Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Soldi szokta mondani, hogy a jobb csapatnak 60 perce van, hogy pár hibát, kellemetlenséget, sérülést kompenzáljon, ne múljon 1-2 bírói döntésen a győzelem. A jobb csapat elbírja ezeket, és nyer a végén.Sobri Jóska
Ez egy akkora bullshit, mint ide Lacháza. Soldinak is mindig megmondom egyenesen, meg neked is. 😊 A bíráskodáson olyan tükörsimán elmehet egy meccs, mint annak a rendje. Arról nem is beszélve, hogy a szerencsének is óriási a szerepe. Pattanhat úgy is a labda egy meccsen, hogy abból mindig az egyik csapat jön ki jól. Persze egy egész alapszakaszban egy jó csapatnál általában ez kompenzálódik, mert a 16 meccs erre esélyt ad. De playoffban, továbbmész vagy hazamész helyzetben ez sok esetben merő megideologizálása a győzelemnek vagy vereségnek.

Egyébként szerintem a Steelers tegnap nem az utolsó két percben veszített, hanem az utolsó másfél negyedben. Remekül működött a futás és még a passzjáték is ült 2.5 negyedig, bőven Brown kiesése után is. A második félidőben is, szóval még arról sem volt szó, hogy a Pats half time adjustment sikerült volna jobban. Nem. Egyszerűen az történt, hogy 2.5 negyed után nem megnyerni akarta a meccset Tomlin és stábja, hanem nem akarta elveszíteni. Konzervatívabb játékokat kezdett el hívni, az idő ölésére koncentrált, ahelyett, hogy pontot akart volna tenni a végére. Ez az amit a Patriots-tól sosem látsz. Ők ha elmennek tíz ponttal, és esélyt kapnak arra, hogy lezárják a meccset, akkor sosem óvatoskodnak, hanem lezárják. Időnként nem jön össze, de nagy százalékban igen. A Steelersnek van olyan offense-e, és tegnap működött is olyan jól, amelyikkel be kellett volna vállalni, hogy nem a másik hibájára várok, hanem én befejezem. Meg sem próbálták.

És ebben nem az a legrosszabb, hogy vereség lett, mert a playoff megvan. Az a legrosszabb, hogy így nem lehet megverni kétszer a Pats. Ha éjjel nyert volna a Steelers, akkor is az lenne most a véleményem, hogy a playoffban szinte esély sincs. Pittsburghben sem. Brady még egyszer nem fogja a saját húszason eladni a labdát, még egyszer nem lesz másfélszer annyi ideig a Steelers offense-nél a labda. És eközben nem hiszem, hogy Tomlin képes lesz legközelebb kibújni a bőréből. Ugyanez lesz 1 hónap múlva is. Ha netalántán vezetnétek, ugyanígy be lenne húzva a fék. Ha meg futni kell az eredmény után, akkor már régen rossz.
peterk2005
Sajnos ebben van igazság...nem akartunk már kockáztatni és ez különösen a Pecc TD-je előtti "drivunk" mutatta jól.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Soldi szokta mondani, hogy a jobb csapatnak 60 perce van, hogy pár hibát, kellemetlenséget, sérülést kompenzáljon, ne múljon 1-2 bírói döntésen a győzelem. A jobb csapat elbírja ezeket, és nyer a végén.Sobri Jóska
Ez egy akkora bullshit, mint ide Lacháza. Soldinak is mindig megmondom egyenesen, meg neked is. 😊 A bíráskodáson olyan tükörsimán elmehet egy meccs, mint annak a rendje. Arról nem is beszélve, hogy a szerencsének is óriási a szerepe. Pattanhat úgy is a labda egy meccsen, hogy abból mindig az egyik csapat jön ki jól. Persze egy egész alapszakaszban egy jó csapatnál általában ez kompenzálódik, mert a 16 meccs erre esélyt ad. De playoffban, továbbmész vagy hazamész helyzetben ez sok esetben merő megideologizálása a győzelemnek vagy vereségnek.

Egyébként szerintem a Steelers tegnap nem az utolsó két percben veszített, hanem az utolsó másfél negyedben. Remekül működött a futás és még a passzjáték is ült 2.5 negyedig, bőven Brown kiesése után is. A második félidőben is, szóval még arról sem volt szó, hogy a Pats half time adjustment sikerült volna jobban. Nem. Egyszerűen az történt, hogy 2.5 negyed után nem megnyerni akarta a meccset Tomlin és stábja, hanem nem akarta elveszíteni. Konzervatívabb játékokat kezdett el hívni, az idő ölésére koncentrált, ahelyett, hogy pontot akart volna tenni a végére. Ez az amit a Patriots-tól sosem látsz. Ők ha elmennek tíz ponttal, és esélyt kapnak arra, hogy lezárják a meccset, akkor sosem óvatoskodnak, hanem lezárják. Időnként nem jön össze, de nagy százalékban igen. A Steelersnek van olyan offense-e, és tegnap működött is olyan jól, amelyikkel be kellett volna vállalni, hogy nem a másik hibájára várok, hanem én befejezem. Meg sem próbálták.

