Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Clemmings (bár úgy látszik nagy red flagek vannak nála), Amos, Ekpre-Olomu, Daryl Williams, Glowinski aki számításba jöhet itt.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Hicks szerintem csak ST játékos lesz, Casey Matthews méltó utódja. 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Clemmings még elérhető ha akarjuk őt egyátalán s akarunk OLt s akkor ez a pick is jó ha ő megvan. Nem értem miért csúszik annyit.
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
megoldják úgyis. ILB is kell, mert Ryans sem lesz már sokáig. Akkor meg van 3 épkézláb ILB-nk. Pont jó.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Van 4 ILB most aki fontosabb
Ez nem orult sok tekintve hogy Kiko Ryans MK sem birt ki teljes szezont...
Kicsit korai volt de mentek ki az ILB k is szepen.

több mint 9 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Ha 4/14-re A. Amos jönne azzal Ti elégedettek lennétek? Én igen, sajnálom hogy Grasut a 3. kör elején elvitték, mert örültem volna ha ide jön, igaz C/G nem G/T de nagyon illett volna a falunkba.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Rowe jó pick, nemigen lehet vitatni.
Hicks ugyanaz, mint tavaly Huff. Nem volt rá feltétlenül szükség és lehet, hogy később is megkaphattuk volna. Itt talán már belefér. 2. körös osztályzat volt rá nálunk. Amúgy jó munkásember, produktív volt az egyetemen, jól szerel, coverelni is tud. Amikor sérült volt, hiányzott a jelenléte a Longhorns védelemből. Természetesen kiváló a hozzáállása, elég jó volt a felmérőkön, és voltak sérülései is. Szóval minden lényeges feltételt teljesített, hogy Chip draftolja.BleedingGreen
Szerinted ILB vagy OLB?

Nem látok nála olyan számot ami alapján OLB lenne, de mostmár izgat. Én ILB-nek látom az eddigi 3-4 riport után.Hulkeinstein
Hát nem tudom ez honnan jött, a Texas-ban az alap 4-3-ban OLB volt, de az ugyan nem ugyanaz mint 3-4-ben. Charlie Strong hibrid védelmet is használ, szóval néha kellett az irányítóra mennie, de ettől még nem lesz 3-4-es OLB. Ha már választani kell, én inkább Kendrickset raknám OLB-nek, ha muszáj, ő jobb passrusher.
Egyébként ha OLB-nek számítjuk, akkor többet játszana Barwin és Graham mögött? (+Smith is szeretne játszani, remélem) Nem hiszem.BleedingGreen
Teljesen egyetértek. Illetve ha már valaki kimegy OLB-nek az szerintem inkább Alonso lehet.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rowe jó pick, nemigen lehet vitatni.
Hicks ugyanaz, mint tavaly Huff. Nem volt rá feltétlenül szükség és lehet, hogy később is megkaphattuk volna. Itt talán már belefér. 2. körös osztályzat volt rá nálunk. Amúgy jó munkásember, produktív volt az egyetemen, jól szerel, coverelni is tud. Amikor sérült volt, hiányzott a jelenléte a Longhorns védelemből. Természetesen kiváló a hozzáállása, elég jó volt a felmérőkön, és voltak sérülései is. Szóval minden lényeges feltételt teljesített, hogy Chip draftolja.BleedingGreen
Szerinted ILB vagy OLB?

Nem látok nála olyan számot ami alapján OLB lenne, de mostmár izgat. Én ILB-nek látom az eddigi 3-4 riport után.Hulkeinstein
Hát nem tudom ez honnan jött, a Texas-ban az alap 4-3-ban OLB volt, de az ugyan nem ugyanaz mint 3-4-ben. Charlie Strong hibrid védelmet is használ, szóval néha kellett az irányítóra mennie, de ettől még nem lesz 3-4-es OLB. Ha már választani kell, én inkább Kendrickset raknám OLB-nek, ha muszáj, ő jobb passrusher.
Egyébként ha OLB-nek számítjuk, akkor többet játszana Barwin és Graham mögött? (+Smith is szeretne játszani, remélem) Nem hiszem.BleedingGreen
A 4-3-as OLB 3-4-ben ILB.
És 235 fonttal és 6'1-es magassággal nem lehet OLB 3-4-ben.

több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Rowe jó pick, nemigen lehet vitatni.
Hicks ugyanaz, mint tavaly Huff. Nem volt rá feltétlenül szükség és lehet, hogy később is megkaphattuk volna. Itt talán már belefér. 2. körös osztályzat volt rá nálunk. Amúgy jó munkásember, produktív volt az egyetemen, jól szerel, coverelni is tud. Amikor sérült volt, hiányzott a jelenléte a Longhorns védelemből. Természetesen kiváló a hozzáállása, elég jó volt a felmérőkön, és voltak sérülései is. Szóval minden lényeges feltételt teljesített, hogy Chip draftolja.BleedingGreen
Szerinted ILB vagy OLB?

