Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
hát ha addig superbowlt nyerünk pont leszarom mennyire szerencsétlen dolog 😀

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Köszöntünk a fórumon! Nagyon sok értékes írást találhatsz majd itt, és humoros- időnként csípős- hozzászólások tarkítják ezt a helyet, amiből kár kimaradni!
Bátran írd le a gondolataidat, és ha "megtámadnak" a fórumon, az már azt jelzi, hogy "befogadtak! 😀tûzoltó
Köszönöm😊 Mi a személyes véleményetek a 1st pickünkről ,és a 2nd pickről idén? Szerintetek rookieként lesz valamelyikük akkora ász mint pl ODB első évében?😊Diviz
Whao , magasra tetted a lécet! Esélytelennek tartom , egy fele olyan jó évnek is lehetne már örülni . 😀 Üdv a fórumon !Petikievak01
Miért mondod h esélytelen?😀 Lehet Agholor és Rowe lesz a Madden cover együtt 2017-ben😀😀 😀😀Reshady
Na és azt ugye tudjuk milyen szerencsés dolog.
több mint 8 éve
Reshady Philadelphia Eagles 8 — ►Philly◄
Köszöntünk a fórumon! Nagyon sok értékes írást találhatsz majd itt, és humoros- időnként csípős- hozzászólások tarkítják ezt a helyet, amiből kár kimaradni!
Bátran írd le a gondolataidat, és ha "megtámadnak" a fórumon, az már azt jelzi, hogy "befogadtak! 😀tûzoltó
Köszönöm😊 Mi a személyes véleményetek a 1st pickünkről ,és a 2nd pickről idén? Szerintetek rookieként lesz valamelyikük akkora ász mint pl ODB első évében?😊Diviz
Whao , magasra tetted a lécet! Esélytelennek tartom , egy fele olyan jó évnek is lehetne már örülni . 😀 Üdv a fórumon !Petikievak01
Miért mondod h esélytelen?😀 Lehet Agholor és Rowe lesz a Madden cover együtt 2017-ben😀😀 😀😀

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
küldtem PM-et inkább
több mint 8 éve
Reshady Philadelphia Eagles 8 — ►Philly◄
segítsünk esetleg? új jelszó, két felhasználó összekapcsolása vagy hasonló?kristof
Az összekapcsolás mit takar?😊 A problémám az,hogy rálépve a bejelentkezésre egyszerüen kidob a fiókból,tölt az oldal,de ugyan úgy nem jelentkezik be.Reshady
 bowl.hu/forum/oldalszerviz
talán itt nagyobb sikered lenne....rva
Hát max nem használom a másikat..Annyira nem lényeg,csak gondoltam szólok hogy új fiókot csináltam emiatt,és McFumbles és ez a fiók ugyanaz a felhasználóhoz tartozik😊

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
segítsünk esetleg? új jelszó, két felhasználó összekapcsolása vagy hasonló?kristof
Az összekapcsolás mit takar?😊 A problémám az,hogy rálépve a bejelentkezésre egyszerüen kidob a fiókból,tölt az oldal,de ugyan úgy nem jelentkezik be.Reshady
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Oldalszerviz | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

talán itt nagyobb sikered lenne....
több mint 8 éve
Reshady Philadelphia Eagles 8 — ►Philly◄
segítsünk esetleg? új jelszó, két felhasználó összekapcsolása vagy hasonló?kristof
Az összekapcsolás mit takar?😊 A problémám az,hogy rálépve a bejelentkezésre egyszerüen kidob a fiókból,tölt az oldal,de ugyan úgy nem jelentkezik be.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
segítsünk esetleg? új jelszó, két felhasználó összekapcsolása vagy hasonló?
több mint 8 éve
Reshady Philadelphia Eagles 8 — ►Philly◄
McFumbles
^^^^ helyetti új felhasználóm,amit fogok használni ezentúl,mert nem tudok bejelentkezni^^^^ 😐
remelem nem problema.

több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Köszöntünk a fórumon! Nagyon sok értékes írást találhatsz majd itt, és humoros- időnként csípős- hozzászólások tarkítják ezt a helyet, amiből kár kimaradni!
Bátran írd le a gondolataidat, és ha "megtámadnak" a fórumon, az már azt jelzi, hogy "befogadtak! 😀tûzoltó
Köszönöm😊 Mi a személyes véleményetek a 1st pickünkről ,és a 2nd pickről idén? Szerintetek rookieként lesz valamelyikük akkora ász mint pl ODB első évében?😊Diviz
Whao , magasra tetted a lécet! Esélytelennek tartom , egy fele olyan jó évnek is lehetne már örülni . 😀 Üdv a fórumon !

több mint 8 éve
Diviz Philadelphia Eagles 2
Köszöntünk a fórumon! Nagyon sok értékes írást találhatsz majd itt, és humoros- időnként csípős- hozzászólások tarkítják ezt a helyet, amiből kár kimaradni!
Bátran írd le a gondolataidat, és ha "megtámadnak" a fórumon, az már azt jelzi, hogy "befogadtak! 😀tûzoltó
Köszönöm😊 Mi a személyes véleményetek a 1st pickünkről ,és a 2nd pickről idén? Szerintetek rookieként lesz valamelyikük akkora ász mint pl ODB első évében?😊

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok A fórumra még csak most találtam rá,de óriási NFL-EAGLES rajongó vagyok, kb 2004-ben láttam előszőr Eagles meccset,ez volt az első meccs amit láttam,és rögtön magával ragadott a csapat. Azóta követem őket figyelemmel. Remélem a témákhoz én is hozzá tudok majd fűzni valamit EAGLES
Diviz
Köszöntünk a fórumon! Nagyon sok értékes írást találhatsz majd itt, és humoros- időnként csípős- hozzászólások tarkítják ezt a helyet, amiből kár kimaradni!
Bátran írd le a gondolataidat, és ha "megtámadnak" a fórumon, az már azt jelzi, hogy "befogadtak! 😀tûzoltó
vááááá te b*zi csíra, szét leszel verve váááááá, halál rád!
ja amúgy üdv a Fórumon 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Köszöntünk a fórumon! Nagyon sok értékes írást találhatsz majd itt, és humoros- időnként csípős- hozzászólások tarkítják ezt a helyet, amiből kár kimaradni!
Bátran írd le a gondolataidat, és ha "megtámadnak" a fórumon, az már azt jelzi, hogy "befogadtak! 😀
több mint 8 éve
Diviz Philadelphia Eagles 2
Sziasztok😊 A fórumra még csak most találtam rá,de óriási NFL-EAGLES rajongó vagyok, kb 2004-ben láttam előszőr Eagles meccset,ez volt az első meccs amit láttam,és rögtön magával ragadott a csapat. Azóta követem őket figyelemmel. Remélem a témákhoz én is hozzá tudok majd fűzni valamit😊 EAGLES

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286


Ez a kép igazi? Eddig valahogyan elkerülte a figyelmem,Tebowot még egyszer sem láttam így,mi célból volt ilyen haja?(tudom kiknél szokás stb.)McFumbles
Rookie szivatás...Matthew99
Így már érthető😊

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man


Ez a kép igazi? Eddig valahogyan elkerülte a figyelmem,Tebowot még egyszer sem láttam így,mi célból volt ilyen haja?(tudom kiknél szokás stb.)McFumbles
Rookie szivatás...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286


Ez a kép igazi? Eddig valahogyan elkerülte a figyelmem,Tebowot még egyszer sem láttam így,mi célból volt ilyen haja?(tudom kiknél szokás stb.)

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
JPP tűzijátékos balesetes után a legfrissebb hír, hogy egyik ujját amputálni kellett (jobb mutatóujj). Talán egy DE esetében nem a legnagyobb tragédia egy ujj hiánya (bár sokszor egy sack vagy tackle múlik azon az egy ujjon), de a szerződése körül hercehurca meg a visszavont tag miatt érdekes helyzet alakult ki. Szerintem megússza a Giants pár millióval olcsóbban a szerződtetését. Ha így van és óriás lesz, akkor ellenünk már mindkét meccsen játszik.picksix
hol olvastad, hogy visszavonták a tag-et? (ettől free agent lenne azonnal)
úgy tudtam, hogy csak a 60 milliós ajánlatot vonták visszarva
Teljesen igazad van,figyelmetlen voltam. A taget nem vonták vissza.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
JPP tűzijátékos balesetes után a legfrissebb hír, hogy egyik ujját amputálni kellett (jobb mutatóujj). Talán egy DE esetében nem a legnagyobb tragédia egy ujj hiánya (bár sokszor egy sack vagy tackle múlik azon az egy ujjon), de a szerződése körül hercehurca meg a visszavont tag miatt érdekes helyzet alakult ki. Szerintem megússza a Giants pár millióval olcsóbban a szerződtetését. Ha így van és óriás lesz, akkor ellenünk már mindkét meccsen játszik.picksix
hol olvastad, hogy visszavonták a tag-et? (ettől free agent lenne azonnal)
úgy tudtam, hogy csak a 60 milliós ajánlatot vonták vissza
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Murray legjobb RB-ként 4. az nfl.com top 100 listáján.
 www.nfl.com/videos/nfl-top100-2015/0ap3000000500534/Top-100-Players-of-2015-No-4-DeMarco-Murray
Kicsit overratednek érzem, + vsz. a Dallas OL-nek is szól ez a helyezés... de cáfoljon rám és tartsa ezt a szintet még pár évig midnight greenben 😊Rataxes
Azért nem hiszem hogy Oline nélkül annyira overrated. Csak mondjuk,hogy befért volna elé egy Mccoy,vagy egy Bell.😊 De nagyon bízok benne,hogy velünk is hasonló statisztikái lesznek,én megelőlegezem neki a bizalmam,hamár a WR posztban nem lehet látatlanban hinni,legalább az RBben,hadd nyugtassa magát az ember,hogy nem 4/12 es szenonnal végzünk mint tavaly a Rézbőrűek😀😀 😊

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
JPP tűzijátékos balesetes után a legfrissebb hír, hogy egyik ujját amputálni kellett (jobb mutatóujj). Talán egy DE esetében nem a legnagyobb tragédia egy ujj hiánya (bár sokszor egy sack vagy tackle múlik azon az egy ujjon), de a szerződése körül hercehurca meg a visszavont tag miatt érdekes helyzet alakult ki. Szerintem megússza a Giants pár millióval olcsóbban a szerződtetését. Ha így van és óriás lesz, akkor ellenünk már mindkét meccsen játszik.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Murray legjobb RB-ként 4. az nfl.com top 100 listáján.
 www.nfl.com/videos/nfl-top100-2015/0ap3000000500534/Top-100-Players-of-2015-No-4-DeMarco-Murray
Kicsit overratednek érzem, + vsz. a Dallas OL-nek is szól ez a helyezés... de cáfoljon rám és tartsa ezt a szintet még pár évig midnight greenben 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Barwin average? a legtöbb sack-je volt tavaly az NFC-ben, átlagos teljesítménykarmigran
Igen nekem is ez szúrta ki a szemem.Illetve Demeco Ryansen is néztem egyet.

több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia

McFumbles
Barwin average? a legtöbb sack-je volt tavaly az NFC-ben, átlagos teljesítmény
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286