Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
ja végülis tényleg rohadt nagy szerencse a titans ellen játszani, épp most lendülnek formába 😀ano92
Egy Velorex is lendületbe kerülhet, de egy 1500ös Lada akkor is lenyomná állásból. Mindenesetre az egész Fort Worth aglomerátum és " 'amerika' kisebbik fele " a Velorexnek szurkol. (😛)

Mondjuk ezzel a típussal nehéz dolga lenne a Ladának.gyeek
Hogy jönnek ide a szép női combok?

Ha mink vagyunk a 1500ös Lada, akkor tik mik vagytok? 😀 1200-es? 😛

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
ja végülis tényleg rohadt nagy szerencse a titans ellen játszani, épp most lendülnek formába 😀ano92
Egy Velorex is lendületbe kerülhet, de egy 1500ös Lada akkor is lenyomná állásból. Mindenesetre az egész Fort Worth aglomerátum és " 'amerika' kisebbik fele " a Velorexnek szurkol. (😛)

Mondjuk ezzel a típussal nehéz dolga lenne a Ladának.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Tobin újra edzésbe állt, de nem biztos még, hogy ő kezd vasárnap.

több mint 9 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Mai érdekesség, Trevard Lindley az FXFL-ben szereplő Blactips játékosa. Rajta kívül csak Tajh Boyd neve volt ismerős nekem, de én nem nézek egyetemi focit. aki nem tudja mi az FXFL, annak itt egy rövid összefoglaló:
 tdmagazin.hu/hirek/tenyleg-elindul-az-uj-liga
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ha a Titanst nem verjük agyon, tényleg semmi értelme playoffba kerülni.

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ja végülis tényleg rohadt nagy szerencse a titans ellen játszani, épp most lendülnek formába 😀

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Rohadt nagy szerencse, hogy ""csak"" egy TItans ellen játszunk és azt is a Lincolnon. Nagy szükség lenne most a közönség támogatására meg egy önbizalom növelő győzelemre. Én bízom benne, hogy vannak annyira profik és nagy küzdők, hogy inkább erőt merítenek ebből a vereségből összezuhanás helyett és tanulnak a hibákból. Inkább most kapjunk ekkora maflást mint a PO-ban. (ha bejutunk)

Tobin agyrázkódással küzd és ma sem edzett, Gardner veheti át a helyét a hétvégén ha nem javul a helyzet.Highlander
A források szerint a Packers elleni meccs elején szenvedett agyrázkódást, majd sérülten játszott végig 😐mustaine
Hát akkor nem csoda, hogy nem élete játékát nyújtotta.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Tobin agyrázkódással küzd és ma sem edzett, Gardner veheti át a helyét a hétvégén ha nem javul a helyzet.Highlander
A források szerint a Packers elleni meccs elején szenvedett agyrázkódást, majd sérülten játszott végig 😐

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ez a hét elég szar :/

Úgy tűnik minden szarság kiborult az asztalra, nem hiszem, hogy véletlen lenne hogy Wolff is most ment IR-re, meg a Huff interjú is...

Remélem a Titans ellen visszatalálnk az ösvényre, eddig olyan jó volt a szezon :/
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Tobin agyrázkódással küzd és ma sem edzett, Gardner veheti át a helyét a hétvégén ha nem javul a helyzet.

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
 www.csnbayarea.com/49ers/jackson-it-was-close-call-between-49ers-washington

Hát jobban örültem volna, ha tényleg oda megy. Plusz akkor haza is kerül. Persze a személyisége azért megnehezít ilyeneket.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Azon agyaltam, hogy tekintve az NFC South erejét (remélem nem taposok senkinek a lelkébe), a leghálásabb pozi a playoffban jelenleg az 5. kiemelt wild card. És ez az a pozíció, amire nekünk kb. semmi esélyünk, hacsak nem kapjuk el a Seahawkst, és a Packers nem nyeri meg a North-t. A következő 4 meccsből legalább hármat hozni kell, nincs mese...
több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Graham szerintem el fog menni egy 4-3-as csapatba kezdő DE-nek. Valahol meg fogja kapni a kezdő fizetést, ez tuti. Hülye lenne itt hosszabbítani szotyiért, ha máshol kezdő pénzt kaphat. Szerintem emiatt nem fog maradni.mustaine
Vagy az lesz mint Nate Allennel. Nem kell senkinek és marad.Shawn84
Mondjuk az a mi malmunkra hajtja a vizet, hogy Graham most szokott át a 3-4-re, nem hiszem hogy sok kedve lenne megint új szisztémát tanulnia.Hulkeinstein
Az utóbbi 4 évben alig volt kezdő, akkor is csak sérülések miatt, úgyhogy nem biztos, hogy egykönnyen nagy pénzt kap máshol, legfeljebb teljesítményfüggő szerződés keretében, amilyet nálunk is tudna kapni. A másik oldalon nyilván ott van, hogy a passrusherekre mindig nagy a kereslet és hajlamos lehet valaki túlfizetni.
Olcsóért mi sem tudjuk majd megtartani (ha Davis egyáltalán akarja), de egy reális szerződést elé lehet tenni. Ráadásul nem reménytelen neki a kezdőposzt megszerzése nálunk. Cole 33 lesz jövőre, ráadásul 10 millió lesz az alapfizetése, és már tavaly is pletykálták, hogy fizetéscsökkentés vagy cut lehet a sorsa 2015-ben. És nem zárom ki, ha Cole és Graham között kell választani inkább Grahamnek adják oda a pénzt.
Ha Marcus Smith mutatna valamit, akkor azt mondanám, hogy nem marasztaljuk Grahamet. De így, hogy nem lehet tudni mi lesz Smithből, egyáltalán OLB vagy ILB lesz-e, lehet, hogy marad Graham.


