Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért felállva, tapsolva, köszönjük Undinak, mint fő Hawks fannak, hogy lerángat minket a földre, és nem engedi, hogy amúgy megszokott módon elbízzuk magunkat 😉 😛
dande
Nem kell szerintem ennyire pódiumra állítani és más megvilágításba helyezni a következő heti ellenfeletek egyik szurkolójának véleményét, mert nem az határozza meg a csapatotokat.
Viszont ha ő úgy látja akkor úgy látja. Ha provokáció akart volna lenni, ami már csak tartalmából kifolyólag se igen lehet, akkor ide írom,nem a Hawks topicba. Viszont akkor azt is tegyük hozzá, hogy a mellett, hogy szerintem bőven verhetőek vagytok, azt is írtam, hogy simán ki is kaphatunk.

Összességében szerintem nehéz azért vitatkozni azzal, hogy csere irányítóval felállva a liga No. 1. ranked védelme ellen nem lehet 35+-ra számítani a támadóitoktól, és erre írtam még, hogy ha jól bogarásztam, top 10 kaliber védelmek ellen idén 2x játszottatok, és 20 pont körül termeltetek ellenük.
S e mellett toronymagasan vezetjük a ligát futásban, ti pedig 13.-ak vagytok csak ellene. Tegnap a No 2. ranked védelemre raktunk 130-150 yardot földön, előtte a Cardinals brutál védelmén is futottunk.

Ahogy írtam bármi megtörténhet, Kelly simán kitalálhat valamit, a ST játék nem az erősségünk abban jók vagytok, de én úgy látom, hogy jól állunk így matchup terén.undisputedly
Jól van na, peace, tudom, hogy nem is nekünk szólt feltétlen, csak másnak válaszoltál, és pontosan tudjuk hol állunk, de azért ilyenkor még jóérzés szépnek látni mindent, és máshol ennek árnyalásával szembesülni nem annyira nyerő (tudom ne olvassak bele máshová, akkor nem történik ez meg 😀

Azért annyit én is árnyalnék a dolgon, hogy pl a Cards elleni verség, de még a SF elleni vereség esetén is bőven kezünkben volt a sorsunk. Egyedül a Packers ellen volt nagy szívás, de arra azt mondtuk belefér. Lehet tőletek kapjuk a következőt, de egyelőre nem izgatom magam rajta 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
HC-ként Carroll és Kelly eddig egyszer találkozott, 2009-ben, a Trojans-nál Barkley irányított



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért felállva, tapsolva, köszönjük Undinak, mint fő Hawks fannak, hogy lerángat minket a földre, és nem engedi, hogy amúgy megszokott módon elbízzuk magunkat 😉 😛
dande
Nem kell szerintem ennyire pódiumra állítani és más megvilágításba helyezni a következő heti ellenfeletek egyik szurkolójának véleményét, mert nem az határozza meg a csapatotokat.
Viszont ha ő úgy látja akkor úgy látja. Ha provokáció akart volna lenni, ami már csak tartalmából kifolyólag se igen lehet, akkor ide írom,nem a Hawks topicba. Viszont akkor azt is tegyük hozzá, hogy a mellett, hogy szerintem bőven verhetőek vagytok, azt is írtam, hogy simán ki is kaphatunk.

Összességében szerintem nehéz azért vitatkozni azzal, hogy csere irányítóval felállva a liga No. 1. ranked védelme ellen nem lehet 35+-ra számítani a támadóitoktól, és erre írtam még, hogy ha jól bogarásztam, top 10 kaliber védelmek ellen idén 2x játszottatok, és 20 pont körül termeltetek ellenük.
S e mellett toronymagasan vezetjük a ligát futásban, ti pedig 13.-ak vagytok csak ellene. Tegnap a No 2. ranked védelemre raktunk 130-150 yardot földön, előtte a Cardinals brutál védelmén is futottunk.

Ahogy írtam bármi megtörténhet, Kelly simán kitalálhat valamit, a ST játék nem az erősségünk abban jók vagytok, de én úgy látom, hogy jól állunk így matchup terén.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezután a meccs után tényleg nem mondhatok mást, mint, hogy a jövőben hálás lehetek minden TD-rt (ha már hálaadás😀), szerzett pontért stb és esetleges győzelemért. Minden más jó ami történik már bónusz. Persze a cél most nem kérdés, az igazi, a végső győzelem lenne, de muszáj megtanulni a jelen sikereit értékelni, hogy az esetleges kudarcok ne érjenek olyan rosszul. Nagy dolog, hogy itt tarthatunk, hogy egy HC váltás után nem kell megint a következő váltáson gondolkodni, hanem lehet reménység a jó folytatásra.

