Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
édes istenem. Prosinszki egyáltalán, hogy nfl csapat kozelébe kerülhet már az maga egy vicc... 😀ano92
Ennek ellenére a Bleeding Green Nationön azt jósolják, idén is ott lesz a kereten nálatok.
 www.bleedinggreennation.com/2015/6/22/8822925/philadelphia-eagles-53-man-roster-prediciton-post-minicamp-edition-tim-tebow
ST játékosként megüti az NFL szintet, csak ne kerüljön pályára safetyként. Vagy csakis Tom Brady ellen. 😀iktriad
jó mondjuk mikor idejott is az volt, hogy csak st playa lesz. Nem bánom. Nem érdekel ha st ben játszik. De ha meglátom a védelemben sírva fogok fakadni :dano92
az meg őt nem érdekli

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
édes istenem. Prosinszki egyáltalán, hogy nfl csapat kozelébe kerülhet már az maga egy vicc... 😀ano92
Ennek ellenére a Bleeding Green Nationön azt jósolják, idén is ott lesz a kereten nálatok.
 www.bleedinggreennation.com/2015/6/22/8822925/philadelphia-eagles-53-man-roster-prediciton-post-minicamp-edition-tim-tebow
ST játékosként megüti az NFL szintet, csak ne kerüljön pályára safetyként. Vagy csakis Tom Brady ellen. 😀iktriad
jó mondjuk mikor idejott is az volt, hogy csak st playa lesz. Nem bánom. Nem érdekel ha st ben játszik. De ha meglátom a védelemben sírva fogok fakadni :d

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
édes istenem. Prosinszki egyáltalán, hogy nfl csapat kozelébe kerülhet már az maga egy vicc... 😀ano92
Ennek ellenére a Bleeding Green Nationön azt jósolják, idén is ott lesz a kereten nálatok.
 www.bleedinggreennation.com/2015/6/22/8822925/philadelphia-eagles-53-man-roster-prediciton-post-minicamp-edition-tim-tebow
ST játékosként megüti az NFL szintet, csak ne kerüljön pályára safetyként. Vagy csakis Tom Brady ellen. 😀
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
édes istenem. Prosinszki egyáltalán, hogy nfl csapat kozelébe kerülhet már az maga egy vicc... 😀ano92
😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
édes istenem. Prosinszki egyáltalán, hogy nfl csapat kozelébe kerülhet már az maga egy vicc... 😀

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A hétvégén a ti mostani, a mi ex-safetynk, Chris Prosinski megnősült. A hölgy - Lexie Madden- Miss Wyoming volt 2012ben.

Szerintem megéri az 53ban tartani idén is, mert játszotok a Pats ellen, és Prosinski egyedüli INTje pont Bradytől van!Szerintem idén is tuti lehalász majd egyet, ha pályára kerül, 😀
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
McFumbles: szó sincs róla, hogy lekezelő lennék veled, legalábbis nem annak szántam. De amiket leírtál, azok teljesen blőd gondolatok. Ahogy látod az azóta hozzászólók is mind rendben vannak Chip döntéseivel.

De akkor leírom a véleményem, ahogy nézem még az események lezajlásakor nem voltál jelen, szóval talán nem olvastad anno.

Chip ideérkezett egy pro ligába, mindenki azt várta, hogy az egyetemi felfogásával és támadórendszerével óriásit fog bukni. Ehelyett pozitív mérlegre és PO-ba vezette a Ried által itt hagyott 4-12-es csapatot. Második évében pedig szintén pozitív mérleg.

Nekem is fájó, a két kedvencem lett elküldve, ahogy az avataromon látod is, McCoyt is, és DJax-et is nagyon bírom, sajnálom, hogy elmentek. DE! Itt egy rebuild folyik. Abban a keretben amit magasztalsz sajnos nem volt több egy PO-beli esetleges egy győzelemnél. Chip Kelly egy teljesen új kultúrát hozott ide, és egy másik kultúra "maradékaival" ezt az új kultúrát lehetetlen rendesen megvalósítani. A rebuild azt jelenti, hogy új arcok, egy új elképzelésben. Ez pedig nem úgy megy, hogy egyik pillanatban rebuild, másikban kész is.