több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Ami ennél fontosabb Avantot kirakta a Panthers??????????????????????????????????????????????????????

Hozzuk gyorsan vissza. Tényleg nagy gáz van ott.dande
Szerda délután válik szabad ügynökké...
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Graham szerintem el fog menni egy 4-3-as csapatba kezdő DE-nek. Valahol meg fogja kapni a kezdő fizetést, ez tuti. Hülye lenne itt hosszabbítani szotyiért, ha máshol kezdő pénzt kaphat. Szerintem emiatt nem fog maradni.mustaine
Vagy az lesz mint Nate Allennel. Nem kell senkinek és marad.Shawn84
Mondjuk az a mi malmunkra hajtja a vizet, hogy Graham most szokott át a 3-4-re, nem hiszem hogy sok kedve lenne megint új szisztémát tanulnia.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Tavaly annyira nem volt need a DB, viszint most tényleg legalább 2 jó DB kéne, inkább FA-rol, mint a draftról, mert az lutri, és ide instant upgrade kell.
Sztem amúgy a corner az pont egy olyan poszt, amit FA-n be lehet tömni relatíve olcsón, minőségi emberrel.Hulkeinstein
Mindkét mondatodra csak egy szót mondanék. Asomugha.mustaine
Nem mondtam, hogy nagy név kell. Két solid kezdő elég lenne. Évi 5 millióért ketten is csak 10-et vinnének a sapkából.Hulkeinstein
Legutóbb is két szolid kezdő érkezett. 😊
Továbbra is tartom, hogy nem lesz mind2 most kezdő CB-nk cserélve. Egy minőségi S már sokat javíthat.Greengo
Williams fizetése jövőre 8 millió dollár körül van, ennyit nyilván nem ér. Emellé lejár Fletcher kontraktja, szerintem nem elképzelhetetlen, hogy mindkettő le lesz cserélve.mustaine
Williamstől megválunk és Fleccsnek meg kinézhet vmi aprópénz. 😊
Amúgy nem lennének ők olyan rosszak...csak vmiért rendre álmosan kezdik a meccseinket. Nem tudom ez mennyire az ő hibájuk.

Itt lehet megnézni az FA-ket :  www.spotrac.com/free-agents/nfl/cornerback/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
B Flowers pénz mérvadó lehet az idősebb CB.k piacán...

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Tavaly annyira nem volt need a DB, viszint most tényleg legalább 2 jó DB kéne, inkább FA-rol, mint a draftról, mert az lutri, és ide instant upgrade kell.
Sztem amúgy a corner az pont egy olyan poszt, amit FA-n be lehet tömni relatíve olcsón, minőségi emberrel.Hulkeinstein
Mindkét mondatodra csak egy szót mondanék. Asomugha.mustaine
Nem mondtam, hogy nagy név kell. Két solid kezdő elég lenne. Évi 5 millióért ketten is csak 10-et vinnének a sapkából.Hulkeinstein
A mostaniak pont annyit keresnek együtt 😀 papíron meg két solid CB. Sokra nem megyünk velük. Ha előrelépést várunk azért fizetni kell.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Tavaly annyira nem volt need a DB, viszint most tényleg legalább 2 jó DB kéne, inkább FA-rol, mint a draftról, mert az lutri, és ide instant upgrade kell.
Sztem amúgy a corner az pont egy olyan poszt, amit FA-n be lehet tömni relatíve olcsón, minőségi emberrel.Hulkeinstein
Mindkét mondatodra csak egy szót mondanék. Asomugha.mustaine
Nem mondtam, hogy nagy név kell. Két solid kezdő elég lenne. Évi 5 millióért ketten is csak 10-et vinnének a sapkából.Hulkeinstein
Legutóbb is két szolid kezdő érkezett. 😊
Továbbra is tartom, hogy nem lesz mind2 most kezdő CB-nk cserélve. Egy minőségi S már sokat javíthat.Greengo
Williams fizetése jövőre 8 millió dollár körül van, ennyit nyilván nem ér. Emellé lejár Fletcher kontraktja, szerintem nem elképzelhetetlen, hogy mindkettő le lesz cserélve.

