Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Álmomban nem gondoltam volna, hogy ennyire dominálni tudjuk a LoS-t és Chip ennyire "túl jár" Garett eszén (bár ebben azért picit bíztam).

Nem is értetem amúgy a Dallas hívásokat időnként, olyan volt, mintha nem is akarták volna megnyerni ezt a meccset (ami nyilván nem igaz)

Sanchonak is gratula, El kell ismernem :p Shady megfutotta bőven amit mondtam, még 2TD-vel adós de kell, hogy maradjon valami későbbre is 😀 és reméljük lesz még 6x ennyi

Tudnék, (na ná😛) de ma fanyalgásnak helye nincs, kérek is mindenkit ettől távolban tartani magát 😉
több mint 9 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Ti egyébként hogy látjátok ezt a Foles vs Sanchez témát a szezon hátralévő részére? Legutóbbi hírek szerint a Redskins ellen lesz leghamarabb bevethető Foles.Highlander
Én nagyon félek tőle, hogy visszarakják Folest, és bukjuk vele a szezont. (de ne legyen igazam!)MrMiksa
Szerintem dec, 20 után PO helyen nem teszik már vissza. Legalábbis remélem.
több mint 9 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Továbbra sem értek egyet a trash talkkal, de Bennie Logan és a fal bizonyította, nem csak a szájuk volt nagy! Nagy győzelem, most jöhet a megérdemelt pihi hétfőig!
több mint 9 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Ti egyébként hogy látjátok ezt a Foles vs Sanchez témát a szezon hátralévő részére? Legutóbbi hírek szerint a Redskins ellen lesz leghamarabb bevethető Foles.Highlander
A következő két meccs vízválasztó lesz, eddig szerintem bíztatóbb volt, mint az idei Foles, de ma volt az első olyan ellenfele, aki komoly is volt és partiban tudott maradni (a GB elleni "harc a túlélésért" című teleregényt célszerű elfelejteni, 1,5 mp alatt Foles sem talált volna célpontot).
több mint 9 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Ti egyébként hogy látjátok ezt a Foles vs Sanchez témát a szezon hátralévő részére? Legutóbbi hírek szerint a Redskins ellen lesz leghamarabb bevethető Foles.Highlander
Én nagyon félek tőle, hogy visszarakják Folest, és bukjuk vele a szezont. (de ne legyen igazam!)
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Azt hiszem nem kockáztatok nagyot azzal, hogy ez volt eddig a legnagyszerűbb teljesítményünk a szezonban eddig O# és D# részről egyaránt.

Dominálunk a LoS mindkét oldalát, Sanchez nem adott el labdát és megbízható volt, a turnovercsatát is megnyertük 3-1-re, a ligaelső futót 73(!!!) yardon tartottuk. Semmi esélye nem volt ma a Dallas-nak, 9-3-mal fogadjuk a bajnokot, sokkal nehezebb meccsre számítok a mainál. Ami viszont nem tetszik, az a bűn gyenge RZ próbálkozások, nem fér bele ennyi FG minden meccsen. De ez legyen most a legnagyobb probléma, azt hiszem a mai meccs után mindenki nyugalommal hajtja álomra a fejét, és széles vigyorral ébred majd. 😊 Fly Eagles! 🏈

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Sanchez kap egy voksot tőlem, majd írok egy cikket ezzel kapcsolatban a blogra

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Ti egyébként hogy látjátok ezt a Foles vs Sanchez témát a szezon hátralévő részére? Legutóbbi hírek szerint a Redskins ellen lesz leghamarabb bevethető Foles.

több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
elméletileg nem Faragó Richárd közvetít a sport Tv-n nem tudom ez bárkinek is meghozta a kedvét , hogy ne a streamet válassza.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
NSO PR:

"Mark Sanchez biztosan nem lesz hosszú távú megoldás Philadelphiában. Nem vigyáz eléggé a labdára, rossz döntéseket hoz, és a szoros helyzetekben nem tudja kirángatni csapatát a gödörből."

