Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Próbálok rövid lenni és inkább címszavakban elmondani a véleményemet a meccsről és a szezonról, már mindkettőt sikeresen lezártam magamban.

A sors akaratában megnyugodva lemondtam a playoffról, de gondoljunk bele nem is oda valók vagyunk. Sem a játékosok, sem az edzői stáb.

Kelly egy zseni, a csapat mégsem lépett akkorát előre, mint vártam, mint vártuk. Eléggé mániákus, tanulni fog belőle. OL visszaesett (igen voltak sérülések, de ez nem az az OL, mint tavaly), turnover gyár beindult (holott erről voltunk híresek hogy vigyázunk a labdára), penaltyk tömkelege (és rengetegszer kulcsszitukban).

C.Williams-t eddig védtem. Ismét buktunk rajta egy 3rd down stop-ot büntetés miatt valamint volt egy borzasztó missed tackle-je screen játéknál. Fegyelmezetlen, holott rutinos védőként neki kellene irányt mutatni, erre rinyagép és azok az illegal contact-ok, holdingok...

OL mit összeszabálytalankodott, Sanchot is sokszor hozták nehéz helyzetbe. Ennyi offensive holdingot nem láttam még soha tőlünk.

Ha anno Vick-et így védték volna a bírók, mint most Griffint, akkor Super Bowl-t nyertünk volna.

Ez a meccs részben Parkey-n ment el, de eddig többet hozott, mint amit elrontott, remélem fejben rendben lesz a jövőben és ő lesz a franchise rúgónk.

Ez a meccs és az előző is főleg Fletcheren ment el, egyszerűen nem hiszem el, hogy valahogy nem találtunk megoldást erre a gyengeségre. Néha be lehet szívni egy-egy nagy játékot, de ezt a szerencsétlent így egyedül hagyni ilyen Nelson, Dez Bryant, D-Jax szintű emberkékkel rendszeresen...

Következtetés: Ha az idény eleji formán tudtunk volna még csiszolni, javítgatni, akkor lazán besétálunk a playoffba. Sajnos az elmúlt hetekben nem formahanyatlás, hanem összeomlás következett be. Fortuna és a játékvezetők sem kíméltek, de a sorsunk kovácsainak saját magunknak kellett volna lennünk.

Megnéznék egy olyan irányítót, akivel új lehetőségek nyílnak meg és Kelly is kicsit tudna varázsolni és az O nem az 3-8 yardos passzjátékokról szólna. Életemben nem untam még ennyire az Eagles támadójátékát nézni.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Parkey:
he said the injury did not affect him Saturday night.
“It had nothing to do with it,” he said. “I just missed kicks. It sucks.”
"He was cleared,” Kelly said. “He was 100 percent and kicked all week in practice. I don’t think it was that. It looked like he missed in the same spot both times. I think even the one he made, he pushed it a little to the right.”
 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/cody-parkey-i-missed-kicks-and-we-lost-gameHighlander
Nagyon szimpatikus hozzáállás, ezt bírom. Akkor bejött amit mondtam, hogy köze nem volt a sérüléshez, egyszerűen nem volt motiváció.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Parkey:
he said the injury did not affect him Saturday night.
“It had nothing to do with it,” he said. “I just missed kicks. It sucks.”
"He was cleared,” Kelly said. “He was 100 percent and kicked all week in practice. I don’t think it was that. It looked like he missed in the same spot both times. I think even the one he made, he pushed it a little to the right.”
 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/cody-parkey-i-missed-kicks-and-we-lost-game

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Cary 8 millás fizetéssel aligha fog maradni szvszmustaine
Davis makacsságát és az FA opciókat megnézve sajnos reális esélye van, mert Fletcher nem fog maradni, és mint beszéltük jó opció a drafton nincs, 2 FA CB-t pedig szerintem nem fogunk leakasztani.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Cary 8 millás fizetéssel aligha fog maradni szvsz

