Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Nem értem azt hogy arról miért nem beszéltek hogy Rötyi ugyan miért dobta be oda ahova ilyen szituációban SOHA nem teheted. Ok nyerni akart, de ezt ennyivel elintézni? A fake spike teljesen ok, de fel kell tudnia ismerni hogy mikor halott a play és amikor a quick slantbe kétszer kell pump fakelned az a play kurvára halott. Incomplete, berúgod, hosszanítás aminek úgy mész neki hogy a döntetlen neked jó.
davemayer
ez faszság, meg kelett próbálni, mindenkép kellett egy sikertelen passz az óra miatt, bármilyen forgamas is volt ez 100-ból 99szer incomlete vagy TD
chvs
Iez a hozzászólásod érdekesre sikeredett 😊 leírtam hogy a fake spike ok csak azzal volt gond hogy a biztos incomplete helyett választotta azt hogy megpróbálja a tdt egy nagyon necces dobással. Ez 100ból nem hiszem hogy 99szer számotokra jól alakul (mint ahogy lefestetted) az tuti, ez annál sokkal rizikósabb volt. Lehet hogy a Dtek fáradt volt de az ő Djük is az volt és a nagy Shuster-játék amivel odakerültetek megint szabályosan sokkolta őket.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144

@AdamSchefter
Steelers WR Antonio Brown has a partially torn calf muscle, per source. Unlikely to play next week but expected back for the postseason. Most mar csak az a kerdes mennyire serult...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kibaszott jók voltunk. Olyan picsányi nüanszon múlt, de én megkaptam, amit akartam: képesek vagyunk rá! Mindezt AB nélkül.

Egész évben semmit nem embereztünk, ezt ide tartogattuk, és működött. A D erőn felül teljesített Haden és Saci nélkül. Kaptunk 27 pontot, de ezt bármikor aláírtam volna előre. Ennél jobbra nem számítottam, sőt igazándiból a D összképe jobb volt, mint vártam. Főleg úgy, hogy ezért a 27 pontért most kőkeményen meg kellett dolgoznia a Pats-nek, extra és bravúros elkapásokat kellett hozniuk (többnyire Gronknak sikerült) emberrel a nyakukon, mert többnyire nem voltak halálra verve az embereink.

Az Offense jó volt, szép, hosszú támadásokkal lenntartotta Bradyt. Megvoltak a playek - mindezt AB nélkül. Egy problémám volt, 24-16-nál túl óvatosba váltottunk, emiatt 2. és 23-ra futás, majd a következő drive-ban volt az egyetlen 3 and outunk. Ez hiba volt, de amúgy rendben volt.

És nem, nem a bírók miatt kaptunk ki, sőt, sztem rohadt jól vezették a meccset. Mindkét HoF QB kapott rendesen, szerencsére mégse dobálták szét a meccset, de amit kellett azt bedobták. A szabály pedig szabály, a földre érkezéskor is meg kell tartani a labdát. James sajnos nem fejezte be az elkapást.

Ami miatt kikaptunk az Davis elejtett INT-je és James visszavont TD-je, ugyanis nem volt rajta védő, ha simán behúzza és a földön begurul, akkor is TD. Túlvállalta magát és amiatt megmozdult a zsuga sajnos. De ha 1 yardról jövünk, akkor is bebrusztoltuk volna sztem.

Ami kib.szott idegesítő, az AB. Végre egyszerre van csúcsformában a Killer B's, erre jön ez... De ha visszakapjuk PO-ra (addig remélhetőleg 4 hete van), akkor jók leszünk. De amit erre tudok írni: Bryant Time. Most meg lehet mutatni mekkora király tud lenni. Plusz ugye Hadent is várjuk vissza. Vhogy túl kell élni sérülés nélkül a köv 2 meccset úgy, hogy közben megvan a W.

Én picit bízom a Bills-ben, életükért, a PO-ért hajtanak. Persze nem ők az esélyesek, de hátha.

