NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
aha, és ezek a nyilatkozatok hol voltak mikor egy number1 rb szezon után akkora volt a pofája Shadynek is hogy egy házat betudott volna kapni. Whos tha nigga man.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Áll a bál:

Q and A with LeSean McCoy in ESPN The Magazine:

Q: You told The Philadelphia Inquirer in April that Chip (Kelly) doesn't "like or respect stars." What was the problem with you and Chip, and how did that relationship end?
A: The relationship was never really great. I feel like I always respected him as a coach. I think that's the way he runs his team. He wants the full control. You see how fast he got rid of all the good players. Especially all the good black players. He got rid of them the fastest. That's the truth. There's a reason. ... It's hard to explain with him. But there's a reason he got rid of all the black players -- the good ones -- like that. [The Eagles declined to comment on McCoy's statements.]
Q: How many other players have shared that thought with you?
A: Oh, man. People have heard it. I mean ... Stephen A. Smith has talked about it. Other players have talked about it. But that's one of the things where you don't even care no more. I'm on a new team, ready to play. So it's nothing to do with Chip. I have no hatred toward him, nothing to say negative about him. When he got [to Philadelphia], I didn't know what to expect. When he let DeSean go last year, I was like: "C'mon. DeSean Jackson?" So it is what it is.
(Schefter)

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Egy udfa helyzete valamivel még jobb is, mint egy 6-7. körös pickké, mert ugyan kevesebb a garantált lóvé, ebben az esetben a játékos az ügynökével egyeztetve maga választhat az ajánlatok közül. Persze egy átlagos late round prospect nem teheti meg, hogy pl. Kelly arcába tolja, nem akar Philly-be szerződni, de Collins esete ugye elég speciális.

Chip meg közben már szabadkozik a qb kérdésben 😊 "When you look at all the winning organizations,” Kelly said, via CSNPhilly.com, “if you want to play with the odds as we want to play, it’s got to be with a quarterback situation and then the only way you’re going to get a quarterback is you got to be really not very good so you finish in the top 1-2 in the draft. If we’re not very good and we finish with the top 1-2 in the draft, I don’t think I’m going to be here, so we better find another way to find a quarterback. And that’s what we did with Sam.”baggio
Nekem ez nem szabadkozásnak tűnik, hanem magyarázatnak, amit egyébként itt mi is mint legvalószínűbb okként véltünk.
1/1-es QB-nk van, aztán ha nem válik be, akkor hátha Mariota se válik be Tennesseeben és akkor lesz egy 1/2-nk is 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Egy udfa helyzete valamivel még jobb is, mint egy 6-7. körös pickké, mert ugyan kevesebb a garantált lóvé, ebben az esetben a játékos az ügynökével egyeztetve maga választhat az ajánlatok közül. Persze egy átlagos late round prospect nem teheti meg, hogy pl. Kelly arcába tolja, nem akar Philly-be szerződni, de Collins esete ugye elég speciális.

Chip meg közben már szabadkozik a qb kérdésben 😊 "When you look at all the winning organizations,” Kelly said, via CSNPhilly.com, “if you want to play with the odds as we want to play, it’s got to be with a quarterback situation and then the only way you’re going to get a quarterback is you got to be really not very good so you finish in the top 1-2 in the draft. If we’re not very good and we finish with the top 1-2 in the draft, I don’t think I’m going to be here, so we better find another way to find a quarterback. And that’s what we did with Sam.”


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
sajnos még sosem kerültem ebbe a helyzetbe 😊

ez világos, csak valami miatt az derengett, hogy aláír, ha a harmadik körig kiválasztják. ott meg már nem milliós difiről lett volna szó, hanem százezrekről. de lehet, hogy ez nem is nála jött elő, túl sok volt a név, az ACL, az erőszak, a gyorshajtás… lehet, keverem.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Szerintem te is hisztiznél, ha több millió dollárt buknál hirtelen...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
ja, értem. ezt hallottam, de azt hittem, hogy csak gyerekes hiszti / fenyegetőzés, mint amikor geno megsértődött az első kör után.
több mint 8 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
A Bleacher Report információi alapján 7 csapat maradt a ringben La'el Collins játékjogáért, köztük mi is!
Hulkeinstein
nem lett volna rá egyszerűbb ellőni a 7. kört? aztán ha balhé van, repül?jorge
Nem, mert ha draftolják akkor nem írt volna alá senkihez, hanem ment volna a 2016s draftra, így viszont nem mehet jövőre draftra, tehát játszani fog valahol.
több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
A Bleacher Report információi alapján 7 csapat maradt a ringben La'el Collins játékjogáért, köztük mi is!
Hulkeinstein
nem lett volna rá egyszerűbb ellőni a 7. kört? aztán ha balhé van, repül?
több mint 8 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
A Bleacher Report információi alapján 7 csapat maradt a ringben La'el Collins játékjogáért, köztük mi is!

