Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Szerintem is ez a szitu, bár a playoff tapasztalat (és a hazai pálya) azért nektek és a Patsnek nagy előny.
A Jagsnek meg a már-már historikusan jó D az, és hogy Bortles a liga jelenlegi legrejtélyesebb jelenségeként feltámadt poraiból, és ligaelit szinten irányít 3 hete, mindezt főleg (egyelőre) neve nincs elkapókkal.
iktriad
Historikusan jó D 😀 Bortles feltámadt poraiból 😀 Jó, én megértelek, én is örömmámorban úsznék a helyedben ilyen estben ennyi szenvedés után, de azért na! 😊 Az a historikusan jó D egyelőre ott jár, hogy játszott 10-12 jó alapszakasz meccset. Bortles pedig egy kiherélt Colt és Houston ellen támadt fel. Kezeljük a helyén a sikereket is! 😉
Szokol
Ami historikusan jó D-t illeti, íme a nyomós indokom.
Amióta 1970-ben egyesült az NFL, még egy csapat se vezetett sackekben, labdaszerzésekben és bekapott pontokban egyszerre az év végén. A Jaguars 2 fordulóval az alapszakasz vége előtt 1. mindhárom kategóriában (14.9 pont/meccs, 51 sack és 30 labdaszerzés).
iktriad
Tehát volt 10-12 jó meccse az alapszakaszban.
Szokol
Bocsánat,hogy belevau-vau,...de nem! Ez azt jelenti,hogy '70 óta bármelyik védelemnek lehetősége lett volna,hogy legyen ilyen 10-12 jó alapszakasz meccse és ennek ellenére ez még soha ,senkinek sem sikerült...Tehát van azért alapja szvsz Ik kijelentésének

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Szerintem is ez a szitu, bár a playoff tapasztalat (és a hazai pálya) azért nektek és a Patsnek nagy előny.
A Jagsnek meg a már-már historikusan jó D az, és hogy Bortles a liga jelenlegi legrejtélyesebb jelenségeként feltámadt poraiból, és ligaelit szinten irányít 3 hete, mindezt főleg (egyelőre) neve nincs elkapókkal.
iktriad
Historikusan jó D 😀 Bortles feltámadt poraiból 😀 Jó, én megértelek, én is örömmámorban úsznék a helyedben ilyen estben ennyi szenvedés után, de azért na! 😊 Az a historikusan jó D egyelőre ott jár, hogy játszott 10-12 jó alapszakasz meccset. Bortles pedig egy kiherélt Colt és Houston ellen támadt fel. Kezeljük a helyén a sikereket is! 😉
Szokol
Ami historikusan jó D-t illeti, íme a nyomós indokom.
Amióta 1970-ben egyesült az NFL, még egy csapat se vezetett sackekben, labdaszerzésekben és bekapott pontokban egyszerre az év végén. A Jaguars 2 fordulóval az alapszakasz vége előtt 1. mindhárom kategóriában (14.9 pont/meccs, 51 sack és 30 labdaszerzés).
iktriad
Tehát volt 10-12 jó meccse az alapszakaszban.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem is ez a szitu, bár a playoff tapasztalat (és a hazai pálya) azért nektek és a Patsnek nagy előny.
A Jagsnek meg a már-már historikusan jó D az, és hogy Bortles a liga jelenlegi legrejtélyesebb jelenségeként feltámadt poraiból, és ligaelit szinten irányít 3 hete, mindezt főleg (egyelőre) neve nincs elkapókkal.
iktriad
Historikusan jó D 😀 Bortles feltámadt poraiból 😀 Jó, én megértelek, én is örömmámorban úsznék a helyedben ilyen estben ennyi szenvedés után, de azért na! 😊 Az a historikusan jó D egyelőre ott jár, hogy játszott 10-12 jó alapszakasz meccset. Bortles pedig egy kiherélt Colt és Houston ellen támadt fel. Kezeljük a helyén a sikereket is! 😉
Szokol
Ami historikusan jó D-t illeti, íme a nyomós indokom.
Amióta 1970-ben egyesült az NFL, még egy csapat se vezetett sackekben, labdaszerzésekben és bekapott pontokban egyszerre az év végén. A Jaguars 2 fordulóval az alapszakasz vége előtt 1. mindhárom kategóriában (14.9 pont/meccs, 51 sack és 30 labdaszerzés).

