Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Senki nem gondolt még rá hogy jelentkezzen a showder klubba? 😉

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Én azt a videót keresem ahol Bradford magasba emeli a super bowl trófeát, persze eagles mezben.[/quote] Na de melyiket...? 2015, 2016, 2017...?^ ^
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Srácok help! Kelce Maclinnel fut videót keresem, de gukli nem akarja kijadni...Eazzy
Highlander
Én azt a videót keresem ahol Bradford magasba emeli a super bowl trófeát, persze eagles mezben.

több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Amíg a Cowboys szerzett három elsőkörös játékost, nekünk sikerült két második körös, egy 5. számú ILB, 2 további CB a depth chart aljába és Mihalik Enikő nagyra nőtt öccse.

Nice job!mustaine
Na most ezt ,hogy?
Tudom sok itt a mock szakértő de az első körös akit ott választanak ki.Janek
A 3 első körösből valószínűleg kettőt előbb-utóbb lecsuknak 😀 Így már árnyaltabb a kép . Én egyetértek a balhés játékosok inkább menjenek Dallasba irányelvvel . Nem kell ez nekünk.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Amíg a Cowboys szerzett három elsőkörös játékost, nekünk sikerült két második körös, egy 5. számú ILB, 2 további CB a depth chart aljába és Mihalik Enikő nagyra nőtt öccse.

Nice job!mustaine
Na most ezt ,hogy?
Tudom sok itt a mock szakértő de az első körös akit ott választanak ki.

több mint 8 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Srácok help! Kelce Maclinnel fut videót keresem, de gukli nem akarja kijadni...Eazzy

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Srácok help! Kelce Maclinnel fut videót keresem, de gukli nem akarja kijadni...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
The Answer#3 Philadelphia Eagles 68
Azért még ne temessük a szezont Kelly valamiért nem igazolt a falba lehet ő tud valamit vagy látta hogy ki mennyit fejlődött.Bízzunk Bradfordba(nehéz lesz de nincs más) első 4-5 meccsen eldől mi lesz a szenonban addig csak pozitívan.
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Szerintem nem maradt sok QB need-es csapat a ligában a Browns-t, Bills-t és Texans-t leszámítva, ha a jövő évi draft-ot vesszük, max egy-két csapat lehet pluszban, akik utánpótlást keresnek, de 3 fent említetteknél nagyobb need-ek is lehetnek a jövő évi draft-ig, nekünk pedig nem sok lesz az O-line és QB (ha Bradford nem válik be) kivételével.karmigran
Azt nem számoltad, hogy addig hány QB bustolódik be. Esélyesek: Bortles, Geno (bár neki már mindegy), RGIII, Foles, Manning visszavonul, egyebek.mustaine
Igaz, a Jets-et kifelejtettem. Bortles szerintem nem lesz bust, ha raknak elé falat, Griffin szintén, a Rams-nek is lesz nagyobb need-je egy NFC West-ben, a Broncos meg (szerintem) nem előttünk fog draft-olni.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Ha Byron Jones-t első körösnek tekinted, de Agholort nem, az semmiképp se korrekt, mert vagy mindketten azok, ha már ott mentek ki, vagy Rowe-t is sorold az első körösök közé...

Ohio State és TCU meccseket kell figyelni a megszokott Oregon mellett a Philly fanoknak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
Szerintem nem maradt sok QB need-es csapat a ligában a Browns-t, Bills-t és Texans-t leszámítva, ha a jövő évi draft-ot vesszük, max egy-két csapat lehet pluszban, akik utánpótlást keresnek, de 3 fent említetteknél nagyobb need-ek is lehetnek a jövő évi draft-ig, nekünk pedig nem sok lesz az O-line és QB (ha Bradford nem válik be) kivételével.karmigran
Azt nem számoltad, hogy addig hány QB bustolódik be. Esélyesek: Bortles, Geno (bár neki már mindegy), RGIII, Foles, Manning visszavonul, egyebek.

több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Szerintem nem maradt sok QB need-es csapat a ligában a Browns-t, Bills-t és Texans-t leszámítva, ha a jövő évi draft-ot vesszük, max egy-két csapat lehet pluszban, akik utánpótlást keresnek, de 3 fent említetteknél nagyobb need-ek is lehetnek a jövő évi draft-ig, nekünk pedig nem sok lesz az O-line és QB (ha Bradford nem válik be) kivételével.
Addig még tényleg sok minden fog történni, nem kell ennyire előre menni. Az NCAA-vel sajnos én sem vagyok tisztában, nem tudom, van-e olyan prospect, akit Chip komálna.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
Amíg a Cowboys szerzett három elsőkörös játékost, nekünk sikerült két második körös, egy 5. számú ILB, 2 további CB a depth chart aljába és Mihalik Enikő nagyra nőtt öccse.

Nice job!

több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Na ná nehogy máshogy lett volna, minthogy collins a Boysba megy.......... legalább ment volna másik főcsoportba de nem muszáj volt, nem elég, hogy Byron Jones ott kötött ki. grrrrr (tudom ők talán hasonlóan vannak Murray-l de akkor is) simán SB esélyesek.

