Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Nem örülök ezeknek a pickeknek, RG-nk még mindig nincs.
Jelenlegi DB-ink:

38 E.J. Biggers CB
22 Brandon Boykin CB
23 Nolan Carroll CB
21 Jerome Couplin SS
27 Malcolm Jenkins FS
42 Chris Maragos FS
31 Byron Maxwell CB
33 Chris Prosinski SS
30 Ed Reynolds FS
-- Eric Rowe CB/S
26 Walter Thurmond CB
37 Jaylen Watkins CB
28 Earl Wolff SS
+ JaCorey Shepherd
+ Randall Evans

Gyakorlatilag van 15 játékosunk ~10 helyre, van egy olyan érzésem, hogy Wolff, Reynolds, akár Boykin sem lesz kerettag szeptemberre.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Ma már tetszik?
Tegnap még szar volt...
Mond nem kéne egy kicsit lassabban írni?
Olyan vagy mint az 5 éves ikreim percenkent mást akarnak.
Csak őket sokan szeretik téged meg itt nem .

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Randall Evans! 😀

Mostmár 100%, hogy teljesen ugyanolyan cornereket keresünk, mint a Seahawks.

Jó pick, lehet akár safety is. És UDFA-ként is vannak még ilyen cornerek, akikre érdemes lesz figyelni:

Garry Peters
Darryl Roberts
Dexter McDonald
Julian Wilson

+ Ifo, Troy Hill

Itt már BPA kell, és egyértelműen a DB volt a legmélyebb poszt idén, tetszik az irány.
több mint 9 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
2 cb a 6. körben? Ajjaj, valaki repülni fog... Vagy Rowe Safety lesz?!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 934 — No es importante
jött még egy kansasi CB, csak a Kansas State-ről 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Shepherd:
2014-ben 16 leütött passz, + mellette kapták el második legkisebb százalékban az elkapók a labdát (38,6%).

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Shepherd érdekes. 5'11 és lassú, ezen kívül viszont sok jót hallottam róla. A Pro Day-ét elszúrta, de Mayock-nál ő volt a top player a boardon egy ideje, annyira nagyon nem lepődtem meg. Playmaker, és jók az ösztönei egyébként. Azt hittem, hogy a mérete miatt inkább a másik Kansas CB-t hozzuk el, Dexter McDonaldot.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Amos és Glowinski is kiment, talán Quinton Spaint választanám a hatodik körben, ha bent maradna.mustaine
Nálam az OL board most:
1. Jarvis Harrison
2. Quinton Spain
3. Josue Matias
4. Laurence Gibson
5. Sean Hickey

Ezen kívül van még nekünk egy ilyen small school prospect pauline szerint:

Jacob Rodgers, Eastern Washington

Viszont WR meg CB még van bent jó:

Ifo Ekpre-Olomu
Tre McBride
Ladarius Gunter
Troy Hill
Dexter McDonald
Antwan Goodley
Garry Peters
Randall Evans
Darryl Roberts
Julian Wilson

Ifo-ért igazán felmehetnénk mostmár. Nem magas, de simán beleillik a kultúránkba, tud slot CB-t játszani, kívülre is ki lehet küldeni, illetve FS-nek is nagyon jó skill set-je van. Ismeri a védelmet, meg nyilván Kellyt is. Csak azért csúszik, mert ACL-je volt, de eddig ettől nem féltünk, legjobb helyre kerülne ide. Tavaly TOP10-es választott is lehetett volna, ha kijön a draftra.
Itt már úgysem tudunk jobbat, nagy hibát meg végképp nem tudunk elkövetni. ST-ben is fasza.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Amost nagyon vártam, sajnálom 😕 Collins-al mi a baj? Sokkal korábbra várták nem? Vagy keverem valakivel? Sérült esetleg?Gege55
La'el Collinst a rendőrség gyilkossági ügyben hallgatja ki. Nem gyanúsított de nem tisztázottak a körülmények. A volt barátnőjét ölték meg aki terhes volt. Elvileg a közelben sem tartózkodott Collins.Shawn84
Ja értem, köszi... Én egy 6. tuti raknék rá, elvileg nem rossz játékos, tudom, hogy rizikós, hogy lehet sittes lesz, de ha nem akkor nagyon megérné...Gege55
High character arcokat húzunk, kizártnak tartom, hogy Collinst így megkockáztatná Kelly.