Na ez egy kicsit patetikusra sikerült de hát na, egy ilyen este után hüp hüp hüp 😛

Azért felállva, tapsolva, köszönjük Undinak, mint fő Hawks fannak, hogy lerángat minket a földre, és nem engedi, hogy amúgy megszokott módon elbízzuk magunkat 😉 😛

Fly Eagles!!!!!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Természetesen sosem szabad lebecsülni az ellenfelet, de ez a meccs megerősített abban ,hogy túlértékelt ez a Cowboys. Nagyon jó csapat, de összességében túlértékelt. Nem kell tőlük félnünk, csak ezt a koncentrációs szintet kell fenntartani, és hagyni, hogy termelje az adrenalint a versengés a 'Boys-szal.
Hulkeinstein
Ez a pár mondat olyan, mintha minket a GB elleni meccs alapján jellemezne valaki. Igenis ez a Cowboys baszott jó csapat, tegnapig még az NFC koronájáért volt versenyben, de még most is lehet első. Mi az év toronymagasan legjobb jàtékával(talán a Panthers ellen játszottunk még ilyen jól a garbage timeig ) tudtuk megverni őket, amit nem szabad elfelejteni. Ilyen játékot szerintem a legjobb csapatok is 5-6X tudnak évente.Attis
Nem ugyanezt írtam? 😀
Nálam a nagyon jó csapat playoff csapatot jelent, a túlértékeltséget arra írtam, hogy sokan, főleg a dallasi táborból már meccs előtt leírtak minket, mert úgysincs esélyünk a szárnyaló Offense-ük ellen 😊Hulkeinstein
Lehet én értettem félre, de kb. annyit írtál az én olvasatomban, hogy koncentrálni kell és nyerünk 2 hét múlva is. Én pedig azt írtam, hogy azt a koncentráltságot, amit tegnap mutatott a csapat, azt a legjobb csapatok is évente 5-6X tudják hozni és abban már egy PO menetelés is benne van szvsz.Attis
Igen, így koncentrálni nem lehet mindig, pont azt mondom, hogy 2 hét múlva mindenképp ugyanígy kell majd koncentrálni, mert a Cowboys egy nagyon jó csapat, máshogy nem verjük meg őket, csak maximális odafigyeléssel. A túlértékeltséget arra értem, hogy a srácok a GB elleni nagy zakó után Chippel az élen bebizonyították, hogy milyen remek képességeik vannak, és még idegenben is szét tudják dominálni ezt a Cowboyst. Remélem így már érthető. 😊
több mint 9 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Természetesen sosem szabad lebecsülni az ellenfelet, de ez a meccs megerősített abban ,hogy túlértékelt ez a Cowboys. Nagyon jó csapat, de összességében túlértékelt. Nem kell tőlük félnünk, csak ezt a koncentrációs szintet kell fenntartani, és hagyni, hogy termelje az adrenalint a versengés a 'Boys-szal.
Hulkeinstein
Ez a pár mondat olyan, mintha minket a GB elleni meccs alapján jellemezne valaki. Igenis ez a Cowboys baszott jó csapat, tegnapig még az NFC koronájáért volt versenyben, de még most is lehet első. Mi az év toronymagasan legjobb jàtékával(talán a Panthers ellen játszottunk még ilyen jól a garbage timeig ) tudtuk megverni őket, amit nem szabad elfelejteni. Ilyen játékot szerintem a legjobb csapatok is 5-6X tudnak évente.Attis
Nem ugyanezt írtam? 😀
Nálam a nagyon jó csapat playoff csapatot jelent, a túlértékeltséget arra írtam, hogy sokan, főleg a dallasi táborból már meccs előtt leírtak minket, mert úgysincs esélyünk a szárnyaló Offense-ük ellen 😊Hulkeinstein
Lehet én értettem félre, de kb. annyit írtál az én olvasatomban, hogy koncentrálni kell és nyerünk 2 hét múlva is. Én pedig azt írtam, hogy azt a koncentráltságot, amit tegnap mutatott a csapat, azt a legjobb csapatok is évente 5-6X tudják hozni és abban már egy PO menetelés is benne van szvsz.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Természetesen sosem szabad lebecsülni az ellenfelet, de ez a meccs megerősített abban ,hogy túlértékelt ez a Cowboys. Nagyon jó csapat, de összességében túlértékelt. Nem kell tőlük félnünk, csak ezt a koncentrációs szintet kell fenntartani, és hagyni, hogy termelje az adrenalint a versengés a 'Boys-szal.
Hulkeinstein
Ez a pár mondat olyan, mintha minket a GB elleni meccs alapján jellemezne valaki. Igenis ez a Cowboys baszott jó csapat, tegnapig még az NFC koronájáért volt versenyben, de még most is lehet első. Mi az év toronymagasan legjobb jàtékával(talán a Panthers ellen játszottunk még ilyen jól a garbage timeig ) tudtuk megverni őket, amit nem szabad elfelejteni. Ilyen játékot szerintem a legjobb csapatok is 5-6X tudnak évente.Attis
Nem ugyanezt írtam? 😀
Nálam a nagyon jó csapat playoff csapatot jelent, a túlértékeltséget arra írtam, hogy sokan, főleg a dallasi táborból már meccs előtt leírtak minket, mert úgysincs esélyünk a szárnyaló Offense-ük ellen 😊
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Közben finoman megjegyezném, hogy az évben eddig -szerintem is- karcsú teljesítményt nyújtó McCoy fellépett a RB lista 2. helyére, reális esélye Bellnek van megelőzni a fordulóban, tehát valszeg minimum dobogós lesz jövő hétig. PHillyben vannak elvárások felé 😀Attis
Azért biztos ami biztos, jövőre idehozzuk Lynch-t, ahogy Sprolest az idei szezonba!
több mint 9 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Közben finoman megjegyezném, hogy az évben eddig -szerintem is- karcsú teljesítményt nyújtó McCoy fellépett a RB lista 2. helyére, reális esélye Bellnek van megelőzni a fordulóban, tehát valszeg minimum dobogós lesz jövő hétig. PHillyben vannak elvárások felé 😀
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
mondtam én hogy nem kell szarni, mindig ez van. Túl van parázva ez a dallas elleni meccs. Aztán sima w. 😀ano92
Apropó...azt el is felejtettem írni, hogy ittam rendesen tegnap éjjel, hátha elfelejtenél 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
augusztusban lefotóztam egy fickót sanchez mezben lutonban a reptéren, gondoltam milyen vicces, hehe. de remélem sancho bebizonyítja, hogy több van benne, mint az utolsó jets-es években, drukkolok neki!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó Ano hogy kiengedtek a detoxról tuti ott kellet lenned h így nyerjünk 😀
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
mondtam én hogy nem kell szarni, mindig ez van. Túl van parázva ez a dallas elleni meccs. Aztán sima w. 😀