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ezen lehet vitatkozni sokáig (itt a fórumon sztem mindenki vrled ért egyet kb), de Bill Davis és Kelly soha nem fog alacsony CB-vel kezdeni, ezt megmondták. Nem lesz alacsony CB-nk, inkább nézzük meg a magasak közül ki az aki jó, és elérhető.Hulkeinstein
Ha "csak" ennyi a lényeg, akkor meg véletlenül sem szabad/nem is fognak erre korai picket felhasználni, a középső körökben jön két kevésbé ismert újonc, aztán mehet majd a verseny az edzőtáborban.baggio
Jelen pillanatban ezt a forgatókönyvet tartom valószínűbbnek, sőt, sztem brnne van a pakliban, hogy Cary marad, draftolunk a 2. körben valakit, mrg hozunk egy közepes CB-t FA-n, aztán hajrá.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Ezen lehet vitatkozni sokáig (itt a fórumon sztem mindenki vrled ért egyet kb), de Bill Davis és Kelly soha nem fog alacsony CB-vel kezdeni, ezt megmondták. Nem lesz alacsony CB-nk, inkább nézzük meg a magasak közül ki az aki jó, és elérhető.Hulkeinstein
Ha "csak" ennyi a lényeg, akkor meg véletlenül sem szabad/nem is fognak erre korai picket felhasználni, a középső körökben jön két kevésbé ismert újonc, aztán mehet majd a verseny az edzőtáborban.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
DeSean akkora köcsög, hogy nem lehet nem szeretni. ^^Stez
+1, én Caryt is emiatt bírom 😀

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Hulkenstein: Akkor csőlátásúak DavisékAdirotor
Igen, azok, és ezt idén remekül be is mutatták, ezért vagyunk ennyire csalódottak és mérgesek.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Egy az egyben adom amit írtál Eazzy, Parkey-hoz még annyi, hogy

Az a félelmetes, hogy ennyi hibával játszó Offense mellett egy köztudottan tehetségtelen sec ellenére is a GB ellenin kívül mindenki ellen simán esélyünk volt nyerni.

Parkey meg újonc, elrontotta éppenhogy az első rúgást a nagy nyomás hatására, a másodiknál gondolom a gatya úgy tele volt, hogy remegett mindene. Plusz ahogy mondtátok valami sérülése is van? Nem az Ő hibája, annak ellenére, hogy a 6 pontja a győzelmet érte volna.
Eazzy
 articles.philly.com/2014-12-07/sports/56783178_1_groin-injury-touchbacks-kickoffs
Azt a jó pár rövid kickoffot is ezért rúgathatták vele korábban, gondolom még mindig nem százas ha hétről hétre terhelni kell, persze nem azt mondom, hogy csak emiatt hibázott tegnap, de meglepne ha nem játszott volna be neki.

DeSean akkora köcsög, hogy nem lehet nem szeretni. ^^Stez
Nálam ezzel ásta el magát végleg. Örülök, hogy nincs már itt, nem kell Williams mellé még egy ekkora agyhalott szerencsétlen.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
DeSean akkora köcsög, hogy nem lehet nem szeretni. ^^

több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Hulkenstein: Akkor csőlátásúak Davisék
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Egyszerűen nem értem Davist...Fletcher annyira homály, hogy az félelmetes.... De magas...hát b.zdmeg én is magas vagyok, akkor mindjárt írok Davisnek, hogy tegyen már be engem, mert én bizony 6,3 magas vagyok, igaz lassú meg még HS szinten is gyenge lennék, de biza magas vagyok szóval ez már elég kell, hogy legyen 😀 Ez így tényleg über agyhalál 😀MirrMurr
Ha már CB poszt, a példáddal tökéletesen el lehet magyarázni, hogy nem (csak) a magasság számít.
Szerintem pedig a gyorsaság a helyzetfelismerés és a súlypontemelkedés sokkal fontosabbak.
Ami azt illeti ezeket lehet fejleszteni is, Ifo pedig már nem igen lesz magasabb....Adirotor
Ezen lehet vitatkozni sokáig (itt a fórumon sztem mindenki vrled ért egyet kb), de Bill Davis és Kelly soha nem fog alacsony CB-vel kezdeni, ezt megmondták. Nem lesz alacsony CB-nk, inkább nézzük meg a magasak közül ki az aki jó, és elérhető.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Egyszerűen nem értem Davist...Fletcher annyira homály, hogy az félelmetes.... De magas...hát b.zdmeg én is magas vagyok, akkor mindjárt írok Davisnek, hogy tegyen már be engem, mert én bizony 6,3 magas vagyok, igaz lassú meg még HS szinten is gyenge lennék, de biza magas vagyok szóval ez már elég kell, hogy legyen 😀 Ez így tényleg über agyhalál 😀MirrMurr
Ha már CB poszt, a példáddal tökéletesen el lehet magyarázni, hogy nem (csak) a magasság számít.
Szerintem pedig a gyorsaság a helyzetfelismerés és a súlypontemelkedés sokkal fontosabbak.
Ami azt illeti ezeket lehet fejleszteni is, Ifo pedig már nem igen lesz magasabb....
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Az a félelmetes, hogy ennyi hibával játszó Offense mellett egy köztudottan tehetségtelen sec ellenére is a GB ellenin kívül mindenki ellen simán esélyünk volt nyerni.

