Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Szerintem Bryant a TD ellenére is gyenge volt, valamiért úgy érzem hogy nem bízunk benne. Valahogy kirekesztettnek érzem továbbra is. Ne legyen igazam, de Ő menni fog év végén.

Bell-t mindenképpen meg kell tartani!

Eli Rodgers felé sok labda ment, de tiszta helyzetekben is többször droppolt. Ő, és Bryant hozta drop-ok nagy részét. Rodgers-nél ez lehet meccshiány miatt is.

Saciról van hír?
bcsarli
Én is úgy érzem AB felé néz inkább BB mert szinte mindent elkap, de Bryant és ER dropjai most.azért.inkább a bravúr lett.vol a szerintem.
kishaszi
Teljesen egyetértek...talán 1-1 vagy Elinak 2 olyan labdája volt ami elkapható. De most jó volt ez így, mert AB egyszerűen hihetetlen, már szavak sincsenek rá, de Bryant önbizalma is talán kezd visszatérni. JuJu-nak meg kérdés nélkül ott a helye...azért néhányan most irigykedhetnek...
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem Bryant a TD ellenére is gyenge volt, valamiért úgy érzem hogy nem bízunk benne. Valahogy kirekesztettnek érzem továbbra is. Ne legyen igazam, de Ő menni fog év végén.

Bell-t mindenképpen meg kell tartani!

Eli Rodgers felé sok labda ment, de tiszta helyzetekben is többször droppolt. Ő, és Bryant hozta drop-ok nagy részét. Rodgers-nél ez lehet meccshiány miatt is.

Saciról van hír?
bcsarli
Én is úgy érzem AB felé néz inkább BB mert szinte mindent elkap, de Bryant és ER dropjai most.azért.inkább a bravúr lett.vol a szerintem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Milyen prózai, hogy egy kihagyott PAT után rekordot jelentő 53-ról bevágja Boswell a FG....na a többit nyugodtabban majd
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Szerintem Bryant a TD ellenére is gyenge volt, valamiért úgy érzem hogy nem bízunk benne. Valahogy kirekesztettnek érzem továbbra is. Ne legyen igazam, de Ő menni fog év végén.

Bell-t mindenképpen meg kell tartani!

Eli Rodgers felé sok labda ment, de tiszta helyzetekben is többször droppolt. Ő, és Bryant hozta drop-ok nagy részét. Rodgers-nél ez lehet meccshiány miatt is.

Saciról van hír?
bcsarli
ancle problema, de nem lattam semmi uj hirt. gondolom mindenki alszik 😊
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Nekem a meccsbol, illetve az utobbi ket meccsbol BB feljavulasa a legjobb hir.
Egesz egyszeruen jol lat, jol dobal. Ha nem droppolnanak sokat Rogers es Bryant, akkor ez egeszen elkepeszto lenne.
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerintem Bryant a TD ellenére is gyenge volt, valamiért úgy érzem hogy nem bízunk benne. Valahogy kirekesztettnek érzem továbbra is. Ne legyen igazam, de Ő menni fog év végén.

Bell-t mindenképpen meg kell tartani!

Eli Rodgers felé sok labda ment, de tiszta helyzetekben is többször droppolt. Ő, és Bryant hozta drop-ok nagy részét. Rodgers-nél ez lehet meccshiány miatt is.

Saciról van hír?

több mint 6 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
A lazázás talán legjobb példája az volt amikor az 1. benyelt TD után Burns telepofával vigyorgott a pálya mellett.
Hát b...a meg....
Inkább kielemezte volna mit szúrtak el.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még 2 dolog:
- Hubbard nekem tetszett.
- Sutton egyetlen playt sem játszott. Se D-ben, se spec teamben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bár szorosabb volt, mint azt gondoltuk, de nekem nagyon tetszett. Azért 0-3-as TO-mutatóval nem könnyű meccset nyerni, nekünk mégis sikerült. Ami a legérdekesebb, hogy ebből az következne, hogy megint az O volt ergya és a D mentette meg a meccset, miközben ez fordítva volt a TO-k ellenére is. Őszintén szólva a TO-k most nem is zavarnak, volt egy ritka Bell-fumbli, ennyi labdaérintésnél belefér, volt egy felpattanó INT, meg talán az elsőnél egy szép megelőző védőmunka. Ezek benne vannak, csak pechesen jött ki, hogy pont egy meccsen történt mind.