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Szerintem is ez a szitu, bár a playoff tapasztalat (és a hazai pálya) azért nektek és a Patsnek nagy előny.
A Jagsnek meg a már-már historikusan jó D az, és hogy Bortles a liga jelenlegi legrejtélyesebb jelenségeként feltámadt poraiból, és ligaelit szinten irányít 3 hete, mindezt főleg (egyelőre) neve nincs elkapókkal.
iktriad
Historikusan jó D 😀 Bortles feltámadt poraiból 😀 Jó, én megértelek, én is örömmámorban úsznék a helyedben ilyen estben ennyi szenvedés után, de azért na! 😊 Az a historikusan jó D egyelőre ott jár, hogy játszott 10-12 jó alapszakasz meccset. Bortles pedig egy kiherélt Colt és Houston ellen támadt fel. Kezeljük a helyén a sikereket is! 😉
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Kibaszott jók voltunk. Olyan picsányi nüanszon múlt, de én megkaptam, amit akartam: képesek vagyunk rá! Mindezt AB nélkül.

Egész évben semmit nem embereztünk, ezt ide tartogattuk, és működött. A D erőn felül teljesített Haden és Saci nélkül. Kaptunk 27 pontot, de ezt bármikor aláírtam volna előre. Ennél jobbra nem számítottam, sőt igazándiból a D összképe jobb volt, mint vártam. Főleg úgy, hogy ezért a 27 pontért most kőkeményen meg kellett dolgoznia a Pats-nek, extra és bravúros elkapásokat kellett hozniuk (többnyire Gronknak sikerült) emberrel a nyakukon, mert többnyire nem voltak halálra verve az embereink.

Az Offense jó volt, szép, hosszú támadásokkal lenntartotta Bradyt. Megvoltak a playek - mindezt AB nélkül. Egy problémám volt, 24-16-nál túl óvatosba váltottunk, emiatt 2. és 23-ra futás, majd a következő drive-ban volt az egyetlen 3 and outunk. Ez hiba volt, de amúgy rendben volt.

És nem, nem a bírók miatt kaptunk ki, sőt, sztem rohadt jól vezették a meccset. Mindkét HoF QB kapott rendesen, szerencsére mégse dobálták szét a meccset, de amit kellett azt bedobták. A szabály pedig szabály, a földre érkezéskor is meg kell tartani a labdát. James sajnos nem fejezte be az elkapást.

Ami miatt kikaptunk az Davis elejtett INT-je és James visszavont TD-je, ugyanis nem volt rajta védő, ha simán behúzza és a földön begurul, akkor is TD. Túlvállalta magát és amiatt megmozdult a zsuga sajnos. De ha 1 yardról jövünk, akkor is bebrusztoltuk volna sztem.

Ami kib.szott idegesítő, az AB. Végre egyszerre van csúcsformában a Killer B's, erre jön ez... De ha visszakapjuk PO-ra (addig remélhetőleg 4 hete van), akkor jók leszünk. De amit erre tudok írni: Bryant Time. Most meg lehet mutatni mekkora király tud lenni. Plusz ugye Hadent is várjuk vissza. Vhogy túl kell élni sérülés nélkül a köv 2 meccset úgy, hogy közben megvan a W.

Én picit bízom a Bills-ben, életükért, a PO-ért hajtanak. Persze nem ők az esélyesek, de hátha.

Team of Destiny 😉
Soldados
kicsit kajan leszek Bell> AB. Tavaly forditott esetben 0 eselyetek volt. 😊 De tudom sok minden valtozott.

Szerintem jol jatszotattok a labda mindharom "felen". Gronk-ot egyedul fogni viszont hiba. Ugy csak a szerencseben lehet bizni. Ha tudtok igy jatszani idegenben is lehet eselyetek ( bar BB regota nem kepes ra, de ezek utan el kell tudni hinni). Bryant es co megmutatta, hogy kepesek siman haladni AB nelkul is. A ti serultjeitek Saci kivetelevel varhatoan visszaternek, mig a Pats es a tobbi csapat IR temeto iden is. Szoval a hianyzok teren egesz evben jol alltatok es a PO-ra jol fogtok megint ( magasan )

A NE szemszogebol is pozitiv, nyertek idegenben egy uj fallal, egy uj hozzaallasu pit D ellenere, amibol most keszulhetnek is.

