Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Állítólag JuJu és McDonald is játszhat a cicák ellen, de persze ez majd az edzésmunkától függ. Tomlin reméli, hogy Shazierrel és Mitchellel sem lesz gond a héten. Talán jól is jön ez a +1 nap.
több mint 6 éve
savanyucukor Pittsburgh Steelers 19
Sziasztok. Valahol megtalálható a tegnapi meccs? sajnos nem tudtam élőben nézni
savanyucukor
Innen tegnap töltöttem le:

 www.sport-video.org.ua

most is fent van
Spy
Köszönöm 😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Watsont vissza is hoztuk a practice squad-ba
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Sziasztok. Valahol megtalálható a tegnapi meccs? sajnos nem tudtam élőben nézni
savanyucukor
Innen tegnap töltöttem le:

 www.sport-video.org.ua

most is fent van
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sztem kár volt erről ennyit írnod Soldi. Sobri csak annyit közölt, hogy a Pats játéka erőnyerő velünk szemben - és ha nincs gikszer sehol, akkor ez érvényesülni is fog.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
asszem úriember biztosra nem fogad... vagy valami ilyesmi...
😀 😀
zzz888
Úriember nem is.
No de egy bakonyi betyár.. .😉
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
9-2 úgy, hogy továbbra sem volt komplett meccsünk. Ha komplett meccset csinálunk, akkor nem lehet megverni a Steelers-t - főleg az O-t nem. Legalábbis én így látom. A kérdés az, hogy amikor nagyon kelleni fog, akkor végre tudunk-e komplett meccset csinálni.
Soldados
Nem akarlak kiábrábdítani, de ha komplett meccset csinál, akkor a Patset, Pantherst vagy a Seahawksot se lehet megverni. 😉
De általában ott van még 50+ ember - a másik csapat -, aki azon dolgozik, hogy ne tudjanak komplett meccset csinálni.
meg kb. 95%, hogy a seed2 a Steelersé.
A Patsel úgyse bírtok, így azonos mérlegnél (szerintem nem lesz, de ha mégis) az egymás ellenivel eldől, a többi csapat meg a Steelerst nem éri utol.
Szóval először a Jax elleni visszavágóra fókuszálj, a rókalyuk egyelőre nagyon nagyon távol.😛
Sobri Jóska
1. Haladjunk lépésenként. Jelenleg senki nem a PO tagja, úgyhogy én jelenleg kizárólag a seedekkel foglalkozom és éllovasként a seed 1 a cél, mert az jelentősen növelheti az esélyünket a végcél elérésére, azaz a bajnoki címre.
2. Egyetlen sérülés teljesen átírhatja azt, ami jelenleg papírformának tűnne, szóval még a Pats meccsig se rohannék előre, hogy ott kinek milyen esélye van, nemhogy a seedekre vonatkozóan ilyen egyoldalú megállapítást tenni.
3. A JAX elleni visszavágóval pedig egyáltalán nem foglalkozom. Teljesen teoretikus, mivel egyik csapat sincs a PO-ban. És ha bent lesz, akkor is minden valószínűség szerint az egyiknek még nyernie kell a WC-körben, ahhoz hogy egyáltalán összejöhessen újra a párharc. És ha nyer a WC-körös csapat, akkor sem biztos, hogy a másikat kapja, simán lehet olyan forgatókönyv, hogy a WC-körre kényszerülő csapat, megy majd a Rókalyukba a Div Round során.