Még egyetlen snap-et se játszottunk le, máris temeted a csapatot. Murray north-south tipusú futó, ami Kelly elképzelésébe jobban passzol. A kiöregedő Ryans helyett van Kiko Alonsonk. A falat is el kell kezdeni fiatalítani előbb utóbb. Semmi drasztikusat nem látok. Bár én Maclint pl sose szerettem nagyon, szóval engem az Ő távozása nem érint meg, az év második felében Matthews simán kenterbe vágta (okés Sanchezzel edzett sokat, de akkor is), szóval semmi olyat nem látok Maclinben, mint ami ne lenne meg Matthewsban, sőt Matthews elkapás után is tud yardokat csinálni.

@Shawn: Herremans nem mondott semmi rosszat rá, és azért az Ő szavára adnék a legtöbbet 😀Eazzy
Akkor ne haragudj,nekem úgy jött le😊. Követtem mindig is a liga eseményeit,a csapattal együtt,2006 óta,max az oldalt nem követtem folyamatosan,a csapatot meg nyilván temetem idén,mert ahogy te is mondtad,nem egy év alatt lehet rebuildelni egy csapatot,bár szerintem rossz úton halad.De majd meglátjuk,és okosabbak leszünk késöbb. Csak szeretném hogy ezt az egészet,és a két különböző véleményről folytatott beszélgetést nem egy vitaként kezelnéd és fognád fel😊 Nem vagyok hülye,ahogy téged sem nézlek annak.

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Egy kis headstart: Alonso Rookie of the Year jelölt 2013-ban (egyetlen védőként), és Defensive Rookie of the Year nyertes. Eazzy
Nem.
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000321595/article/sheldon-richardson-wins-defensive-rookie-of-the-yearBazzani
Valóban. Akkor valamelyik forrás ahol én olvastam eltévesztett valamit. Elnézést, és köszi.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy kis headstart: Alonso Rookie of the Year jelölt 2013-ban (egyetlen védőként), és Defensive Rookie of the Year nyertes. Eazzy
Nem.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/p1muwl4ghiy3kzh2eiu8
Sheldon Richardson wins Defensive Rookie of the Year
Sheldon Richardson called himself the clear choice for Defensive Rookie of the Year; the New York Jets defensive end's clairvoyance was legitimized as he won the award at Saturday's "NFL Honors."

több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Valami ilyesmi volt,nem?

Mccoy és a fizetése = Murray + Matthews + Alonso

Szerintem megerte,így egy lejatszott snap nélkül is. Alonso playmaker.undisputedly
Abszolút egyetértek ezzel. Nem hiszem, hogy McCoy mentalitása hiányzott volna Kellynek az öltözőbe (már ha az utózöngéit tekintjük az elcserélésének). Bízom benne, hogy jó szezonja lesz, de nem kellenek a hangos emberek.MirrMurr
Miután távoznak innen játékosok mind csúnyákat mondanak Kellyre. Az se véletlen ám.Shawn84
Én is hangosan utálom, hogy a kedvencek távoznak, de azt is el kell fogadni ha valaki nem illik bele a koncepcióba és ha valakinek ez fáj és hangot is ad neki, ahelyett, hogy belevetné magát az új munkába, az csak azt jelenti, hogy marad fölös energiája mocskolódni...nem hogy kiedzené magából 😀MirrMurr
Az meg egyszerűen nem is igaz, hogy minden távozó negatívan nyilatkozna Kellyről. Értelmezhető kritika kevés hangozott el a távozóktól. Vannak ugye a rasszistázók (Shady, Tra Thomas, aki segédeződként volt itt) és van Williams. Williams már korábban sem rejtette alá a véleményét, szóval az ő véleménye nem akkor született, amikor elküldtük. Ezzel nincs is gond, neki nem tetszett az itteni edzésmódszer, és szerinte ezért nem ment jól a meccseken. Majd Seattleben jobb lesz ő is, 3 remek DB mellett, és remélem nem lesznek túl kemények az edzések sem. 😊
Mathis még nem mondott semmi hasonlót, nem is fog, amíg nem kap szerződést. De utána is jobb ha nem szól, mert tavaly visszadobott egy 2 milliós emelést, majd azt várta, hogy idén még álljon ugyanez az ajánlat. Az ügynöke kérte márciusban, hogy küldjük el, ha nem sikerül megállapodni a szerződésével kapcsolatban. Majd ezután meglepődtek, hogy cserepartner híján elküldtük...
Nyilván, aki utálja Kellyt, az inkább ezeknek a rendkívül megalapozott kritikáknak ad helyt. Más játékosok meg mást mondanak. De nyilván akik még itt vannak a csapatnál, azok már agymosott, illetve megfélemlített játékosok, így Peters, Kelce, Jenkins vagy Barwin véleményének nem lehet hitelt adni 😀


több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Valami ilyesmi volt,nem?