En inkabb veletek jatszanek, mint a Pats-el, ellenetek egy sardagasztasban van nemi eselyunk ( nem sok). A tegnapi meccsen Jags-tol, tolunk kapott volna BB es joparan, ilyen teren a NE le van maradva, mert a bunteto utesek nagyon nem jottek. ( persze onekik nem ez a jatekuk).

James egy fasz, de a nok orulhetnek, mert legalabb jo nagy. 2011 Faszcibalo1 AFC dontoben 10mp a vege elott elkapta a "TD"passzt az endzone-ban allva, majd kiutik a kezebol. Faszcibalo2 khagyta a FG 11 tyuklepesrol. Nektek nem egy evet kell varni a visszavagora.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Most tudtam megnézni a meccset, egy érzelmi hullámvasút volt! Bebizonyosodott, hogy képes megverni ezt a csapat Patset!
Kérdések: Mi van AB-vall?
Jogos volt JJ elvett TD-je?

(Bocs most nem tudom elolvasni a kommenteket hát ha tud vki gyorsba válaszolni)!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igazából most annyi dőlt el (valószinűleg), hogy 2. seed leszünk, ami a nehezebb playoff-ot jelenti.
Nem csak papiron nehezebb (mert hogy magasabb seedet kapunk), mivel jelenleg ez azt jelenti, hogy nagy esélyjel a Jaguars jön hozzánk, ami egy bitang erős csapat idén. Sőt, tovább megyek, szerintem ez a Jaguars ezzel a secondaryval képes lenne simán elpicsázni a Pats-et is.
Szóval az én fejemben úgy néz ki a dolog, hogy mindenképp lett volna Steelers-Jags meccs a playoffban, csak igy az első meccsünkön, egyébként meg az AFC Championshipben.
tenorx
Végre valaki! 😊
iktriad
Szerintem ez a 3 csapat kb egyforma eséllyel pályázik az AFC Champ címre. Ezért fontos a kiemelés, ezért fáj nagyon a mai vereség.
bcsarli
Szerintem is ez a szitu, bár a playoff tapasztalat (és a hazai pálya) azért nektek és a Patsnek nagy előny.
A Jagsnek meg a már-már historikusan jó D az, és hogy Bortles a liga jelenlegi legrejtélyesebb jelenségeként feltámadt poraiból, és ligaelit szinten irányít 3 hete, mindezt főleg (egyelőre) neve nincs elkapókkal.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Nincs itt semmi gond az ég egy adta világon, ez egy jó meccs volt. Ha van vereséggel felérő győzelem, akkor ez egy győzelemmel felérő vereség volt.

A meccs előtt az volt a kérdés, hogy a Steelers van-e olyan állapotban kompletten, hogy eljusson a Super Bowlra és azt meg is nyerje. Erre pedig a válasz egy nagy igen.

Én nem értek az amerikai focihoz, de annyit tudok, hogy a play offban már nüanszok döntenek általában, biztos végső győztes sosincs. Ha most nyert volna a csapat, akkor se lenne több esélye a SB megnyerésére, mint ezzel a zakóval.

A legnagyobb öröm az volt, hogy végre nem nagyon zónáztunk Brady ellen. Ami fájt, hogy James nem vált futóvá az elkapásakor, hogy a védelmen átszaladt 1 perc alatt a végén a Patriots, hogy utána a támadósor nem tudott egy nyavalyás first downt csinálni. BB-nek pedig meg kellett próbálnia azt a passzt, sajnos most a minimális esély jött be az IT-vel.