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Graham szerintem el fog menni egy 4-3-as csapatba kezdő DE-nek. Valahol meg fogja kapni a kezdő fizetést, ez tuti. Hülye lenne itt hosszabbítani szotyiért, ha máshol kezdő pénzt kaphat. Szerintem emiatt nem fog maradni.mustaine
Vagy az lesz mint Nate Allennel. Nem kell senkinek és marad.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Tavaly annyira nem volt need a DB, viszint most tényleg legalább 2 jó DB kéne, inkább FA-rol, mint a draftról, mert az lutri, és ide instant upgrade kell.
Sztem amúgy a corner az pont egy olyan poszt, amit FA-n be lehet tömni relatíve olcsón, minőségi emberrel.Hulkeinstein
Mindkét mondatodra csak egy szót mondanék. Asomugha.mustaine
Nem mondtam, hogy nagy név kell. Két solid kezdő elég lenne. Évi 5 millióért ketten is csak 10-et vinnének a sapkából.Hulkeinstein
Legutóbb is két szolid kezdő érkezett. 😊
Továbbra is tartom, hogy nem lesz mind2 most kezdő CB-nk cserélve. Egy minőségi S már sokat javíthat.
Én hozzátenném a Graham-Vandervelde-Polk-Allen 4-est, ők viszonylag olcsón megtarthatók.Hulkeinstein
Allen ? Minek ?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Graham szerintem el fog menni egy 4-3-as csapatba kezdő DE-nek. Valahol meg fogja kapni a kezdő fizetést, ez tuti. Hülye lenne itt hosszabbítani szotyiért, ha máshol kezdő pénzt kaphat. Szerintem emiatt nem fog maradni.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Tavaly annyira nem volt need a DB, viszint most tényleg legalább 2 jó DB kéne, inkább FA-rol, mint a draftról, mert az lutri, és ide instant upgrade kell.
Sztem amúgy a corner az pont egy olyan poszt, amit FA-n be lehet tömni relatíve olcsón, minőségi emberrel.Hulkeinstein
Mindkét mondatodra csak egy szót mondanék. Asomugha.mustaine
Nem mondtam, hogy nagy név kell. Két solid kezdő elég lenne. Évi 5 millióért ketten is csak 10-et vinnének a sapkából.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Egy kis előretekintés. A lejáró szerződésű játékosaink
Jeremy Maclin, WR
Mark Sanchez, QB

Bradley Fletcher, CB
Brandon Graham, OLB
Nate Allen, S
Brad Smith, WR
Casey Matthews, ILB
Julian Vandervelde, C
Chris Prosinski, S

És a korlátozott szabadügynökök (RFA)
Cedric Thornton, DE
Chris Polk, RB
Jeff Maehl, WR

Zölddel bejelöltem, akit visszahoznék. A többiek helyett a minőségi pótlást nehéz lesz megoldani.mustaine
Nálam Graham idén lépett annyit előre, hogy hosszabbítanék vele. Fletcher is olcsón maradhatna, mert ha nem is egy jó kezdő de azért hasznos csere lehet. Mondjuk tavaly épp jó kezdő is volt. Többivel egyetértek.

Boykin pedig ha jól emlékszem utolsó éves lesz., vele is meg kell majd egyezni már most ha marasztalni akarjuk. Én pedig marasztalnám az idei gyengébb játéka ellenére is.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Egy kis előretekintés. A lejáró szerződésű játékosaink
Jeremy Maclin, WR
Mark Sanchez, QB

Bradley Fletcher, CB
Brandon Graham, OLB
Nate Allen, S
Brad Smith, WR
Casey Matthews, ILB
Julian Vandervelde, C
Chris Prosinski, S

És a korlátozott szabadügynökök (RFA)
Cedric Thornton, DE
Chris Polk, RB
Jeff Maehl, WR

Zölddel bejelöltem, akit visszahoznék. A többiek helyett a minőségi pótlást nehéz lesz megoldani.mustaine
Én hozzátenném a Graham-Vandervelde-Polk-Allen 4-est, ők viszonylag olcsón megtarthatók.