Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hatalmas PITT siker van kialakulóban a Heinz Fielden. a Miami egyetem csapata ellen vezetnek 17-7-re 3 perccel a vége előtt és a labda is náluk. Nem kis upset lesz ez 😊
Klaci79
A Penguins viszont botrányszar - legalábbis az elmúlt 2 évhez képest. Mondom ezt úgy, hogy 0-2-ről, illetve 1-3-ról felállva 3-3 a záró harmad előtt. Persze a PO meglesz, de ez nem a bajnokcsapat már.
Soldados
A Pens pedig ki is kapott 4-3-ra Bostonban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Hatalmas PITT siker van kialakulóban a Heinz Fielden. a Miami egyetem csapata ellen vezetnek 17-7-re 3 perccel a vége előtt és a labda is náluk. Nem kis upset lesz ez 😊
Klaci79
meg is SWANNNNNNNNNNNNNNNN YEEEEEEEEEEEE


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hatalmas PITT siker van kialakulóban a Heinz Fielden. a Miami egyetem csapata ellen vezetnek 17-7-re 3 perccel a vége előtt és a labda is náluk. Nem kis upset lesz ez 😊
Klaci79
A Penguins viszont botrányszar - legalábbis az elmúlt 2 évhez képest. Mondom ezt úgy, hogy 0-2-ről, illetve 1-3-ról felállva 3-3 a záró harmad előtt. Persze a PO meglesz, de ez nem a bajnokcsapat már.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Hatalmas PITT siker van kialakulóban a Heinz Fielden. a Miami egyetem csapata ellen vezetnek 17-7-re 3 perccel a vége előtt és a labda is náluk. Nem kis upset lesz ez 😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
JuJu kihagyja a GB meccset
Eddig egyszer volt prime time meccsünk a GB ellen:
#Steelers 27 #Packers 20
Monday Night Football: 11/9/98
Three Rivers Stadium
Kordell Stewart 1 TD pass / 1 TD run
Jerome Bettis 100 rush yards

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
Defensive end Stephon Tuitt has an average depth of tackle of -0.8 which is the best for all interior defensive linemen this season
ez azért nem semmi 😀
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Haden, McDonald, JuJu nem edzett, mindenki más fullba tolta.
Soldados
A helyzet romlott. A fenti hármas továbbra sem edzett, így egyre kisebb a sansz a játékukra, ráadásul Mitchell rossz irányba mozdult, ma már csak limitált volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Haden, McDonald, JuJu nem edzett, mindenki más fullba tolta.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Senquez Golson nem túl hosszú tampai pályafutása már véget is ért...2. kör...Istenem!!!
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ki más? 😀
 pbs.twimg.com/media/DPPmKTFVwAETU8S.jpg:large
Klaci79
Ben? 😊
bcsarli
Én? 😂😂
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 329 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ki más? 😀
 pbs.twimg.com/media/DPPmKTFVwAETU8S.jpg:large
Klaci79
Ben? 😊

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AB lett a hét támadója az AFC-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Ki más? 😀
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
JuJu amúgy kisebb sérüléssel (hamstring) bajlódik Tomlin szerint. És ahogy várható volt, szavaiból az jött le, hogy Sutton nem sokat lesz pályán.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
OFF 😊
Íme a különbség számokban Gilbert és Hubbard között...remélem ez bele fog férni
 pbs.twimg.com/media/DPOrSjSUIAEcd3d.jpg:large
Klaci79
Én ezt nem mondanám relevánsnak. Nyilván, ha elkezdenénk kiszedegetni melyik mikor volt, lehet a beugró meccsén meg az következőn volt a több hit. Aztán a teljesítménye feljavult. Nyilván nem könnyű felvenni a padról a ritmust. A futásoknál is kérdéses lesz. Mert az is rettenetesen fontos lehet
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
OFF 😊
Íme a különbség számokban Gilbert és Hubbard között...remélem ez bele fog férni
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Swannt a nagy meccseken mutatott nagy playei vitték be. Semmi más. De egyszerűen nem tudták ignorálni, hogy ha Super Bowl, akkor kb 5 olyan circus catchet mutatott, amiből kettő is sok. Ettől lett legenda. Egyszerűen nem lehetett figyelmen kívül hagyni, hogy nélküle a Steelers nem nyert volna négyet.