Parkey meg újonc, elrontotta éppenhogy az első rúgást a nagy nyomás hatására, a másodiknál gondolom a gatya úgy tele volt, hogy remegett mindene. Plusz ahogy mondtátok valami sérülése is van? Nem az Ő hibája, annak ellenére, hogy a 6 pontja a győzelmet érte volna.

Persze az is a győzelmet érte volna, ha Sancho nem lenne egy akkora szarkupac, mint ami Parkey gatyájában volt....

Nekem ez a meccs is csak azt erősítette meg, hogy ide jó QB kell első sorban. Továbbra is az legyen a prioritás. Igen, tudom, hogy a sec hányás, de ott 3 posztot kell rendbe tenni, és ha tovább javul a front7, akkor elegendő, ha solid munkásokat szerzünk. Ellenben solid QB-nk van, meg dunát lehetne velük egyébként is rekeszteni akik megcsinálják azt, amit Sarcsez, meg Fosel.

Ha találunk jó QB-t, akkor engem nem igen érdekel, ha átlag 25 pontot kapunk a védelemtől, a támadók majd felteszik az átlag 35-öt.

Edzői oldalon is van mit fejlődni ez tény. Teljesen nonszensz, hogy DeSeant 1/1-ben hagyjuk, de a liga top3 Deznél se nyerő taktika. Ebben valóban nem Fletcher a hibás. De az hülyeség, hogy változtatni kellett volna, és mást beküldeni. Egyszerűen segíteni kellett volna neki. Ha lenne jobb cornerünk higgyétek el, hogy az játszott volna, ez 100%, mert azért ennyire nem sík hülyék ülnek ott. Az más kérdés, hogy az elképzelésétől Davis képtelen volt elszakadni, ami sajna rossz jel. Pedig más területen meg egész jó a védelem, jól hívja a playeket a front7-nek, a blitzek is szoktak ülni, szóval én még adnék Davisnek egy évet, viszont hoznék mellé egy kikurt jó DB edzőt, hogy segítsen neki rendet tenni hátul.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Fletchert ledurantotta sebességből Jackson egyszer oké. Hát talán legközelebb már besegít a safety. Aztán ledurantotta másodszor is. Persze a safety besegítés sehol. Aztán ledurantotta harmadszor és és lám safety besegítés és rögtön pick. Ha tudod, hogy az egyik cornered lényegesen lassúbb, mint az elkapója, aki történetesen az egyik legjobb mélységi célpont a ligában, akkor nem hagyom besegítés nélkül. Két 50+ elkapás után rá is jöttek...tüsi91
Hogy? Bár 2 hosszú elkapás után jöttek volna rá. De Fletcher statjai a Dallas meccs után: Bradley Fletcher has allowed the most TDs (9) and second-most yards (908) among all NFL cornerbacks this season.
A teljesség igénye nélkül, pl. Jordy Nelson 109 Yd 1 TD, Bryant 114 yd 3 TD-t (!) csinált rajta. 😀 Még a Dallas elleni égése után sem jöttek rá, vagy legalábbis nem voltak hajlandóak változtatni.

Egyébként én semmiképp sem Fletchert rugdosnám az utóbbi hetek miatt. Ő három súlyos sérülés után ennyit tud, és az idei illegal contacttal kapcsolatos szigorúbb felfogás végleg betett a játékának. Davis hibázott óriásit ezzel az értelmetlen makacskodással, hogy 1-1-ben hagyták rendszeresen segítség nélkül. Nem könnyezném meg, ha elmenne, ezt a teljesítményt feltehetőleg más hasonló, közepes DC is tudná hozni.
Viszont Williams pofáját végképp nem szeretném jövőre itt látni. Az ő játéka nagyon visszaesett, és így már kevésbé elviselhetőek az ostobaságai is.