És ebben nem az a legrosszabb, hogy vereség lett, mert a playoff megvan. Az a legrosszabb, hogy így nem lehet megverni kétszer a Pats. Ha éjjel nyert volna a Steelers, akkor is az lenne most a véleményem, hogy a playoffban szinte esély sincs. Pittsburghben sem. Brady még egyszer nem fogja a saját húszason eladni a labdát, még egyszer nem lesz másfélszer annyi ideig a Steelers offense-nél a labda. És eközben nem hiszem, hogy Tomlin képes lesz legközelebb kibújni a bőréből. Ugyanez lesz 1 hónap múlva is. Ha netalántán vezetnétek, ugyanígy be lenne húzva a fék. Ha meg futni kell az eredmény után, akkor már régen rossz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Valamint én is állást foglalok a "Bell vagy Brown a jobb" témában.
Én úgy gondolom, hogy abszolútértéken nézve a két játékos személyes képességeit egyértelmű, hogy AB a jobb, valóban nem nagyon van az NFL történetében az elmúlt 5 évéhez fogható WR teljesítmény. Még az is lehet, hogy mindenidők elkapója.
De!
Hasznosságot tekintve pont a tegnapi meccs mutatta meg, hogy a csapat számára Bell a fontosabb láncszem. Míg AB pótlása ugyanabban a nagyságrendben megoldható volt, addig Bell kiesésénél ez nem ment, nem menne.
Pedig ő "csak" egy RB.
Ezért úgy gondolom, hogy alapvetően AB jobb elkapó, mint amilyen futó Bell, a posztja is fontosabb alapvetően, de Bell megtartása mégis fontosabb, magasabb prioritás SB-győzelem elérése érdekében.
Sobri Jóska
A kiemelt részre annyit, hogy egyáltalán nincs. 😊

És pontosan kijött, hogy mennyire hiányzik AB. Pontosan a W és az L közötti különbséget jelenti. Az egyetlen 3 and outnál, amikor csak néhány 1st down kellett volna a W-hez, akkor vajon milyen esélyünk lett volna, ha BB-nek nem JuJu-ra kell hogy dobnia a lasztit 3. és 4-nél, hanem a liga legjobb WR-jének? Aki pontosan így nyert nekünk 3 meccset a legutóbbi 4-ből. Vagy mondjuk, ha 2. és 3. kísérletnél van AB James elejtett TD-je után? Hát én nem arra fogadnék, hogy akkor is kikapunk.

Bell zseniális játékos, akivel tudunk haladni, de amikor game is on the line, akkor AB Time. Rettenetesen hiányzott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem értem azt hogy arról miért nem beszéltek hogy Rötyi ugyan miért dobta be oda ahova ilyen szituációban SOHA nem teheted. Ok nyerni akart, de ezt ennyivel elintézni? A fake spike teljesen ok, de fel kell tudnia ismerni hogy mikor halott a play és amikor a quick slantbe kétszer kell pump fakelned az a play kurvára halott. Incomplete, berúgod, hosszanítás aminek úgy mész neki hogy a döntetlen neked jó.
davemayer
ez faszság, meg kelett próbálni, mindenkép kellett egy sikertelen passz az óra miatt, bármilyen forgamas is volt ez 100-ból 99szer incomlete vagy TD
chvs
Iez a hozzászólásod érdekesre sikeredett 😊 leírtam hogy a fake spike ok csak azzal volt gond hogy a biztos incomplete helyett választotta azt hogy megpróbálja a tdt egy nagyon necces dobással. Ez 100ból nem hiszem hogy 99szer számotokra jól alakul (mint ahogy lefestetted) az tuti, ez annál sokkal rizikósabb volt. Lehet hogy a Dtek fáradt volt de az ő Djük is az volt és a nagy Shuster-játék amivel odakerültetek megint szabályosan sokkolta őket.
davemayer
Ezt a 100-ból 99 TD/incomplete, 1 interception arányt már 2015 februárjában is hallottam, szóval ez biztosan igaz 😊

Én nem akarok belemenni nagyon a lélektanba, de biztosan az jön le a játékosoknak, hogy a Steelers bebizonyította, hogy le tudja győzni a Patset? Mert én azon sem lennék meglepődve, ha inkább az, hogy bassza meg, jobbak voltunk, nyernünk kellett volna, otthon a kezünkben volt a W, de a végén megint csak az L került be. És szigorúan a kimenetelt (W/L) tekintve ugye nem bizonyította be, hogy le tudja győzni, mert L lett a W helyett. Nem tudom, ez nem nagyobb gát-e, hogy ha ilyenkor nem, akkor mikor.