Mccoy és a fizetése = Murray + Matthews + Alonso

Szerintem megerte,így egy lejatszott snap nélkül is. Alonso playmaker.undisputedly
Abszolút egyetértek ezzel. Nem hiszem, hogy McCoy mentalitása hiányzott volna Kellynek az öltözőbe (már ha az utózöngéit tekintjük az elcserélésének). Bízom benne, hogy jó szezonja lesz, de nem kellenek a hangos emberek.MirrMurr
Miután távoznak innen játékosok mind csúnyákat mondanak Kellyre. Az se véletlen ám.Shawn84
Én is hangosan utálom, hogy a kedvencek távoznak, de azt is el kell fogadni ha valaki nem illik bele a koncepcióba és ha valakinek ez fáj és hangot is ad neki, ahelyett, hogy belevetné magát az új munkába, az csak azt jelenti, hogy marad fölös energiája mocskolódni...nem hogy kiedzené magából 😀
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
@Shawn: Herremans nem mondott semmi rosszat rá, és azért az Ő szavára adnék a legtöbbet 😀Eazzy
Mert aki okos az befogja a pofáját és csendben áll bosszút 😊
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
McFumbles: szó sincs róla, hogy lekezelő lennék veled, legalábbis nem annak szántam. De amiket leírtál, azok teljesen blőd gondolatok. Ahogy látod az azóta hozzászólók is mind rendben vannak Chip döntéseivel.

De akkor leírom a véleményem, ahogy nézem még az események lezajlásakor nem voltál jelen, szóval talán nem olvastad anno.

Chip ideérkezett egy pro ligába, mindenki azt várta, hogy az egyetemi felfogásával és támadórendszerével óriásit fog bukni. Ehelyett pozitív mérlegre és PO-ba vezette a Ried által itt hagyott 4-12-es csapatot. Második évében pedig szintén pozitív mérleg.

Nekem is fájó, a két kedvencem lett elküldve, ahogy az avataromon látod is, McCoyt is, és DJax-et is nagyon bírom, sajnálom, hogy elmentek. DE! Itt egy rebuild folyik. Abban a keretben amit magasztalsz sajnos nem volt több egy PO-beli esetleges egy győzelemnél. Chip Kelly egy teljesen új kultúrát hozott ide, és egy másik kultúra "maradékaival" ezt az új kultúrát lehetetlen rendesen megvalósítani. A rebuild azt jelenti, hogy új arcok, egy új elképzelésben. Ez pedig nem úgy megy, hogy egyik pillanatban rebuild, másikban kész is.

Még egyetlen snap-et se játszottunk le, máris temeted a csapatot. Murray north-south tipusú futó, ami Kelly elképzelésébe jobban passzol. A kiöregedő Ryans helyett van Kiko Alonsonk. A falat is el kell kezdeni fiatalítani előbb utóbb. Semmi drasztikusat nem látok. Bár én Maclint pl sose szerettem nagyon, szóval engem az Ő távozása nem érint meg, az év második felében Matthews simán kenterbe vágta (okés Sanchezzel edzett sokat, de akkor is), szóval semmi olyat nem látok Maclinben, mint ami ne lenne meg Matthewsban, sőt Matthews elkapás után is tud yardokat csinálni.

@Shawn: Herremans nem mondott semmi rosszat rá, és azért az Ő szavára adnék a legtöbbet 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Valami ilyesmi volt,nem?

Mccoy és a fizetése = Murray + Matthews + Alonso

Szerintem megerte,így egy lejatszott snap nélkül is. Alonso playmaker.undisputedly
Abszolút egyetértek ezzel. Nem hiszem, hogy McCoy mentalitása hiányzott volna Kellynek az öltözőbe (már ha az utózöngéit tekintjük az elcserélésének). Bízom benne, hogy jó szezonja lesz, de nem kellenek a hangos emberek.MirrMurr
Miután távoznak innen játékosok mind csúnyákat mondanak Kellyre. Az se véletlen ám.
több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Valami ilyesmi volt,nem?

