Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
2 cb a 6. körben? Ajjaj, valaki repülni fog... Vagy Rowe Safety lesz?!Gege55
hát Boykinnak ez a két húzás minden bizonnyal nem tett jótmarci88
pontosan erre gondoltam én isGege55
Ugye Thurmond posztja is ugyanaz volt a Seahawksban, mint itt Boykiné. Volt is ebből egy szóváltásuk twitteren annak idején...

több mint 9 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
2 cb a 6. körben? Ajjaj, valaki repülni fog... Vagy Rowe Safety lesz?!Gege55
hát Boykinnak ez a két húzás minden bizonnyal nem tett jótmarci88
pontosan erre gondoltam én is
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kelly szerint Mathis 2 éve trade blockon van, de senki sem érdeklődött iránta.

Egyébként fasza dolog, hogy a mi OL-ünk a legidősebb a ligában, és 2 éve nem draftoltunk bele senkit.mustaine
Állítólag a Lions még a draft első köre alatt is tárgyalt róla Kellyvel.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Hulknak.
Mi benne a gond?
Mindenki leírja a véleményét a draftról hát én is.
Igen nekem fura, hogy Agholor picknél minden szar volt most meg mar minden fasza.
Mondjuk itt az ideje kipróbálnom a mute gombot remélem megy a rózsaszines cuccal is.Janek
Ennyire azért nem vagyok félreérthető szerintem. Franchise QB-t szerettem volna, mert ezt tartom a jelenlegi NFL-ben sikeres útnak. Nem jött, ezzel Bradford kezébe adtuk a csapat sorsát, ez nem tetszett. Ettől teljesen függetlenül kell értékelni a többi picket, amiknek teljesen más szerepe van a csapatépítés szempontjából. Az Agholor pick után sem írtam, hogy minden szar, ha visszagörgetsz, láthatod, hogy én pont hogy szeretem Agholor-t. A 3 DB húzásunk is a kedvemre való. De most körülbelül azt sugallod, hogy ha van 1 csapatnak 1 rossz pickje, akkor attól a többi pick is rossz lesz. Ez egyáltalán nem igaz.

mustaine
Akinek stabil roster helye van: Jenkins, Maxwell, Rowe, Maragos, Shepherd, Evans, Watkins, Carroll. A maradék 2-ért küzdhetnek a többiek. Sőt, még a 2 6. körös pick-nek sem feltétlen biztos a helye. Ráfért a vérfrissítés az egységre, küzdjenek csak meg a srácok a helyért.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Tudod ő gumibotos plusz eagles
Nem kéne ha ez lenne közvélemény,hogy ja az eagles ...
Aki egy fórumon kap valami rangot az viselkedjen is úgy.
Kepviseljen valamit, legyen véleménye és ne keringjen viragról viragra épp merre fuj a szél.
De lehet én vagyok naiv kisfiu...

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Kelly szerint Mathis 2 éve trade blockon van, de senki sem érdeklődött iránta.

Egyébként fasza dolog, hogy a mi OL-ünk a legidősebb a ligában, és 2 éve nem draftoltunk bele senkit.

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem örülök ezeknek a pickeknek, RG-nk még mindig nincs.
Jelenlegi DB-ink:

38 E.J. Biggers CB
22 Brandon Boykin CB
23 Nolan Carroll CB
21 Jerome Couplin SS
27 Malcolm Jenkins FS
42 Chris Maragos FS
31 Byron Maxwell CB
33 Chris Prosinski SS
30 Ed Reynolds FS
-- Eric Rowe CB/S
26 Walter Thurmond CB
37 Jaylen Watkins CB
28 Earl Wolff SS
+ JaCorey Shepherd
+ Randall Evans

Gyakorlatilag van 15 játékosunk ~10 helyre, van egy olyan érzésem, hogy Wolff, Reynolds, akár Boykin sem lesz kerettag szeptemberre.mustaine
azért ne vegyél rá mérget, mert ennek úgy az 40-50%-a hulladék 😀

több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
A gond a személyeskedéssel van szerintem, jó lenne legalább itt topicon belül elkerülni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Kelly állítja, hogy La'el Collins nincs, és nem is volt a boardunkon.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Hulknak.
Mi benne a gond?
Mindenki leírja a véleményét a draftról hát én is.
Igen nekem fura, hogy Agholor picknél minden szar volt most meg mar minden fasza.
Mondjuk itt az ideje kipróbálnom a mute gombot remélem megy a rózsaszines cuccal is.