Szóval teljesen értelmetlen PO-párharcokkal foglalkozni. 😊

ui.: Amit pedig a maximumról gondoltam, azt tartom. A jelentése annyi, hogy sztem a Steelers maximuma van a legmagasabb ponton, nem más csapaté. Másnak persze lehet erről más a véleménye. Elfogadom, ez elég szubjektív, de én így látom.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
asszem úriember biztosra nem fogad... vagy valami ilyesmi...
😀 😀
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
9-2 úgy, hogy továbbra sem volt komplett meccsünk. Ha komplett meccset csinálunk, akkor nem lehet megverni a Steelers-t - főleg az O-t nem. Legalábbis én így látom. A kérdés az, hogy amikor nagyon kelleni fog, akkor végre tudunk-e komplett meccset csinálni.
Soldados
Nem akarlak kiábrábdítani, de ha komplett meccset csinál, akkor a Patset, Pantherst vagy a Seahawksot se lehet megverni. 😉
De általában ott van még 50+ ember - a másik csapat -, aki azon dolgozik, hogy ne tudjanak komplett meccset csinálni.
meg kb. 95%, hogy a seed2 a Steelersé.
A Patsel úgyse bírtok, így azonos mérlegnél (szerintem nem lesz, de ha mégis) az egymás ellenivel eldől, a többi csapat meg a Steelerst nem éri utol.
Szóval először a Jax elleni visszavágóra fókuszálj, a rókalyuk egyelőre nagyon nagyon távol.😛
Sobri Jóska
ennyire biztos vagy abban, hogy PO-ban lesztek???
😀 😀 😀
zzz888
Persze.
Ha akarod fogadhatunk is rá.
Könnyű pénz. 😉

több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
9-2 úgy, hogy továbbra sem volt komplett meccsünk. Ha komplett meccset csinálunk, akkor nem lehet megverni a Steelers-t - főleg az O-t nem. Legalábbis én így látom. A kérdés az, hogy amikor nagyon kelleni fog, akkor végre tudunk-e komplett meccset csinálni.
Soldados
Nem akarlak kiábrábdítani, de ha komplett meccset csinál, akkor a Patset, Pantherst vagy a Seahawksot se lehet megverni. 😉
De általában ott van még 50+ ember - a másik csapat -, aki azon dolgozik, hogy ne tudjanak komplett meccset csinálni.
meg kb. 95%, hogy a seed2 a Steelersé.
A Patsel úgyse bírtok, így azonos mérlegnél (szerintem nem lesz, de ha mégis) az egymás ellenivel eldől, a többi csapat meg a Steelerst nem éri utol.
Szóval először a Jax elleni visszavágóra fókuszálj, a rókalyuk egyelőre nagyon nagyon távol.😛
Sobri Jóska
ennyire biztos vagy abban, hogy PO-ban lesztek???
😀 😀 😀
több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
38 darab zsáknál tartunk, és még van pár meccs vissza... 38!!!
3-mal vagyunk lemaradva a zűrszámokat hozó pöttyös cicáktól
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
9-2 úgy, hogy továbbra sem volt komplett meccsünk. Ha komplett meccset csinálunk, akkor nem lehet megverni a Steelers-t - főleg az O-t nem. Legalábbis én így látom. A kérdés az, hogy amikor nagyon kelleni fog, akkor végre tudunk-e komplett meccset csinálni.
Soldados
Nem akarlak kiábrábdítani, de ha komplett meccset csinál, akkor a Patset, Pantherst vagy a Seahawksot se lehet megverni. 😉
De általában ott van még 50+ ember - a másik csapat -, aki azon dolgozik, hogy ne tudjanak komplett meccset csinálni.
meg kb. 95%, hogy a seed2 a Steelersé.
A Patsel úgyse bírtok, így azonos mérlegnél (szerintem nem lesz, de ha mégis) az egymás ellenivel eldől, a többi csapat meg a Steelerst nem éri utol.
Szóval először a Jax elleni visszavágóra fókuszálj, a rókalyuk egyelőre nagyon nagyon távol.😛

több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
Sziasztok. Valahol megtalálható a tegnapi meccs? sajnos nem tudtam élőben nézni
savanyucukor
nkóron kb 1,5 nap után fel szokták tenni
több mint 6 éve
savanyucukor Pittsburgh Steelers 19
Sziasztok. Valahol megtalálható a tegnapi meccs? sajnos nem tudtam élőben nézni
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Nos, ami nagyon nem tetszett, hogy ilyen TD-ket nem szabad kapni egy zónázó csapatnak. Ha meg is van az elkapás, akkor is azonnal ott kellene lenni a támadón, de 2-3 alkalommal azt se tudták Burnsék, hogy merre van észak. Burns esetében ez a sokadik volt már idén, Sensinél csak a 2. a 2. meccsén. 50 yardos TD-k egyszerűen nonszensz, Haden nagyon hiányzik, de hosszú távon zavaró, hogy Burns mellett ilyen könnyen TD-t szerezzenek meccsenként. Az elmúlt 3 héten 5 50+-os TD-t szereztek ellenünk...brrrr....