több mint 9 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Amost nagyon vártam, sajnálom 😕 Collins-al mi a baj? Sokkal korábbra várták nem? Vagy keverem valakivel? Sérült esetleg?Gege55
La'el Collinst a rendőrség gyilkossági ügyben hallgatja ki. Nem gyanúsított de nem tisztázottak a körülmények. A volt barátnőjét ölték meg aki terhes volt. Elvileg a közelben sem tartózkodott Collins.Shawn84
Ja értem, köszi... Én egy 6. tuti raknék rá, elvileg nem rossz játékos, tudom, hogy rizikós, hogy lehet sittes lesz, de ha nem akkor nagyon megérné...
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Amost nagyon vártam, sajnálom 😕 Collins-al mi a baj? Sokkal korábbra várták nem? Vagy keverem valakivel? Sérült esetleg?Gege55
La'el Collinst a rendőrség gyilkossági ügyben hallgatja ki. Nem gyanúsított de nem tisztázottak a körülmények. A volt barátnőjét ölték meg aki terhes volt. Elvileg a közelben sem tartózkodott Collins.
több mint 9 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Amost nagyon vártam, sajnálom 😕 Collins-al mi a baj? Sokkal korábbra várták nem? Vagy keverem valakivel? Sérült esetleg?
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Kurtis Drummond, Anthony Harris, és ha mer kockáztatni Kelly akkor La'el Collins
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Amos és Glowinski is kiment, talán Quinton Spaint választanám a hatodik körben, ha bent maradna.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
vagy a 2 db 6. kört egy pl.: 4/22-25-ért? Az sok lenne? És akkor jöhetne egy Amos, vagy a 4. kör végének még így is nagyobb értéke van? Szerintem egy Amos megérne ennyit (legalábbis Nekem 😊 ), szerintem a 6 körök felett már nem sok eséllyel lehet jó S és OL-t találni, persze kivételek mindig vannak. De nagy átlagban szerintem nem! Vagy Ti tudtok valami jó picket a 6. körben erre a 2 posztra?Gege55
erről lekéstem 😀 akkor 6+7 egy 5. kör elejéért? és Amos? 😛Gege55
Amos :/

Soha nem kapsz 6+6-ért 4-et, kb 5/25-öt ér.

6+7 meg kb 5 helyet
több mint 9 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
vagy a 2 db 6. kört egy pl.: 4/22-25-ért? Az sok lenne? És akkor jöhetne egy Amos, vagy a 4. kör végének még így is nagyobb értéke van? Szerintem egy Amos megérne ennyit (legalábbis Nekem 😊 ), szerintem a 6 körök felett már nem sok eséllyel lehet jó S és OL-t találni, persze kivételek mindig vannak. De nagy átlagban szerintem nem! Vagy Ti tudtok valami jó picket a 6. körben erre a 2 posztra?Gege55
erről lekéstem 😀 akkor 6+7 egy 5. kör elejéért? és Amos? 😛
több mint 9 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
vagy a 2 db 6. kört egy pl.: 4/22-25-ért? Az sok lenne? És akkor jöhetne egy Amos, vagy a 4. kör végének még így is nagyobb értéke van? Szerintem egy Amos megérne ennyit (legalábbis Nekem 😊 ), szerintem a 6 körök felett már nem sok eséllyel lehet jó S és OL-t találni, persze kivételek mindig vannak. De nagy átlagban szerintem nem! Vagy Ti tudtok valami jó picket a 6. körben erre a 2 posztra?
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Csak kérdés mit tudunk ajánlani. Játékosokon kívül nagyon semmit.Hulkeinstein
Jövőévi picket esetleg

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Csak kérdés mit tudunk ajánlani. Játékosokon kívül nagyon semmit.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ja de ugyan kiért?dande
Egy safetyért vagy guardért.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja de ugyan kiért?
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
6+6+7. körünk van. Feljövünk még én mondom.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor hiàba nézem a telòn az NFL appot.... 6. Körig nem is húzunk???? Ne, kicsit vgyok mérges az OL run miatt....
több mint 9 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Viszont így nem lesz Amos szerintem... OL+RB/WR+DL
Rowe meg mégis csak safety lesz, hehe.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Na, sikerült is hátramozogni, ahogy jósoltam. 😊

Szerk.: illetve teljesen kitradeltünk, jövőévi harmadik kör jön az idei negyedikért.
#Eagles acquire 3rd round pick in 2016 from Detroit for a 2015 4th round pick (113)