Jött a szokásos gyenge csapatok elleni lazázás, dekoncentráltság -> dropok, missed XP, buta szabálytalanságok, benyelt big playek, elhibázott szerelések. De ami nagyon tetszett, hogy amikor a meccs elején a Def "üdült", akkor az O tartotta a lépést, amikor jöttek a TO-k, akkor a D felpörgött és megálljt parancsolt. És a végén Boswell is javította a maga hibáját a Heinz Field 53 yardos rekordjának beállításával, ráadásul kiélezett, meccsdöntő szituban! Végre azt éreztem, hogy a 2 egység kiegészíti egymást, reagálnak a fejleményekre és kisegítik a másikat a bajból.

Ami nem tetszett, hogy a D a végén benyelte az egyenlítést, majd az O ott elsőre nem tudta lezárni a meccset. A második - az idő rövidsége miatt - sokkal nehezebb és esélytelenebb volt, akkor viszont mindkét egység megcsinálta, ami rátartozik, plusz Boswell hozta az extrát. Saci sérülésénél megfagyott az ereimben a vér, mert ez a D nem sokat ér Heyward és Saci nélkül, de szerencsére visszajött, úgyhogy nagy baj nem lehet.

AB és Bell pedig a liga non-QB co-MVP-je. Vitán felül. Nincs hozzájuk fogható zseni. Totálisan kiemelkednek. És épp ezért láthatjuk mire lehet képes ez az Offense. Ha két mély safety van és double coverage van AB-n, akkor Bell gyilkos fegyver, ha teletömik a boxot, akkor AB halálos fegyver. Papíron ez a kettős együtt megoldhatatlan a védelmeknek. És végre ezt látjuk az elmúlt 1,5 meccsben.

9-2 úgy, hogy továbbra sem volt komplett meccsünk. Ha komplett meccset csinálunk, akkor nem lehet megverni a Steelers-t - főleg az O-t nem. Legalábbis én így látom. A kérdés az, hogy amikor nagyon kelleni fog, akkor végre tudunk-e komplett meccset csinálni.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Újra 30 pont felett 😊

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jól sikerült az esti mozizás, a NE-JAX párosból utóbbi kikapott. 😊 Volt egy pikantériája, hogy Gabbert, mint ex-JAX játékos verte meg volt csapatát, Arians pedig ezzel segítette volt csapatát, azaz minket. 😊 Gabbert amúgy önmagához képest egész jó QB-nak tűnt.

Ez azt jelenti, hogy 1 vereség már biztosan belefér a bye weekhez a PO-ban.
Soldados
Csak h a 1. seedhez elég lesz?
steelwolf
Ahhoz csak akkor, ha nem a Patstől kapunk ki. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 893 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jól sikerült az esti mozizás, a NE-JAX párosból utóbbi kikapott. 😊 Volt egy pikantériája, hogy Gabbert, mint ex-JAX játékos verte meg volt csapatát, Arians pedig ezzel segítette volt csapatát, azaz minket. 😊 Gabbert amúgy önmagához képest egész jó QB-nak tűnt.

Ez azt jelenti, hogy 1 vereség már biztosan belefér a bye weekhez a PO-ban.
Soldados
Csak h a 1. seedhez elég lesz?
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az ma meg is lesz 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jól sikerült az esti mozizás, a NE-JAX párosból utóbbi kikapott. 😊 Volt egy pikantériája, hogy Gabbert, mint ex-JAX játékos verte meg volt csapatát, Arians pedig ezzel segítette volt csapatát, azaz minket. 😊 Gabbert amúgy önmagához képest egész jó QB-nak tűnt.