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
no látjátok,hogy nem kellet elkenődni a lambeau-s látogatás után... szép W, húzzátok be a csoportot!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Ami a Dallas javára fogja billenteni a mérleg nyelvét, az Romo.gyurczi
Aki a mi oldalunkra fogja billenteni a mérleg nyelvét, az Kelly. Ilyeneket én is ide tudok bökni.mustaine
Ó, jaj!mustaine
Látom nagyon bántott a dolog, hogy hetekkel ezelőtt le mertem írni a véleményemet, hogy az akkor nagyon jól játszó, nem SÉRÜLT Romo és a bénázó Foles közötti különbség dönthet. Ígérem többé nem fordul elő.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Kivagyok, 3 és fél órát aludtam de hát hogyan tudnák (jesszus...szerk.: tudnék) aludni amikor a pályán a csapat. Pár vélemény:

Személy szerint Sancho-val nagyon meg vagyok elégedve. Nem csak a tegnapi meccs miatt, hanem eddig is meg voltam. Egy dolog, hogy a Jets-ben kölyökként kezelték aztán nevetség tárgyává tették és a végére minden önbizalmát elvesztette, de ha minden így folytatódik a játékában akkor mindenképp hasznosabb és sokoldalúbb játékos Foles-nál. Persze, hogy voltak hibái, 2 TD ment el most is kissé pontatlan dobásainak hála a RZ-ban (egyszer ugye Sunshine felé ment, de előtte még volt egy jobbra is már nem emlékszem pontosan ki felé), de ügyesen lehozta a meccset. Remekül menekült a nyomás elől, ebben nagy rutinja van. Amikor nem volt más lehetősége, okosan hagyta magát, amikor tudta, okosan kidobta. A lehetőség, amit a gyors release time-ja jelent, szerintem ebben az offense-ben kulcsfontosságú és ezt Kelly ki is használja. Nem egy passza volt amit az utolsó pillanatban dobott el jól, Folest ebben az esetben megütik és jó eséllyel el is adja. Ha megindul a labdával annak is van valami értelme és annyira látszik, hogy Kelly már rá is szabta az O-t. Nagyon remélem bozont marad a padon idénre, vele semmiképpen nem megyünk többre. Amúgy Bozont idén 5-2, Sancho 4-1 (a Texans ellenit Sanchonak adom)