Azzal én is egyetértek, hogy elkapótok van elég, hogy így is megoldjátok a dolgokat, és Bell-lel teljesen más ez a támadósor. Ez persze nem jelenti azt, hogy meg fogjátok tartani Bellt, vagy bármi, csak egy gondolat 😊 Kíváncsi leszek, a támadósor mennyire esik vissza a következő meccseken, de szerintem egyáltalán nem fog

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem is ez a szitu, bár a playoff tapasztalat (és a hazai pálya) azért nektek és a Patsnek nagy előny.
A Jagsnek meg a már-már historikusan jó D az, és hogy Bortles a liga jelenlegi legrejtélyesebb jelenségeként feltámadt poraiból, és ligaelit szinten irányít 3 hete, mindezt főleg (egyelőre) neve nincs elkapókkal.
iktriad
Historikusan jó D 😀 Bortles feltámadt poraiból 😀 Jó, én megértelek, én is örömmámorban úsznék a helyedben ilyen estben ennyi szenvedés után, de azért na! 😊 Az a historikusan jó D egyelőre ott jár, hogy játszott 10-12 jó alapszakasz meccset. Bortles pedig egy kiherélt Colt és Houston ellen támadt fel. Kezeljük a helyén a sikereket is! 😉
Szokol
Ami historikusan jó D-t illeti, íme a nyomós indokom.
Amióta 1970-ben egyesült az NFL, még egy csapat se vezetett sackekben, labdaszerzésekben és bekapott pontokban egyszerre az év végén. A Jaguars 2 fordulóval az alapszakasz vége előtt 1. mindhárom kategóriában (14.9 pont/meccs, 51 sack és 30 labdaszerzés).
iktriad
Tehát volt 10-12 jó meccse az alapszakaszban.
Szokol
Bocsánat,hogy belevau-vau,...de nem! Ez azt jelenti,hogy '70 óta bármelyik védelemnek lehetősége lett volna,hogy legyen ilyen 10-12 jó alapszakasz meccse és ennek ellenére ez még soha ,senkinek sem sikerült...Tehát van azért alapja szvsz Ik kijelentésének
kolok1972
Tehát mi következik ebből-->a Jax nyeri a SB-t és nincs itt semmi látnivaló. Le se játsszuk a maradék meccseket, teljesen felesleges...
Klaci79
Nem, ez azt jelenti hogy idén a JAX-nek van a legjobb védelme, ami történelmi szinten is emlitésre méltó lenne... ezt Szokol tényszerü, de valljuk be eléggé lenézö, bagatellizáló kommenttel jutalmazta.

Ha ezeket a számokat a Steelers hozta volna idén, Soldi már 30 tömjénezö hszt irt volna, sztem engedtessék még iktriadnak ez az egy.

(PS - sztem a PO-ban Bortles szét fog esni keményebb secondaryk ellen, de a run game és föleg a D miatt valóban számolni kell a csapattal, pláne mert ez klasszikus AFC North recept, amit mindkét gárda jól ismer....)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ami historikusan jó D-t illeti, íme a nyomós indokom.
Amióta 1970-ben egyesült az NFL, még egy csapat se vezetett sackekben, labdaszerzésekben és bekapott pontokban egyszerre az év végén. A Jaguars 2 fordulóval az alapszakasz vége előtt 1. mindhárom kategóriában (14.9 pont/meccs, 51 sack és 30 labdaszerzés).
iktriad
Azért ne felejtsd el, hogy a Jags az egyik leggyengébb schedule-t futja idén. Az ellenfelek összesített mérlege 82:114, ami 0.41-es STR, igencsak laza. Ha pedig ezek közül a legyőzöttek schedule-jét nézzük, akkor 53:87, ami már 0.37-es STR, a vicc kategória az NFL-ben. Mindehhez jókor is jöttek az ellenfelek. A Steelers és Ravens akkor amikor még döcögtek, a Seahawks meg most, amikorra teljesen szétesett.

A Denver 2015-ben az egyik legerősebb schedule-n keresztül jutott a playoffba, majd ott sorban megverte a #3, #2 és #1 offense-t, és még róluk is van vita, hogy historikusan jók voltak-e. Jusson be a Jags a playoffba (ez pipa), és ott verje szanaszét a liga elit offense-eit, nyerje meg a Superbowlt-t, és akkor lesz egyáltalán értelme felvetni ezt a témát 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hihetetlen, hogy ennyi szerencsénk nem lehet 😢 komolyan a fasz kivan, hogy tényleg meg dolgoztunk érte most. Csak ezt a zsirafot nem tudjuk fogni, persze azt sokan mások se. Kibaszottul bosszantó! Az utolsó előtti drive volt a kulcs, ahol egy sima fd elég lehetett volna, de szerintem ott rossz playeket hívtunk. Sajnos azt az egyet sehogy nem látom, hogy Bostonban nyerni tudnánk.
Klaci79
Pont ugy mint most ,csak AB-vel kiegeszulve. Sztem inkabb nekunk kell azon komolyan agyalni,hogy ha osszejon,akkor a vedelmunk hogy fog helyt allni egy AB-vel kiegeszult csapattal szemben. Persze csak akkor ha uilyen teljesitmenyt nyujtotok,de akkor tolunk tobb kell. Soldit kerdeznem,hogy eddig sem a ket csapat kozti tudasbeli kulonbseggel volt gond Nalatok,hanem ahogy fogalmazott a "kisteso" szereppel,ill a gyozelembe vetett hit hianyaval. Nem tartasz attol Soldi,hogy a meccs vegjateka miatt esetleg erosodhet a jatekosokban ez a Bagameri effektus?
kolok1972
Ez Tomlinon és az edzőkön múlik. Mert ahogy kikaptunk, az persze még jobban rátelepedhet arra a belső gondolatvilágra, hogy mi nem tudjuk leverni a Patset, de az edzőknek el kell tudni adniuk, hogy bebizonyítottuk, hogy képesek vagyunk rá. Mert számomra ez derült most ki, de ezt el is kell hitetni a játékosokkal.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Soldi szokta mondani, hogy a jobb csapatnak 60 perce van, hogy pár hibát, kellemetlenséget, sérülést kompenzáljon, ne múljon 1-2 bírói döntésen a győzelem. A jobb csapat elbírja ezeket, és nyer a végén.
Én is így gondolom.
És ez is történt tulajdonképpen.
A Pats tudta kompenzálni a kimaradt xp-t, kezdő LB hiányát, kezdő futó sérülését, Brady meccsközepi indiszponáltságát.