Egyébként ebben sokat segített, hogy megint a 3 emberes passrush ment és bár tényleg klasszis a fal, azért ha időt adunk a QB-nak ki fogja használni a sec megingását. Itt egy kicsit úgy érzem egyébként, de lehet nagyon tévúton vagyok, hogy nem akarjuk megmutatni mindazt amit tudunk. Baromi jól olvasható a védelem felállása és bár Watt például a coverben kiváló, nagyon keveset megy passrushba, illetve a másik oldalon Dupreetől csak nem jön az áttörés. Ostoba szabálytalanságokat csinálunk, kulcs szituációkban.

Ami még nem tetszett az az O-val kapcsolatos. Egy-egy driveon belül alig van kombináció. Úgy érzem a playhívás eléggé kiszámíthatóvá vált. Persze ez bőven túlélhető ilyen játékosokkal, mert nem tudnak mit tenni AB és Bell ellen folyamatosan. De egy-egy stopnál éreztem ezt a problémát, hogy ha én látom mit fogunk játszani, akkor a védők is. Bár lehet ezt teljesen rosszul érzem 😊 Mindenesetre a sérülések ellenére is jó kis védelme van a GB-nek, minusz a sec, ahol azért a rutin nagyon hiányzik.

Viszont ettől a néhány apróságtól eltekintve (és remélem ezeket javítva) inkább pozitív az összkép. Ezen a meccsen tökéletes volt a RZ játékunk, igaz volt hogy csak 4.-re, de ha megvan kit érdekel. ANTONIO BROWN egyszerűen zseniális, de BELL se marad le tőle nagyon. Volt egy újabb fumbleja, idén már a 2. úgyhogy jó eséllyel idénre már nem jut több.
BB ráadásul igazi vezérnek tűnik, az hogy megindul és lábon megcsinálja a játékot, az régi önmagát idézi. JuJu, McDonald, visszatérésével erősödni fog a passz és a futójáték is. Hubbard tökéletesen pótolta éjjel Gilbertet, ez baromi örömteli. Mindezek ellenére a fal nem annyira pöpec, mint tavaly, ez elsősorban Pouncey bűne.
Az ilyen győzelmek nagy lökést adnak a csapatnak. Itt nem arról van szó, hogy szerzel egy-egy TD-t INT-t, aztán nagy öröm, de a végén a másik nevet. Itt a meccs végén hatalmas ováció, ami bekíséri őket az öltözőbe. Ez egy sportolónak remek érzés.
Ki kell emelni még Heywardot...elképesztő ezen a poszton ilyen prémium játékos...és nincs tőle lemaradva Tuitt se. Nem volt jó most igazán a védelem, de tudom, hogy ennél több van bennük, mert néha meg is mutatják.

Baromi nagy meccs jön, bár a Bengals OL annyira verhető, hogy hatalmas előnyben vagyunk ott, de Green vagy Mixon vagy az összeálló védelmük tiszteletet parancsol.
Már igazi PO hangulat várható! 😊
Klaci79
Vedd gálameccsnek, Hall of Honor beiktatás volt, Frankóheriz meg Dzsekhem egy népesebb Pennstate küldöttséggel az élén benyomta az oldalvonalunkra Shaquon Barkleyt ( meg Allent is ) azt ment a fríz rendesen szerintem - hú mit kaphatott Bell. Megjegyzem Allent most hogy kipróbáltuk, többet is tarthatnánk csaptterületen.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Burns kapcsán az volt a mondás még anno, hogy majd a második évben kezdhetjük a pályára küldeni, mert sok tapasztalat kell még neki. Ezzel szemben stabilan kezdő és ráadásul a numero 1. elkapók ellen. Ha innen nézem, akkor azt mondom, hogy belefér az inkonzisztens teljesítmény. Egy workaholic csávóról beszélünk és Én annak örülök nagyon, hogy most jönnek ezek ki. Nála azt mondom mindig is benne lesz egy-egy splash play, viszont ha RZ-ba érünk, akkor már nagyon szép képet látunk. Tanulási fázisban van még ezt be kell látnunk.

