Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ifo 5'9" magas. Boykin 5'10". Ha Boykint nem használjuk odakint, Ifot miért?mustaine
Ifo-t, és minden hozzá hasonló méretű CB-t azonnal felejtsük el, egy dologban nem árul zsákba macskát Kelly, és Davis, számtalanszor elmondták, hogy csak magas, hosszú karú CB-t hajlandóak kezdetni a szélen, és ezt idén be is bizonyították. Nem fog alacsony CB jönni, olyan magas pedig nincs a classban, aki azonnali upgrade lenne, szóval csak az FA maradt. Ha ezen akarunk spórolni, akkor jövőre inkább lehet, hogy nem is vagyok kíváncsi a védelmünkre.Hulkeinstein
Látjuk, hogy mi az eredménye ennek az elvnek...MirrMurr
Bill Davis doesn't regret starting Bradley Fletcher.

Amikor ez a legelső twitter-post ami fogad, akkor nem tennék rá sokat, hogy Billy Davis bármilyen teljesítmény hatására is egyáltalán elgondolkodna ezen az elvén. Mondjuk annyira nem ragaszkodom hozzá, de úgysem jön új DC.
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ifo 5'9" magas. Boykin 5'10". Ha Boykint nem használjuk odakint, Ifot miért?mustaine
Ifo-t, és minden hozzá hasonló méretű CB-t azonnal felejtsük el, egy dologban nem árul zsákba macskát Kelly, és Davis, számtalanszor elmondták, hogy csak magas, hosszú karú CB-t hajlandóak kezdetni a szélen, és ezt idén be is bizonyították. Nem fog alacsony CB jönni, olyan magas pedig nincs a classban, aki azonnali upgrade lenne, szóval csak az FA maradt. Ha ezen akarunk spórolni, akkor jövőre inkább lehet, hogy nem is vagyok kíváncsi a védelmünkre.Hulkeinstein
Látjuk, hogy mi az eredménye ennek az elvnek...
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ifo 5'9" magas. Boykin 5'10". Ha Boykint nem használjuk odakint, Ifot miért?mustaine
Ifo-t, és minden hozzá hasonló méretű CB-t azonnal felejtsük el, egy dologban nem árul zsákba macskát Kelly, és Davis, számtalanszor elmondták, hogy csak magas, hosszú karú CB-t hajlandóak kezdetni a szélen, és ezt idén be is bizonyították. Nem fog alacsony CB jönni, olyan magas pedig nincs a classban, aki azonnali upgrade lenne, szóval csak az FA maradt. Ha ezen akarunk spórolni, akkor jövőre inkább lehet, hogy nem is vagyok kíváncsi a védelmünkre.Hulkeinstein
Vagy kell mögéjük egy brutálisan jó safety pár meg erős passrush és ugyanazok a játékosok egyből jobbnak tűnnek. (lásd Lions Slay és Mathis)

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ifo 5'9" magas. Boykin 5'10". Ha Boykint nem használjuk odakint, Ifot miért?mustaine
Ifo-t, és minden hozzá hasonló méretű CB-t azonnal felejtsük el, egy dologban nem árul zsákba macskát Kelly, és Davis, számtalanszor elmondták, hogy csak magas, hosszú karú CB-t hajlandóak kezdetni a szélen, és ezt idén be is bizonyították. Nem fog alacsony CB jönni, olyan magas pedig nincs a classban, aki azonnali upgrade lenne, szóval csak az FA maradt. Ha ezen akarunk spórolni, akkor jövőre inkább lehet, hogy nem is vagyok kíváncsi a védelmünkre.
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ifo 5'9" magas. Boykin 5'10". Ha Boykint nem használjuk odakint, Ifot miért?mustaine
Szerintem (hangsúlyozom szerintem) Ifo fényévekkel jobb atléta, mint BoykinMirrMurr
még ACL-szakadással is?baggio
Szerintem még azzal együtt is, de sajnos idén nem láttam annyi meccsét, mint a sérülés előtt. Utána fogok nézni, de mondom én elfogult vagyok vele kapcsolatban, mert kedvelem, mint játékost.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
Ifo 5'9" magas. Boykin 5'10". Ha Boykint nem használjuk odakint, Ifot miért?mustaine
Szerintem (hangsúlyozom szerintem) Ifo fényévekkel jobb atléta, mint BoykinMirrMurr
még ACL-szakadással is?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
FA-n ki az a corner akire érdemes áldozni?Nézegetem a neveket,de csak a nagyokat ismerem nagyjából, akik ráadásul elég komoly lóvékat akasztanak,és nem is fiatalok...(http://www.spotrac.com/free-agents/nfl/cornerback/ )sümegphillyfan
Claiborne FA lesz tőlünk 😊beltazor
Tőlünk meg Fletcher!Nem viszitek el?😕)
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ifo 5'9" magas. Boykin 5'10". Ha Boykint nem használjuk odakint, Ifot miért?mustaine
Szerintem (hangsúlyozom szerintem) Ifo fényévekkel jobb atléta, mint Boykin
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
FA-n ki az a corner akire érdemes áldozni?Nézegetem a neveket,de csak a nagyokat ismerem nagyjából, akik ráadásul elég komoly lóvékat akasztanak,és nem is fiatalok...(http://www.spotrac.com/free-agents/nfl/cornerback/ )sümegphillyfan
Claiborne FA lesz tőlünk 😊