Team of Destiny 😉

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Ok, picsogás off csak rohadt nehéz lenyelni egy ilyen kreténséget szó nélkül...
Nagy meccs volt, végre majdnem le tudtuk tekerni a töküket, reméljük januára is kitart a lendület!
Egy dolog rohadt fontos: AB kelleni fog, ha nem előbb akkor a PO-ban mindenképpen!
The terrible towel
Jo lenne tudni mi van vele, de nem nezett ki jol, hogy ugy vittek le.
gabistar
Úgy néz ki legkorábban a PO-banfog visszatérni...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
S igen rettegjünk a Jaxtől, mikor Brotesen lesz ekkora nyomás rögtön telelesz a gatya.
sutianap
Bortles teljesítményén sokat nem változtat, hogy van e rajta nyomás,vagy sem. 😉
Ahogy a Jax teljesítményében, győzelmi esélyeiben meg maga Bortles nem faktor.
Defense win championships.
Sobri Jóska
De ha úgy játszik, mint az elmúlt 3 hétben, főleg rookieknak(ma kizárólag rookienka!) dobálva, akkor azért nem leszünk morcosak.
BTW.
 twitter.com/Tdickman89/status/942498231359082496
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Saci ott volt a meccsen, ha jól láttam. Tudja valaki hogy tolókocsiban, vagy a saját lábán?
bcsarli
Saci ott volt fent egy kulon helyen, elvileg a csapat sem tudta, hogy ott lesz. Heyward azt mondta meccs elott, ha netan itt lesz/lenne saci akkor jo showt kell feltenni a csapatnak sacinak. De porgette is a steelers torolkozot. Vidamnak is latszott. De mast nem lattam. Sajnos. Es a vidamsag sem biztos, hogy oszinte, ha tudja hogy kamerak veszik. De jo lenne tudni hogy oszinte volt e a mosolya es stb...

Mindenesetre, mar nem az agybol kellett neznie es telon beszelni a csapattarsakkal. Bar Lehet ez volt a karacsonyi kivansaga/ ajandeka. Mindenesetre mintha kicsit fel is emelkedett volna a torcsi porgetese kozben. Vagy csak elore dolt...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
S igen rettegjünk a Jaxtől, mikor Brotesen lesz ekkora nyomás rögtön telelesz a gatya.
sutianap
Bortles teljesítményén sokat nem változtat, hogy van e rajta nyomás,vagy sem. 😉
Ahogy a Jax teljesítményében, győzelmi esélyeiben meg maga Bortles nem faktor.
Defense win championships.
Sobri Jóska
Ha nem történik nagy csoda, akkor nektek még előtte verni kellene a Ravens-t. Az utóbbi meccseik alapján az sem egyértelmű. D csata lesz ott, de tényleg ne szaladjunk ennyire előre.
bcsarli
Én úgy érzem, hogy az utolsó fordulóban a Browns ellenetek szerzi meg első győzelmét, és ti bajmolódhattok a WC-körben a 6.seeddel. Aki nem is a Ravens lesz. 😉

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Saci ott volt a meccsen, ha jól láttam. Tudja valaki hogy tolókocsiban, vagy a saját lábán?

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
S igen rettegjünk a Jaxtől, mikor Brotesen lesz ekkora nyomás rögtön telelesz a gatya.
sutianap
Bortles teljesítményén sokat nem változtat, hogy van e rajta nyomás,vagy sem. 😉
Ahogy a Jax teljesítményében, győzelmi esélyeiben meg maga Bortles nem faktor.
Defense win championships.
Sobri Jóska
Ha nem történik nagy csoda, akkor nektek még előtte verni kellene a Ravens-t. Az utóbbi meccseik alapján az sem egyértelmű. D csata lesz ott, de tényleg ne szaladjunk ennyire előre.