Mccoy és a fizetése = Murray + Matthews + Alonso

Szerintem megerte,így egy lejatszott snap nélkül is. Alonso playmaker.undisputedly
Abszolút egyetértek ezzel. Nem hiszem, hogy McCoy mentalitása hiányzott volna Kellynek az öltözőbe (már ha az utózöngéit tekintjük az elcserélésének). Bízom benne, hogy jó szezonja lesz, de nem kellenek a hangos emberek.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Bár fájt, hogy eladtuk. De korrektül adtuk el. Futó nem ér tobbet. Főleg, hogy McCoy előző szezonja is egy kalap shit volt. Így meg legalább egy jó lb-t kaptunk. Fiatal és jó, ha éppen nem sérült.

Meg a fizujából jott a tavalyi top futó.

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Valami ilyesmi volt,nem?

Mccoy és a fizetése = Murray + Matthews + Alonso

Szerintem megerte,így egy lejatszott snap nélkül is. Alonso playmaker.
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
McCoy kiemelkedő futó, de nem hinném, hogy a liga legjobbja lenne, illetve elsősorban a személyisége miatt kellett távoznia, ez jól leszűrhető a későbbi nyilatkozataiból, Kelly nem ilyen emberekből épít csapatot. Érkezett cserébe Alonso, aki szerinted "csak" DRoY, hát nem tudom, itt szerintem ne menjünk bele további vitákban, telített ugyan az ILB poszt, de ezt sem tartanám problémának. McCoy helyett pedig FA-ről érkezett Murray, akit még jobban is tud használni a stáb, nem rajta fog múlni, ha netalántán visszaesne a futójáték.
Az meg hogy Kelly szerelmes lenne Mariotába vagy a Ducks játékosokba és mindent az ő megszerzésére tett fel, csak simán bullshit, olyan játékosokból építkezik akiket ismer és akiket csapattá tud formálni, akiknek a gyengeségeit mások erősségei elfedik. Idén Bradford és a fal miatt elég merész lenne szerintem komolyabb dolgokat várni, de így is nagy versenyfutás lehet a Cowboys és köztetek a rájátszásért.kristof
Szerintem nem is kell vitázni,fölösleges,elmondtad a véleményedet,és is az enyémet, elfogadom hogy te így gondolod, ha nem is értek vele egyet, de nem kell lehurrogni a másikat,valószinüleg ezért tartunk ott ahol................. és ez nem neked szólt,a hozzászólásod korrekt.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
McCoy kiemelkedő futó, de nem hinném, hogy a liga legjobbja lenne, illetve elsősorban a személyisége miatt kellett távoznia, ez jól leszűrhető a későbbi nyilatkozataiból, Kelly nem ilyen emberekből épít csapatot. Érkezett cserébe Alonso, aki szerinted "csak" DRoY, hát nem tudom, itt szerintem ne menjünk bele további vitákban, telített ugyan az ILB poszt, de ezt sem tartanám problémának. McCoy helyett pedig FA-ről érkezett Murray, akit még jobban is tud használni a stáb, nem rajta fog múlni, ha netalántán visszaesne a futójáték.
Az meg hogy Kelly szerelmes lenne Mariotába vagy a Ducks játékosokba és mindent az ő megszerzésére tett fel, csak simán bullshit, olyan játékosokból építkezik akiket ismer és akiket csapattá tud formálni, akiknek a gyengeségeit mások erősségei elfedik. Idén Bradford és a fal miatt elég merész lenne szerintem komolyabb dolgokat várni, de így is nagy versenyfutás lehet a Cowboys és köztetek a rájátszásért.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Kiert tradeltunk fel a drafton?

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Nézd, az, hogy annyival rendezed le a McCoy trade-t, hogy nem ismered ugyan Alonsot, de biztos bukta, akkor nem igazán látom értelmét elmondani, hogy mivan 😀 Előbb nézz utána mindennek rendesen, utána ha valid érvekkel jössz, akkor majd beszélgetünk.