Mondjuk túl szép lenne, én nem hiszek benne 😀

Mathis ügyében pedig az első felreppenő hírek óta abban reménykedem, hogy valamilyen pénzügyi megoldással rendezzük a helyzetet. Adjunk neki még 500k$-t, vagy garantáljuk a fizetése egy jelentős hányadát sérülés esetére, és szerintem mindenki boldog lesz. A csapatnak szüksége van rá, Mathis meg nem egy primadonna, ha teszünk egy gesztust, akkor szerintem nem lesz ebből gond.Hulkeinstein
Úgy látszik Logan is megteszi a magáét az ügy érdekében:
 twitter.com/da_king_son18/status/595654320609165313

több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
A Bleacher Report információi alapján 7 csapat maradt a ringben La'el Collins játékjogáért, köztük mi is!

Mondjuk túl szép lenne, én nem hiszek benne 😀

Mathis ügyében pedig az első felreppenő hírek óta abban reménykedem, hogy valamilyen pénzügyi megoldással rendezzük a helyzetet. Adjunk neki még 500k$-t, vagy garantáljuk a fizetése egy jelentős hányadát sérülés esetére, és szerintem mindenki boldog lesz. A csapatnak szüksége van rá, Mathis meg nem egy primadonna, ha teszünk egy gesztust, akkor szerintem nem lesz ebből gond.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nem hiszem, hogy ha elmegy edzésre szabotálna akármit is. Nem ilyen játékos. De alapjában véve egyetértek veled 😀

több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 244 — Beware the Slim Reaper!
Mathis már lassan két éve rágja a vezetőség fülét, hogy szeretne új szerződést, több pénzt stb. Mivel idén 33 éves és rossznak egyáltalán nem nevezhető a fizetése a guardok között, így a csapat nem szeretne még több pénzt beleölni. A szerződésében nem volt nagyon sok a garantált pénz (6 millió), ami már ki kell fizetve neki aláírási bónusz és roster bónusz formájában, szóval gondolom azt szerette volna, ha még megdobjuk valami plusz pénzzel, mert egyébként az alapfizetése nem rossz.
Úgy voltak vele a csapatnál, ha valaki más megfizeti, akkor hajlandóak vagyunk elcseréni és így nem lesz egy elégedetlenkedő játékos a rosteren, plusz kapunk valami ellenértéket, ő meg megkapja a pénzét. Nem volt érdeklődő, ezért megengedtük neki és az ügynökének (Rosenhaus), hogy keressenek cserepartnert. Nem találtak, legalábbis az a hír jött, hogy nem volt csereajánlat felénk azóta sem. Szóval úgy tűnik, hogy a jelenlegi fizetéséért sem akarja más csapat átvenni, nemhogy új, magasabb szerződést adni neki.
Innentől lesz majd érdekes, hogy pl. megjelenik-e a kötelező workoutokon és az TC-ben. Sajnos lehet olyan kimenetel, amivel mindenki megszívja. Ha nem jelenik, meg, akkor nyilván komoly pénztől esne el, plusz a csapatnak is hiányozni fog a kezdő guardja. Ha jön, de szabotálja a munkát stb. akkor biztos el lesz távoltítva, mert ezt sehol sem tűrik, vagy ezt sem várják meg és kivágják holnap. Akkor nyilván ő majd kereshet egy másik csapatot, de az előzmények alapján, lehet hogy kevesebbért, esetleg csak veterán minimumért fog találni. Az OL nyilván ebben az esetben is hiányolni fogja. A harmadik eshetőség, ha jön, dolgozik, játszik a jelenlegi feltételekkel, kérdés, hogy a két éves műsor után mennyire akarják őt nálunk. Nyilván szükség az volna rá, de lenne mit megbeszélni a feleknek egymással. Még persze szóba jöhet csere, de eddig sem nagyon akart összejönni. Talán, ha valahol lesznek sérülések.
Szóval itt (is) a pénzben van a dolog rákfenéje, és nem abban, hogy Kelly mindenáron meg akarna tőle szabadulni és el akarná cserélni. Ha nem tartanánk rá igényt már rég repült volna, Toddfathert-t nagyobb dead money mellett is leküldtük. Csak az ő igényeinek megfelelő pénzért nem szeretné Kelly. Most itt jön az, hogy felfogják-e Mathisék, hogy úgy tűnik ez a szerződés most számára a realitás, és nem feltétlenül a PFF rangsor alapján kellene a szerződéseket megkötni. Megértem, hogy szívás, hogy későn indult be a karrierje és szeretne még minél több pénzt kisajtolni amíg tart a karrierje, csak már nem nagyon vannak jelentkezők. Így is örülhet, hogy itt karriert csinált, nem biztos, hogy minden csapatban sikerült volna. Ugye 2011-ben amikor először aláírt 685.000 volt az alapfizetése, idén meg 6,5 millió. Azért ez így sem akkora tragédia.


több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Ha valaki Mathis hozzáállása miatt aggódna, itt egy videó:

