀
Addig jó, amíg nincs rossz hír..., csak ezek!
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Én próbálkoztam, ismét rosszul, tovább nem fogok, és bocs JJ (és bocs mindenkitől akit ez érint), hogy megint lelkivilágodba gázoltam, hidd el, nem volt szándékomban. 😉 Szép nyarat.dande
Engem ez az örökös sértődésesdi zavar.
Írogasd csak szépen amit csak akarsz, ne akarj olyan embereknek megfelelni, akiket nem is ismersz.Sobri Jóska
OFF

Sértődik a jó nyavalya, különösen ott, ahol Sobri Jóskák edzik az embert már pár éve 😉.
Egyszerűen ahol általában benne van az ember, próbál bele adni valamit a közösbe, mások kedvére tenni, nyilván szubjektív szempontok alapján is. Legalábbis magam így vagyok vele, még akkor is, ha nem feltétlen ismerem a másik oldalon lévőket (bár naivan azt gondoltam a közös Eagles drukkerség és érdeklődés feltételezése ez esetben elég). Sajnos sokszor ilyen linkelgetések megosztások telnek tőlem, ha valami megtetszik, azt beírom (annak ellenére, hogy tudom, van mindenkinek internete :p) .
Ennyi, nincs bennem semmi harag, de úgy látszik nem nagyon találom el jó néhányak ízlését ezzel, tudomásul vettem, elfogadom.
Ha pedig már az ismertségeknél tartunk, az kiderülhetett, úgy sem bírom ki őszig 😀
Téma lezárva, aki akar írhat PM-.t. Pá

ONdande
Rosszul közelíted meg.
Gondolj arra, hogy az a 12ezer felhasználó, aki nem szól, azt nem is zavarja.
Az a 2-3 meg aki igen, elenyésző kisebbség.
Én legalábbis mindig eképp értelmezem a történteket.
Nem is tudnám máshogy.
Szóval írogass csak, de kalkuláld be, hogy ez egy nyilvános fórum, és ahogy te is, úgy más is leírhatja mit gondol. Eaglesről, az írásképedről, bármiről, ha betartja a fórumszabályzatot.
Egyébként szerintem is növeli a hitelességet, ha magyarul írsz, olvashatóan, a helyesírási normák akceptálásával. 😉

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
A magyar nyelv helyes mívelése szerintem nem ízlés kérdése, hanem egyrészről kötelességünk, másrészről igényesség magunk felé (pláne egy fórumon, ahol csak írásos módon kommunikálunk egymással). Próbálj meg leadni egy CV-t a -val, -vel rag ilyen megerőszakolt változatá-l, aztán csodálkozz rá, ha nem vesznek komolyan. Písz.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én próbálkoztam, ismét rosszul, tovább nem fogok, és bocs JJ (és bocs mindenkitől akit ez érint), hogy megint lelkivilágodba gázoltam, hidd el, nem volt szándékomban. 😉 Szép nyarat.dande
Engem ez az örökös sértődésesdi zavar.
Írogasd csak szépen amit csak akarsz, ne akarj olyan embereknek megfelelni, akiket nem is ismersz.Sobri Jóska
OFF

Sértődik a jó nyavalya, különösen ott, ahol Sobri Jóskák edzik az embert már pár éve 😉.
Egyszerűen ahol általában benne van az ember, próbál bele adni valamit a közösbe, mások kedvére tenni, nyilván szubjektív szempontok alapján is. Legalábbis magam így vagyok vele, még akkor is, ha nem feltétlen ismerem a másik oldalon lévőket (bár naivan azt gondoltam a közös Eagles drukkerség és érdeklődés feltételezése ez esetben elég). Sajnos sokszor ilyen linkelgetések megosztások telnek tőlem, ha valami megtetszik, azt beírom (annak ellenére, hogy tudom, van mindenkinek internete :p) .
Ennyi, nincs bennem semmi harag, de úgy látszik nem nagyon találom el jó néhányak ízlését ezzel, tudomásul vettem, elfogadom.
Ha pedig már az ismertségeknél tartunk, az kiderülhetett, úgy sem bírom ki őszig 😀
Téma lezárva, aki akar írhat PM-.t. Pá

ON
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Én próbálkoztam, ismét rosszul, tovább nem fogok, és bocs JJ (és bocs mindenkitől akit ez érint), hogy megint lelkivilágodba gázoltam, hidd el, nem volt szándékomban. 😉 Szép nyarat.dande
Engem ez az örökös sértődésesdi zavar.
Írogasd csak szépen amit csak akarsz, ne akarj olyan embereknek megfelelni, akiket nem is ismersz.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én próbálkoztam, ismét rosszul, tovább nem fogok, és bocs JJ (és bocs mindenkitől akit ez érint), hogy megint lelkivilágodba gázoltam, hidd el, nem volt szándékomban. 😉 Szép nyarat.
több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Ubiszezon level 99. Kelly igazán kivághatna már valami alapembert.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Most már muszáj nyelvtannáciskodnom, mert agybajt kapok a toldalékolásaidtól...

Toddal (esetleg Todd-dal, ha ki akarod hangsúlyozni a nevet), Trenttel.baggio
Mondat végén írásjelet teszünk! Javítottam!

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Most már muszáj nyelvtannáciskodnom, mert agybajt kapok a toldalékolásaidtól...

Toddal (esetleg Todd-dal, ha ki akarod hangsúlyozni a nevet), Trenttelbaggio
Ebben az uborkaszezonban egyszerűen felüdítő a volt játékosokról és egy kis nyelvtanról hallani.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Most már muszáj nyelvtannáciskodnom, mert agybajt kapok a toldalékolásaidtól...

Toddal (esetleg Todd-dal, ha ki akarod hangsúlyozni a nevet), Trenttel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom már más csapat játékosa ezért nem érdekel minket 😛

De azért mégis:

 www.colts.com/videos/videos/Colts-UpClose-at-Indy-500-Part-4/6dc10ab5-3be9-4d69-87c3-9bcccec5938e

Amúgy is uborkaszezon van........

A Colts ha gyűrűt nyerne Todd-l meg Trent-l egy negyed gyűrűt küldhet Chipnek, Thanks Chip felirattal......
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan

Vick meze 😥

több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Thurmond vajon miért jobb, mint Boykin?
Szerintem Tobin > Barbre. Tavaly végig sérülten játszott Tobin, és így is hozott egy korrekt szintet. Ráadásul ő 25, Barbre pedig 31 éves lesz a szezonkezdetre.
Véleményem szerint Wolff kizárt, hogy kezdjen.
Cooper 4 milliós fizuval padozik?
A többi oké.mustaine
Remélhetőleg nem a fizetés nagysága határozza meg egy csapatnál, hogy ki mikor kezdő. 😊 Amúgy nagy lesz a rotáció a WR-eknél is ( szituáció függő, hogy ki mikor és hol játszik)
Boykin meg a tavalyi teljesítményét figyelembe véve megszorongatható lesz a kezdőért...Wolffnak is megadnám az esélyt..nem kizárt, hogy kezdeni fog .


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
mekkora jó hír, hogy az extra pont szabályt nem 2 éve hozták meg.. sok (még több) meccsünk ment volna el Henery-n(Y)
több mint 8 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
megsérül a 2. héten bradford. Aztán a 4. héten Szancsez és utána Tebow lesz a stabil kezdő Frencsájz kúbé 15 évig.ano92
Nem tették át a kétpontost a 2 yardosról az 1 yardosra, így érik a Tebow cutbaggio
????

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
megsérül a 2. héten bradford. Aztán a 4. héten Szancsez és utána Tebow lesz a stabil kezdő Frencsájz kúbé 15 évig.ano92
Nem tették át a kétpontost a 2 yardosról az 1 yardosra, így érik a Tebow cut


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Thurmond vajon miért jobb, mint Boykin?
Szerintem Tobin > Barbre. Tavaly végig sérülten játszott Tobin, és így is hozott egy korrekt szintet. Ráadásul ő 25, Barbre pedig 31 éves lesz a szezonkezdetre.
Véleményem szerint Wolff kizárt, hogy kezdjen.
Cooper 4 milliós fizuval padozik?
A többi oké.