Az is nyilvánvaló volt azért, hogy Sensi nem lesz plug and play játékos, de ahhoz képest, hogy mit hozott az előző meccsen én nem panaszkodom.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Nos, ami nagyon nem tetszett, hogy ilyen TD-ket nem szabad kapni egy zónázó csapatnak. Ha meg is van az elkapás, akkor is azonnal ott kellene lenni a támadón, de 2-3 alkalommal azt se tudták Burnsék, hogy merre van észak. Burns esetében ez a sokadik volt már idén, Sensinél csak a 2. a 2. meccsén. 50 yardos TD-k egyszerűen nonszensz, Haden nagyon hiányzik, de hosszú távon zavaró, hogy Burns mellett ilyen könnyen TD-t szerezzenek meccsenként. Az elmúlt 3 héten 5 50+-os TD-t szereztek ellenünk...brrrr....

Egyébként ebben sokat segített, hogy megint a 3 emberes passrush ment és bár tényleg klasszis a fal, azért ha időt adunk a QB-nak ki fogja használni a sec megingását. Itt egy kicsit úgy érzem egyébként, de lehet nagyon tévúton vagyok, hogy nem akarjuk megmutatni mindazt amit tudunk. Baromi jól olvasható a védelem felállása és bár Watt például a coverben kiváló, nagyon keveset megy passrushba, illetve a másik oldalon Dupreetől csak nem jön az áttörés. Ostoba szabálytalanságokat csinálunk, kulcs szituációkban.

Ami még nem tetszett az az O-val kapcsolatos. Egy-egy driveon belül alig van kombináció. Úgy érzem a playhívás eléggé kiszámíthatóvá vált. Persze ez bőven túlélhető ilyen játékosokkal, mert nem tudnak mit tenni AB és Bell ellen folyamatosan. De egy-egy stopnál éreztem ezt a problémát, hogy ha én látom mit fogunk játszani, akkor a védők is. Bár lehet ezt teljesen rosszul érzem 😊 Mindenesetre a sérülések ellenére is jó kis védelme van a GB-nek, minusz a sec, ahol azért a rutin nagyon hiányzik.

Viszont ettől a néhány apróságtól eltekintve (és remélem ezeket javítva) inkább pozitív az összkép. Ezen a meccsen tökéletes volt a RZ játékunk, igaz volt hogy csak 4.-re, de ha megvan kit érdekel. ANTONIO BROWN egyszerűen zseniális, de BELL se marad le tőle nagyon. Volt egy újabb fumbleja, idén már a 2. úgyhogy jó eséllyel idénre már nem jut több.
BB ráadásul igazi vezérnek tűnik, az hogy megindul és lábon megcsinálja a játékot, az régi önmagát idézi. JuJu, McDonald, visszatérésével erősödni fog a passz és a futójáték is. Hubbard tökéletesen pótolta éjjel Gilbertet, ez baromi örömteli. Mindezek ellenére a fal nem annyira pöpec, mint tavaly, ez elsősorban Pouncey bűne.
Az ilyen győzelmek nagy lökést adnak a csapatnak. Itt nem arról van szó, hogy szerzel egy-egy TD-t INT-t, aztán nagy öröm, de a végén a másik nevet. Itt a meccs végén hatalmas ováció, ami bekíséri őket az öltözőbe. Ez egy sportolónak remek érzés.
Ki kell emelni még Heywardot...elképesztő ezen a poszton ilyen prémium játékos...és nincs tőle lemaradva Tuitt se. Nem volt jó most igazán a védelem, de tudom, hogy ennél több van bennük, mert néha meg is mutatják.

Baromi nagy meccs jön, bár a Bengals OL annyira verhető, hogy hatalmas előnyben vagyunk ott, de Green vagy Mixon vagy az összeálló védelmük tiszteletet parancsol.
Már igazi PO hangulat várható! 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Trap game ide, vagy oda Én egy sérülésmentes vereséget simán elfogadnék.
Klemó
Ez egyértelmű. Főleg, hogy még vereséggel is meg lehet a 1st seed, ha utána mindenkit - a Patset is - verünk.