Többi csapatrész címszavakban: A sec gyenge pontja továbbra is Fletcher. Williams szerintem atom jó lenne, ha nem szabálytalankodna állandóan, de ezen kívül igenis elfogadható játékot nyújt, megtartanám. Romo számai egyértelműen a passrush érdeme. De úgy általában csak a szokásos elcsépelt dolgot lehet írni szerencsére, hogy a Front7 atomjó, csak a Laumbeau-i levegő úgy látszik nem tett jót nekik, amúgy minden frankó.

Bíztató nagyon az O-line, végre lehetett látni szép hosszú futásokat, idén ez nagyon hiányzott.

Az offense-ben mi maradt bent? Az elherdált RZ szituktól eltekintve (aminek különösképp örülök ugyanis Parkey a kickerem Fantasy-ben, nektek is ezt tanácsolom és máris nem lesz olyan bosszantó 😊 ) szerintem még volt 2-3 csomag 80 yardos drive-ra amire szerencsére nem volt szükség, így a visszavágón el lehet sütni.

Minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve ámde szögezzünk le egy dolgot:
Ez a Dallas jó csapat, nem szabad őket leírni. Domináltuk a játékot és ők nem tudtak megújulni, így lett ez a vége. 2 hét múlva egy teljesen más meccs kezdődik, amit persze meg kell nyerni.

Ezek után már csak a kiemelés lehet a cél, én célirányosan szurkolok:
-Hajrá New England
-Hajrá Atlanta
-A Frisco-Seahawks meccs lehetett volna döntetlen 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Nagy meccset játszottunk, grat a fiúknak, nem hinném, hogy ha bejutunk Sanchoval, Füles visszakerülne, mert miért is(?), Chip azt játszatja akivel megy a szekér, ezért gondolom már én is azt amit már olvastam itt a fórumon, hogy nem feltétlen kell ide QB draft főleg 1/1es, a védelem hátsó sorait kell mindenképp megerősíteni.
Nálam még mindig van bizalom Foles>>Sanchez 😊 , de ha nyerünk tőlem az ördög is irányíthat FLY EAGLES 😛
több mint 9 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Természetesen sosem szabad lebecsülni az ellenfelet, de ez a meccs megerősített abban ,hogy túlértékelt ez a Cowboys. Nagyon jó csapat, de összességében túlértékelt. Nem kell tőlük félnünk, csak ezt a koncentrációs szintet kell fenntartani, és hagyni, hogy termelje az adrenalint a versengés a 'Boys-szal.
Hulkeinstein
Ez a pár mondat olyan, mintha minket a GB elleni meccs alapján jellemezne valaki. Igenis ez a Cowboys baszott jó csapat, tegnapig még az NFC koronájáért volt versenyben, de még most is lehet első. Mi az év toronymagasan legjobb jàtékával(talán a Panthers ellen játszottunk még ilyen jól a garbage timeig ) tudtuk megverni őket, amit nem szabad elfelejteni. Ilyen játékot szerintem a legjobb csapatok is 5-6X tudnak évente.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ami a Dallas javára fogja billenteni a mérleg nyelvét, az Romo.gyurczi
Aki a mi oldalunkra fogja billenteni a mérleg nyelvét, az Kelly. Ilyeneket én is ide tudok bökni.mustaine
Ó, jaj!

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Na gyorsan egy szösszenet erről a fantasztikus meccsről 😊

Először is azzal kezdeném most is, hogy imádom ezt a csapatot, a 2006-os Arsenal óta nem tudtam ekkora hittel nézni. Ez nálam nagy dolog 😊

A csapat minden szinten totálisan dominálta a Cowboyst.

