Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 638 — Így remélem megfelelek nektek.....
A profik viszont profik hiába no 😀

 www.philadelphiaeagles.com/videos/videos/Weekly-Pump-Up-Cartoon/4f7a4efd-5a46-4a77-be13-c7cf59e31916
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Foles gyógyulási ideje tovább tarthat a vártnál, elvileg leghamarabb dec. 20-án lesz bevethető állapotban, de ez a legjobb eset. Acho játéka pedig kérdéses a Dallas ellen.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 638 — Így remélem megfelelek nektek.....
Speciális GAMEDAY speciális köszöntése, kicsit korábban, már türelmetlenkedve 😛



A szurkoló lelkesedése


A csapat lelkesedése




A lelkesedés reménybeli eredménye 😉


S végül a mester öröme:



Jó szurkolást mindkét félnek!!!! 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 638 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne ne má Cody tényleg megkapta? Őrült világ ez 😛 Huffnak is gratula!dande
Nem kapta meg, csak jelölt. Bekem mellett egyébként sem sok esélye lesz. 😀mustaine
Az tudtam, hogy jelölt, pont be is írtam korábban, csak ebből kártyából Nekem! már ez jött volna le. Egyébként tényleg esélye nincs, azért csodálkoztam.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ne ne má Cody tényleg megkapta? Őrült világ ez 😛 Huffnak is gratula!dande
Nem kapta meg, csak jelölt. Bekem mellett egyébként sem sok esélye lesz. 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 638 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne ne má Cody tényleg megkapta? Őrült világ ez 😛 Huffnak is gratula!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
esély akkor is van

csak nem sokJanek

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ha már a Skins topicban offoltam vele, akkor hadd legyen it a helyén is bár már volt róla szó, Reid utolsó öröksége
2012
1st round: Cox 2nd round Kendricks 3rd round: Curry,Foles 4th round: Boykin, sztem nem rossz 😛 s a többiből Kelly és BBrown (5. 7. kör) se mondható nagy tévedésnek, McNutt és BWash (6. 7. kör) aki annyira nem jött be. Bár minden draftunk így sülne el.dande
Ebben az évben már nem Reid választott hanem Roseman volt a góré. Ez az ő draftja.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Kitárazni ki lehet de látva Kellyt,hogy nem elit QB val is eredményes tud lenni nem biztos,hogy ki kell fizetni egy 1/1et...
rg3 pl FA lesz lehet ő helyre tenné fejben...lehet ő sem... kérdéses a térde is de arra egyszerűbb a válasz a mai tudomány szerint...

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 638 — Így remélem megfelelek nektek.....
... S közben ha nagyon akarunk próbálkozhatunk Mariotáért legfeljebb nem jön össze, dande
Mariota ha jelentkezik a draft-ra és senior szezonjára nem megy vissza a Ducks-hoz, akkor szerintem nincs rá esélyetek 😊
pillanatnyilag minden nyomorult mock drafton top1 pick 😊rva
Mariota már jön ez nem kérdés, különben nem beszélnének ennyit róla. Viszont most úgy tűnik sem az 1/1-nek sem az 1/2-nek nem kell feltétlen QB de talán az 1/3-nak sem, úgyhogy talán! lenne némi sansz, de valóban inkább nincs 😛
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
esély akkor is van