Harrisont is ez viheti be. Nem félelmetesek a számai, de az az SB-play sokat nyom majd a latba.

Ward szuper csávó volt, de TO, Moss előtte van. Bruce és Holt a Greatest Show on the Turf tagjai, az önmagában elég hívószó. És lassan jönnek majd az újak: Wayne, Megatron, Andre Johnson, Steve Smith. Smith-nél érzem azt, hogy kettejük között dönthet a 2 SB és az 1 SB MVP-cím. Egy biztos, ha be is jut, Wardnak sokat kell várnia.

Meg azért ebben van politika is. Bevittek 9 embert a 70-es évek nagy csapatából, és közülük sokat elsőre. De már soknak érezték a Steeler-playák számát és így kint ragadt LC Greenwood (és Donnie Shell). Greenwoodnál mondjuk az a tippem, hogy majd senior jelöltként 10 éven belül bemegy. Ilyet mondjuk Wardnál is el tudok képzelni kb 30-40 év múlva. És a 90-00-ás évekből már bent van Dawson, Bettis, Greene, plusz Faneca, BB, Troy helye megkérdőjelezhetetlen, de ott van Porter, Harrison is. Ennyit nem hiszem, hogy be akarnak vinni.
Soldados
Pedig....... Simán mind. Hiszen korszakos csapatban játszottak húzó emberként. 😉 De igen, ugyanúgy látom ezt a kérdést ahogyan te.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Akkor bedobok még egy ILB-témát Timmons után. Shazier, mint def MVP? Hozzáteszem, jelenleg 10 meccs után nem neki adnám. Mindösszesen arra próbálok célozni, hogy nálam a "consideration" kategóriában - mondjuk TOP10 - benne van. Hibáival együtt. Egyrészt idén azért ezt jócskán redukálta, másrészt coverben sztem nincs nála jobb LB, de ami számomra rendkívül meggyőző, az a playmaker ability. Ha tudna egy nagyon erős 6 meccset hozni, akkor akár a TOP3 esélyesben is benne lehetne sztem.

Amúgy a másik nagy vezér a D-ben, akiről méltatlanul kevés szó esik (máshol) az Heyward. Sok jó játékos van a D-ben, de elit sztem ez a kettő. Én még Davisben látok komoly potenciált, idénre óriásit lépett előre, nagyon nagy (TD-)mentései voltak, ami safetyként kiváltképpen üdítő.
Soldados
jó!hát egy erős 6 meccsel még rengetegen odaérhetnek...😊
amúgy 10-ben ott van természetesen és ott sem a végén!
kiemelkedik ugye eddig Campbell , de Bosa vagy Lawrence is nagyon jó!
és akik még ott vannak nagyjából Byard,Slay,Telvin Smith... akik szintén elég sokoldalúak és plyamakerek
de inkább fontosabb a Pittsnek hogy egészséges tudjon maradni a PO-ra hiszen apróbb gondjai szinte mindig szoktak lenni...
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Swannt a nagy meccseken mutatott nagy playei vitték be. Semmi más. De egyszerűen nem tudták ignorálni, hogy ha Super Bowl, akkor kb 5 olyan circus catchet mutatott, amiből kettő is sok. Ettől lett legenda. Egyszerűen nem lehetett figyelmen kívül hagyni, hogy nélküle a Steelers nem nyert volna négyet.

Harrisont is ez viheti be. Nem félelmetesek a számai, de az az SB-play sokat nyom majd a latba.

Ward szuper csávó volt, de TO, Moss előtte van. Bruce és Holt a Greatest Show on the Turf tagjai, az önmagában elég hívószó. És lassan jönnek majd az újak: Wayne, Megatron, Andre Johnson, Steve Smith. Smith-nél érzem azt, hogy kettejük között dönthet a 2 SB és az 1 SB MVP-cím. Egy biztos, ha be is jut, Wardnak sokat kell várnia.