Nem látok nála olyan számot ami alapján OLB lenne, de mostmár izgat. Én ILB-nek látom az eddigi 3-4 riport után.Hulkeinstein
Hát nem tudom ez honnan jött, a Texas-ban az alap 4-3-ban OLB volt, de az ugyan nem ugyanaz mint 3-4-ben. Charlie Strong hibrid védelmet is használ, szóval néha kellett az irányítóra mennie, de ettől még nem lesz 3-4-es OLB. Ha már választani kell, én inkább Kendrickset raknám OLB-nek, ha muszáj, ő jobb passrusher.
Egyébként ha OLB-nek számítjuk, akkor többet játszana Barwin és Graham mögött? (+Smith is szeretne játszani, remélem) Nem hiszem.


több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Rowe jó pick, nemigen lehet vitatni.
Hicks ugyanaz, mint tavaly Huff. Nem volt rá feltétlenül szükség és lehet, hogy később is megkaphattuk volna. Itt talán már belefér. 2. körös osztályzat volt rá nálunk. Amúgy jó munkásember, produktív volt az egyetemen, jól szerel, coverelni is tud. Amikor sérült volt, hiányzott a jelenléte a Longhorns védelemből. Természetesen kiváló a hozzáállása, elég jó volt a felmérőkön, és voltak sérülései is. Szóval minden lényeges feltételt teljesített, hogy Chip draftolja.BleedingGreen
Szerinted ILB vagy OLB?

Nem látok nála olyan számot ami alapján OLB lenne, de mostmár izgat. Én ILB-nek látom az eddigi 3-4 riport után.

Közben meg is erősítették, hogy DeMeco utódja lesz MIKE poszton.
több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Rowe jó pick, nemigen lehet vitatni.
Hicks ugyanaz, mint tavaly Huff. Nem volt rá feltétlenül szükség és lehet, hogy később is megkaphattuk volna. Itt talán már belefér. 2. körös osztályzat volt rá nálunk. Amúgy jó munkásember, produktív volt az egyetemen, jól szerel, coverelni is tud. Amikor sérült volt, hiányzott a jelenléte a Longhorns védelemből. Természetesen kiváló a hozzáállása, elég jó volt a felmérőkön, és voltak sérülései is. Szóval minden lényeges feltételt teljesített, hogy Chip draftolja.


több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Látod, végképp 😀 Hát LB nem fog kelleni sok évig az biztos 😀

Nagyon egyébként jobbat nem tudtam volna. Clemmings, Amos volt még felírva nekem.

Legalább nem QB, ez a legfontosabb 😀

Hicks-nek meg majd utánanézek, eddig azt tudni róla, hogy:
-magas, erős, gyors
-high character
-2012, 2013 season ending sérülés
-tavaly 147 tackle
-Chip szerint 3down LB cover skillekkel
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
OLB-nek jött szinte biztos :  www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=108469&draftyear=2015&genpos=OLB
Kendricks eladása a kialakult szituációban hatalmas ostobaság lenne...ha valakinek mennie kéne ebben a helyzetben az inkább Ryans lenne, de sztem engedjük meg magunknak azt a luxust, hogy ha kiesik egy kezdő ILB-nk azonnal van a helyére értelmes alternatíva és nem C.Matthewsokkal kell beérjük. (még ha tavaly voltak is szép megmozdulásai) Ha trade alap is volt Kendricks...(most, hogy nem lett feltrade Mariottáért) értékén kell kezelni . A karrierje felfelé ível és fiatal.....nem is kéne ragoznom.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nem én vontam ezt le, hanem minden Eagles-writer a twitteren. Hicks ILB, Kendricks meg hamarosan nem lesz Philly játékos sajnos.Hulkeinstein
Neked soha nincs saját véleményed? Beatwrigterek is lehetnek ám hülyék.Shawn84
Jelenlegi ILB-ink: Kiko Alonso, Mychal Kendricks, DeMeco Ryans, Brad Jones, Najee Goodee, Jordan Hicks

Tavaly 4 volt a rosteren összesen.
Akkor fogalmazzunk úgy, hogy nagyon meglepődnék, ha ezek után Kendricks a rosteren lenne.Hulkeinstein
Tavaly Marcus Smith is iLB volt akkor legyen teljes a lista.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nem én vontam ezt le, hanem minden Eagles-writer a twitteren. Hicks ILB, Kendricks meg hamarosan nem lesz Philly játékos sajnos.Hulkeinstein
Neked soha nincs saját véleményed? Beatwrigterek is lehetnek ám hülyék.Shawn84
Jelenlegi ILB-ink: Kiko Alonso, Mychal Kendricks, DeMeco Ryans, Brad Jones, Najee Goodee, Jordan Hicks