Az első mondattal egyetértek, bár inkább mondanám úgy, hogy "valószínűleg". Viszont nem emlékszem eddig egy szoros meccsre sem idén Sanchezzel, olyanra meg pláne nem, ami rajta ment volna el. Kérdés, hogy szoros helyzetnek mi számít? 😀 A rossz döntéseket megint nem emelném annyira ki, van belőle, nem vitatom, de nem szembetűnő számomra, inkább a meccsenkénti 2 INT-et kéne hanyagolnia, bár abból sem mind az övé volt.
Meglátjuk ma hogyan muzsikál.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
#Eagles inactives: QB Foles, CB Carmichael, DB Watkins, OL Vandervelde, OL Kelly, WR Maehl, DE Hart. Gardner starts at RG. Acho akkor játszik, bár nem tudom mennyit lesz a pályán.

Mocskosul izgulok, hozhatna Sanchez egy monster game-et, hogy elhallgattassa a kritikusokat. 😀 (bár beérem annyival is ha nem adja el a labdát)

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Hangolódjunk

 philly.blog.hu/2014/11/27/ellenseges_vonalak_mogott_dallas_cowboys

Köszi a segítséget slowmotionnek! 😊mustaine
Hát remélem a meccs után slomo fog tudni választani tőlünk valakit, és nem az lesz, hogy mindenki borzasztó 😀Eazzy
igazából sok hely nincs, ahova kellene ember (fiatal receiverből tele vagyunk, falba megvagyunk, defense-eteket majd ma este megnézem, secondary-tok meg khhmmm... talán nem a legerősebb csapatrészetek.
persze hova kalandozok Carr meg Claiborne mellett 😊

de az biztos, hogy ha még a Bobby Taylor, Troy Vincent, Brian Dawkins trió lenne Nálatok, akkor tudnék válogatni 😊
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Idegenben amúgy is szarok vagyunk.
Igaz, a Cowboys meg hazai pályán az.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Ez az idősáv viszont eddig 0-3 idén. 😕

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Hangolódjunk

 philly.blog.hu/2014/11/27/ellenseges_vonalak_mogott_dallas_cowboys

Köszi a segítséget slowmotionnek! 😊mustaine
Hát remélem a meccs után slomo fog tudni választani tőlünk valakit, és nem az lesz, hogy mindenki borzasztó 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Hangolódjunk

 philly.blog.hu/2014/11/27/ellenseges_vonalak_mogott_dallas_cowboys

Köszi a segítséget slowmotionnek! 😊

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mivel a múltkori kigondolt 250yardból 120-t Shady benne hagyott (főleg mert nem futtatták) és a 4 TD-ből csak 1-t szerzett, ezeket most bepótolja (120yard 3 TD) és sima win 😛 😀 (vagy nem 😀)
több mint 9 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 vimeo.com/77173409

még egy régebbi videó, de nagyon jól van vágva 😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
A profik viszont profik hiába no 😀

 www.philadelphiaeagles.com/videos/videos/Weekly-Pump-Up-Cartoon/4f7a4efd-5a46-4a77-be13-c7cf59e31916
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Foles gyógyulási ideje tovább tarthat a vártnál, elvileg leghamarabb dec. 20-án lesz bevethető állapotban, de ez a legjobb eset. Acho játéka pedig kérdéses a Dallas ellen.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Speciális GAMEDAY speciális köszöntése, kicsit korábban, már türelmetlenkedve 😛



A szurkoló lelkesedése


A csapat lelkesedése




A lelkesedés reménybeli eredménye 😉


S végül a mester öröme:



Jó szurkolást mindkét félnek!!!! 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne ne má Cody tényleg megkapta? Őrült világ ez 😛 Huffnak is gratula!dande
Nem kapta meg, csak jelölt. Bekem mellett egyébként sem sok esélye lesz. 😀mustaine
Az tudtam, hogy jelölt, pont be is írtam korábban, csak ebből kártyából Nekem! már ez jött volna le. Egyébként tényleg esélye nincs, azért csodálkoztam.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ne ne má Cody tényleg megkapta? Őrült világ ez 😛 Huffnak is gratula!dande
Nem kapta meg, csak jelölt. Bekem mellett egyébként sem sok esélye lesz. 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne ne má Cody tényleg megkapta? Őrült világ ez 😛 Huffnak is gratula!