Meg azért ebben van politika is. Bevittek 9 embert a 70-es évek nagy csapatából, és közülük sokat elsőre. De már soknak érezték a Steeler-playák számát és így kint ragadt LC Greenwood (és Donnie Shell). Greenwoodnál mondjuk az a tippem, hogy majd senior jelöltként 10 éven belül bemegy. Ilyet mondjuk Wardnál is el tudok képzelni kb 30-40 év múlva. És a 90-00-ás évekből már bent van Dawson, Bettis, Greene, plusz Faneca, BB, Troy helye megkérdőjelezhetetlen, de ott van Porter, Harrison is. Ennyit nem hiszem, hogy be akarnak vinni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Kerüljön be és nem lesz vita. Egyébként a Depot írta, mint elemzést. Azt csak elmondtam. Én nagyon boldog lennék, ha nem jönne be nekik. Mondjuk Soldival az első lehetősége óta mondjuk, hogy valószínűleg nem. Sőt ahogy megyünk előre, egyre biztosabb. Hiszen olyan elkapók vonultak vissza az elmnúlt években, Megatron pl, Igaz neki sincs gyűrűje, de sztem ezt nem abban mérik. Swann pedig pont hogy abban az időben hozta a dolgait amikor passz szinte alig. Akkor azok a számok űrszámok voltak. Ahhoz nézd.
polamalu
Ahhoz néztem 😊... de csak ha azt nézném már csapatom belül is Stallworthnek jobb számai voltak. Én csak arra szerettem volna rámutatni, hogy Swann a nagy meccsek nagy embere volt és ez Wardnál is meg van. Megatronnál ugyan űrszámok vannak, de PO meccs is alig, gyűrű meg semmi.

De maradjunk abban, h bejut Ward és mindenki boldog lesz 😊 😉

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Kerüljön be és nem lesz vita. Egyébként a Depot írta, mint elemzést. Azt csak elmondtam. Én nagyon boldog lennék, ha nem jönne be nekik. Mondjuk Soldival az első lehetősége óta mondjuk, hogy valószínűleg nem. Sőt ahogy megyünk előre, egyre biztosabb. Hiszen olyan elkapók vonultak vissza az elmnúlt években, Megatron pl, Igaz neki sincs gyűrűje, de sztem ezt nem abban mérik. Swann pedig pont hogy abban az időben hozta a dolgait amikor passz szinte alig. Akkor azok a számok űrszámok voltak. Ahhoz nézd.
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nálam sem az a hiba, hogy Ward nem kítűnő. Hiszem a nappalim falán is ott lóg a fotója, aláírva. Sőt mezem is van. Hanem ahogy írtad Soldi. Ő nem az a ragyogó számokat hozó brillír játékos volt, hanem A JÁTÉKOS.
Bár a 12.000 yard az nem kutya 😉 Ennek ellenére sajna sosem lesz sztem aranyzakós.
polamalu
Ezzel annyiban vitatkoznék, hogyha szimplán a számokat vennék figyelembe akkor Swannak esélye sem lett volna HoF-nek lenni. Én Ward esélyét pont abban látom, hogy ő volt a JÁTÉKOS. Meg csak nyert 2 SB-t és SB mvp is volt.

" class="embed">
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Sobri, legyen igazad. Én szívből kívánom neki.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
A Depot szerint Faneca idén még nem. A következő években mehet be. Ward talán sosem. A következő években WR ből olyan nevek jöhetnek majd.... Azt beszéltük is, hogy Ward valószínűleg sosem. Pedig nálunk első helyen ment volna.
polamalu
Hat igen. Ward a team HoF megkerdojelezhetetlen tagja, sot ott (nalam) 2. Mean utan es AB elott lesz, o pedig HoF lesz. Gondolom, ertheto vagyok.
no
Így van, Ward megtestesítette mindazt, ami maga a Steelers. Fura ez, nálam megkérdőjelezhetetlen lenne a helye Cantonban, mert neki nem azért nincsenek olyan számai, mert rosszabb lett volna, hanem azért, mert a Steelers smashmouth footballt játszott, ami nem éppen WR barát, de ő ebben is ki tudott teljesedni.

Ahogy mindig mondtam, Ward elsősorban egy kitűnő futballjátékos és csak másodsorban kitűnő WR.
Soldados
Szerintem be fog jutni.
Pont a karaktere miatt, és azért az a gyűrű is ott figyel.
Nem tudom pontosan ki és mi alapján dönt, de pl. T.O. hiába volt "ügyesebb", hiányzik a gyűrű, és ez pl. Ward javára billenti majd ha ezen fognak agyalni.