Valamint én is állást foglalok a "Bell vagy Brown a jobb" témában.
Én úgy gondolom, hogy abszolútértéken nézve a két játékos személyes képességeit egyértelmű, hogy AB a jobb, valóban nem nagyon van az NFL történetében az elmúlt 5 évéhez fogható WR teljesítmény. Még az is lehet, hogy mindenidők elkapója.
De!
Hasznosságot tekintve pont a tegnapi meccs mutatta meg, hogy a csapat számára Bell a fontosabb láncszem. Míg AB pótlása ugyanabban a nagyságrendben megoldható volt, addig Bell kiesésénél ez nem ment, nem menne.
Pedig ő "csak" egy RB.
Ezért úgy gondolom, hogy alapvetően AB jobb elkapó, mint amilyen futó Bell, a posztja is fontosabb alapvetően, de Bell megtartása mégis fontosabb, magasabb prioritás SB-győzelem elérése érdekében.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Bocs, hogy belekotyogok, de szerintem a legnagyobb hiba a két elkerülhető szabálytalanság volt a negyedik negyed elején levő drive-otoknál. Ott szisztematikusan , az időt okosan ölve haladtatok előre. Majdnem hat percet pörgettetek le az órából és még csak a saját 40-esen tartottatok. Ezután jött a holding, majd a false start, amivel ezt a tudatosan felépített drive-ot sikerült kiherélni. Nyilván lehetett volna tökösebb hívás egy hosszabb játékra, de megértem, hogy akkor és ott nem merték. Ez a drive lehetett volna 11-12 perces is, igaz a NE-nek volt 3 időkérése még akkor. Ha TD a vége, akkor szerintem vége a meccsnek, de FG-nál is necces lett volna. A NE védelem már a seggén vette (volna) a levegőt.
Ráadásul egy időkérést is el kellett égetni egy harmadik kísérletnél, de azután BB megfutotta. Ezután jött a két bünti és az egész ment a kukába. Jól jött volna a végén az időkérés.

Nem értek a lovakhoz, de szerintem itt lehetett volna megnyerni a derbit.

Persze volt még egy lehetőség lezárni a meccset, de ott már még kevésbé mertek kockáztatni a NE védők meg szépen megoldották.
csi77
Talán így is lehetett volna valóban, de nehéz ennyi snappet lejátszani sajnos szabálytalanságok nélkül. Persze képzelheted nekünk mennyire bosszantó volt az a holding vagy még inkább a false start.
De így is szép hosszú labdatartás volt, viszont amit utána csináltunk a Pecc TD előtt, na az már kifejezetten bosszantó 3&out volt.
Tulajdonképpen azt csináltuk, amit tudunk és amit kellett. Tényleg nehéz bármi rosszat mondani a csapatra és örülök, ha ezt más csapat szurkolói is így látják.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Részben ez már ennek is szól egy picit. De a lényeg szerintem az, hogy itt sokan már mérlegelnek a Pats elleni visszavágó esélyeiről, pedig jelen állás szerint előbb még meg kéne verni egy olyan csapatot, amely a legnagyobb arányú vereséget mérte rátok otthon idén (és azóta csak erősödött...). Szóval a Pats elleni esetleges visszavág előtt kinéz egy nagyon húzós összecsapás.
De az is igaz, hogy felesleges ennyire szétoffolni a topikot ezzel.
One match of the time.
iktriad
Mondjuk ehhez jelen állás szerint nektek nyerni kell egy PO meccset előbb. Ami nem biztos, hogy olyan zökkenőmentes lesz, mint ahogy gondoljátok.