csak nem sok

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 023 — Me for President!
... S közben ha nagyon akarunk próbálkozhatunk Mariotáért legfeljebb nem jön össze, dande
Mariota ha jelentkezik a draft-ra és senior szezonjára nem megy vissza a Ducks-hoz, akkor szerintem nincs rá esélyetek 😊
pillanatnyilag minden nyomorult mock drafton top1 pick 😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 638 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha már a Skins topicban offoltam vele, akkor hadd legyen it a helyén is bár már volt róla szó, Reid utolsó öröksége
2012
1st round: Cox 2nd round Kendricks 3rd round: Curry,Foles 4th round: Boykin, sztem nem rossz 😛 s a többiből Kelly és BBrown (5. 7. kör) se mondható nagy tévedésnek, McNutt és BWash (6. 7. kör) aki annyira nem jött be. Bár minden draftunk így sülne el.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 638 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cody Parkey ROW szavazása kapcsán gondoltam bele, hogy tulajdonképpen 20 pontot benne hagytunk a meccsbe,+ még amit kihagyott bár az elég messze volt. Úgyhogy ha így nézzük 63 szerzett pont, na az durva lett volna, akor talán annyira nem izgulok közbe 😛dande
Mi volt messze? Kapufára rúgta, ami kimaradt.mustaine
49 yard és a potenciális közvetlen TD lehetőségre gondoltam, nem RZ-ben volt.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Cody Parkey ROW szavazása kapcsán gondoltam bele, hogy tulajdonképpen 20 pontot benne hagytunk a meccsbe,+ még amit kihagyott bár az elég messze volt. Úgyhogy ha így nézzük 63 szerzett pont, na az durva lett volna, akor talán annyira nem izgulok közbe 😛dande
Mi volt messze? Kapufára rúgta, ami kimaradt.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Casey Matthews ráadásul "hatalmasat" játszott. | Bocs Ano a szentségtörésért. | Nem tudom, hány snapet volt a pályán, de 1 tackle egy kezdő ILB-től baszott kevés.mustaine
 www.bleedinggreennation.com/2014/11/24/7275331/eagles-week-12-snap-counts-josh-huff-riley-cooper-playing-time
Itt vannak a snapszámok, 42 snap 1 tackle az baszott kevés Casey fiam.mustaine
volt már neki 7 tackelje is egy meccsen. Mindenkinek lehet rossz napjaano92
Vagy rossz éve. Vagy rossz karrierje. Vagy mindenki lehet szar játékos éppen. 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 638 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cody Parkey ROW szavazása kapcsán gondoltam bele, hogy tulajdonképpen 20 pontot benne hagytunk a meccsbe,+ még amit kihagyott bár az elég messze volt. Úgyhogy ha így nézzük 63 szerzett pont, na az durva lett volna, akor talán annyira nem izgulok közbe 😛
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Hatalmas lett a heti hype videó, óriási meccek lesznek!
több mint 9 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Köszönet Benny Logannek (bárki is ő), aki máris motiválja a Cowboys O-lineját. "I don’t think there’s anything spectacular or special about them." Remélem ezt leközlik nekik.gyeek
Régen rossz ha Logan beszólása kell ahhoz, hogy motivált legyen az O-Line-otok egy Eagles-Cowboys meccsen.Highlander
Ki mondta, hogy nem az? Ez csak egy kis JPP féle extra. 😊gyeek
Lehet Logan nem tud elszámolni 9-ig, ezért nem fogta fel, hogy mi történt a Giants elleni game winning TD-nél, amikor Romo körül egy örökkévalóságig megállt a zseb. Elég rosszul időzített beszólás volt, remélem játékkal is tudja igazolni, és akkor nincs gond.somebody08
Logan fasza gyerek, és jó a szakálla! Nem bántani!mustaine
Én is birom, szakállasként meg főleg, de ne arcoskodjunk a meccs előtt mert az nem áll jól - ellentétben a szakállal😊 Ha nyomunk 5 sacket és Muuray 100 yard alatt marad, akkor lehet. Vagy ha mindenáron nyomni akarja a trash talkot, akkor mondja azt, hogy csütörtölkön bebizonyítjuk, hogy ez a fal nem akkora történet. De azt mondani, hogy láttam videón és játszottunk velük tavaly, szerintem elég nagy öngól. Mindegy, én a pesszimista lelkületű philly szurkolók táborát erősítem, biztos azért idegen nekem ez a magabiztos odamondogatás 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 638 — Így remélem megfelelek nektek.....
Boldog születésnapot, Chip. 😀tûzoltó
Nem ma van.

Chip-et tegnapelőtt felköszöntette egy újságíró a sajtótájékoztató végén, ert csak hétfőn volt sajtós nap és kedden pedig nem találkozott volna vele. Chip csak annyit mondott, hogy nem ma van a születésnapom és lejött a pódiumról. 😀
(Arra kíváncsi lennék, hogy azért ezt viccesen tette-e vagy tényleg ilyen fasz volt. 😀 )Bébé
Üdv Bébé újra itt 😀

Szerintem tuti így:

több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Boldog születésnapot, Chip. 😀tûzoltó
Nem ma van.

Chip-et tegnapelőtt felköszöntette egy újságíró a sajtótájékoztató végén, ert csak hétfőn volt sajtós nap és kedden pedig nem találkozott volna vele. Chip csak annyit mondott, hogy nem ma van a születésnapom és lejött a pódiumról. 😀
(Arra kíváncsi lennék, hogy azért ezt viccesen tette-e vagy tényleg ilyen fasz volt. 😀 )
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 638 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amiért valószínűsíthetően elküldtük D-Jax-t nagyjából ugyan amiatt hozhatnánk ide RGIII-t semmi szükség nincsen rá. Lehet ez az én bénaságom, de már akkor sem szerettem volna.

Ami Foles-t illeti: csak ha a statisztikákat nézzük, kéretik megvizslatni mondjuk egy bizonyos D. Brees hasonló vagy bizonyos E. Manning statisztikáit azonos időszakban, nem feltétlen jobbak. De ha az emlékeim nem csalnak, játékban sem voltak sokkal előrébb ennyi idő után.
Ha jól tudom idény végén még nem muszáj hosszabbítanunk vele, van még egy évünk, játszhat a nagy pénzért. S közben ha nagyon akarunk próbálkozhatunk Mariotáért legfeljebb nem jön össze, vagy hozunk mást akiben Kelly lát lehetőséget vagy megyünk tovább Foles-l. Annyit szerintem!!! ki lehet hozni belőle, mint Flaccoból semmivel nem érzem kevésbé tehetségesnek, aztán elképzelhető, hogy nincs igazam.

Nyerjünk a következő 5 meccsből 3-t (ahogy számolgatok 2 is elég lehet) és irány a PO, ott meg bármi történhet. Ha lehet kezdjük holnap 😀
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Boldog születésnapot, Chip. 😀