Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
tényleg ennyire offseason van? 😀 😀 már egy tavaly előtti cut is megint előtérbe kerül? 😀 Amúgy meg tett róla a pályán azóta, hogy ne érdekeljen minek küldtük el 😀 Viselkedésével bizonyította, hogy egy agyatlan marha.

Bár T.O. durvább dolgokat művelt őt még is bírtam mindig 😀ano92
Két hete kezdődött a valóságshow-ja.Höri
hmmmm, 2. évad?ano92
DeSean Jackson home team a címe, kedden volt a premier, tévedtem egy hetet.Höri
jaaaa azthittem a the to show-t mondod 😀

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tényleg ennyire offseason van? 😀 😀 már egy tavaly előtti cut is megint előtérbe kerül? 😀 Amúgy meg tett róla a pályán azóta, hogy ne érdekeljen minek küldtük el 😀 Viselkedésével bizonyította, hogy egy agyatlan marha.

Bár T.O. durvább dolgokat művelt őt még is bírtam mindig 😀ano92
Két hete kezdődött a valóságshow-ja.Höri
hmmmm, 2. évad?ano92
DeSean Jackson home team a címe, kedden volt a premier, tévedtem egy hetet.

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
tényleg ennyire offseason van? 😀 😀 már egy tavaly előtti cut is megint előtérbe kerül? 😀 Amúgy meg tett róla a pályán azóta, hogy ne érdekeljen minek küldtük el 😀 Viselkedésével bizonyította, hogy egy agyatlan marha.

Bár T.O. durvább dolgokat művelt őt még is bírtam mindig 😀ano92
Két hete kezdődött a valóságshow-ja.Höri
hmmmm, 2. évad?

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tényleg ennyire offseason van? 😀 😀 már egy tavaly előtti cut is megint előtérbe kerül? 😀 Amúgy meg tett róla a pályán azóta, hogy ne érdekeljen minek küldtük el 😀 Viselkedésével bizonyította, hogy egy agyatlan marha.

Bár T.O. durvább dolgokat művelt őt még is bírtam mindig 😀ano92
Két hete kezdődött a valóságshow-ja.

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Moffittről tudni valamit,mennyire komoly a dolog?

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
tényleg ennyire offseason van? 😀 😀 már egy tavaly előtti cut is megint előtérbe kerül? 😀 Amúgy meg tett róla a pályán azóta, hogy ne érdekeljen minek küldtük el 😀 Viselkedésével bizonyította, hogy egy agyatlan marha.

Bár T.O. durvább dolgokat művelt őt még is bírtam mindig 😀ano92
Ez friss hír volt,ami szobahozta😊. Ha az ha nem ,kiváló játékos.:-8 :p :p

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
tényleg ennyire offseason van? 😀 😀 már egy tavaly előtti cut is megint előtérbe kerül? 😀 Amúgy meg tett róla a pályán azóta, hogy ne érdekeljen minek küldtük el 😀 Viselkedésével bizonyította, hogy egy agyatlan marha.

Bár T.O. durvább dolgokat művelt őt még is bírtam mindig 😀

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286


😀

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Szerintem az tény, hogy a sajtó kikezdte őt. De erről pont nem tehet a front office, akik tényleg meg sem szólaltak az ügyben. A beatwriterek találgatása közt volt a bandázás meg a narkó is, erről a csapat nem hiszem, hogy tehet.mustaine
Én ezt nem is mondtam,hogy tehet róla😊)))

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Szerintem az tény, hogy a sajtó kikezdte őt. De erről pont nem tehet a front office, akik egyszer sem szólaltak meg ezzel kapcsolatban, míg el nem lett küldve. Akkor is csak azt, hogy nem illett az öltözőbe. A beatwriterek találgatása közt volt a bandázás meg a narkó is, erről a csapat nem hiszem, hogy tehet.

Nekem az egyik kedvenc játékosom D-Jax, de most nincs igaza.

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
DeSean Jackson azt állítja, hogy az Eagles tavaly lejáratókampányt indított ellene, miután az elkapót kivágták.
"A csúcson voltam, aztán megszabadultak tőlem. Ezután olyan dolgokat terjesztettek rólam a médiában, amit az NFL-játékosok többségéről el lehetne mondani. Megpróbáltak rólam egy olyan képet festeni, ami nem volt igaz. Bűnöző vagyok? Nem voltam még börtönben. Egyszerűen megpróbáltak lejáratni, tönkretenni a karrieremet, ellehetetleníteni, hogy új csapatot találjak. Igazi arcon csapás volt ez a legjobb szezonom után."


Ez azért eléggé elkeserítő szerintem,nem tudom mennyi a valóság alapja, de eléggé szemét húzás akkor az Eaglestől,lehet DJ nem véletlenül utálta meg, viselkedik ilyen ellenszenvesen az Eaglessel. Mi a véleményetek róla?:-/ -_- ._. ._.

több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
"Moffitt retired from the NFL on November 5, 2013. He stated that he was unhappy, and did not want to risk his health for money."
Most akkor mégis kockáztatná a drága kis egészségét egy kis zsebpénzért?😊McFumbles
Néhány forrás szerint elvonón volt a kihagyás alatt.mustaine
Elvonón😀😀😀DFlypside
Mondjuk ez szép első komment 😀

Itt a rejtegetett terv:
 www.bleedinggreennation.com/2015/6/28/8858815/eagles-russell-wilson-contract-chip-kelly-philadelphia-seahawks-quarterback-free-agency-guaranteed

😀Eazzy
Hát persze! Ahogy Eli ügynöke mondta nem rég: Top QBs dont hit the free agency market... megkapják a lóvét és kész.