Egyébként fasza meccs volt, sokakkal ellentétben én úgy gondolom, hogy kifejezetten jól vezették a bírók, az elvett TD jogos volt, egyértelműen kiesett James kezéből a labda és földet ért. Ettől függetlenül volt négy-öt esély legalább lezárni a meccset, és nem sikerült. Kevés frusztrálóbb dolog lehet, mint úgy kikapni egy ilyen kaliberű mumustól, hogy jobb vagy, gyakorlatilag mindent megcsinálsz, és mégis sikerül megverni magatokat.
gabokocka
Tökéletes leírása az én gondolataimnak is...kivétel a jól vezették a bírók, mert ilyen nincs ha kikapunk 😀
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Bocs, hogy belekotyogok, de szerintem a legnagyobb hiba a két elkerülhető szabálytalanság volt a negyedik negyed elején levő drive-otoknál. Ott szisztematikusan , az időt okosan ölve haladtatok előre. Majdnem hat percet pörgettetek le az órából és még csak a saját 40-esen tartottatok. Ezután jött a holding, majd a false start, amivel ezt a tudatosan felépített drive-ot sikerült kiherélni. Nyilván lehetett volna tökösebb hívás egy hosszabb játékra, de megértem, hogy akkor és ott nem merték. Ez a drive lehetett volna 11-12 perces is, igaz a NE-nek volt 3 időkérése még akkor. Ha TD a vége, akkor szerintem vége a meccsnek, de FG-nál is necces lett volna. A NE védelem már a seggén vette (volna) a levegőt.
Ráadásul egy időkérést is el kellett égetni egy harmadik kísérletnél, de azután BB megfutotta. Ezután jött a két bünti és az egész ment a kukába. Jól jött volna a végén az időkérés.

Nem értek a lovakhoz, de szerintem itt lehetett volna megnyerni a derbit.

Persze volt még egy lehetőség lezárni a meccset, de ott már még kevésbé mertek kockáztatni a NE védők meg szépen megoldották.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk ehhez jelen állás szerint nektek nyerni kell egy PO meccset előbb. Ami nem biztos, hogy olyan zökkenőmentes lesz, mint ahogy gondoljátok.
gabokocka
Teljesen jogos, amit írsz.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Részben ez már ennek is szól egy picit. De a lényeg szerintem az, hogy itt sokan már mérlegelnek a Pats elleni visszavágó esélyeiről, pedig jelen állás szerint előbb még meg kéne verni egy olyan csapatot, amely a legnagyobb arányú vereséget mérte rátok otthon idén (és azóta csak erősödött...). Szóval a Pats elleni esetleges visszavág előtt kinéz egy nagyon húzós összecsapás.
De az is igaz, hogy felesleges ennyire szétoffolni a topikot ezzel.
One match of the time.
iktriad
Mondjuk ehhez jelen állás szerint nektek nyerni kell egy PO meccset előbb. Ami nem biztos, hogy olyan zökkenőmentes lesz, mint ahogy gondoljátok.

Egyébként fasza meccs volt, sokakkal ellentétben én úgy gondolom, hogy kifejezetten jól vezették a bírók, az elvett TD jogos volt, egyértelműen kiesett James kezéből a labda és földet ért. Ettől függetlenül volt négy-öt esély legalább lezárni a meccset, és nem sikerült. Kevés frusztrálóbb dolog lehet, mint úgy kikapni egy ilyen kaliberű mumustól, hogy jobb vagy, gyakorlatilag mindent megcsinálsz, és mégis sikerül megverni magatokat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ugyis kiderül a POban, mekkora a mellény, csak nehogy nagyon összúzódjanak azok a golyók...
sutianap
Pontosan,
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem akarnók nagyon sárdobálózni, überjó a Jax védelem, de kábé a sorsolásuknak köszönhetően a meccserősségben ligautolsók.
sutianap
Arról mi nem tehetünk. mondjuk a 3 idén utunkba akadt SB győztes irányítótól szedtünk össszesen 10 picket és mindegyikük csapatát megvertük.


hacsak nem a jövendő Pit-Jax meccs miatt történik mindez.
Klaci79
Részben ez már ennek is szól egy picit. De a lényeg szerintem az, hogy itt sokan már mérlegelnek a Pats elleni visszavágó esélyeiről, pedig jelen állás szerint előbb még meg kéne verni egy olyan csapatot, amely a legnagyobb arányú vereséget mérte rátok otthon idén (és azóta csak erősödött...). Szóval a Pats elleni esetleges visszavág előtt kinéz egy nagyon húzós összecsapás.
De az is igaz, hogy felesleges ennyire szétoffolni a topikot ezzel.
One match of the time.
iktriad
ugyis kiderül a POban, mekkora a mellény, csak nehogy nagyon összúzódjanak azok a golyók...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem akarnók nagyon sárdobálózni, überjó a Jax védelem, de kábé a sorsolásuknak köszönhetően a meccserősségben ligautolsók.
sutianap
Arról mi nem tehetünk. mondjuk a 3 idén utunkba akadt SB győztes irányítótól szedtünk össszesen 10 picket és mindegyikük csapatát megvertük.