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Csak őket sokan szeretik téged meg itt nem .Janek
Ezt most kinek írtad? Amúgy vsz. mindenki a saját nevében beszéljen 😊 Elnézést ha alkalmatlankodtam, bizonyára én sem örvendek olyan közszeretetnek mint pl. Te, így jogtalan a hozzászólásom... Ha így van szóljatok és törlöm.Rataxes
Sokan használják a némító gombot.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ma már tetszik?
Tegnap még szar volt...
Mond nem kéne egy kicsit lassabban írni?
Olyan vagy mint az 5 éves ikreim percenkent mást akarnak.
Csak őket sokan szeretik téged meg itt nem .Janek
???

A 6. körös pickjeinkről beszéltem. Több értelme van BPA DB-ket hozni, akikben akár kezdő potenciál is lehet, mint olyan OL embereket, akiknek esélye sincs a rosterre se kerülni, csak azért, mert az a need. A draft végén már mindig BPA-ra kell menni szvsz.

Azt meg idézd már be nekem, hogy hol írtam tegnap, hogy bármi is szar lenne, kíváncsi vagyok. A Hicks pick érdekes volt, de arra is azt írtam, hogy legalább BPA, aminek örülök. A Rowe pick A+, szóval az mindenképp kompenzálta a Hicks-pick utáni fejvakarást. De ez utóbbi is magyarázható, ezt tegnap már kitárgyaltuk, DeMeco utódjának szánjuk, és magasan a legjobb volt a boardunkon.

Az első naphoz meg végképp nem volt köze az utóbbi 2 napi írásaimnak. Az első nap szól a csapat legjobb érkezőjéről, akinek a leginkább kell majd hozzátenni a játékhoz, a második nap solid kezdőket kellene szerezni, a 3. nap meg olyan role-playereket, akiknek van jövője a rosteren, és látni bennük fantáziát. Ezeket a szakaszokat nem szabad egybevonni, sosem lesz egy draft jó egy jónak tűnő hátsó körös húzás után. De ahhoz képest, hogy mit lehet itt kapni, már lehet jó move-okat is csinálni.

Egyébként egyáltalán nem kötelező olvasni, amit írok, nyugodtan blokkolhatsz, ha úgy érzed, engem nem fog zavarni.
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Csak őket sokan szeretik téged meg itt nem .Janek
Ezt most kinek írtad? Amúgy vsz. mindenki a saját nevében beszéljen 😊 Elnézést ha alkalmatlankodtam, bizonyára én sem örvendek olyan közszeretetnek mint pl. Te, így jogtalan a hozzászólásom... Ha így van szóljatok és törlöm.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
2 cb a 6. körben? Ajjaj, valaki repülni fog... Vagy Rowe Safety lesz?!Gege55
hát Boykinnak ez a két húzás minden bizonnyal nem tett jót
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Nem örülök ezeknek a pickeknek, RG-nk még mindig nincs.
Jelenlegi DB-ink:

38 E.J. Biggers CB
22 Brandon Boykin CB
23 Nolan Carroll CB
21 Jerome Couplin SS
27 Malcolm Jenkins FS
42 Chris Maragos FS
31 Byron Maxwell CB
33 Chris Prosinski SS
30 Ed Reynolds FS
-- Eric Rowe CB/S
26 Walter Thurmond CB
37 Jaylen Watkins CB
28 Earl Wolff SS
+ JaCorey Shepherd
+ Randall Evans

Gyakorlatilag van 15 játékosunk ~10 helyre, van egy olyan érzésem, hogy Wolff, Reynolds, akár Boykin sem lesz kerettag szeptemberre.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Ma már tetszik?
Tegnap még szar volt...
Mond nem kéne egy kicsit lassabban írni?
Olyan vagy mint az 5 éves ikreim percenkent mást akarnak.
Csak őket sokan szeretik téged meg itt nem .

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Randall Evans! 😀

Mostmár 100%, hogy teljesen ugyanolyan cornereket keresünk, mint a Seahawks.