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ifo 5'9" magas. Boykin 5'10". Ha Boykint nem használjuk odakint, Ifot miért?

több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Nekünk meg nem 1. körös qb drafton kell gondolkodnunk, hanem CB, LB draftbanMirrMurr
Ugyanezt kérdeztem a múltkor is, de melyik újonc CB-t tennéd be a kezdőbe azzal a tudattal, hogy ő biztosan jobb lesz, mint Fletcher?

 www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2015/CB
A legjobbnak tartott Waynes-t, Ifo-t vagy P.J. Williams-t is égették meg nem egyszer, aztán van itt pár kisebb iskolából érkező játékos, na meg Marcus Peters, akit az edzőivel való folyamatos balhézás miatt idény közben kivágtak a csapatból (és amúgy ő is sokszor szeret inkább a qb-re figyelni, mint az elkapójára)...baggio
Lehet, hogy elfogult vagyok, mert kedvelem a játékost, de Ifo nálam beférne Fletcher helyére. Szerintem ha Kellyvel dolgoznak egy kicsit és ráhangolódik a játékra, akkor simán lehet jobb, mint az öreg Bradley... 😀 Persze jobb lenne, ha jönne valaki FA, de mindenki meg van veszve, hogy nekünk qb kell első körben, pedig sokkal égetőbb problémái vannak a csapatnak (nem mintha a qb nem lenne fontos, de azért lássuk be, hogy a sec még csak átlagosnak sem mondható)
több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
FA-n ki az a corner akire érdemes áldozni?Nézegetem a neveket,de csak a nagyokat ismerem nagyjából, akik ráadásul elég komoly lóvékat akasztanak,és nem is fiatalok...(http://www.spotrac.com/free-agents/nfl/cornerback/ )
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fletchert ledurantotta sebességből Jackson egyszer oké. Hát talán legközelebb már besegít a safety. Aztán ledurantotta másodszor is. Persze a safety besegítés sehol. Aztán ledurantotta harmadszor és és lám safety besegítés és rögtön pick. Ha tudod, hogy az egyik cornered lényegesen lassúbb, mint az elkapója, aki történetesen az egyik legjobb mélységi célpont a ligában, akkor nem hagyom besegítés nélkül. Két 50+ elkapás után rá is jöttek...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
Nekünk meg nem 1. körös qb drafton kell gondolkodnunk, hanem CB, LB draftbanMirrMurr
Ugyanezt kérdeztem a múltkor is, de melyik újonc CB-t tennéd be a kezdőbe azzal a tudattal, hogy ő biztosan jobb lesz, mint Fletcher?

 www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2015/CB
A legjobbnak tartott Waynes-t, Ifo-t vagy P.J. Williams-t is égették meg nem egyszer, aztán van itt pár kisebb iskolából érkező játékos, na meg Marcus Peters, akit az edzőivel való folyamatos balhézás miatt idény közben kivágtak a csapatból (és amúgy ő is sokszor szeret inkább a qb-re figyelni, mint az elkapójára)...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Soha többet nem akarom pályán látni Bradley Fletchert. Nem szeretem egy játékos nyakába varrni a meccset, de ez a meccs Bradley Fletcher játékán ment el. Bradley Fletcher TAKARODJ! (bocsi a kifakadásomért, de már az éjjel is nagyon dühös voltam rá)MirrMurr
wikipedia oldala a Dallas meccs után:



ma éjszaka:

baggio
Beletettek mindent amit én is beleírtam volna.

