Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Jobb későn, mint soha 😊

 philly.blog.hu/2014/11/23/ellenseges_vonalak_mogott_tennessee_titans

Köszi Rajna!

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
senki nem olyan hülye hogy egy futóra elcserélje az 1/1 ét.ano92
Nyilván nem, de ha látnak benne fantáziát (Raiders), akár néhány első kör társaságában elcserélhetőmustaine
Így van, magában nyilván nem ér annyit, de megdobva két első körrel már más tészta.
A QB azért elég fontos poszt, ha Sanchez sem válik be, akkor az a minimum, hogy minden lehetséges opciót meg kell vizsgálni, és ha úgy gondolják, hogy Mariota ide lett teremtve akkor nincs olyan ár, ami túl sok lenne érte. Főleg mondjuk egy wild card körös utolsó drive-os homály INT után pl nem hiszem hogy bárkinek is innen drága lenne egy potenciális fr QB.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
senki nem olyan hülye hogy egy futóra elcserélje az 1/1 ét.ano92
Nyilván nem, de ha látnak benne fantáziát (Raiders), akár néhány első kör társaságában elcserélhető

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Kelly is olyan mint a jó edzők,a kerethez alakit taktikát felfogást.
Másképp nem megy.
A fizu meg olyan,hogy ha egy futó viszi egyedul a cap 10%at akkor annak azért jelentős játekosnak kell lennie.
Egy GM nem egy szezonra tervez..

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Senki nem olyan hülye hogy egy 7-3al álló csapat jövőjét elcserélje az 1/1-ért mert a jelenlegi edző volt irányítója a várományosa. Ne vicceljetek már. Mariota csak akkor kerülhet Phillybe ha Bridgewaterhez hasonlóan csúszik lefelé szépen. Meg aztán ha ilyen típusú irányítót akart volna Kelly már lenne a csapatnál, de 2 év alatt egy sem közelítette meg az aktív keretet. Sokkal de sokkal nagyobb needek vannak itt.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenki nyugodjon le, Shady ma fut 250 yardot 4TD-t és 40 ponttal nyerünk slussz 😛 😀
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
senki nem olyan hülye hogy egy futóra elcserélje az 1/1 ét.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Pont most találtam 😀

 mobile.philly.com/sports/eagles/?wss=/philly/sports/eagles&id=283564251

Ez tanulságos olvasmány Shadyvel kapcsolatban.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Shady 26 éves, a legjobb korban van. Esélytelen, hogy a cap space miatt kivágjuk, akkor inkább a Cole, Williams, Ryans hármasból fog(nak) valaki(k) távozni (fejenként 5-6 millió szabadulhat fel). Amúgy is a jelenlegi 20 millió hely mellett még rengeteg költenivaló marad a lejáró szerződések miatt (Fletcher, Sanchez, Maclin, etc). Ebből akár az összes hosszabbítást meg lehet oldani, plusz még a free agent piacra is marad.

Arról nem is beszélve, hogy a fizetési sapka várhatóan megint növekedni fog a jelenlegi 133 millióról.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
ja csak a ligaelitfhofbrusier állat futók akik szar fal mellett is tudnak futni nem keresnek ennyit. 😀

Sok az a lóvé amennyit hazavisz, főleg ha jövőre is ilyen retek szar lesz.ano92
Ha az 1/1-be bevonjuk, akkor mehet, egyébként szerintem semmi esélye, nem is támogatnám, még a hatalmas cap helye miatt sem. Shady a franchise arca, és hatalmas közönségkedvenc. Most van egy gyengébb éve (hozzátenném így is majdnem top5-ben van a futott yardokat tekintve), de az előzőek jók voltak, és most sok a sérülés a falban, meg többet is passzolunk, mint tavaly. Ha Shadyt elszórjuk, akkor kb nem marad olyan játékos akit ki lehetne tenni, mint a franchise arca, az pedig szerintem nem jó dolog, kivéve persze ha jön Mariota.
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ja csak a ligaelitfhofbrusier állat futók akik szar fal mellett is tudnak futni nem keresnek ennyit. 😀

Sok az a lóvé amennyit hazavisz, főleg ha jövőre is ilyen retek szar lesz.

