Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Source - #UNH OL Mike Coccia among the #Eagles undrafted free agent signings.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ja, olyan fasza játékos amúgy, hogy a 240 fontos Nick O'Leary gyakorlatilag teljesen kivette a játékból a Florida State elleni meccsen.
mustaine
Viszont annak a szaros ír gyereknek hangyafasznyi sincs a SPARQ értéke!
Lássunk már tisztán scout terén!tomi-tomi
Tehát azt mondod hogy egy gyenge tohonya ír törpe lever egy nagy erős és gyors cseh gyereket?Shawn84
Én azt nem tudom. Azt tudom, hogy bár a cseh sörök kiválóak, isteniek, de a Guiness mindent visz. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Khm Khm......

Les Bowen ‏@LesBowen 1 min1 minute ago

Chip: I think we’re excited about OL group this season. Have to address for future.
15:16 - 2015. máj. 2. · Részletek
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ja, olyan fasza játékos amúgy, hogy a 240 fontos Nick O'Leary gyakorlatilag teljesen kivette a játékból a Florida State elleni meccsen.
mustaine
Viszont annak a szaros ír gyereknek hangyafasznyi sincs a SPARQ értéke!
Lássunk már tisztán scout terén!tomi-tomi
Tehát azt mondod hogy egy gyenge tohonya ír törpe lever egy nagy erős és gyors cseh gyereket?
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ja, olyan fasza játékos amúgy, hogy a 240 fontos Nick O'Leary gyakorlatilag teljesen kivette a játékból a Florida State elleni meccsen.
mustaine
Viszont annak a szaros ír gyereknek hangyafasznyi sincs a SPARQ értéke!
Lássunk már tisztán scout terén!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor Shawn nyomán: SPARQ 😉 a Browns csak elvitte Ifot, pedig reménykedtem benne hátha UDFA-ként jöhet.... sebaj akkor majd Dargan 😛
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mától Bazdmeg helyett csak annyit írok, hogy SPARQ
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Brian Mihalik, SPARQ isten érkezett a hetedik körben, a Boston Collegeről.
6'9" magas, 288 font tömegű defensive end.mustaine
Übercool! azért kíváncsi lennék az Eagles és a Seahawks board összehasonlítására, szerintem nem sokban különbözik 😀

Így kell a hátsó körökben draftolni.

Egyébként simán lehet, hogy átmegy OL-nek.Hulkeinstein
Ja, olyan fasza játékos amúgy, hogy a 240 fontos Nick O'Leary gyakorlatilag teljesen kivette a játékból a Florida State elleni meccsen.

Remélem, kipróbáljuk OT-ként.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondhatjuk Óriási húzás 😛
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Brian Mihalik, SPARQ isten érkezett a hetedik körben, a Boston Collegeről.
6'9" magas, 288 font tömegű defensive end.mustaine
Übercool! azért kíváncsi lennék az Eagles és a Seahawks board összehasonlítására, szerintem nem sokban különbözik 😀

Így kell a hátsó körökben draftolni.

Egyébként simán lehet, hogy átmegy OL-nek.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ha annyira bejün, mint Beau Allen akkor nem rossz 😀
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Brian Mihalik, SPARQ isten érkezett a hetedik körben, a Boston Collegeről.
6'9" magas, 288 font tömegű defensive end.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
No azt gondoltam jobban kapom majd a savat a véleményemre, de ezek szerint...... vagy már szóra sem érdemes😀


Közben megy a kavarás ezerrel Mathis kapcsán, legalábbis, ahogy twitteren látom, bár érteni nem pontosan értem kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Egyébként ezzel a két CB pickkel most már igazi kan sasok lettünk.

több mint 9 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
2 cb a 6. körben? Ajjaj, valaki repülni fog... Vagy Rowe Safety lesz?!Gege55
hát Boykinnak ez a két húzás minden bizonnyal nem tett jótmarci88
pontosan erre gondoltam én isGege55
Ugye Thurmond posztja is ugyanaz volt a Seahawksban, mint itt Boykiné. Volt is ebből egy szóváltásuk twitteren annak idején...mustaine
velem? Nincs is twitterem :SGege55
nem veled. Boykin és Thurmond vitatkoztak, hogy melyikük a liga legjobb nickel CB-je.mustaine
bakker, megyek inkább aludni, már olvasni sem tudok 😛
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
2 cb a 6. körben? Ajjaj, valaki repülni fog... Vagy Rowe Safety lesz?!Gege55
hát Boykinnak ez a két húzás minden bizonnyal nem tett jótmarci88
pontosan erre gondoltam én isGege55
Ugye Thurmond posztja is ugyanaz volt a Seahawksban, mint itt Boykiné. Volt is ebből egy szóváltásuk twitteren annak idején...mustaine
velem? Nincs is twitterem :SGege55
nem veled. Boykin és Thurmond vitatkoztak, hogy melyikük a liga legjobb nickel CB-je.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Kelly szerint Mathis 2 éve trade blockon van, de senki sem érdeklődött iránta.