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Haggyuk má a sirámokat, ezzel a csapattal nyugodt szívvel mehetünk idegenbe. A Peccnek még jövőhéten vért kell izzadnia a Bills ellenébe. Nekünk nincs éles meccs már az alapszakaszban. S igen rettegjünk a Jaxtől, mikor Brotesen lesz ekkora nyomás rögtön telelesz a gatya. Jó meccs vót, munka a javából, mikor bekaptuk a mélyöklöat a Gronk-driveban rögtön viaszajöttünk egy nagy parasztlengővel. Ja és FireHaley, annyiragyenge...
sutianap
Fire haley az most nem all, eddig sem volt tema a csapatnal. Max ev vegen (csapatnal az fo t ertem es a steelerset). A gronk drive dontotte el a meccset. Es ha tobb idot vesz el neki vegigvinni td re amikor kellett, akkor sima w a patsnek. Nekunk volt egy makos jatekunk 69 yard visszahordas, mert azt hittek kilepett, kiloktek jujut. Szep volt, de gronk meggyozobb. Senki nem tudta fedezni amikor kellett. Es az osszes szakerto, valamint az osszes stat, valamint az egesz mult az ellen szol, hogy mi jok vagyunk idegenben. Meg ki is mutathato mennyivel vagyunk gyengebbek altalaban. De az offnak, akinek most kellene megint majd vegig vinnie a hatan a def et nem mindegy, a no huddle offnak, hogy ben milyen gyorsan tudja athivni a playeket stb. Es ezt mondta minden szakerto, hogy otthon gyilkos lehet az off, de idegenben ez ami a legnagyobb erossegunk, kevesbe dominans. Ezert nem mindegy. Meg ha eljutnank pats ig po ban. Ott eddig elmult 2001 ota, mindig ok nyertek. Szoval eleg dominans szam. Es az, hogy ez volt brady elso intje ellenunk. Az is beszedes. Ha lenne 4-3 jatekunk es kemeny negy 4 dl lineman es nagyon jo cover cbk nagy nyomassal, akkor nem erdekelne annyira az idegenben jatek. De ezek hijjan, meg off hatrannyal is, fazos nagyon... 😊 De ne igy legyen. Ja es most adjuk hozza ab seruleset is. Saci d leader out, ab legfontosabb celpont out. Remeljuk ab helyrejon legalabb...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
S igen rettegjünk a Jaxtől, mikor Brotesen lesz ekkora nyomás rögtön telelesz a gatya.
sutianap
Bortles teljesítményén sokat nem változtat, hogy van e rajta nyomás,vagy sem. 😉
Ahogy a Jax teljesítményében, győzelmi esélyeiben meg maga Bortles nem faktor.
Defense win championships.

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Haggyuk má a sirámokat, ezzel a csapattal nyugodt szívvel mehetünk idegenbe. A Peccnek még jövőhéten vért kell izzadnia a Bills ellenébe. Nekünk nincs éles meccs már az alapszakaszban. S igen rettegjünk a Jaxtől, mikor Brotesen lesz ekkora nyomás rögtön telelesz a gatya. Jó meccs vót, munka a javából, mikor bekaptuk a mélyöklöst a Gronk-driveban rögtön viaszajöttünk egy nagy parasztlengővel. Ja és FireHaley, annyiragyenge...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Le a kalappal srácok!
Igazi pisztolypárbaj volt!
Nagyon jó csapatotok van!
Egy egészséges Brown-t kívánok a PO-ra!
Méltó lenne, ha ez a két csapat játszaná ismételten az AFc döntőt!
Ott pedig győzzön a jobb!
kyobalu
Minden legyen ahogy mondod, de ott az afc dontoben gyozzunk inkabb mi. 😊

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Le a kalappal srácok!
Igazi pisztolypárbaj volt!
Nagyon jó csapatotok van!
Egy egészséges Brown-t kívánok a PO-ra!
Méltó lenne, ha ez a két csapat játszaná ismételten az AFc döntőt!
Ott pedig győzzön a jobb!