hacsak nem a jövendő Pit-Jax meccs miatt történik mindez.
Klaci79
Részben ez már ennek is szól egy picit. De a lényeg szerintem az, hogy itt sokan már mérlegelnek a Pats elleni visszavágó esélyeiről, pedig jelen állás szerint előbb még meg kéne verni egy olyan csapatot, amely a legnagyobb arányú vereséget mérte rátok otthon idén (és azóta csak erősödött...). Szóval a Pats elleni esetleges visszavág előtt kinéz egy nagyon húzós összecsapás.
De az is igaz, hogy felesleges ennyire szétoffolni a topikot ezzel.
One match of the time.
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Tudom,hogy nem a legjobb pillanatban reagálok,de ezek közül én melyiket állítottam,akár bujtatva is...? Én csak Iktriad védelemre vonatkozó állítására és Szokol azzal kapcsolatos válaszára reagáltam. Ne tulajdoníts nekem olyan kijelentést ,amit még csak nem is sugalltam...
kolok1972
Nem állítottál semmi ilyet és nem is akarom én egy pillanatig sem kisebbíteni a Jaguars érdemeit, Iktriadba se akartam beleállni. Csak annyit kívántam megjegyezni, hogy egy jó alapszakasz teljesítmény egyetlen csapatrésztől nem jelent semmit. Mármint olyan szinten biztosan nem, hogy ennyire rózsaszín köd lengje körbe a csapatot.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Szerintem is ez a szitu, bár a playoff tapasztalat (és a hazai pálya) azért nektek és a Patsnek nagy előny.
A Jagsnek meg a már-már historikusan jó D az, és hogy Bortles a liga jelenlegi legrejtélyesebb jelenségeként feltámadt poraiból, és ligaelit szinten irányít 3 hete, mindezt főleg (egyelőre) neve nincs elkapókkal.
iktriad
Historikusan jó D 😀 Bortles feltámadt poraiból 😀 Jó, én megértelek, én is örömmámorban úsznék a helyedben ilyen estben ennyi szenvedés után, de azért na! 😊 Az a historikusan jó D egyelőre ott jár, hogy játszott 10-12 jó alapszakasz meccset. Bortles pedig egy kiherélt Colt és Houston ellen támadt fel. Kezeljük a helyén a sikereket is! 😉
Szokol
Ami historikusan jó D-t illeti, íme a nyomós indokom.
Amióta 1970-ben egyesült az NFL, még egy csapat se vezetett sackekben, labdaszerzésekben és bekapott pontokban egyszerre az év végén. A Jaguars 2 fordulóval az alapszakasz vége előtt 1. mindhárom kategóriában (14.9 pont/meccs, 51 sack és 30 labdaszerzés).
iktriad
Tehát volt 10-12 jó meccse az alapszakaszban.
Szokol
Bocsánat,hogy belevau-vau,...de nem! Ez azt jelenti,hogy '70 óta bármelyik védelemnek lehetősége lett volna,hogy legyen ilyen 10-12 jó alapszakasz meccse és ennek ellenére ez még soha ,senkinek sem sikerült...Tehát van azért alapja szvsz Ik kijelentésének
kolok1972
Tehát mi következik ebből-->a Jax nyeri a SB-t és nincs itt semmi látnivaló. Le se játsszuk a maradék meccseket, teljesen felesleges...
Klaci79
Már mióta mondja ezt Sobri, csak nem hisztek neki. 😊
kristóf17
Tényleg igaz. Feleslegesen izgul itt az ember, hiszen a számok úgyis előre megmondják, hogy a Jax lesz a bajnok...ha még egy patrióta is így gondolja, akkor nézek inkább Barca meccset...ott is van olyan, hogy a gólt nem adják meg 😊
Klaci79
Tudom,hogy nem a legjobb pillanatban reagálok,de ezek közül én melyiket állítottam,akár bujtatva is...? Én csak Iktriad védelemre vonatkozó állítására és Szokol azzal kapcsolatos válaszára reagáltam. Ne tulajdoníts nekem olyan kijelentést ,amit még csak nem is sugalltam...
kolok1972
Nyilván túloztam, nem is kicsit...pusztán arra hegyezném ki, hogy vajon mekkora jelentősége van az alapszakasz statisztikájának a SB megnyerésére...még ha egyébként a Jax védelmének teljesítménye valójában megsüvegelendő...azt kell megverni aki éppen jön, de egyébként hatása a PO-ra pont 0! De hogy erről miért pont ebben a topikban esik szó, azt nem értem...hacsak nem a jövendő Pit-Jax meccs miatt történik mindez.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem akarnók nagyon sárdobálózni, überjó a Jax védelem, de kábé a sorsolásuknak köszönhetően a meccserősségben ligautolsók.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Szerintem is ez a szitu, bár a playoff tapasztalat (és a hazai pálya) azért nektek és a Patsnek nagy előny.