Az offense oldalán igaz, hogy az edzők nem voltak tökéletesek, de ennyi büntetéssel és megint a kulcs turnoverekkel nem tudom mit tudott volna a stáb kezdeni. Az legalább tényleg kiderült, hogy Sanchez egy csere Qb, aki 1-2 meccsre be tud szállni, de olyat rábízni nem lehet, hogy sorozatos meccseken vele menjen rájátszásba a csapat. Az utóbbi meccseken fontos helyzetekben rendszeresen csúnyán becsokizott. Tegnap is, mint igazi anti-clutch Qb, olyan helyre dobta a labdát, ahol csak a védő érhette el, az elkapónak esélyt sem adott. 😀 Foles ugye az első Redskins elleni meccset, ami hasonlóan billegő meccs volt, azért hozni tudta. Sanchoval ráadásul teljesen megszűntek a hosszú passzok, még a próbálkozások is. Nem is véletlen, mert 10-15 yardnál hosszabb passzok esetén általában erősen imádkoznunk kellett.
Az OL-ban sem ártana 1-2 embernek, ha elgondolkozna, és nem csak a mezét vinné ki a pályára majd a jövőben. A hálaadási meccs óta az OL játéka is nagyon visszaesett. Egyértelmű, hogy guard poszton kéne segítség, mert a már nem fiatal kezdők mögött nincs igaz depth.
Amúgy szerintem a Dallas elleni vereség után mentálisan padlóra került a csapat, azzal, hogy ott nagy hátrányból sikerült visszajönni, de végül elment a meccs. Ez a sok penalty, dekoncentrált játék nekem erre utal. Nagyon sok statban jobbak voltunk tegnap is az ellenfélnél (persze a legfontosabban nem) és mégis a rengeteg hibán szépen elment a meccs. Parkeynak meg hozni kell majd valami versenytárat, nehogy túlságosan megnyugodjon. A tegnapi produkcióval szerintem kicsit megingatta az edzők bizalmát abban, hogy gond nélkül neki lehet adni a posztot.

ez meg nonszensz. Megígértem nem fogok vele foglalkozni, de ezzel feltette az i -re a pontot nálam...

 vine.co/v/OXMgTObzp5Eano92
Ezzel tényleg nem kell foglalkozni. Csak azt bizonyítja az ilyen bunkóságokkal (inkább ahogy nyilatkozott meg tweetelt utána), hogy miért küldték el (szarik bele mi van a csapattal, csak neki jó legyen). Sokkal jobban jött volna le, ha úriemberként viselkedik/nyilatkozik, mert úgy is szépen oda lehet mondogatni a volt csapatnak. De hát ő ilyen és nem tudta türtőztetni magát, neki ez volt a superbowl. Legyen boldog, de még fogunk egymással játszani jövőre is. A pályán összességében nyilván jobban jártunk volna vele, mint Cooperrel, de megértem, hogy az öltözőben hosszú távon nem hiányzik az edzőknek ez a szemlélet.