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ab izomszakafás. A POra jöhet vissza leghamarabb
polamalu
Egyre jobb. Mindig van valami. Tudom ez az nfl. De ez mindig gaz. : (

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem értem azt hogy arról miért nem beszéltek hogy Rötyi ugyan miért dobta be oda ahova ilyen szituációban SOHA nem teheted. Ok nyerni akart, de ezt ennyivel elintézni? A fake spike teljesen ok, de fel kell tudnia ismerni hogy mikor halott a play és amikor a quick slantbe kétszer kell pump fakelned az a play kurvára halott. Incomplete, berúgod, hosszanítás aminek úgy mész neki hogy a döntetlen neked jó.
davemayer
A vedelem halott volt. Gronk 200% on. A mi tamadoink 3 and out utan, egy nagy jatekkal tudtunk fg kozelebe jutni. 7 mp volt. Egy jatek elvisz kb 10 mpt ha nincs time out. Szoval ott volt a legnagyobb eselye valakit megfogni. Nem jott be. Es az hogy a vedo jol vedekezett rajta es int lett azt nem tudja senki kiszamolni. Ha ervenytelen passz, az jo nekunk, mert all az ora, idokeres nelkul es megprobalta. De igen nem kellett volna. De amikor nagy a nyomas rajtad, rosszul is donthetsz. Ez van. Sajnos. Nem a meccs elejen volt. Hanem 7 mp vel a vege elott. Es dominalt kb a pats abban a reszben. Def is, off is reszukrol. Ezert tette. Csak ugy mint a TE jj is. VAgy most vagy kb soha. Ha elkapja siman, akkor is mas teszta. Megprobaltak nyerni all in. Azaz ilyenkor nincs mas vagy bejon vagy nem. Hat nekunk nem. Most.
több mint 6 éve
chvs 86
Nem értem azt hogy arról miért nem beszéltek hogy Rötyi ugyan miért dobta be oda ahova ilyen szituációban SOHA nem teheted. Ok nyerni akart, de ezt ennyivel elintézni? A fake spike teljesen ok, de fel kell tudnia ismerni hogy mikor halott a play és amikor a quick slantbe kétszer kell pump fakelned az a play kurvára halott. Incomplete, berúgod, hosszanítás aminek úgy mész neki hogy a döntetlen neked jó.
davemayer
ez faszság, meg kelett próbálni, mindenkép kellett egy sikertelen passz az óra miatt, bármilyen forgamas is volt ez 100-ból 99szer incomlete vagy TD
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ab izomszakafás. A POra jöhet vissza leghamarabb
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egy percig sem vagyok ideges az L miatt.
Verhető a Pecc általunk is, (meg is vertük őket) ha PO-ban összekerülünk lesz egy extra motiváció is...
És mindezt lényegében véve AB nélkül.
kittli
Igen verhető....de ahogy Soldi is írta korábban az O miatt (is) és ezért...pont ezért lett volna lényeges ez a W most.

Ettől még le a kalappal a csapat előtt. Brown sérülése után azt mondtam végünk van, de nagyon küzdöttünk. Bent pedig nem szabad hibáztatni. 10 yardon van Brown nélkül és láthatóan Gronkkal a másik oldalon rossz matchup lett volna a hosszabbítás. Megpróbálta és jött egy óriási pech....előtte egy holdinggal....