A Jagsnek meg a már-már historikusan jó D az, és hogy Bortles a liga jelenlegi legrejtélyesebb jelenségeként feltámadt poraiból, és ligaelit szinten irányít 3 hete, mindezt főleg (egyelőre) neve nincs elkapókkal.
iktriad
Historikusan jó D 😀 Bortles feltámadt poraiból 😀 Jó, én megértelek, én is örömmámorban úsznék a helyedben ilyen estben ennyi szenvedés után, de azért na! 😊 Az a historikusan jó D egyelőre ott jár, hogy játszott 10-12 jó alapszakasz meccset. Bortles pedig egy kiherélt Colt és Houston ellen támadt fel. Kezeljük a helyén a sikereket is! 😉
Szokol
Ami historikusan jó D-t illeti, íme a nyomós indokom.
Amióta 1970-ben egyesült az NFL, még egy csapat se vezetett sackekben, labdaszerzésekben és bekapott pontokban egyszerre az év végén. A Jaguars 2 fordulóval az alapszakasz vége előtt 1. mindhárom kategóriában (14.9 pont/meccs, 51 sack és 30 labdaszerzés).
iktriad
Tehát volt 10-12 jó meccse az alapszakaszban.
Szokol
Bocsánat,hogy belevau-vau,...de nem! Ez azt jelenti,hogy '70 óta bármelyik védelemnek lehetősége lett volna,hogy legyen ilyen 10-12 jó alapszakasz meccse és ennek ellenére ez még soha ,senkinek sem sikerült...Tehát van azért alapja szvsz Ik kijelentésének
kolok1972
Tehát mi következik ebből-->a Jax nyeri a SB-t és nincs itt semmi látnivaló. Le se játsszuk a maradék meccseket, teljesen felesleges...
Klaci79
Már mióta mondja ezt Sobri, csak nem hisztek neki. 😊
kristóf17
Tényleg igaz. Feleslegesen izgul itt az ember, hiszen a számok úgyis előre megmondják, hogy a Jax lesz a bajnok...ha még egy patrióta is így gondolja, akkor nézek inkább Barca meccset...ott is van olyan, hogy a gólt nem adják meg 😊
Klaci79
Tudom,hogy nem a legjobb pillanatban reagálok,de ezek közül én melyiket állítottam,akár bujtatva is...? Én csak Iktriad védelemre vonatkozó állítására és Szokol azzal kapcsolatos válaszára reagáltam. Ne tulajdoníts nekem olyan kijelentést ,amit még csak nem is sugalltam...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Szerintem is ez a szitu, bár a playoff tapasztalat (és a hazai pálya) azért nektek és a Patsnek nagy előny.
A Jagsnek meg a már-már historikusan jó D az, és hogy Bortles a liga jelenlegi legrejtélyesebb jelenségeként feltámadt poraiból, és ligaelit szinten irányít 3 hete, mindezt főleg (egyelőre) neve nincs elkapókkal.
iktriad
Historikusan jó D 😀 Bortles feltámadt poraiból 😀 Jó, én megértelek, én is örömmámorban úsznék a helyedben ilyen estben ennyi szenvedés után, de azért na! 😊 Az a historikusan jó D egyelőre ott jár, hogy játszott 10-12 jó alapszakasz meccset. Bortles pedig egy kiherélt Colt és Houston ellen támadt fel. Kezeljük a helyén a sikereket is! 😉
Szokol
volt ott közte egy Seahawks is 😊
winston
A Rams-nek is tegnap...ráadásul idegenben 😉
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintem is ez a szitu, bár a playoff tapasztalat (és a hazai pálya) azért nektek és a Patsnek nagy előny.
A Jagsnek meg a már-már historikusan jó D az, és hogy Bortles a liga jelenlegi legrejtélyesebb jelenségeként feltámadt poraiból, és ligaelit szinten irányít 3 hete, mindezt főleg (egyelőre) neve nincs elkapókkal.
iktriad
Historikusan jó D 😀 Bortles feltámadt poraiból 😀 Jó, én megértelek, én is örömmámorban úsznék a helyedben ilyen estben ennyi szenvedés után, de azért na! 😊 Az a historikusan jó D egyelőre ott jár, hogy játszott 10-12 jó alapszakasz meccset. Bortles pedig egy kiherélt Colt és Houston ellen támadt fel. Kezeljük a helyén a sikereket is! 😉
Szokol
volt ott közte egy Seahawks is 😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Szerintem is ez a szitu, bár a playoff tapasztalat (és a hazai pálya) azért nektek és a Patsnek nagy előny.
A Jagsnek meg a már-már historikusan jó D az, és hogy Bortles a liga jelenlegi legrejtélyesebb jelenségeként feltámadt poraiból, és ligaelit szinten irányít 3 hete, mindezt főleg (egyelőre) neve nincs elkapókkal.
iktriad
Historikusan jó D 😀 Bortles feltámadt poraiból 😀 Jó, én megértelek, én is örömmámorban úsznék a helyedben ilyen estben ennyi szenvedés után, de azért na! 😊 Az a historikusan jó D egyelőre ott jár, hogy játszott 10-12 jó alapszakasz meccset. Bortles pedig egy kiherélt Colt és Houston ellen támadt fel. Kezeljük a helyén a sikereket is! 😉
Szokol
