Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Én nem tudtam hogy itt ekkora scoutok nyomatják, hogy egyből lőhetitek rájuk a reach kifejezést.
Eazzy
olvastam jó pár mockot és egyiknél sem volt ennyire elől egyik sem.
amúgy meg odaírtam hogy "szerintem"
de ha te jobban érzed magad attól hogy minden hsz után kiokítod a másikat a foci nagy dolgairól hát tedd, engem annyira nem zavar.eaglesmcnabb
Az a lényeg 😉
Nem kell magadra venni.

Fuck you Mariota, that guy fuckin sucks 😀

That muthafucka is a tall, I fucks with em 😀

Nem lehet megunni ezt a csókát. Tetszik ahogy fingja nincs ki az, majd megnézi a highlight videot, és megítéli a picket nagyszerűnek 😀 Nagyon cuki.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Én nem tudtam hogy itt ekkora scoutok nyomatják, hogy egyből lőhetitek rájuk a reach kifejezést.
Eazzy
olvastam jó pár mockot és egyiknél sem volt ennyire elől egyik sem.
amúgy meg odaírtam hogy "szerintem"
de ha te jobban érzed magad attól hogy minden hsz után kiokítod a másikat a foci nagy dolgairól hát tedd, engem annyira nem zavar.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nem a riporterekkel van a baj, hanem a csúnya rossz FO-s öltönyös emberekkel akik bizony hazudnak, mint amikor Wisenhunt azt mondta nem kő nekünk Kúbé, oszt nem is lett csak Mariota 😊

Nincs azzal baj amúgy amit írsz, csak még nincs rutinod ezekben a dolgokban. majd a 10. draftod után te is rájössz milyen híreket higgy el meg kinek és miket nem.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Az állítólag az nem játszik.Shawn84
Komolyan nem értelek 😀 Ha valamit biztosra mondok, az a baj, ha állítólag, az is baj.

A Bengalst Rapaport írta, a Lions-t. meg már nem tudom ki, de valaki szintén megbízható. Semmi oka nem lenne ezeknek a riportereknek arra, hogy egy játékos draftolása után valótlan infókat írjanak vele kapcsolatban. De mivel nyilván nem volt ott egyik war room-ban sem, ezért írtam, hogy "állítólag".

Tudom, hogy te nem hiszel egyik újságírónak sem, de attól én még megbízhatok néhány riportban. Mindenesetre szerintem egyik játékos sem nevezhető reach-nek (eleve nincs sok értelme ennek a szónak), mert más módon egyiküket sem szerezhettük volna meg, a következő pickünknél már egyikük sem lett volna bent.

Ahhoz képest, hogy sokan féltek a Taylor Hart sztori miatt attól, hogy hatalmas reach-eink lesznek, ez eddig szerencsére egyáltalán nem történt meg. Hicks ráadásul 2. körös értékkel szerepelt a boardunkon, innentől kezdve max a boardon volt rossz helyen, de nem reach-eltünk érte.
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Én nem tudtam hogy itt ekkora scoutok nyomatják, hogy egyből lőhetitek rájuk a reach kifejezést.

Ez a hátra trade pedig nem úgy történik, hogy ránézek a boardra, azt mondom, hát itt most éppen senki nem tetszik, hátrébb megyek oszt jó lesz az. Ha nincs, vagy nem megfelelő a partner akkor fejen is állhatsz, akkor se mehetsz hátra.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
lions is reachelt volna 😀 😀 nem cska pick van, akkor van hátra trade is. De tényleg mindegy. Annyira nem szar pick mint Smith tavaly. Legalábbis eddig.

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Az állítólag az nem játszik.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
szerintem mindhárom pick reach, de ha beválnak leszarom.
rowe pick tetszik a legjobban mert ő legalabb tényleg életbevágó needre jött, a többiekkel ellentétben. egy DB még mindenképp kell meg egy OLeaglesmcnabb
Állítólag 1/23-on vitte volna a Lions Agholor-t, 3/21-en meg a Bengals Hicks-et, szóval technikailag nem voltak reach-ek, volt bennük value. De értem mire gondolsz, főleg Hicks-nél, nem nagyon lehetett olvasni korábban a nevét ilyen hamar.

Agholor-nál jobb value meg max. Dupree lett volna, mást nem nagyon tudok aki ott jobb lett volna értékre Agholornál.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
szerintem mindhárom pick reach, de ha beválnak leszarom.
rowe pick tetszik a legjobban mert ő legalabb tényleg életbevágó needre jött, a többiekkel ellentétben. egy DB még mindenképp kell meg egy OL

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Kelly állítólag több játékossal is beszélt, hogy nyugodjanak meg, nincsenek trade blokkon, közéjük tartozott Bradford, Cox és Vinny Curry, nem hívta viszont sem Kendrickset sem Boykintkristof
Kelly azt mondta, hogy ez a pick nem érinti Kendrickst, és jövőre is a csapat tagja lesz.

Jeff McLane@Jeff_McLane

Chip Kelly said that he expects to have Mychal Kendricks back next week. Said apparent logjam at ILB no reflection on Kendricks.

Hogy mi igaz ebből, az majd kiderül.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Kelly állítólag több játékossal is beszélt, hogy nyugodjanak meg, nincsenek trade blokkon, közéjük tartozott Bradford, Cox és Vinny Curry, nem hívta viszont sem Kendrickset sem Boykint
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Hátha a fins ők tele lettek 5. körökkel....
kell még valami S matéria ugye tegnap bedobtam egy nevet...

oline is jöhetne ott azért lehet kukázni még bőven.

lehet egy 7 körben hozunk egy futót is ...