Ez azt jelenti, hogy 1 vereség már biztosan belefér a bye weekhez a PO-ban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
És Sutton első adandó alkalommal az aktív keretben. Nyilván ehhez kellettek a sérülések is, de ez az NFL, itt mindegy miért vagy ott. Kiváncsi leszek rá a speciális egységben.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egy kis off, annak aki szereti Pittsburgh varosat es mondjuk szeretne eloben nezni vezetest, elo bejelentkezes a varosbol stb. Vagy csak kesobb mindezt megnezni offline es mondjuk akar a szep kepeket is szereti Pit varosarol stb.

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/23440244_10155996001175087_1820905020690792448_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=A33w62_zh6IQ7kNvgFwGRnc&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCBzOHyP608ZZ3KgnqteYyF-LM7ch_3xxdBI4ZBidrhmQ&oe=663CC4F3
#live drive down route 19 from Wexford to the City | By Pittsburgh BeautifulFacebook
#live drive down route 19 from Wexford to the City
Egy volt elo bejelentkezesuk, a sok kozul.

 www.facebook.com/pg/PittsburghBeautiful/videos/?ref=page_internal

 pittsburghbeautiful.com/ Weboldaluk...

 www.facebook.com/PittsburghBeautiful/

Facebook elo bejelentkezesek, videok stb. Ezt szerettem volna en is megcsinalni, hasonloan. Csak eppen az en dashcam em, gyenge volt. De nekik ugy latszik meg van minden anyagi es egyeb tamogato hatter. Es ez nem reklam. Csak ajanlo. Erdemes oket megnezni. Vagy a mar kitett videojukat. Vagy a weboldalukon levo kepeket. Es az esetleg kesobbiekben idelatogatoknak is adhat sok sok otletet.