A legjobban nekem a csapat felkészítettsége tetszett, egy szünet nélküli hét után így elutazni Dallasba valami csoda az edzői kar, és főleg Chip részéről. Koncentrált, még az eddigieknél gyorsabb, összeszedettebb, kreatívabb játékot sikerült nyújtani az év eddigi legeslegfontosabb, triplán fontos meccsén.
Az Offense úgy kezdett be, hogy itt senkinek ne legyen kétsége arról, hogy ki a jobb csapat, jöttek az új playek, Maclin és Matthews is kapta a labdákat, a futójáték közelíti a tavalyi szintet, és Sanchez is hibátlan volt. A Dallas D másfél negyed után már a fülén sem kapott levegőt 😊

A Defense-t pedig őszintén egyre kevésbé értem 😀 Most a semmiből a secondary állt össze, és a 3 emberes passrush is hatékony volt a Green Bay-i meccsel szöges ellentétben. Murray-t teljesen megállítottuk, a hype-olt Cowboy O-falat szétkaptuk, Romo önbizalmát a földbe tiportuk, Witten-t 1 elkapáson tartottuk, és a Williams-Bryant duó sem volt képes kb. semmit sem csinálni. A DB sor lehozta eddigi magasan legjobb meccsét, Nate Allen sziporkázott, nem hiszem el 😀
Kiemelném Cox-ot, aki lassan elitté nőtte ki magát, illetve Kendricks játékát is imádom 😊 Látszik mindenesetre, hogy ez egy nagybetűs EGSYSÉG, és a csapat is hasonlóan CSAPAT.

És ma nem is sziporkázott a ST, és még az offense-ben is tuti van 😊

Természetesen sosem szabad lebecsülni az ellenfelet, de ez a meccs megerősített abban ,hogy túlértékelt ez a Cowboys. Nagyon jó csapat, de összességében túlértékelt. Nem kell tőlük félnünk, csak ezt a koncentrációs szintet kell fenntartani, és hagyni, hogy termelje az adrenalint a versengés a 'Boys-szal.

Hatalmas csapatunk van, bármit elérhetünk!

FLY EAGLES FLY!
több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ilyen faljátékkal és futással majdnem mindegy melyikük játszik. Alap passzokkal el lavíroztunk ma. Sancho is előbb még hozzon le néhány hasonló kevés hibás meccset. Elég megbízhatatlan játékos ő is, aki bármikor képes besülni. De ha ő lesz a hot hand, akkor nem hiszem, hogy leültetjük. Btw a DL irgalmatlan meccset játszott ma (megint). Coach Azz for president.


több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Na akkor statok így gyorsba:

- Sanchez only threw the ball five times in the second half, when the Eagles ran 21 times for 128 yards.
- Eagles outgained Cowboys 435-226.
- Congats to Shady McCoy on 1,000 yards. First player in team history with 4 1,000-yard seasons.
- Fumble recovery and an INT for Nate. Romo had 3 INTs since Week 2. Has two today.
- DeMarco Murray is averaging 134 yards per game. Has 73 today.
- LeSean has joined Jim Brown, Walter Payton and John Riggins - all Hall of Famers - as 4th player with two 150-yard rushing games vs. Dallas.
- First time in 39 games no TD pass for Romo.

Szerk: Mellesleg azt hiszem ezzel meg is van a Fedex ground player of the week. 😀

Grat srácok! Ma ti voltatok a jobbak. Viszont 2 hét múlva nem számítok ilyen sima meccsre😊 Bár kétlem hogy kétszer kikaptok egymás után a Lincolnon de ki tudja😀 Idén még ilyen rosszul nem játszottunk egyik oldalon se.krisz0621
Köszönjük! MI meg ilyen jól nem játszottunk még idén 😛 Remélem a srácok sem hiszik el, hogy ez mindig így fog menni, két hét múlva kezdődik minden a nulláról 😊

több mint 9 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Grat srácok! Ma ti voltatok a jobbak. Viszont 2 hét múlva nem számítok ilyen sima meccsre😊 Bár kétlem hogy kétszer kikaptok egymás után a Lincolnon de ki tudja😀 Idén még ilyen rosszul nem játszottunk egyik oldalon se.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Arról a Kendrcks 4. kísérletes szerelésről tudna valaki egy gift?

Én amúgy mindenkit túl hypeolok 😛 illetve igyekszek tisztelni, mert a vereség ott kezdődik, amikor lenézed az ellenfelet (ha éppen "jogos" lenne akkor is)
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Hát dande , túl hypeoltad a Dallast , azért ők sem legyőzhetetlenek , jó napja volt a csapatnak . Egyébként bárki bármit mondhat de , szerintem a sport tv közvetítésének minősége most jó volt , persze most is volt 1-2 elszólás , de ember a talpán aki egy 3 és fél órás meccset lekommentál egy félremondás nélkül .

Az offensetől azonban nem voltam totál eláljulva , CB-k jók voltak T.Williams a pályán nem volt kb. , Fletcher is jól dolgozott , a defense über király volt , na meg az OL , nálam ők nyerték a meccset ilyen simán.