De ez most jó volt, úgy ahogy volt!
több mint 6 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
Nem bírom, ha a Pecc nyer.
Nem bírom, ha elhiszem, hogy nyertünk és mégsem.
Nem bírom, ha megsérülnek bárkik.
És nem bírom, ha Brady, mint állat örül, mert ő nem állat, mint Gronk. Örülhetne, úgy ahogy kinéz ... 😊, bár utálok személyeskedni, de úgysem ismerjük egymást...😊
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Igazából most annyi dőlt el (valószinűleg), hogy 2. seed leszünk, ami a nehezebb playoff-ot jelenti.
Nem csak papiron nehezebb (mert hogy magasabb seedet kapunk), mivel jelenleg ez azt jelenti, hogy nagy esélyjel a Jaguars jön hozzánk, ami egy bitang erős csapat idén. Sőt, tovább megyek, szerintem ez a Jaguars ezzel a secondaryval képes lenne simán elpicsázni a Pats-et is.
Szóval az én fejemben úgy néz ki a dolog, hogy mindenképp lett volna Steelers-Jags meccs a playoffban, csak igy az első meccsünkön, egyébként meg az AFC Championshipben.
tenorx
Végre valaki! 😊
iktriad
Szerintem ez a 3 csapat kb egyforma eséllyel pályázik az AFC Champ címre. Ezért fontos a kiemelés, ezért fáj nagyon a mai vereség.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igazából most annyi dőlt el (valószinűleg), hogy 2. seed leszünk, ami a nehezebb playoff-ot jelenti.
Nem csak papiron nehezebb (mert hogy magasabb seedet kapunk), mivel jelenleg ez azt jelenti, hogy nagy esélyjel a Jaguars jön hozzánk, ami egy bitang erős csapat idén. Sőt, tovább megyek, szerintem ez a Jaguars ezzel a secondaryval képes lenne simán elpicsázni a Pats-et is.
Szóval az én fejemben úgy néz ki a dolog, hogy mindenképp lett volna Steelers-Jags meccs a playoffban, csak igy az első meccsünkön, egyébként meg az AFC Championshipben.
tenorx
Végre valaki! 😊
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazából most annyi dőlt el (valószinűleg), hogy 2. seed leszünk, ami a nehezebb playoff-ot jelenti.
Nem csak papiron nehezebb (mert hogy magasabb seedet kapunk), mivel jelenleg ez azt jelenti, hogy nagy esélyjel a Jaguars jön hozzánk, ami egy bitang erős csapat idén. Sőt, tovább megyek, szerintem ez a Jaguars ezzel a secondaryval képes lenne simán elpicsázni a Pats-et is.
Szóval az én fejemben úgy néz ki a dolog, hogy mindenképp lett volna Steelers-Jags meccs a playoffban, csak igy az első meccsünkön, egyébként meg az AFC Championshipben.
több mint 6 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Értem, hogy megmozdult az elkapásnál a labda, ez nem kérdés, ahogy az sem, volt, hogy nem tett meg két lépést, hogy futóvá váljon, de én nem láttam olyat, hogy kiesett volna a kezéből és földet ért volna.
A tenyérélével fogta, ahogy gördült, a másik keze szerintem alatta volt, és a végén megint ráfogott a labdára.
Lehet, hogy volt más kamerafelvétel is, vagy éppen a bútorokat vertem szét otthon, amikor olyat mutattak, hogy a labda földet ér, de szerintem az elkapás volt és TD.


Ez volt talán az első meccs az idényben, amire azt mondhatom hogy szép munka volt, minden oldalról, főleg AB nélkül.

Ha Bill és Tom tartogat még valamit a tarsolyában a PO-ra, akkor remélem Harrison lesz az, aki meghiúsítja a terveiket, pár Brady sack-kel. 😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Azért érdemes az ucsó playt visszanézni. Rogers úgy fél méteres előnyben....fel is teszi a kezét. Majd Rowe meghúzza jobbról, szépen beforgatja és elévetődik. Persze Rowe helyében Én is ezt csináltam volna és a maga nevében gyönyörű is volt, mert valóban élőben csak inkább érzés volt és ugye így a bírókat is kár hibáztatni. Rogers pedig buta volt, mert ha közelebb megy a keresztező védőhöz, akkor Rowe nem bírta volna követni, de bízott a sebességében.
Klemó
picsa közel volt ez, de valahogy az égiek nem velünk voltak...tényleg minden csak apróságokon múlt...kivétel ez alól azon a talpas zsiráfg.cin való védekezés, aki agyonvert minket...félek, hogy ennél már nem tudunk jobban játszani, persze nyilván nem mindegy, hogy AB a pályán van e...de erre sem lehet fogni semmit, mert azzal az állománnyal kell nyerni, aki kimegy a pályára....
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Azért érdemes az ucsó playt visszanézni. Rogers úgy fél méteres előnyben....fel is teszi a kezét. Majd Rowe meghúzza jobbról, szépen beforgatja és elévetődik. Persze Rowe helyében Én is ezt csináltam volna és a maga nevében gyönyörű is volt, mert valóban élőben csak inkább érzés volt és ugye így a bírókat is kár hibáztatni. Rogers pedig buta volt, mert ha közelebb megy a keresztező védőhöz, akkor Rowe nem bírta volna követni, de bízott a sebességében.
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
egyenirant a Bills legutobb is kikaparta nekunk a gesztenyet es nekik ez elethalal kerdes lesz. Akar meglepetest is okozhatnak!
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Gronkot kell megoldani.
ha az megvan, akkor nyerni fogunk akarhol is.
itt az egyenlites elotti drive volt elszorakozva.
Nem a birok, nem a NE vert meg minket, hanem mi sajat magunkat, amikor nem hivtunk jo 3 play-t, hogy FG-ig jussunk leporgetve az orat, illetve 3 pontot felteve.
kesz pont. ez edzoi hiba volt.
xtaki
A jó plahívás megvót, akkor ment szét Conner, s ugye kétszer meg lett sárgázva Villa. Valahogy hiányoltam ezeket a sárgákat mikot a Gronk-driveban Heywardot a nyakánfogták...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hát az említetteken kívül a liga egyik legjobb guardja. Egy TE biztosan az oldalvonal mellett bt és ott valószínüleg játszhat. Bár Hubbard jól pótolt. De azért az egy más szint futás segítésben is. Nem lett rászíjazva. Sztem jobban állunk mint bármikir. De messze még a vége. A Jags def sztem képes kivégezni ezt NE-et. De mi is bajban lehetünk velük. Van itt még szeteplő.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ehune a igasság magvai:
It was in his hands, no one took it from him and he certainly had "control" as he crossed the plane. But, as we've learned, the ground that cannot cause a fumble CAN cause an incompletion. - Kidonbatavagyhogyhíjjákahőgyet