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
"Moffitt retired from the NFL on November 5, 2013. He stated that he was unhappy, and did not want to risk his health for money."
Most akkor mégis kockáztatná a drága kis egészségét egy kis zsebpénzért?😊McFumbles
Néhány forrás szerint elvonón volt a kihagyás alatt.mustaine
Elvonón😀😀😀DFlypside
Mondjuk ez szép első komment 😀

Itt a rejtegetett terv:
 www.bleedinggreennation.com/2015/6/28/8858815/eagles-russell-wilson-contract-chip-kelly-philadelphia-seahawks-quarterback-free-agency-guaranteed

😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Nocsak, nocsak jelentkeznek "új fiúk" 😀 McFumbles, Flypside üdv nektek 😉 Lehet megéreztétek, hogy valami nagy dolog készül jövőre 😛 (0-16-s szezon 😀)dande
Új fiúk?😊%/ 😕)McFumbles
Jó van na, felőlem lányok is lehettek, bocs a prekoncepcióért 😉 😛dande
Már 1 éve az oldalon vagyok,nem tudom ez mennyire számít újnak😀 De köszönöm

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nocsak, nocsak jelentkeznek "új fiúk" 😀 McFumbles, Flypside üdv nektek 😉 Lehet megéreztétek, hogy valami nagy dolog készül jövőre 😛 (0-16-s szezon 😀)dande
Új fiúk?😊%/ 😕)McFumbles
Jó van na, felőlem lányok is lehettek, bocs a prekoncepcióért 😉 😛
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Nocsak, nocsak jelentkeznek "új fiúk" 😀 McFumbles, Flypside üdv nektek 😉 Lehet megéreztétek, hogy valami nagy dolog készül jövőre 😛 (0-16-s szezon 😀)dande
Új fiúk?😊%/ 😕)

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
sok oromben legyen részetek az első bowl.hu-s szezon kovetésetekben 😊 azért a gyűrű után amit bekaszálunk ne bízzátok el magatokat 😀

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nocsak, nocsak jelentkeznek "új fiúk" 😀 McFumbles, Flypside üdv nektek 😉 Lehet megéreztétek, hogy valami nagy dolog készül jövőre 😛 (0-16-s szezon 😀)
több mint 8 éve
Flypside Philadelphia Eagles 1
"Moffitt retired from the NFL on November 5, 2013. He stated that he was unhappy, and did not want to risk his health for money."
Most akkor mégis kockáztatná a drága kis egészségét egy kis zsebpénzért?😊McFumbles
Néhány forrás szerint elvonón volt a kihagyás alatt.mustaine
Elvonón😀😀😀D

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
"Moffitt retired from the NFL on November 5, 2013. He stated that he was unhappy, and did not want to risk his health for money."
Most akkor mégis kockáztatná a drága kis egészségét egy kis zsebpénzért?😊McFumbles
Néhány forrás szerint elvonón volt a kihagyás alatt.

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
"Moffitt retired from the NFL on November 5, 2013. He stated that he was unhappy, and did not want to risk his health for money."
Most akkor mégis kockáztatná a drága kis egészségét egy kis zsebpénzért?😊

több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Na hivatalos: Moffitt jött, Manhart ment
haat nem lettem nyugodtabb ettől a lépéstől sem, mondjuk legalabb- így vagy úgy- de dolgozunk az O falon 😊 kiváncsi leszek mire lesz képes a TC alatt...
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.bleedinggreennation.com/2015/6/29/8861025/eagles-cole-manhart-john-moffitt-offensive-lineman-undrafted-free-agent

hát ezek szerint nem nagyon jött be... pedig ő volt az egyik udfa, aki pénzt is kapottzsojti
Mi draftoltuk még 2011-ben. Harmadik körben. Azt hiszem all-american választott is volt az utolsó évében.
Sosem valtotta be a hozzá fűzött reményeket, kapott eltiltást is valamilyen anyagért.
Megpróbáltuk eltradelni a bajnoki évben offseasonben, holott jöttek a hírek,hogy nagyon jó TC-t nyomott, de végül megszabadultunk tőle. A Denverbe ment, ahonnét váratlanul nem sokkal később visszavonult.
Azt olvastam a hawks fórumokon, hogy az anyag miatt, de nem tudom,hogy mit szedett. Most is azzal poénkodnak kint, hogy biztos elfogyott a pénz, nem tud venni.

Aki beszél angolul, annak érdekes lehet ez a 20 perces videó. 2013-ban Robinson rendszeresen töltött fel videókat az öltözőből. Az egyik legtöbbet szereplő játékos Moffitt volt, aki amúgy nem tűnt butának, a humora kifejezetten jó volt néha.

több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2015/6/29/8861025/eagles-cole-manhart-john-moffitt-offensive-lineman-undrafted-free-agent

hát ezek szerint nem nagyon jött be... pedig ő volt az egyik udfa, aki pénzt is kapott
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
na látod ez sem érdekel igazából, hogy őt mennyire izgatja. Szavam szent és sérthetetlen! 😀