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Olvasgatom a philly.com-ot és egy elég érdekes szavazásra bukkantam:
"Will LeSean McCoy be back with the Eagles next year?"
Hát ez még meg sem fordult a fejemben. Idén elméletileg 9,7 milliót visz el, jövőre 12-t.
37% szerint cut...
Ahogy nézem a legjobban fizetett RB lesz a ligában (vagy már most is az). De szerintem most ezen nem szabad spórolnunk, főleg ilyen cap space-el.manbearpig
Azért tavaly szerintem nem így nézett volna ki a szavazás. Picit gyengébb idén a futás és sokan már kivágnák. Nem értenek ezek a focihoz vazzeg!
több mint 9 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Olvasgatom a philly.com-ot és egy elég érdekes szavazásra bukkantam:
"Will LeSean McCoy be back with the Eagles next year?"
Hát ez még meg sem fordult a fejemben. Idén elméletileg 9,7 milliót visz el, jövőre 12-t.
37% szerint cut...
Ahogy nézem a legjobban fizetett RB lesz a ligában (vagy már most is az). De szerintem most ezen nem szabad spórolnunk, főleg ilyen cap space-el.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Azért az ellenséges vonlak elmaradását sajnálom. Ahogy pl Bébé egyre inkább való kimaradását, értékes megszólalásait is 😀dande
Az idei év sajnos úgy jött össze, hogy mindenkit leköt a szerkesztőségben a privát meló és a magánéleti dolgok. Reményeink szerint hamarosan rendeződnek mindenkinek a dolgai, és a draftra már cikkekkel tudunk jönni ismét. Viszont arra biztatnék mindenkit, hogy ha úgy érzi írna 1-1 beharangozót vagy csak valami eaglesös cikket az tegye meg bátran, keressen meg minket és ha tényleg jó akkor természetesen kitesszük a blogra!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért az ellenséges vonlak elmaradását sajnálom. Ahogy pl Bébé egyre inkább való kimaradását, értékes megszólalásait is 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt van újra, reméljük megint a győzelem JÁTÉK NAPJA számunkra

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
szerintem meg trolibusz
és apukám az erősebbJanek
😀 Nekem elsőre az "az mind te vagy és én mi vagyok" aduász-érvelés ugrott be, de gondoltam nem forszírozom, nehogy valaki a rossz üzenetet lássa benne.gyeek
Én vagyok én, te vagy te, ki a szamár én, vagy te? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt egy cikk Wolf sérüléséről  www.bleedinggreennation.com/2014/11/21/7265279/earl-wolff-injury-eagles-safety-successful-surgery-roc-carmichael
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
szerintem meg trolibusz
és apukám az erősebbJanek
😀 Nekem elsőre az "az mind te vagy és én mi vagyok" aduász-érvelés ugrott be, de gondoltam nem forszírozom, nehogy valaki a rossz üzenetet lássa benne.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Avantot vitte Reid 😕
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.philadelphiaeagles.com/videos/videos/Week-12-Taking-on-Titans/7a12bbbf-ddd2-4c1a-9584-794a960bed74
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Tippjáték a tizenkettedik hétre :  philly.blog.hu/2014/11/21/tippjatek_week_995


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
szerintem meg trolibusz
és apukám az erősebb

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
ja végülis tényleg rohadt nagy szerencse a titans ellen játszani, épp most lendülnek formába 😀ano92
Egy Velorex is lendületbe kerülhet, de egy 1500ös Lada akkor is lenyomná állásból. Mindenesetre az egész Fort Worth aglomerátum és " 'amerika' kisebbik fele " a Velorexnek szurkol. (😛)

Mondjuk ezzel a típussal nehéz dolga lenne a Ladának.gyeek
Hogy jönnek ide a szép női combok?

Ha mink vagyunk a 1500ös Lada, akkor tik mik vagytok? 😀 1200-es? 😛Eazzy
Kamaz.gyeek
Szerintem meg Zaporozsec

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
ja végülis tényleg rohadt nagy szerencse a titans ellen játszani, épp most lendülnek formába 😀ano92
Egy Velorex is lendületbe kerülhet, de egy 1500ös Lada akkor is lenyomná állásból. Mindenesetre az egész Fort Worth aglomerátum és " 'amerika' kisebbik fele " a Velorexnek szurkol. (😛)

Mondjuk ezzel a típussal nehéz dolga lenne a Ladának.gyeek
Hogy jönnek ide a szép női combok?

Ha mink vagyunk a 1500ös Lada, akkor tik mik vagytok? 😀 1200-es? 😛Eazzy
Kamaz.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.