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Egyet aludva rá. Man to man emberek, man to man. Ott használtuk, aki ellen nem is lehet mást, de szinte még sehol nem vettük elő és ugye Haden nélkül vagyunk kettő rookie-val és egy másodéves CB-vel. (Sutton, Hilton, Burns) Ezzel összességében megleptük őket.

No és ebben bizony benne van, hogy Gronk veri az aktuális ellenfelét. Talán az FS helyzetét kell még majd finomhangolni ehhez, mert azt gondolni, hogy a Terminátort egyedül meg lehet fogni, balgaság.

Egyébként meg büszke vagyok összességében, mert mindenki hozzátette a magáét. Az, hogy Ben futott, közte megcsinált egy first downt mindennél többet mondd. Brown sérülése után pedig Bryant is fellépett. Ha más nem, akkor már ezért megérte megnézni a fiúkat a no1 kiesése mellett.

Továbbra is azt gondolom viszont, hogy az utolsó playben kellett a TD. Hiányzik egy elkapó TD, kiesik a no1 WR, míg a másik oldalon Gronk és Brady. Talán a második play volt butaság, mert benne volt, hogy leviszik Bellt, de egyébként ott volt a WR keresztbe és ott volt az ablak is. Ez van. Remélem a PO-ban nekünk pattan majd a laszti.
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Gronkot kell megoldani.
ha az megvan, akkor nyerni fogunk akarhol is.
itt az egyenlites elotti drive volt elszorakozva.
Nem a birok, nem a NE vert meg minket, hanem mi sajat magunkat, amikor nem hivtunk jo 3 play-t, hogy FG-ig jussunk leporgetve az orat, illetve 3 pontot felteve.
kesz pont. ez edzoi hiba volt.
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Hihetetlen, hogy ennyi szerencsénk nem lehet 😢 komolyan a fasz kivan, hogy tényleg meg dolgoztunk érte most. Csak ezt a zsirafot nem tudjuk fogni, persze azt sokan mások se. Kibaszottul bosszantó! Az utolsó előtti drive volt a kulcs, ahol egy sima fd elég lehetett volna, de szerintem ott rossz playeket hívtunk. Sajnos azt az egyet sehogy nem látom, hogy Bostonban nyerni tudnánk.
Klaci79
Pont ugy mint most ,csak AB-vel kiegeszulve. Sztem inkabb nekunk kell azon komolyan agyalni,hogy ha osszejon,akkor a vedelmunk hogy fog helyt allni egy AB-vel kiegeszult csapattal szemben. Persze csak akkor ha uilyen teljesitmenyt nyujtotok,de akkor tolunk tobb kell. Soldit kerdeznem,hogy eddig sem a ket csapat kozti tudasbeli kulonbseggel volt gond Nalatok,hanem ahogy fogalmazott a "kisteso" szereppel,ill a gyozelembe vetett hit hianyaval. Nem tartasz attol Soldi,hogy a meccs vegjateka miatt esetleg erosodhet a jatekosokban ez a Bagameri effektus?
kolok1972
Nem vagyok Soldi ugyan. Sztem nem. Pont hogy látták, hogy verhető csapat. Ha lett volna 4 TD különbség akkor igen. Ott lesz Haden és Brown ha minden igaz. Az sokat jelenthet. Nekünk még van tarzalék. Ugyanezt nem érzem ott. Idén.
polamalu
Ez igaz lenne,ha nincs az utolso 30 mp. Akkor-gondolom-ugy jottek volna le a jatekosok,hogy egy hajszalon mulott,majd ha lesz AB akkor meglesz. Igy viszont lehet az,amit tkp Laci is megfogalmazott,hogy egyszeruen meg vagytok atkozva. En nem vagyok biztos benne hogy lekerult a majom a hatatokrol es nem eppen meg jobban oda lett szijjazva. Nalunk Van Noy azert komoly erositest jelenthet ha visszater(OMG ezt is megertem h leirtam).

