Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kitől lehet itt egy Shazier SIG-et kérni?

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Tomlin ismét őszinte volt amikor kérdezték:
Tomlin won't speculate : "I'm not a doctor."
Never want to see players get hurt. But Karma is a bitch. Burfict has committed a lot of dirty plays in his career.

JuJu pedig:
JuJu said he didn't mean to stand over Burfict and taunt. Apologized for doing that and said he hopes Burfict feels better. Juju said he apologized for the taunt and agrees the hit was illegal. Said he just saw a Bengals jersey and didn't know it was Burfict

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Ryan Shazier "better than what it could have been," per team source. Looking better
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahogy meccs közben is írtam, Saci sérülése után nem érdekelt a meccs, csak legyünk túl rajta. Így a W sem igazán izgat, nem volt annyira fontos meccs számunkra. Csak az érdekel, hogy Sacinak ne legyen maradandó baja.

Ettől függetlenül szép fordítás volt. Van szíve a csapatnak és Tomlin jó edző, ahogy összerántotta a brigádot. De szívszorító volt látni, hogy Vince Williams majd' sírva fakadt a padon és Heywardnak kellett lelket önteni belé. Egyáltalán semmi rossz érzésem nincs, hogy a védők nem tudtak ott lenni fejben. De a 2. félidőben visszajöttünk és megcsináltuk. Becsülettel küzdött mindenki a védelemből, amennyire a körülmények engedték.

Az O rendben volt, már az 1. félidőben is apróságokon múlt, hogy mindig megálltunk, de amúgy tetszett a játékunk, a playek. Bell úgy játszott, ahogy csak Bell tud, AB úgy, ahogy csak AB tud. Bryant nekem egyre jobban tetszik, Még nem volt meg a break out meccse, de kifejezetten hasznos, fontos elkapásokat hoz. És örülök, hogy találtunk neki extra feladatot, van potenciál benne visszahordóként.

De ne menjünk el szó nélkül JuJu mellett. Rettenetesen suttyó, gyökér volt. Egyrészt ez pont olyan vadászat volt, mint amit Burfict csinált ellenünk korábban. Ez önmagában suttyó. És pont ugyanúgy kibaszott a csapatával, mint annó Burfict, mert egy iszonyatosan fontos 1st downt vett el a csapattól. Szerencsére a többiek kijavították ezt a -15 yardot. És még erre rájött a taunting... Arra részemről már nincsenek szavak tahóságban... Remélem, eltiltják egy meccsre, kijár neki.

Hogy hogyan tovább? Saci nélkül ez nem lesz ugyanaz a védelem. Itt nemcsak arról van szó, hogy Mata vagy Fort lassabb, kevésbé biztos szerelő. Egyszerűen coverben pótolhatatlan és a big playek. Köré épült az egész D. Nincs aki megcsinálja a nagy playt. Ez így önmagában szörnyen hangzik, nélküle drasztikusan csökkennek az esélyeink. Persze lehetetlen nincs, de ahhoz az O-nak olyan dimenzióba kell lépnie, amit még idén nem láttunk.

De ez nem is fontos. Csak ne legyen maradandó baja Sacinak. Nem számít az SB, az életnél nincs fontosabb. Ez nem egy lábtörés...

Jövő héten Ravens. Teljesen lényegtelen meccs. Szó szerint. Semmi nem történik, ha kikapunk. És akkor sem, ha nyerünk. Mindenki pihenjen, akinek van vmi nyűgje és igen, készüljünk 2 hetet a Pats-re.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Ez megint komoly csata volt. Pont amekkorát vártunk. Ez a Bengals most tényleg jó volt az első felidoben, de a félidei elemzés ismét jól sikerült. A 2.felido mindkét oldalon remekül sikerültO és D is tetszett. Pedig a körülmények nem voltak mindig barátiak. (Eső)
A Bengals a rengeteg szabálytalansággal magát is verte, bár most az ilyen DPI, ami amúgy TD lehetett volna 30-40 yardert hat benne van. JuJu valóban egy paraszt volt, bár nincs kétségem, hogy Bőfrikt kiűtesevel csak tovább javítja pittsburghi nimbuszát. Ezzel nem értek feltétlen egyet, de természetes velejárója. Szerintem jár neki egy eltiltás.
AB és Bell szenzációs volt megint, mint ahogy a fal is jól működött. Sutton kellemes meglepetés volt, szerintem több szerepet kap, amíg nincs Haden. Fort jó megoldás lesz Saci helyettesítésére. Imádkozni fogok érte, hogy rendben legyen a srác 🙏🙏🙏