Egy kis headstart: Alonso Rookie of the Year jelölt 2013-ban (egyetlen védőként), és Defensive Rookie of the Year nyertes. 2014-ben torn ACL, kihagyta a szezont, most került hozzánk, az eddigi minicamp alapján újonc formájához közel.Eazzy
A sikereinek utána néztem,és itt ki is fújt. A traderől meg annyit,hogy a Liga legjobb Rb-jét ha akárkiért tradeltük volna el,akkor az nyilván nem nekünk éri meg, főleg ha védőjátékosra tradeljük, aki eddig a D Rookie of the Year címet érte el...Amikor ide került néztem róla highlights videót,és nem látok benne kiemelkedőbbet mint az eddigi játékosaink,egyébként mindenki hozzászólása érdekel,és átgondolom,amit a véleményemhez írt, ha azt nem ilyen módon teszi,és nem ilyen lekezelően. A felvilágosítást is szivesen veszem,és nyilván mint mondtam,nem egy véleményen vagyunk senkivel,általában,ezért is gondoltam,hogy mivel egy azon csapatnak szurkolunk,lehet véleményt kifejteni úgy,hogy utána:
Előbb nézz utána mindennek rendesen, utána ha valid érvekkel jössz, akkor majd beszélgetünk.

ne ez legyen. Nem tennél nekem szívességet vele😊 De ez a lekezelő hozzáállás a szurkolótársakhoz

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Nézd, az, hogy annyival rendezed le a McCoy trade-t, hogy nem ismered ugyan Alonsot, de biztos bukta, akkor nem igazán látom értelmét elmondani, hogy mivan 😀 Előbb nézz utána mindennek rendesen, utána ha valid érvekkel jössz, akkor majd beszélgetünk.

Egy kis headstart: Alonso Rookie of the Year jelölt 2013-ban (egyetlen védőként), és Defensive Rookie of the Year nyertes. 2014-ben torn ACL, kihagyta a szezont, most került hozzánk, az eddigi minicamp alapján újonc formájához közel.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Haver, nagyon el vagy tévedve 😀Eazzy
Ez az én véleményem,nyilván senkinek sem ugyan az😊. De ha te így gondolod,akkor kiváncsi vagyok a tiedre😕)

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Haver, nagyon el vagy tévedve 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Hát visszasírom én még azt a Vick-D.Jackson-Mccoy triót,de még a Mcnabb-Westbrook-R.Brown -t is... Huff szimpatikus figura,de nálam ott kezdődik a javulása,ha nem nézi be ,hogy hova esik a labda,egy kick után😀 Gondolom mindenki emlékszik rá,amikor Huff nem tudta eldönteni,hogy azért mutogatnak e rá,hogy ő hordja vissza,hogy az már az övé e, vagy pedig azért mert ő lesz az akit FA-ba tesznek Tebowért. Austint meg remélem csak a következő SB-ig emlegethetjük,régen jó volt,de most nem véletlenül jutott ide,sajnos hozzánk. Nem,nem tudom feldolgozni Maclin elvesztését,ugyanis 2 nagyszerű elkaponk is a Chiefsnél lesz jövőre, nevezetesen az utobbi,és Avant,ami fájó,mert Mr.Chip "Chipicao" Kelly (lásd lent)ˇ
megérkezett szeretett csapatunkhoz,sajnos működő egységeket rondított el,szánalmas tradekkel az összes Oregon fkin Ducks playerért és leendő Hall of Famer játékosért ,ami részben be is jött neki,Részben... Trent Cole,Cary Williams,Mccoy,Maclin,Foles,Nate Allen,B.Fletcher,Herremans,Casey távozott egy emberért,akiért előre kellett trédelni,és felszabaditani salary capet. Oké, elment a legjobb futó a ligában a Billshez,a szerencsétlen...Alonsot nem ismerem nem mondok róla semmit,de nem hiszem hogy nyereséges trade volt. Szóval mindenkit hazavágtunk egy emberért,aki mint kiderült a Titanshoz került,és azóta sincs nálunk. Csak tudnám,hova,és mire trédelgettünk feljebb(próbáltunk) ha a drafton igy is huszon akárhányadikként pickeltünk,elhittétek,hogy Mariota lecsúszik a 20.helyre?Én sem. Ráb*sztunk ezzel a fél csapatunk elüldözésével. És ráb*sztunk az OreDucksal is,mert ha minden évben valami csodálatos szuperKacsáért Chip beáldozza a fél csapatot (legyen,de nem fog ide jönni senki Oregonból továbbra se 100%), akkor egy igazán taktikás edzője van az Eaglesnek,és minden évben izgulhatunk a Drafton 😛 Ja és kifelejtettem Seyi Ajirotutut a Wr-ek közül,gondolom fel sem tünt senkinek,na döntsétek el hogy miért.........................