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hihetetlen, hogy ennyi szerencsénk nem lehet 😢 komolyan a fasz kivan, hogy tényleg meg dolgoztunk érte most. Csak ezt a zsirafot nem tudjuk fogni, persze azt sokan mások se. Kibaszottul bosszantó! Az utolsó előtti drive volt a kulcs, ahol egy sima fd elég lehetett volna, de szerintem ott rossz playeket hívtunk. Sajnos azt az egyet sehogy nem látom, hogy Bostonban nyerni tudnánk.
Klaci79
Pont ugy mint most ,csak AB-vel kiegeszulve. Sztem inkabb nekunk kell azon komolyan agyalni,hogy ha osszejon,akkor a vedelmunk hogy fog helyt allni egy AB-vel kiegeszult csapattal szemben. Persze csak akkor ha uilyen teljesitmenyt nyujtotok,de akkor tolunk tobb kell. Soldit kerdeznem,hogy eddig sem a ket csapat kozti tudasbeli kulonbseggel volt gond Nalatok,hanem ahogy fogalmazott a "kisteso" szereppel,ill a gyozelembe vetett hit hianyaval. Nem tartasz attol Soldi,hogy a meccs vegjateka miatt esetleg erosodhet a jatekosokban ez a Bagameri effektus?
kolok1972
Nem vagyok Soldi ugyan. Sztem nem. Pont hogy látták, hogy verhető csapat. Ha lett volna 4 TD különbség akkor igen. Ott lesz Haden és Brown ha minden igaz. Az sokat jelenthet. Nekünk még van tarzalék. Ugyanezt nem érzem ott. Idén.
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Hihetetlen, hogy ennyi szerencsénk nem lehet 😢 komolyan a fasz kivan, hogy tényleg meg dolgoztunk érte most. Csak ezt a zsirafot nem tudjuk fogni, persze azt sokan mások se. Kibaszottul bosszantó! Az utolsó előtti drive volt a kulcs, ahol egy sima fd elég lehetett volna, de szerintem ott rossz playeket hívtunk. Sajnos azt az egyet sehogy nem látom, hogy Bostonban nyerni tudnánk.
Klaci79
Pont ugy mint most ,csak AB-vel kiegeszulve. Sztem inkabb nekunk kell azon komolyan agyalni,hogy ha osszejon,akkor a vedelmunk hogy fog helyt allni egy AB-vel kiegeszult csapattal szemben. Persze csak akkor ha uilyen teljesitmenyt nyujtotok,de akkor tolunk tobb kell. Soldit kerdeznem,hogy eddig sem a ket csapat kozti tudasbeli kulonbseggel volt gond Nalatok,hanem ahogy fogalmazott a "kisteso" szereppel,ill a gyozelembe vetett hit hianyaval. Nem tartasz attol Soldi,hogy a meccs vegjateka miatt esetleg erosodhet a jatekosokban ez a Bagameri effektus?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Hihetetlen, hogy ennyi szerencsénk nem lehet 😢 komolyan a fasz kivan, hogy tényleg meg dolgoztunk érte most. Csak ezt a zsirafot nem tudjuk fogni, persze azt sokan mások se. Kibaszottul bosszantó! Az utolsó előtti drive volt a kulcs, ahol egy sima fd elég lehetett volna, de szerintem ott rossz playeket hívtunk. Sajnos azt az egyet sehogy nem látom, hogy Bostonban nyerni tudnánk.