Ezzel együtt bár a D legjobbja, a kiesését meg kell oldani. Ez egy ilyen sport.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
JuJu parasztságán kívül amúgy nem emlékszem részünkről nagy sportszerűtlenségre. Volt még?
bcsarli
Rendben voltunk...
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Odadnam a wint ha saci felallna.
Itt most butleren mulik, hogy ki tudja-e gazdalkodni saci nelkul.

Azert Soldi nagyon pesszimista, en meg nem irtam le az SB-t.
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
JuJu parasztságán kívül amúgy nem emlékszem részünkről nagy sportszerűtlenségre. Volt még?

több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
AB játszik?
steelwolf
Aktív.
Soldados
Kár. Így sokkal megmagyarázhatóbb lesz Lewis számára a vereség.
Mikey
He knows the system 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 690
AB játszik?
steelwolf
Aktív.
Soldados
Kár. Így sokkal megmagyarázhatóbb lesz Lewis számára a vereség.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
inkább most játsszon és jövőhéten pihentessétek .
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AB játszik?
steelwolf
Aktív.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
AB játszik?
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Halkan jegyzem meg, állítólag játszik AB
Elutazott a csapattal és game-time decision...ne de hétfő estin ki ne akarna játszani
Klaci79
En peldaul nem szeretnek, mert addig elnek. 😊

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom, minek izgultok, úgyis simán nyertek

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Halkan jegyzem meg, állítólag játszik AB
Elutazott a csapattal és game-time decision...ne de hétfő estin ki ne akarna játszani

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Ma is kellemesen mozizhatunk, ami eddig általában egész jól sült el. Ezúttal Bills-nek és a Colts-nak érdemes szurkolni, bár papíron egyiknek sincs sok esélye. Meg azért a vicc kedvéért a Lionsnak a Vargyak ellen. 😊
Soldados
eleg hulye humorod van. 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ma is kellemesen mozizhatunk, ami eddig általában egész jól sült el. Ezúttal Bills-nek és a Colts-nak érdemes szurkolni, bár papíron egyiknek sincs sok esélye. Meg azért a vicc kedvéért a Lionsnak a Vargyak ellen. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
nem volt itt valaki múltkor, aki szeretett volna rendelni mezt?
Klaci79
en ugyan itt voltam, de nem szerettem volna, de most igen 😊
xtaki
En sapiban utazom 😊 örülök ha innen többen rendelnénk, postaköltség-kímélés mottóval
😊
Vaspor
az en cuccaim meg a stadionbol valok...annak meg mar lassan 3 eve.
kene egy harisson mez, amig meg kaphato, illetve juju-ban gondolkodom.
es mindez bumblebee-ben ha lehet 😀😀😀D
több mint 6 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
nem volt itt valaki múltkor, aki szeretett volna rendelni mezt?
Klaci79
en ugyan itt voltam, de nem szerettem volna, de most igen 😊
xtaki
En sapiban utazom 😊 örülök ha innen többen rendelnénk, postaköltség-kímélés mottóval
😊
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
nem volt itt valaki múltkor, aki szeretett volna rendelni mezt?
Klaci79
en ugyan itt voltam, de nem szerettem volna, de most igen 😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
nem volt itt valaki múltkor, aki szeretett volna rendelni mezt?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Hat azt gondolom most Martavis megmutathatja. Nagyon kivancsi leszek, mert ez a lábujj nem néz ki jól, úgyhogy kicsit pihenni kellene AB-nek.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tüszi amúgy állítólag a final cutok után elmehetett volna a Chiefs-hez, majd utána amíg PS-ben volt további 3 csapattól kapott ajánlatot, de ő a maradás mellett döntött. Most meg ugyebár 11 heti várakozás után bekerült az 53-ba.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Haden és McDonald out, de Mitchell sem edzett szombaton sem, ő doubtful, míg AB questionable besorolást kapott.

Harrison, JuJu és Shazier teljes edzést nyomott, tuti játszanak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!