Jó pick, lehet akár safety is. És UDFA-ként is vannak még ilyen cornerek, akikre érdemes lesz figyelni:

Garry Peters
Darryl Roberts
Dexter McDonald
Julian Wilson

+ Ifo, Troy Hill

Itt már BPA kell, és egyértelműen a DB volt a legmélyebb poszt idén, tetszik az irány.
több mint 9 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
2 cb a 6. körben? Ajjaj, valaki repülni fog... Vagy Rowe Safety lesz?!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 890 — No es importante
jött még egy kansasi CB, csak a Kansas State-ről 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Shepherd:
2014-ben 16 leütött passz, + mellette kapták el második legkisebb százalékban az elkapók a labdát (38,6%).

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Shepherd érdekes. 5'11 és lassú, ezen kívül viszont sok jót hallottam róla. A Pro Day-ét elszúrta, de Mayock-nál ő volt a top player a boardon egy ideje, annyira nagyon nem lepődtem meg. Playmaker, és jók az ösztönei egyébként. Azt hittem, hogy a mérete miatt inkább a másik Kansas CB-t hozzuk el, Dexter McDonaldot.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Amos és Glowinski is kiment, talán Quinton Spaint választanám a hatodik körben, ha bent maradna.mustaine
Nálam az OL board most:
1. Jarvis Harrison
2. Quinton Spain
3. Josue Matias
4. Laurence Gibson
5. Sean Hickey

Ezen kívül van még nekünk egy ilyen small school prospect pauline szerint:

Jacob Rodgers, Eastern Washington

Viszont WR meg CB még van bent jó:

Ifo Ekpre-Olomu
Tre McBride
Ladarius Gunter
Troy Hill
Dexter McDonald
Antwan Goodley
Garry Peters
Randall Evans
Darryl Roberts
Julian Wilson

Ifo-ért igazán felmehetnénk mostmár. Nem magas, de simán beleillik a kultúránkba, tud slot CB-t játszani, kívülre is ki lehet küldeni, illetve FS-nek is nagyon jó skill set-je van. Ismeri a védelmet, meg nyilván Kellyt is. Csak azért csúszik, mert ACL-je volt, de eddig ettől nem féltünk, legjobb helyre kerülne ide. Tavaly TOP10-es választott is lehetett volna, ha kijön a draftra.
Itt már úgysem tudunk jobbat, nagy hibát meg végképp nem tudunk elkövetni. ST-ben is fasza.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Amost nagyon vártam, sajnálom 😕 Collins-al mi a baj? Sokkal korábbra várták nem? Vagy keverem valakivel? Sérült esetleg?Gege55
La'el Collinst a rendőrség gyilkossági ügyben hallgatja ki. Nem gyanúsított de nem tisztázottak a körülmények. A volt barátnőjét ölték meg aki terhes volt. Elvileg a közelben sem tartózkodott Collins.Shawn84
Ja értem, köszi... Én egy 6. tuti raknék rá, elvileg nem rossz játékos, tudom, hogy rizikós, hogy lehet sittes lesz, de ha nem akkor nagyon megérné...Gege55
High character arcokat húzunk, kizártnak tartom, hogy Collinst így megkockáztatná Kelly.

több mint 9 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Amost nagyon vártam, sajnálom 😕 Collins-al mi a baj? Sokkal korábbra várták nem? Vagy keverem valakivel? Sérült esetleg?Gege55
La'el Collinst a rendőrség gyilkossági ügyben hallgatja ki. Nem gyanúsított de nem tisztázottak a körülmények. A volt barátnőjét ölték meg aki terhes volt. Elvileg a közelben sem tartózkodott Collins.Shawn84
Ja értem, köszi... Én egy 6. tuti raknék rá, elvileg nem rossz játékos, tudom, hogy rizikós, hogy lehet sittes lesz, de ha nem akkor nagyon megérné...
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Amost nagyon vártam, sajnálom 😕 Collins-al mi a baj? Sokkal korábbra várták nem? Vagy keverem valakivel? Sérült esetleg?Gege55
La'el Collinst a rendőrség gyilkossági ügyben hallgatja ki. Nem gyanúsított de nem tisztázottak a körülmények. A volt barátnőjét ölték meg aki terhes volt. Elvileg a közelben sem tartózkodott Collins.