Ezt a szabályt meg hagyjuk a kontrollált lasztival. Főleg, azt a részét, hogy leteszi valaki a térdét már egy kontrollált labdával. Mi a tököm kell még.....
Klemó
hiaba rakta le a terdet akkor meg nem ertek hozza.
no
Értem, hogy miért vették el a TD-t. Itt nem a zebrákat, hanem a szabályt támadom.
Klemó
pont ez miatt is lehet hogy ejtette el jj, mert honnan tudja pl amikor ezer az adrenalin szintje, hogy hozza ertek e mar vagy sem. Es ha az hitte hogy hozza ertek, akkor meg hos? Hm. Es meg new york ban is neztek vissza vagy 2 percig. Ha tiszta ertheto a szabaly sokkal hamarabb el kellett volna venni. Akkor talan mashogy megyunk neki...A legjobb dolog egy mukodo off ot megallitani, ha jegeljuk. Mint a kickernel is. Nalunk meg mar orultunk hogy nyertunk. Aztan ja nem. 😊 Kiraly...
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Nem értem azt hogy arról miért nem beszéltek hogy Rötyi ugyan miért dobta be oda ahova ilyen szituációban SOHA nem teheted. Ok nyerni akart, de ezt ennyivel elintézni? A fake spike teljesen ok, de fel kell tudnia ismerni hogy mikor halott a play és amikor a quick slantbe kétszer kell pump fakelned az a play kurvára halott. Incomplete, berúgod, hosszanítás aminek úgy mész neki hogy a döntetlen neked jó.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Most nem kéne ennyit picsogni, 3 perccel a vége előtt lezárhattuk volna a meccset, erre lejöttünk 3&outtal, majd a D is lezárhatta volna, erre benyelték a TD-t. A saját kezünkben volt, kétszer is, és mindkét egység elqurta. Nem az utolsó percben, hanem előtte kétszer.
Jan
Igaz bár abban a 3&o-ban benne volt a keze a zebráknak megint... de mindegy mert szerintem azon is múlott h az O-fal sztem szar volt nagyon sokszor nagyon hátra szorult Ben és nem mindegy h a kitalált játék a SL-től pár yardra indul vagy mélyen mögötte... Meg hát a D is gyenge volt egy végig szinte Gronk nélküli O ellen. Amikor jött a melákbarom akkor kés a vajon effekt volt.
kishaszi
Ez a legaggasztobb resze. Elovettek amikor kellett. Es sima td es sima 2 extra pont. Meccseldonto raadasul.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
ez tiszta seahawks szindroma. 1 yard es a legjobb futoval passzot hivni. Persze kicsit masabb, de ott ha siman elkapja ket kezzel akkor is jobban jarunk egy yardrol. De megprobalta eldonteni a meccset. Nem sikerult. Aztan ben is ugyanigy csinalta. Megprobalta megnyerni 7 mp vel a vege elott fake spike al. Ami megint csak kb egyertelmu pass volt. Aztan ez sem jott be. Utana meg felpattano labda es fake spike miatt csak patses ember kaphatta el a felutott labdat. Szep jatek volt a cb reszerol. Katasztrova nekunk. Mindegy, ez van, egy igazi nyero csapatnak nem szabadna bajnak lennie hol jatszik. Es le kellene mar szedni ezt a pats atkot rolunk. De felek kevesek vagyunk ehhez. Latva a 8 pontos 4 passzos gronk jatekot. Ha Azt jatszak egesz vegig kb vegunk. 😊 Vagy ha korabban huzzak elo. De hat ok is elrontottak, hogy hagytak idot nekunk. Mak volt a 69 yard elkapasunk azert azt adjuk hozza. Anelkul sima L vagy az is lehet hogy akkor jobban jarunk es csak fg re megyunk. De a vedelemnek mar vege volt. B+
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Most nem kéne ennyit picsogni, 3 perccel a vége előtt lezárhattuk volna a meccset, erre lejöttünk 3&outtal, majd a D is lezárhatta volna, erre benyelték a TD-t. A saját kezünkben volt, kétszer is, és mindkét egység elqurta. Nem az utolsó percben, hanem előtte kétszer.
Jan
Igaz bár abban a 3&o-ban benne volt a keze a zebráknak megint... de mindegy mert szerintem azon is múlott h az O-fal sztem szar volt nagyon sokszor nagyon hátra szorult Ben és nem mindegy h a kitalált játék a SL-től pár yardra indul vagy mélyen mögötte... Meg hát a D is gyenge volt egy végig szinte Gronk nélküli O ellen. Amikor jött a melákbarom akkor kés a vajon effekt volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Az ilyen szabályok miatt lesz hiteltelen az egész nfl. Érthetetlen, túlszabályozott szar kezd lenni az egész, nem csoda hogy csökken a nézettség.
bcsarli
Évről évre nő a nézettség, és ami ennél is fontosabb, a bevételek.
Ha valami miatt "hiteltelen" az NFL, és az NFL végét jelentheti, akkor az a CTE.

több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
A két csapathoz abszolút méltó rangadó,amit sztem siman behuztok,ha nincs AB serulese. Nem lettem nyugodtabb az eredmény ellenére sem. Grat a Steelersnek!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.