több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
+ még egy érdekesség :
LeSean McCoy admitted that Chris Polk is taking over as the Eagles' primary goal-line back.Greengo
Na, őt se draftolom jövőre fantasyben.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó van úgy látom nem csak én vagyok a hülye, hogy merészelem az edzői kar felelősségét ebben a Fletcher dologban felvetni 😛 😉. Mondjuk attól, sajnos még nem változnak a dolgok, hogy esetleg innen messziről, koca szurkolóként, a fotelből igazunk lehet.......
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Egyszerűen nem értem Davist...Fletcher annyira homály, hogy az félelmetes.... De magas...hát b.zdmeg én is magas vagyok, akkor mindjárt írok Davisnek, hogy tegyen már be engem, mert én bizony 6,3 magas vagyok, igaz lassú meg még HS szinten is gyenge lennék, de biza magas vagyok szóval ez már elég kell, hogy legyen 😀 Ez így tényleg über agyhalál 😀
több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
Ezt a ragaszkodást sem értem amúgy nálunk, hogy van baloldali, meg jobboldali corner, nem erős meg gyenge oldali, vagy elkapótól függő. Oké, Seattle-ben bejött, de oda kellett egy olyan játékosállomány. Mi meg meccs közben sem cserélünk, mert szerintem Cary Williams annyira hülye, hogy azt se tudja, melyik keze melyik.somebody08
Áhh, vicc az egész. Remekül bemutatta az edzői stáb, hogy közel sem tökéletesek. Ez a tegnapi nap nálam 90%-ban az edzőké, botrányos volt a csapat hozzáállása, és a taktikai hibák is viccesek voltak. És mielőtt bárki jönne azzal, hogy akkor vágjuk ki Chip-et, biztoa rosszabb lesz, nem, én nem ezt mondom, csak azt hogy igenis van felelősségük, mert ez rajtuk ment el, és jövőre több dologban is változtatni kell. Nem tudom például hogy mennyire jó motivátor hírében áll Kelly, de a tegnapot nézve arra tippelnék ez nem tartozik az erősségei közé.Hulkeinstein
egyetértek,bár mondjuk régen rossz ha egy playoff részvételért küzdő csapat játékosai,maguktól nem elég motiváltak... akkor minek játszanak?
több mint 9 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ifo 5'9" magas. Boykin 5'10". Ha Boykint nem használjuk odakint, Ifot miért?mustaine
Ifo-t, és minden hozzá hasonló méretű CB-t azonnal felejtsük el, egy dologban nem árul zsákba macskát Kelly, és Davis, számtalanszor elmondták, hogy csak magas, hosszú karú CB-t hajlandóak kezdetni a szélen, és ezt idén be is bizonyították. Nem fog alacsony CB jönni, olyan magas pedig nincs a classban, aki azonnali upgrade lenne, szóval csak az FA maradt. Ha ezen akarunk spórolni, akkor jövőre inkább lehet, hogy nem is vagyok kíváncsi a védelmünkre.Hulkeinstein
Látjuk, hogy mi az eredménye ennek az elvnek...MirrMurr
Bill Davis doesn't regret starting Bradley Fletcher.

Amikor ez a legelső twitter-post ami fogad, akkor nem tennék rá sokat, hogy Billy Davis bármilyen teljesítmény hatására is egyáltalán elgondolkodna ezen az elvén. Mondjuk annyira nem ragaszkodom hozzá, de úgysem jön új DC.Hulkeinstein
Remélem megkínáljuk egy 15 éves, 170 milliós szerződéssel. A pénzt szerintem összedobja rá a Redskins, a Cowboys és a Giants.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ezt a ragaszkodást sem értem amúgy nálunk, hogy van baloldali, meg jobboldali corner, nem erős meg gyenge oldali, vagy elkapótól függő. Oké, Seattle-ben bejött, de oda kellett egy olyan játékosállomány. Mi meg meccs közben sem cserélünk, mert szerintem Cary Williams annyira hülye, hogy azt se tudja, melyik keze melyik.somebody08
Áhh, vicc az egész. Remekül bemutatta az edzői stáb, hogy közel sem tökéletesek. Ez a tegnapi nap nálam 90%-ban az edzőké, botrányos volt a csapat hozzáállása, és a taktikai hibák is viccesek voltak. És mielőtt bárki jönne azzal, hogy akkor vágjuk ki Chip-et, biztoa rosszabb lesz, nem, én nem ezt mondom, csak azt hogy igenis van felelősségük, mert ez rajtuk ment el, és jövőre több dologban is változtatni kell. Nem tudom például hogy mennyire jó motivátor hírében áll Kelly, de a tegnapot nézve arra tippelnék ez nem tartozik az erősségei közé.
több mint 9 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ezt a ragaszkodást sem értem amúgy nálunk, hogy van baloldali, meg jobboldali corner, nem erős meg gyenge oldali, vagy elkapótól függő. Oké, Seattle-ben bejött, de oda kellett egy olyan játékosállomány. Mi meg meccs közben sem cserélünk, mert szerintem Cary Williams annyira hülye, hogy azt se tudja, melyik keze melyik.
több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
persze alacsony corner vs. magas elkapó=missmatch
de most nálunk szar corner vs bármilyen elkapo párosítás van, akkor meg nem mindegy már Boykin mekkora?meg lehetett volna próbálni,bár neki sincs csúcs éve.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Maxwell jo lenne FA- piacrol.
Fiatal erőszakos képzett corner