Tavaly 4 volt a rosteren összesen.
Akkor fogalmazzunk úgy, hogy nagyon meglepődnék, ha ezek után Kendricks a rosteren lenne.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nem én vontam ezt le, hanem minden Eagles-writer a twitteren. Hicks ILB, Kendricks meg hamarosan nem lesz Philly játékos sajnos.Hulkeinstein
Neked soha nincs saját véleményed? Beatwrigterek is lehetnek ám hülyék.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nem én vontam ezt le, hanem minden Eagles-writer a twitteren. Hicks ILB, Kendricks meg hamarosan nem lesz Philly játékos sajnos.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Baromi jó volt hallgatni a gyereket. Örülök, hogy Kelly nagy ívben kerüli a balhés ripacsokat és helyette aggyal és lélekkel rendelkező játékosokat válogat. Hatalmas pozitívum.Highlander
Az egyetlen kivétel ez alól Sproles egyébként 😀 Ő nem nagyon tud összerakni 2 épkézláb mondatot 😀

De egyébként igen, tényleg komoly pozitívum, kérdés, hogy a draft vége felé hány olyan játékost lehet találni, akikben megvan ez is, meg a játéktudás is.Hulkeinstein
Na igen, erre gondoltam...

Height-weight-speed
high character

Ezért...

És itt a vége Kendricksnek is.Hulkeinstein
Ne fossá OLB lesz.Shawn84
Kendricks 3-4-es OLB? Teljesen esélytelen.Hulkeinstein
Hicks. de ha meg nem akkor sincs vége Kendricksnek. Nagyon hamar vonsz le következtetéseket.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Baromi jó volt hallgatni a gyereket. Örülök, hogy Kelly nagy ívben kerüli a balhés ripacsokat és helyette aggyal és lélekkel rendelkező játékosokat válogat. Hatalmas pozitívum.Highlander
Az egyetlen kivétel ez alól Sproles egyébként 😀 Ő nem nagyon tud összerakni 2 épkézláb mondatot 😀

De egyébként igen, tényleg komoly pozitívum, kérdés, hogy a draft vége felé hány olyan játékost lehet találni, akikben megvan ez is, meg a játéktudás is.Hulkeinstein
Na igen, erre gondoltam...

Height-weight-speed
high character

Ezért...

És itt a vége Kendricksnek is.Hulkeinstein
Ne fossá OLB lesz.Shawn84
Kendricks 3-4-es OLB? Teljesen esélytelen.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Baromi jó volt hallgatni a gyereket. Örülök, hogy Kelly nagy ívben kerüli a balhés ripacsokat és helyette aggyal és lélekkel rendelkező játékosokat válogat. Hatalmas pozitívum.Highlander
Az egyetlen kivétel ez alól Sproles egyébként 😀 Ő nem nagyon tud összerakni 2 épkézláb mondatot 😀

De egyébként igen, tényleg komoly pozitívum, kérdés, hogy a draft vége felé hány olyan játékost lehet találni, akikben megvan ez is, meg a játéktudás is.Hulkeinstein
Na igen, erre gondoltam...

Height-weight-speed
high character

Ezért...

És itt a vége Kendricksnek is.Hulkeinstein
Ne fossá OLB lesz.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Baromi jó volt hallgatni a gyereket. Örülök, hogy Kelly nagy ívben kerüli a balhés ripacsokat és helyette aggyal és lélekkel rendelkező játékosokat válogat. Hatalmas pozitívum.Highlander
Az egyetlen kivétel ez alól Sproles egyébként 😀 Ő nem nagyon tud összerakni 2 épkézláb mondatot 😀

De egyébként igen, tényleg komoly pozitívum, kérdés, hogy a draft vége felé hány olyan játékost lehet találni, akikben megvan ez is, meg a játéktudás is.Hulkeinstein
Na igen, erre gondoltam...

Height-weight-speed
high character

Ezért...

És itt a vége Kendricksnek is.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Amos még bejöhet
több mint 9 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
nagyon akartuk őt is 😊
akkor ezzel, ha jól olvasom a róla szóló elemzéseket jenkins párja lett meg ?!zsojti
Még nem dőlt el, de Chip azt mondta inkább CB-ként fog kezdeni.
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
nagyon akartuk őt is 😊
akkor ezzel, ha jól olvasom a róla szóló elemzéseket jenkins párja lett meg ?!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen Igen Igen!!!!!!!!!

No akkor még Cannt vagy Fishert kéne vhogy meszrezni és szupi lennne 😀