Remélem Bradforddal valami csoda történik mert hihetetlen ,hogy D-Mac után most már hosszú évek óta nem vagyunk képesek fr QB-t találni. Jó van FR aki ezt a sportot/keresést még hosszabb ideje űzi, de nem akarnám, hogy az ő sorsukra jussunk....dande
Bele se kezdjünk a szezonba szerintem. Ideje átfutni a jövő évi draft prospecteket.

Közben Agholor is aláírt 4 évre.Highlander
Nyilván nem 😀, csak akkor is bosszantó....

S a jövő évi prospecteck ha a QB-t nézzük se kecsegtetnek túl sok jóval, abból amit eddig olvasgattam róluk, láttam belőlük, talán Boykin de neki is sokat kell még fejlődnie....illetve ha megint hasonlóan középső-hátsó helyeken húznánk úgy, hogy nincs megoldva az irányító kérdés, akkor megint ott vagyunk ahol idén.....
No de az még nagyon messze van, igazatok van gyorsan eltemetem jó mélyre a károgó énem és megpróbálok türelmesebb lenni 😀

Fly Eagles!!!!!!dande
Szóval ha jók leszünk, az a baj, ha rosszak, akkor az, értem 😀

A jövő évi QB-felhozatallal nem tudom mi a baj, nem vagyok egy NCAA-guru, de legalább 4-5 nagy potenciállal rendelkező QB simán kijöhet, de akár még több is. 1 évvel egy class előtt erről beszélni egyébként is értelmetlen teljesen, addig rengeteg dolog fog történni.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ná nehogy máshogy lett volna, minthogy collins a Boysba megy.......... legalább ment volna másik főcsoportba de nem muszáj volt, nem elég, hogy Byron Jones ott kötött ki. grrrrr (tudom ők talán hasonlóan vannak Murray-l de akkor is) simán SB esélyesek.

Remélem Bradforddal valami csoda történik mert hihetetlen ,hogy D-Mac után most már hosszú évek óta nem vagyunk képesek fr QB-t találni. Jó van FR aki ezt a sportot/keresést még hosszabb ideje űzi, de nem akarnám, hogy az ő sorsukra jussunk....dande
Bele se kezdjünk a szezonba szerintem. Ideje átfutni a jövő évi draft prospecteket.

Közben Agholor is aláírt 4 évre.Highlander
Nyilván nem 😀, csak akkor is bosszantó....

S a jövő évi prospecteck ha a QB-t nézzük se kecsegtetnek túl sok jóval, abból amit eddig olvasgattam róluk, láttam belőlük, talán Boykin de neki is sokat kell még fejlődnie....illetve ha megint hasonlóan középső-hátsó helyeken húznánk úgy, hogy nincs megoldva az irányító kérdés, akkor megint ott vagyunk ahol idén.....
No de az még nagyon messze van, igazatok van gyorsan eltemetem jó mélyre a károgó énem és megpróbálok türelmesebb lenni 😀

Fly Eagles!!!!!!
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Na ná nehogy máshogy lett volna, minthogy collins a Boysba megy.......... legalább ment volna másik főcsoportba de nem muszáj volt, nem elég, hogy Byron Jones ott kötött ki. grrrrr (tudom ők talán hasonlóan vannak Murray-l de akkor is) simán SB esélyesek.

Remélem Bradforddal valami csoda történik mert hihetetlen ,hogy D-Mac után most már hosszú évek óta nem vagyunk képesek fr QB-t találni. Jó van FR aki ezt a sportot/keresést még hosszabb ideje űzi, de nem akarnám, hogy az ő sorsukra jussunk....dande
Bele se kezdjünk a szezonba szerintem. Ideje átfutni a jövő évi draft prospecteket.Highlander
+1 😀

Mi köze annak, hogy nincs franchise QB-nk ahhoz, hogy a Dallas szerződtette Collinst? 😀

Ja, rohadt jó lesz a Cowboys, de ezt eddig is tudtuk. Reméljük van egy határ az öltözői hangulatot illetően, ha sikerül összekovácsolnia az edzőknek a csapatot, akkor tehetség alapján simán SB esélyesek.

De ennek semmi köze a szezonunkhoz. Majd kiderül mi lesz, jelenleg felesleges negatívnak lenni. Ha keresel valami kapaszkodót, akkor gondolj arra, hogy jövőre Bradfordon kívül egy kulcsfontosságú játékosnak sem jár le a szerződése. Curry, Boykin, Kendricks, Thornton a névsor, ebből az első 3-at nem tartja sokra Chip, Thornton pedig szerintem egész jó áron megtartható lesz. Ha Bradforddal tudunk kötni egy csapatbarát hosszútávút, akkor kb. 15 millió dollárral leszünk a sapka alatt, plusz lesz 7 pickünk.