Eledzeget ő magában most is, ahogy 4 éve tette (a videón), mielőtt hozzánk került.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nem csodálom, az egész holt szezon arról szólt, hogy melyik héten éppen hová cserélik el, de Kelly nem kér belőle.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Mathis viszont nem jelent meg az önkéntes programokon (nekem nem rémlik tőle ilyen a korábbi évekből)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Kendricks a héten már a csapattal edz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 569 — Apu ökölbeszorított keze
Nem zavarja

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 569 — Apu ökölbeszorított keze
lehet csak felesleges.
Ettől még én kíváncsi lehetek jobb lesz e.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
az átlagos meg tud táltosodni ha nagyon akarJanek
Valószínűleg egy jobb egységben jobban teljesít. Azért a Nate Allen, Malcolm Jenkins, Bradley Fletcher hármast nem nagyon lehet összehasonlítani Earl Thomasszal, Chancellorral és Shermannel... 😀

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 569 — Apu ökölbeszorított keze
az átlagos meg tud táltosodni ha nagyon akar

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Érdekes lesz igen,lehet CW is megtáltosodik mint Chung?
Mondjuk nekem mindegy a lényeg,hogy az Eagles sec javuljon és nyerjünk 10-12 meccset.Janek
Williams itt sem játszott rosszul, simán átlagos teljesítményt hozott, ahogy Chung is a Patsben.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 569 — Apu ökölbeszorított keze
Na de sapka nem mindegy,hogy olyan cornerek vannak,hogy bármit rádobsz elkapás vagy flag....
Nem értek annyira hozzá mint te de Kelly biztos jobban mint itt bárki.

A CW-BF páros nagyon nem ment megszerezte az elérhető FA CB-t jött még más is lett 2.körben draftolva is (bár a rookie cb-k nem túl jól kezdenek) ezek után azt mondani,hogy ugyanolyan szarok lesznek ,hogy is mondjam elhamarkodott.Janek
ebben kétségkívül igazad van, és remek lehetőség lesz megfigyelni, hogy a Maxwell-Cary Williams csere kinek hogy sült el.

Ami viszont nagyon fontos lesz, hogy a csoportellenfelek mit fognak játszani; és nem tudom ez hogy fog ízleni az eagles D-nek, na nem kell félreérteni a redskins-giants páros jövőre sem lesz meghatározó; de egy-két dolog átalakult. Pl a Skins és a Cowboys nagyon hasonló erősen powerbased futójátékot fog tolni, és a giants is ide erősített a korai körökben.sapka
A lenne a kisebbik rossz mikor futáson alapszik a D rombolása.Morris mondjuk futkározhatna más csoportban nyugodtabb lennék...

De ez a dolog oda vissza hat az Eagles játékát sem ismeri senki azért lett a run szekció is cserélve,új QB új wr ..

Érdekes lesz igen,lehet CW is megtáltosodik mint Chung?
Mondjuk nekem mindegy a lényeg,hogy az Eagles sec javuljon és nyerjünk 10-12 meccset.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Hulk!

Kelly rendszerebe is kellenek a jo elkapok.

Nem hiszem, hogy egy elso koros jatekost fognak evekig punt visszahordasokra hasznalni.

Ligalegjobb Lb sora? Lehet, de en jobbnak tartom termeszetesen mindennel a Tamba Hali - Derrick Johnson- telejesenmindegyki- Justin Houston LB sort (Chiefs). 😊ulpianus
Természetesen ILB-sora, az OLB-állományunk jócskán elmarad több csapatétól is, köztük a KC-vel 😊

És igen, kellenek a jó elkapók ebbe a rendszerbe is, mint mindenhová, a meglepetés tárgya inkább az nálam, hogy 2 év alatt 1-2-3-t lőttünk el ide, míg az O-falra egyetlen picket sem.Hulkeinstein
Három kezdő elkapónk távozott (D-Jax, Maclin, Avant), 1 támadófalember (Herremans). Valószínűleg ezért érkezett több WR, mint OL.

több mint 8 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Na de sapka nem mindegy,hogy olyan cornerek vannak,hogy bármit rádobsz elkapás vagy flag....
Nem értek annyira hozzá mint te de Kelly biztos jobban mint itt bárki.

A CW-BF páros nagyon nem ment megszerezte az elérhető FA CB-t jött még más is lett 2.körben draftolva is (bár a rookie cb-k nem túl jól kezdenek) ezek után azt mondani,hogy ugyanolyan szarok lesznek ,hogy is mondjam elhamarkodott.

A D pedig igen ki van zsigerelve de sok meccsen tartottam magát és az O nem a helyzet magaslatán.

Közismert tény,hogy egy jó csapat ismérve a kiegyensúlyozott csapatrészek összhangja persze van ahol a D jobb van ahol az O... Hox ,Pecc,GBJanek
Te mióta írsz ilyen hosszú kommenteket? 😀