Nekünk meg nem 1. körös qb drafton kell gondolkodnunk, hanem CB, LB draftban
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
én csak az eredményt láttam éjjel. Kicsit megviselt. De lehet nem fogom megnézni az ismétlést. Ha valóban ennyire fos volt a sec már megint. És megint És megint.

Marcus Smith II milyet játszott? Jó volt valamire? Csillantott valamit abból amiért draftoltuk?


ez meg nonszensz. Megígértem nem fogok vele foglalkozni, de ezzel feltette az i -re a pontot nálam...

https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
Soha többet nem akarom pályán látni Bradley Fletchert. Nem szeretem egy játékos nyakába varrni a meccset, de ez a meccs Bradley Fletcher játékán ment el. Bradley Fletcher TAKARODJ! (bocsi a kifakadásomért, de már az éjjel is nagyon dühös voltam rá)MirrMurr
wikipedia oldala a Dallas meccs után:



ma éjszaka:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Soha többet nem akarom pályán látni Bradley Fletchert. Nem szeretem egy játékos nyakába varrni a meccset, de ez a meccs Bradley Fletcher játékán ment el. Bradley Fletcher TAKARODJ! (bocsi a kifakadásomért, de már az éjjel is nagyon dühös voltam rá)

azért annyira csak nem lehet szar, hogy szakadt térddel lefussák 😀Borbinho
Desean 2. elkapásánál a bíró lefutotta, szóval szerintem egy szakadt térd ennél a f.snál nem lehet gond 😀
több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
Most akkor elfáradtunk a végére?Fejben?Fizikálisan?
több mint 9 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Annak az egy dolognak örültem a Dallas elleni vereség alkalmával, hogy azt hittem, az edzői stáb számára is kiderült, hogy Bradley Fletcher egy fos. De úgy látszik, megint én voltam a fasz. Az életkedvem is elment a tegnapi után.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó Cruzra már nem emlékeztem, hogy IR-n van de ki tudja 😛
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egyébként meg bocs ha bántottam bárkit az eredmény követőben, de légy szíves ne mondjátok nekem, hogy az normális, hogy EGÉSZ idényben LÁTHATÓAN szenved valaki, és csak azért is hagyjuk újra meg újra megszívatni s ezzel magunkat is. Lehet, hogy edzésen esetleg jól megy neki, de meccseken láthatóan nem. Aztán sikerült javítani némi szerencsével, illetve kapott segítséget és mindjárt más is lett az eredmény. Persze összetett dolog ez elfogadom, és azt is, hogy könnyű innen dumálni, de az akkor sem állítható, hogy rendben van, engedjük tovább így.

Most már lényegében mindegy, Beckham vagy Cruz még néhányszor elfuthat mellőle, aztán meglátjuk mit találunk ki jövőre. Az irány nem rossz,, csak ezeket az idiótaságokat a következő idényben felejtsük el ha lehet.dande
azért annyira csak nem lehet szar, hogy szakadt térddel lefussák 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
sajnos valami hasonlót vártam... bejött
vhogy nem éreztem, hogy ezt a meccset csakazértis be fogjuk húzni...most is úgy gondolom, hogy DB-ek, ILB, és Cole nélkül ez a védelem nem való a PO-ba... sajnos hiába sancho szép statja, nem volt ez jó mecs az O részéről sem...a decembert nézve ők se lennének elit a PO-ban.
qrva szar most, de talán ez egy "racionális" vereség lehet majd idővel ( ezzel nem azt mondom, hogy nem is akartunk volna nyerni) de talán pár hellyel beljebb lehetünk egy trade szempontjából lehet fontos körülmény ez.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként meg bocs ha bántottam bárkit az eredmény követőben, de légy szíves ne mondjátok nekem, hogy az normális, hogy EGÉSZ idényben LÁTHATÓAN szenved valaki, és csak azért is hagyjuk újra meg újra megszívatni s ezzel magunkat is. Lehet, hogy edzésen esetleg jól megy neki, de meccseken láthatóan nem. Aztán sikerült javítani némi szerencsével, illetve kapott segítséget és mindjárt más is lett az eredmény. Persze összetett dolog ez elfogadom, és azt is, hogy könnyű innen dumálni, de az akkor sem állítható, hogy rendben van, engedjük tovább így.

Most már lényegében mindegy, Beckham vagy Cruz még néhányszor elfuthat mellőle, aztán meglátjuk mit találunk ki jövőre. Az irány nem rossz,, csak ezeket az idiótaságokat a következő idényben felejtsük el ha lehet.
több mint 9 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Kurva anyád Henery!!!eaglesmcnabb
?