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Jordan bias

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Mustaine felvetését adom! 4/14-ről egy trade lefelé hasznos lehetne, és még úgy is tudnánk húzni olyan játékost (Amos) aki szeretnénk. Kell egy 5. kör. Azon se lepődök meg ha IFO fog érkezni akár már 4. körben. De OL posztra is akad még 1-2 jobb név. Az a gyanúm Kellyék nagyon is rajta vannak ezen a dolgon egyébként.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Micsoda QB run volt 😛 Mannion a Ramsban 3. körben????? Mustaine nem pártolsz át 😉?


Ezek után fogalmam sincs ki jöhet, de jöjjön aki jön, aztán meglátjuk. Kíváncsi vagyok lesz-e 5. körös pickünk vhogy.

Chip Hisckről mit mondott? Miért ő, ha mondott vlamit?

Így viszont, az alapján, ahogy alakult Mathis elengedését sem tartanám már reálisnak.dande
Csak QB-t ne 😀 Nem véletlen, hogy 3-szor passzolta mindenki őket, ha Kellynek tetszene valaki, szerintem már behúztuk volna. Semmi értelme a 4. körös QB-nak, ugyanolyan projectet találsz az UDFA-k között (Bryan Bennett)

Hicks pedig azért magaslott ki a boardunkról minden valószínűség szerint, mert:
-Atletikus, gyors, és a 6'1 magasság is tűrhető
-Illik a kultúrába, nincsenek karaktergondok, már lediplomázott
-Jó coverben, és tudja hívni a D playeket

Mondjuk nekem még mindig hihetetlen, hogy több ILB-nk van lassan, mint DB, vagy OL 😀

Ha eddig nem húztunk OL-t, akkor szerintem most nem kéne, később is lesznek cserekaliberek, kezdő már nem fog jönni, maximum Glowinski és Daryl Williams aki azonnal kezdhetne, de bennük sem vagyok biztos. Illetve ugye Clemmings lóg a levegőben.

DB kéne még, ott Amos és Ekpre-Olomu kimagadlik, oregon játékost még úgysem húztunk 😛

mustaine ötlete is simán elképzelhető, a letrade-ben is van ráció, ha nem magaslik ki senki értékben a board-unkon.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
The Rowe pick

több mint 9 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Colts topikbol Clemmingsrol

 profootballtalk.nbcsports.com/2015/04/24/t-j-clemmings-dealing-with-stress-fracture-in-his-foot/

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszi 😀

Akkor reméljük jön Glowinski 😀
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Kelly azt mondta egyébként, hogy Hicks messze a legjobb játékos volt a boardunkon, ezért sikerült behúzni őt.
Nem gondolom, hogy Kendricksnek emiatt távoznia kellene (majd jövőre nem kap új szerződést), Hicks egyelőre ST játékos lesz, a combine számai pedig sok szép jóra predesztinálják. Alonso, Kendricks, Ryans, Brad Jones, Hicks bőven elég belső linebacker, én kezdek megbarátkozni a pickkel.
Egyelőre Agholor tetszik legkevésbé, Roweban pedig bízom. Ő egyébként azt mondta, hogy szívesebben játszana cornert, mint safetyt.

A maradék pickjeink:
4 / 14 (113 OVR)
6 / 15 (191)
6 / 20 (196)
7 / 20 (237)

Nem lepne meg, ha a negyedik körben hátrébb mozognánk egy negyedik és ötödik körért cserébe.
Akit el tudok képzelni, az Mark Glowinski a WV egyetemről, aki nagyon atletikus guard. Előzetesen a 4. körbe írta az NFL.com, mellesleg Zane Beadleshez hasonlítják (szerintem jobb lehet nála). Imád edzeni, nagyon erős és kemény játékos.

Egyébként kezdő safetynk még mindig csak egy van, ide is várnék egy húzást, pl Adrian Amost vagy Cody Prewittot.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Micsoda QB run volt 😛 Mannion a Ramsban 3. körben????? Mustaine nem pártolsz át 😉?dande
Merthogy?mustaine
Nem te írtad Manniont vagy rosszul emlékszem?
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Micsoda QB run volt 😛 Mannion a Ramsban 3. körben????? Mustaine nem pártolsz át 😉?dande
Merthogy?

több mint 9 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Ha eltekintunk a Mariota lehetosegtol, akkor elegedett vagyok eddig a drafttal. Aglohor es Rowe need es value pickek is voltak, sokat segithetnek mar iden is. Hicks bpa szagu es ha ugy nezzuk akkor nem biztos az ilb helyzetunk. Bizonytalan Demeco es Kiko egeszsege is, Kendricks szinten serulekeny es 1 evre van meg szerzodese. Legjobb esetben mindenki egeszseges akkor Hicks egy evig ST plusz tanul.

Most 4.korben legszivesebben hoznam Petty-t vagy Hundleyt. Nem stabil a qb helyzetunk, nekik viszont a tehetseguk meg van lehetne groomolni oket par evig. jo lenne szerezni meg egy 4. Kort es akkor behuzni egy og-t .
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
A csoportellenfeleket nézitek? Nagyon nem szarral gurigáznak.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Micsoda QB run volt 😛 Mannion a Ramsban 3. körben????? Mustaine nem pártolsz át 😉?


Ezek után fogalmam sincs ki jöhet, de jöjjön aki jön, aztán meglátjuk. Kíváncsi vagyok lesz-e 5. körös pickünk vhogy.

Chip Hisckről mit mondott? Miért ő, ha mondott vlamit?

Így viszont, az alapján, ahogy alakult Mathis elengedését sem tartanám már reálisnak.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Covingtont is el tudnám képzelni nálunk, mint DE 😊