Közben ha még valaki szerint rasszista lenne Chip, akkor olvassa el ezt:

 overthecap.com/lesean-mccoy-the-running-back-who-cried-wolf/
több mint 8 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Na ná nehogy máshogy lett volna, minthogy collins a Boysba megy.......... legalább ment volna másik főcsoportba de nem muszáj volt, nem elég, hogy Byron Jones ott kötött ki. grrrrr (tudom ők talán hasonlóan vannak Murray-l de akkor is) simán SB esélyesek.

Remélem Bradforddal valami csoda történik mert hihetetlen ,hogy D-Mac után most már hosszú évek óta nem vagyunk képesek fr QB-t találni. Jó van FR aki ezt a sportot/keresést még hosszabb ideje űzi, de nem akarnám, hogy az ő sorsukra jussunk....dande
Bele se kezdjünk a szezonba szerintem. Ideje átfutni a jövő évi draft prospecteket.

Közben Agholor is aláírt 4 évre.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ná nehogy máshogy lett volna, minthogy collins a Boysba megy.......... legalább ment volna másik főcsoportba de nem muszáj volt, nem elég, hogy Byron Jones ott kötött ki. grrrrr (tudom ők talán hasonlóan vannak Murray-l de akkor is) simán SB esélyesek.

Remélem Bradforddal valami csoda történik mert hihetetlen ,hogy D-Mac után most már hosszú évek óta nem vagyunk képesek fr QB-t találni. Jó van FR aki ezt a sportot/keresést még hosszabb ideje űzi, de nem akarnám, hogy az ő sorsukra jussunk....
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
A Bring on the Cats blog reakciója Randall Evans Phillybe igazolására:  www.bringonthecats.com/kansas-state-football/2015/5/2/8537711/nfl-draft-2015-randall-evans-selected-in-sixth-round-by-eagles
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ez a tegnapi nyilatkozat feldobta a napomat 😀

Az elejétől kezdve nyilvánvaló, hogy Shady itt akart maradni, egyrészt személyes, másrészt szakmai megfontolásokból is. Szerette Philadelphiát, főleg azt, hogy nagy a piac, és ő a kedvenc, emellé pedig megkapta a liga talán legdinamikusabb O-ját is. Ezek tükrében szerintem érthető a sértődöttség, de ezekkel a nyilatkozatokkal egyszerűen magát járatja le. Én biztos büszkén fogom viselni a Shady mezemet ezután is, de a saját image-ét persze még leronthatja azok szemében is, akik imádták. Ez a rasszista vád a lehető legrosszabb, amit kitalálhatott, főleg, mert a csapat igen nagy része fekete, ráadásul a draftoltjaink is azok, semmi alapja a kijelentésnek.

És igen, Todd megint megmondta a frankót, Chip akkor már a szó szoros értelmében mindenkivel szemben rasszista. Én ennek kifejezetten örülök, mert ez azt jelenti, hogy nincsenek kivételezettjei, nincs kiskedvenc, se semmi hasonló. Mindenki nyomja végig az összes edzést, meg a meccseket, ha nem teszi, akkor szedheti a sátorfáját. Szuper hozzáállás!

Remélem lesznek még ilyen interjúk, és gyorsan elterjed a csapatról, hogy ide csak az jöjjön, aki keményen dolgozik, és képes műbalhék nélkül is teljesíteni. Mindenki azt szeretné, ha a csapata mindent megtenne a sikerért, és a kultúránkban ez is benne van, inkább dicsérni kéne, mint szapulni.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
"LeSean McCoy: Chip got rid of 'the good black players'"
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000491326/article/lesean-mccoy-chip-got-rid-of-the-good-black-players


Végre nem mi leszünk a liga rasszistái a nevünk miatt...😀 USA=facepalm...

Ohh, bocs most látom, hogy a hír már volt... De a komment az marad hozzá.😊nexion218
Annyi a különbség, hogy mi most minden rassz felé gyűlöletet mutatunk, nem csak egy felé 😀Eazzy
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
"LeSean McCoy: Chip got rid of 'the good black players'"
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000491326/article/lesean-mccoy-chip-got-rid-of-the-good-black-players


Végre nem mi leszünk a liga rasszistái a nevünk miatt...😀 USA=facepalm...

Ohh, bocs most látom, hogy a hír már volt... De a komment az marad hozzá.😊nexion218
Annyi a különbség, hogy mi most minden rassz felé gyűlöletet mutatunk, nem csak egy felé 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
"LeSean McCoy: Chip got rid of 'the good black players'"
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/e9kjfirpnc6rpftsmbhq
LeSean McCoy: Chip got rid of 'the good black players'
It's becoming more and more clear that Bills running back LeSean McCoy does not care for his former coach, Chip Kelly. McCoy recently discussed his issues with the Eagles coach.


Végre nem mi leszünk a liga rasszistái a nevünk miatt...😀 USA=facepalm...

Ohh, bocs most látom, hogy a hír már volt... De a komment az marad hozzá.😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Elkezdődtek a szerződés aláírások...Rowe,Evans és Mihalik aláírt 4 évre.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Herremans: "Chip minden rassz irányába ugyanolyan rasszista, tehát nem rasszista"

Uhh 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal