Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Sziasztok!😊 Mennyire aktív ez a fórum|topik?Romixe
Üdv😊.

több mint 8 éve
Romixe Philadelphia Eagles 4
Sziasztok!😊 Mennyire aktív ez a fórum|topik?Romixe
A legtöbb post a bowl.hu fórumon és a 3. legtöbbet olvasott topic a Pats és Steelers topic után.
Az Eagles meccsek eredménykövetői meg egyenesen élményszámba mennek mindkét fél szurkolói számára.picksix
Köszönöm,idény közbenre értettem,nyilván ilyenkor nem nagyon mennek a postok,ezt gondoltam.😊

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sziasztok!😊 Mennyire aktív ez a fórum|topik?Romixe
A legtöbb post a bowl.hu fórumon és a 3. legtöbbet olvasott topic a Pats és Steelers topic után.
Az Eagles meccsek eredménykövetői meg egyenesen élményszámba mennek mindkét fél szurkolói számára.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
az eagles topik kb a legaktívabb topikok kozott van szezonban. Offseasonban meg ha nincs semmi akkor nem sok minden.

Tehát meccs utáni napon a 100 komment nem túlzás 1 nap alatt.

több mint 8 éve
Romixe Philadelphia Eagles 4
Értem😊 Köszönöm a gyors választ😊

több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Sziasztok!😊 Mennyire aktív ez a fórum|topik?Romixe
Topic: ~17,14 hozzászólás / nap
Az egész fórumot most fáradt vagyok kiszámolni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Sziasztok!😊 Mennyire aktív ez a fórum|topik?Romixe
Udv!

Lathato a jobb felso sarokban a hszek ideje. Holtszezon utan, foleg meccsnapon, a porges fokozodik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Romixe Philadelphia Eagles 4
Nekem hiányzik ! Minden mozdulata . 😀
Ezt még focsiban is megirigyelnék :


(második gifednél azért megy a bepöccenés mert a sérült vállára érkezett Jenkins direkt)Greengo
Az a juke😀 Az ilyeneket hiányoltam tavaly az elkapóinknál,1 az 1 be nem nagyon vertek meg senkit....

több mint 8 éve
Romixe Philadelphia Eagles 4
Sziasztok!😊 Mennyire aktív ez a fórum|topik?

több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Nekem hiányzik ! Minden mozdulata . 😀
Ezt még focsiban is megirigyelnék :


(második gifednél azért megy a bepöccenés mert a sérült vállára érkezett Jenkins direkt)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Egy kis Desean Jackson kutatómunka,mert mint tudjuk személyisége is közrejátszott a kib*szásában.
Összeállítás.:

Nála a csapaton belüli balhé sem volt probléma.(Itt tudomásom szerint Foles volt a célpont,egy bizonyos passza miatt.)



Na ilyen helyzetekben,hiányzik nekem a nagyszájú Cary "Flag" Williamsünk.



De nem para,mert DJax rászolgálva megkapta a magáét eddig is/nálunk is.😐



A VICTORY danceiből viszont órákon át tartó mixet lehetne kreálni.Fogjuk rá,jól csinálja,öröm nézni,talán a nagyképüségét kompenzálja is.



Na itt ha kap egy széllökést....😀

Elfogult voltam legutóbb,de mindent egybevetve,hiába a sok nagy szám,a csúcs forma,a szezonok,ha egy rendszerbe nem illik bele személyiség alapján,ahol mostanság szerény kis Agholor/Matthews van rosteren. A számok hiányozhatnak,az ember nem. Valahogy ezek után eltudom én is el tudom fogadni már a lassan 2 éves tényt,hogy a mindenkori/egykori kedvenc WR-em az Eaglesben nincs nálunk a rutinjával.

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Ha új vagy NFL-téren,és fogalmad nincs melyik csapatnak szurkolj.>>
 www.nfluk.com/photos/photo-gallery/Get-to-know-the-Philadelphia-Eagles/1206ed93-d933-4578-b001-8de4796c023c
Nem hiszem ,hogy az Eagles ekkora bajban lenne szurkolók terén,de tényleg van benne pár érdekes pont.Pl,hogy "izgalmas játékosokat signeltünk".😀😀 😀😀 😀😀

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nem volt kérdés, hogy aláír. Ha hisztizett volna akkor pont a workhorse, tisztelettudó imázsát rontja le.

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Mari aláirt végül a(z) (emlékezz a) Titánok(ra)hoz...😀 (rejtett filmcím)

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
 www.bleedinggreennation.com/2015/7/21/9010003/g-j-kinne-eagles-wide-receiver-quarterback-nfl-history
😊
azért az az egykezes elkapás frankón néz ki így videón
kíváncsi leszek rá augusztusban iszsojti
Az mi egykezes volt😀... Slot lesz😀 ha jól látom a Wikipedián már WRként szerepel: "Kinne converted from quarterback to wide receiver in 2015." Mi durva már.😀 Jól nyomja,lehet Cooper helyére beférne!