Hogy mennyire így gondolom én is, azt jelzi, hogy amikor Saci visszajött, akkor annyit írtam az eredménykövetőbe, hogy leszarom, ha most már kikapunk, a lényeg, hogy visszajött, mert ő nélkülözhetetlen kulcsember. Olyan, mint az O-nak a Killer B's bármelyik tagja. Azért jobb, hogy mégis nyertünk. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Eli Rogers kakukktojás volt tegnap. Bryanttal "csak" annyi a baj, hogy vertikális fegyvernél nem lesz ő több sehol. Ide pedig idén ez bőven elég. Ben elkezdte pontosan dobigálni a hosszúakat és innentől kezdve egy Brown, Bell, JuJu, Bryant kvartett emellé olyan arzenál, amely gyilkos.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Hát no....Ben Ben Ben és Ben.....nekem erről szólt a meccs. Amikor a "bácsi" 26 yardot FUT kérem, akkor ott nem beszélhetünk nyugdíjról. A 2INT ellenére nekem ma tetszett egyértelműen a legjobban. Élvezte a játékot, fellépett, ha kellett, nem félt a kontaktoktól és bedobta a lasztit szépen két védő közé (is). Az az utolsó percben történő Brown dobás és elkapás pedig parádé a javából. Nem volt hibátlan, de ez a Ben (and co) bizony alkalmas az SB runra.

-3 TO mutatóval, 3 benyelt splash play-jel meccset nyertünk, ami bárki ellen megsüvegelendő. Az utolsó másodperces győzelemnek meg külön örülök, mert ez bezony tréning volt a javából a PO-ra.

Trap game ide, vagy oda Én egy sérülésmentes vereséget simán elfogadnék. Az itthoni túl sima és puha volt, nekik meg utolsó esélyük a PO-ba jutásra. Nagyon félek attól a meccstől. Persze hozzáteszem, hogy milyen meccsel lehet a legjobban bekanyarodni a PO hangulatba, ha nem ilyennel.
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Jax : Colts (3-8), vs. Seahawks (7-4), vs. Texans (4-6), at 49ers (1-10), at Titans (7-4)
szerintem meg akar harmat is bukhatnak, de kettore nagy az esely.
nalunk mindenkepp a pats meccs a kritikus.

ellenben ha minket ver a bengals, akkor a ravens-t utik el a PO-tol.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem a Seahawksot nem verik meg, de a tennessee-i meccsükben sem vagyok épp biztos. Nektek meg egy négy győzelem meglehet az alapszakasz során még azért

több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A fene tudja, a bye utáni játékot elnézve, lehet nem lenne annyira fontos 😀 Persze a hazai pálya igen, meg PO meg tudom én, csak gondolkodtam
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem trap game jön. A hátralévő 5 meccsünkből ez tűnik a legnehezebbnek a Patsen kívül. A Bengals az 5-6-os mérleg ellenére a PO-ba igyekszik, a 0-3-as kezdés után 5-3-at toltak, idegenben leszünk, csoportrangadó és a közelmúltat ismerve lesz feszültség a meccsen. Az MNF révén prime time lesz, ami mellettünk szól, a Bengals nem kedveli az esti meccseket.

Jelenleg ott tartunk, hogy teljesen mindegy, hogy a többi meccsen becsúszik-e egy plusz vereség, mert attól még ugyanúgy a Pats elleni derbi döntene a hazai pályáról. Viszont nyomni kell a gázpedált, mert ha kikapunk és esetleg zakó lenne a Pats-meccs is, akkor a JAX még beelőzhetne és akkor a bye weeknek is odalesz. (Ezért is örültem, hogy bukott a JAX) A legjobb az lenne, ha JAX bukna még egyet, mert onnantól tényleg kizárólag a Steelers-Pats döntene az első kiemelésről.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Azért az, hogy akkor van oldal karbantartás amikor forduló és mérkőzés.... Értem én az elnézés kérést, de nem lehetne ütemezni? Vagy a szerda éjjel a Glamour napokba belekavart volna? Itt a Bowl.hu leállására gondolok, aki fent volt az éjjel az tudja.