Ami historikusan jó D-t illeti, íme a nyomós indokom.
Amióta 1970-ben egyesült az NFL, még egy csapat se vezetett sackekben, labdaszerzésekben és bekapott pontokban egyszerre az év végén. A Jaguars 2 fordulóval az alapszakasz vége előtt 1. mindhárom kategóriában (14.9 pont/meccs, 51 sack és 30 labdaszerzés).
iktriad
Tehát volt 10-12 jó meccse az alapszakaszban.
Szokol
Bocsánat,hogy belevau-vau,...de nem! Ez azt jelenti,hogy '70 óta bármelyik védelemnek lehetősége lett volna,hogy legyen ilyen 10-12 jó alapszakasz meccse és ennek ellenére ez még soha ,senkinek sem sikerült...Tehát van azért alapja szvsz Ik kijelentésének
kolok1972
Tehát mi következik ebből-->a Jax nyeri a SB-t és nincs itt semmi látnivaló. Le se játsszuk a maradék meccseket, teljesen felesleges...
Klaci79
Már mióta mondja ezt Sobri, csak nem hisztek neki. 😊
kristóf17
Tényleg igaz. Feleslegesen izgul itt az ember, hiszen a számok úgyis előre megmondják, hogy a Jax lesz a bajnok...ha még egy patrióta is így gondolja, akkor nézek inkább Barca meccset...ott is van olyan, hogy a gólt nem adják meg 😊
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Szerintem is ez a szitu, bár a playoff tapasztalat (és a hazai pálya) azért nektek és a Patsnek nagy előny.
A Jagsnek meg a már-már historikusan jó D az, és hogy Bortles a liga jelenlegi legrejtélyesebb jelenségeként feltámadt poraiból, és ligaelit szinten irányít 3 hete, mindezt főleg (egyelőre) neve nincs elkapókkal.
iktriad
Historikusan jó D 😀 Bortles feltámadt poraiból 😀 Jó, én megértelek, én is örömmámorban úsznék a helyedben ilyen estben ennyi szenvedés után, de azért na! 😊 Az a historikusan jó D egyelőre ott jár, hogy játszott 10-12 jó alapszakasz meccset. Bortles pedig egy kiherélt Colt és Houston ellen támadt fel. Kezeljük a helyén a sikereket is! 😉
Szokol
Ami historikusan jó D-t illeti, íme a nyomós indokom.
Amióta 1970-ben egyesült az NFL, még egy csapat se vezetett sackekben, labdaszerzésekben és bekapott pontokban egyszerre az év végén. A Jaguars 2 fordulóval az alapszakasz vége előtt 1. mindhárom kategóriában (14.9 pont/meccs, 51 sack és 30 labdaszerzés).
iktriad
Tehát volt 10-12 jó meccse az alapszakaszban.
Szokol
Bocsánat,hogy belevau-vau,...de nem! Ez azt jelenti,hogy '70 óta bármelyik védelemnek lehetősége lett volna,hogy legyen ilyen 10-12 jó alapszakasz meccse és ennek ellenére ez még soha ,senkinek sem sikerült...Tehát van azért alapja szvsz Ik kijelentésének
kolok1972
Tehát mi következik ebből-->a Jax nyeri a SB-t és nincs itt semmi látnivaló. Le se játsszuk a maradék meccseket, teljesen felesleges...
Klaci79
Már mióta mondja ezt Sobri, csak nem hisztek neki. 😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Szerintem is ez a szitu, bár a playoff tapasztalat (és a hazai pálya) azért nektek és a Patsnek nagy előny.
A Jagsnek meg a már-már historikusan jó D az, és hogy Bortles a liga jelenlegi legrejtélyesebb jelenségeként feltámadt poraiból, és ligaelit szinten irányít 3 hete, mindezt főleg (egyelőre) neve nincs elkapókkal.
iktriad
Historikusan jó D 😀 Bortles feltámadt poraiból 😀 Jó, én megértelek, én is örömmámorban úsznék a helyedben ilyen estben ennyi szenvedés után, de azért na! 😊 Az a historikusan jó D egyelőre ott jár, hogy játszott 10-12 jó alapszakasz meccset. Bortles pedig egy kiherélt Colt és Houston ellen támadt fel. Kezeljük a helyén a sikereket is! 😉
Szokol
Ami historikusan jó D-t illeti, íme a nyomós indokom.
Amióta 1970-ben egyesült az NFL, még egy csapat se vezetett sackekben, labdaszerzésekben és bekapott pontokban egyszerre az év végén. A Jaguars 2 fordulóval az alapszakasz vége előtt 1. mindhárom kategóriában (14.9 pont/meccs, 51 sack és 30 labdaszerzés).
iktriad
Tehát volt 10-12 jó meccse az alapszakaszban.
Szokol
Bocsánat,hogy belevau-vau,...de nem! Ez azt jelenti,hogy '70 óta bármelyik védelemnek lehetősége lett volna,hogy legyen ilyen 10-12 jó alapszakasz meccse és ennek ellenére ez még soha ,senkinek sem sikerült...Tehát van azért alapja szvsz Ik kijelentésének
kolok1972
Tehát mi következik ebből-->a Jax nyeri a SB-t és nincs itt semmi látnivaló. Le se játsszuk a maradék meccseket, teljesen felesleges...