több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2015/7/21/9010003/g-j-kinne-eagles-wide-receiver-quarterback-nfl-history
😊
azért az az egykezes elkapás frankón néz ki így videón
kíváncsi leszek rá augusztusban is
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Megköveznétek,ha azt mondanám,hogy azt kívánom hogy Sanchez legyen az első számú QB-nk idén? Szerintem a tavalyi szezon után több van benne,mint hogy csak Backup legyen. Bradford kezébe nem adnék ekkora lehetőséget,nem tudja hozni az 1/1-ét,ha sérülések hátráltatták ha nem. Ha Injury Brad P.O-ba vezet minket meglincselhettek.😛
Nálam: 1st Sanchez
Backup Tebow
Tréningmen BradfordMcFumbles
Nálam egyértelműen Sanchez a kezdő. Jobb lesz a tavalyinál. Meg aztán míg Bradford nem lesz teljesen egészséges addig nincs ellenfele sem a kezdőért.Shawn84
Ha már Tebow úgy sem lesz kezdő... Valahogy nekem a Jetses sz*rsága ellenére is a kedvenc irányítóm a jelenlegi rosterünkön. Mármint Sanchez:😊

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Megköveznétek,ha azt mondanám,hogy azt kívánom hogy Sanchez legyen az első számú QB-nk idén? Szerintem a tavalyi szezon után több van benne,mint hogy csak Backup legyen. Bradford kezébe nem adnék ekkora lehetőséget,nem tudja hozni az 1/1-ét,ha sérülések hátráltatták ha nem. Ha Injury Brad P.O-ba vezet minket meglincselhettek.😛
Nálam: 1st Sanchez
Backup Tebow
Tréningmen BradfordMcFumbles
Nálam egyértelműen Sanchez a kezdő. Jobb lesz a tavalyinál. Meg aztán míg Bradford nem lesz teljesen egészséges addig nincs ellenfele sem a kezdőért.
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Megköveznétek,ha azt mondanám,hogy azt kívánom hogy Sanchez legyen az első számú QB-nk idén? Szerintem a tavalyi szezon után több van benne,mint hogy csak Backup legyen. Bradford kezébe nem adnék ekkora lehetőséget,nem tudja hozni az 1/1-ét,ha sérülések hátráltatták ha nem. Ha Injury Brad P.O-ba vezet minket meglincselhettek.😛
Nálam: 1st Sanchez
Backup Tebow
Tréningmen Bradford

több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Sikerült,végre beengedett az accountomba,többszörös 505error üzenet után😊

Szerintem meg várjuk meg, hogy Wilson vagy Mariota 😛dande
Wilson is és Mariota is keretünk tagja lesz,biztosra veszem,csak idő kérdése. Azt se hitte senki soha,hogy Tebow-unk is lesz😊McFumbles
azt nem hitte senki, hogy tebownak még egyszer csapata lesz földi életébenano92
TC re , read option elleni védekezést gyakorolni jó. Aztán ennyi. 😀
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Sikerült,végre beengedett az accountomba,többszörös 505error üzenet után😊

Szerintem meg várjuk meg, hogy Wilson vagy Mariota 😛dande
Wilson is és Mariota is keretünk tagja lesz,biztosra veszem,csak idő kérdése. Azt se hitte senki soha,hogy Tebow-unk is lesz😊McFumbles
azt nem hitte senki, hogy tebownak még egyszer csapata lesz földi életébenano92
Jogos..........😊 Én reméltem.

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Sikerült,végre beengedett az accountomba,többszörös 505error üzenet után😊

Szerintem meg várjuk meg, hogy Wilson vagy Mariota 😛dande
Wilson is és Mariota is keretünk tagja lesz,biztosra veszem,csak idő kérdése. Azt se hitte senki soha,hogy Tebow-unk is lesz😊McFumbles
azt nem hitte senki, hogy tebownak még egyszer csapata lesz földi életében

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Sikerült,végre beengedett az accountomba,többszörös 505error üzenet után😊

Szerintem meg várjuk meg, hogy Wilson vagy Mariota 😛dande
Wilson is és Mariota is keretünk tagja lesz,biztosra veszem,csak idő kérdése. Azt se hitte senki soha,hogy Tebow-unk is lesz😊

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Láttam ma a Lincolnt élőben 😊 Most úton New Yorkba, de pénteken visszatérve majd beugrok szerintem a shopba is, mostanában nem követtem a híreket: Bradford vagy Tebow mezt vegyek?baggio
Szerintem meg várjuk meg, hogy Wilson vagy Mariota 😛
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Donovan McNabbet letartóztatták ittas vezetés miatt még pár nappal ezelőtt. Most az eljáró rendőr jelentéséből kiderült, hogy zajlott az eset. "McNabbet intézkedés alá vontam, miután hátulról belement egy személyautóba, amit egy másik rendőr felesége vezetett. Ekkor észrevettem, hogy véreresek voltak a szemei, és kicsit össze-vissza beszélt. Megkérdeztem, hogy mennyit ivott. "Semennyit", hangzott a válasz, és elmondta, hogy csak köhögéscsillapító szirupot fogyasztott. Megfújattam vele a szondát, ami pozitív lett. Ekkor McNabb közölte, hogy haza akar menni, ha nem vezethet, akkor hazasétálna, már nincs messze az otthona."
egyemmeg 😀 😀karmigran
Akkor is megszondaztathattak volna amikor Romot savazta. A bloodshot eye mindig adott... :p

Itt pedig egy nyilt level Eagles szurkerektol Deznek, a legjobbnak. :cool:
 www.bleedinggreennation.com/2015/7/14/8954999/dez-bryant-cowboys-contract-dallas-wide-receiver-franchise-tag-nfl?_ga=1.251785609.1019751107.1430874171gyeek
nem lehet mindenkit szondáztatni, aki Romot savazza 😊