Egyébként fasza dolog, hogy a mi OL-ünk a legidősebb a ligában, és 2 éve nem draftoltunk bele senkit.mustaine
Állítólag a Lions még a draft első köre alatt is tárgyalt róla Kellyvel.Bazzani
Chip Kelly: "Evan Mathis has been available for trade for two years and there have been no offers."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
2 cb a 6. körben? Ajjaj, valaki repülni fog... Vagy Rowe Safety lesz?!Gege55
hát Boykinnak ez a két húzás minden bizonnyal nem tett jótmarci88
pontosan erre gondoltam én isGege55
Ugye Thurmond posztja is ugyanaz volt a Seahawksban, mint itt Boykiné. Volt is ebből egy szóváltásuk twitteren annak idején...mustaine
velem? Nincs is twitterem :S
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne haragudjatok srácok, én értek itt valószínű a legkevésbé a dolghoz de nekem főleg a mai nappal ez a draft khm....................

Meg volt az első két nap oszt ma már mehet aludni a FO vagy mi? (irónia)
Egész egyszerűen nem értem mit csináltunk illetve mit nem csináltunk..... így pláne sok volt tegnap a két 5. körből mind kettőt elengdedni.....

Pláne a Hicks pick így még kevésbé jön be, s Agholornak is nagyot kel produkálni, hogy ne mondjam majd azt inkább adtuk volna oda Mariotaért még néhány draft pickkel együtt.......

Tudom ők értenek hozzá (így van), meg majd később derül ki, esetleg évek múlva stb stb....... de vállalom, hogy ez nekem így csalódás....
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
2 cb a 6. körben? Ajjaj, valaki repülni fog... Vagy Rowe Safety lesz?!Gege55
hát Boykinnak ez a két húzás minden bizonnyal nem tett jótmarci88
pontosan erre gondoltam én isGege55
Ugye Thurmond posztja is ugyanaz volt a Seahawksban, mint itt Boykiné. Volt is ebből egy szóváltásuk twitteren annak idején...mustaine
Én Boykint választanám minden további nélkül. Tavaly szar volt na de előtte ligaelit a posztján.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
2 cb a 6. körben? Ajjaj, valaki repülni fog... Vagy Rowe Safety lesz?!Gege55
hát Boykinnak ez a két húzás minden bizonnyal nem tett jótmarci88
pontosan erre gondoltam én isGege55
Ugye Thurmond posztja is ugyanaz volt a Seahawksban, mint itt Boykiné. Volt is ebből egy szóváltásuk twitteren annak idején...

több mint 9 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
2 cb a 6. körben? Ajjaj, valaki repülni fog... Vagy Rowe Safety lesz?!Gege55
hát Boykinnak ez a két húzás minden bizonnyal nem tett jótmarci88
pontosan erre gondoltam én is
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kelly szerint Mathis 2 éve trade blockon van, de senki sem érdeklődött iránta.

Egyébként fasza dolog, hogy a mi OL-ünk a legidősebb a ligában, és 2 éve nem draftoltunk bele senkit.mustaine
Állítólag a Lions még a draft első köre alatt is tárgyalt róla Kellyvel.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Hulknak.
Mi benne a gond?
Mindenki leírja a véleményét a draftról hát én is.
Igen nekem fura, hogy Agholor picknél minden szar volt most meg mar minden fasza.
Mondjuk itt az ideje kipróbálnom a mute gombot remélem megy a rózsaszines cuccal is.Janek
Ennyire azért nem vagyok félreérthető szerintem. Franchise QB-t szerettem volna, mert ezt tartom a jelenlegi NFL-ben sikeres útnak. Nem jött, ezzel Bradford kezébe adtuk a csapat sorsát, ez nem tetszett. Ettől teljesen függetlenül kell értékelni a többi picket, amiknek teljesen más szerepe van a csapatépítés szempontjából. Az Agholor pick után sem írtam, hogy minden szar, ha visszagörgetsz, láthatod, hogy én pont hogy szeretem Agholor-t. A 3 DB húzásunk is a kedvemre való. De most körülbelül azt sugallod, hogy ha van 1 csapatnak 1 rossz pickje, akkor attól a többi pick is rossz lesz. Ez egyáltalán nem igaz.

mustaine
Akinek stabil roster helye van: Jenkins, Maxwell, Rowe, Maragos, Shepherd, Evans, Watkins, Carroll. A maradék 2-ért küzdhetnek a többiek. Sőt, még a 2 6. körös pick-nek sem feltétlen biztos a helye. Ráfért a vérfrissítés az egységre, küzdjenek csak meg a srácok a helyért.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Tudod ő gumibotos plusz eagles
Nem kéne ha ez lenne közvélemény,hogy ja az eagles ...
Aki egy fórumon kap valami rangot az viselkedjen is úgy.
Kepviseljen valamit, legyen véleménye és ne keringjen viragról viragra épp merre fuj a szél.
De lehet én vagyok naiv kisfiu...