Jo szorakozast hozza.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Watsont kitettük és a PS-ből felhoztuk Tüszit.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Alapszakasz. Túl kell élni. Be kell jutni ott meg új bajnokság kezdődik. Idén idehaza is pl.hatalmas a szenvedés a kevés csapat nem túl értelmes lebonyolítás miatt az alapszakasz gyakorlatilag egy felkészülési meccs sorozat. Semmiről nem dönt.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Hatalmas PITT siker van kialakulóban a Heinz Fielden. a Miami egyetem csapata ellen vezetnek 17-7-re 3 perccel a vége előtt és a labda is náluk. Nem kis upset lesz ez 😊
Klaci79
A Penguins viszont botrányszar - legalábbis az elmúlt 2 évhez képest. Mondom ezt úgy, hogy 0-2-ről, illetve 1-3-ról felállva 3-3 a záró harmad előtt. Persze a PO meglesz, de ez nem a bajnokcsapat már.
Soldados
A Pens pedig ki is kapott 4-3-ra Bostonban.
Soldados
Annyit élvezkedtem az elmúlt két évben a Penguins meccsein, hogy ezek miatt kicsit sem bosszankodom...😊
Klaci79
Én sem. 😉 Előre tudni lehetett, hogy nem leszünk újra a topon, túl sokan mentek el egyszerre. De ettől még szeretem a Pens-t, úgyhogy amikor tehetem, nézem a meccseit.
Soldados
Erre tessék, most meg lesimazzuk az elsőt. Ha ez a teljesítmény menne állandóan, kis erositessel bármi lehetne.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
JuJu és Haden mellett McDonald sem játszik, Mitchell pénteken is limitált volt, ő kérdéses besorolást kapott.
Soldados
JuJu hiányában most nagyobb szerepet kaphat Bryant és Rogers is. Utóbbira rá is fér, nagyon eltűnt mostanában, talán az elrontott punt returnje óta. Mondjuk az ő helyzetét JuJu nagyszerű első éve nem segítette az biztos. McDonald pedig nekem nagyon fog hiányozni és persze Bellnek is. Más szinten blokkol azért a srác, mint a többi TE-ünk.
Mondjuk nem ettől függ, mert túl azon, hogy eddig mennyi probléma volt a sajtfejűeknél, még ott is van néhány kérdéses állapotú sérült, nem is a rosszabb fajtából
Klaci79
Jaja, JuJu kiszorította Rogers-t, ezért nem láttuk. Én nagyon remélem, hogy Bryantnek most lesz egy nagy napja. Kell, hogy ott is áttörjön a gát, és végre felszabaduljon.
Soldados
Ez egy oromteli teny, hogy kapasbol sikerult neki meg a nr 2 helyre is feljonnie kezdokent. Es hogy eddig eleg megbizhato celpont is volt. De hat ezt tudjuk a bryant fele kirohanasok miatt is. Ami pont ezert jott tole. De hat inkabb legyen tobb jobb mint kevesebb jobb. 😊 Most vegre megint van egy nem young money crew, de hasonlo, ha vegre elkapja bryant is a fonalat.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
JuJu és Haden mellett McDonald sem játszik, Mitchell pénteken is limitált volt, ő kérdéses besorolást kapott.
Soldados
JuJu hiányában most nagyobb szerepet kaphat Bryant és Rogers is. Utóbbira rá is fér, nagyon eltűnt mostanában, talán az elrontott punt returnje óta. Mondjuk az ő helyzetét JuJu nagyszerű első éve nem segítette az biztos. McDonald pedig nekem nagyon fog hiányozni és persze Bellnek is. Más szinten blokkol azért a srác, mint a többi TE-ünk.
Mondjuk nem ettől függ, mert túl azon, hogy eddig mennyi probléma volt a sajtfejűeknél, még ott is van néhány kérdéses állapotú sérült, nem is a rosszabb fajtából
Klaci79
Jaja, JuJu kiszorította Rogers-t, ezért nem láttuk. Én nagyon remélem, hogy Bryantnek most lesz egy nagy napja. Kell, hogy ott is áttörjön a gát, és végre felszabaduljon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
JuJu és Haden mellett McDonald sem játszik, Mitchell pénteken is limitált volt, ő kérdéses besorolást kapott.
Soldados
JuJu hiányában most nagyobb szerepet kaphat Bryant és Rogers is. Utóbbira rá is fér, nagyon eltűnt mostanában, talán az elrontott punt returnje óta. Mondjuk az ő helyzetét JuJu nagyszerű első éve nem segítette az biztos. McDonald pedig nekem nagyon fog hiányozni és persze Bellnek is. Más szinten blokkol azért a srác, mint a többi TE-ünk.
Mondjuk nem ettől függ, mert túl azon, hogy eddig mennyi probléma volt a sajtfejűeknél, még ott is van néhány kérdéses állapotú sérült, nem is a rosszabb fajtából
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
JuJu és Haden mellett McDonald sem játszik, Mitchell pénteken is limitált volt, ő kérdéses besorolást kapott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hatalmas PITT siker van kialakulóban a Heinz Fielden. a Miami egyetem csapata ellen vezetnek 17-7-re 3 perccel a vége előtt és a labda is náluk. Nem kis upset lesz ez 😊
Klaci79
A Penguins viszont botrányszar - legalábbis az elmúlt 2 évhez képest. Mondom ezt úgy, hogy 0-2-ről, illetve 1-3-ról felállva 3-3 a záró harmad előtt. Persze a PO meglesz, de ez nem a bajnokcsapat már.
Soldados
A Pens pedig ki is kapott 4-3-ra Bostonban.
Soldados
Annyit élvezkedtem az elmúlt két évben a Penguins meccsein, hogy ezek miatt kicsit sem bosszankodom...😊
Klaci79
Én sem. 😉 Előre tudni lehetett, hogy nem leszünk újra a topon, túl sokan mentek el egyszerre. De ettől még szeretem a Pens-t, úgyhogy amikor tehetem, nézem a meccseit.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Hatalmas PITT siker van kialakulóban a Heinz Fielden. a Miami egyetem csapata ellen vezetnek 17-7-re 3 perccel a vége előtt és a labda is náluk. Nem kis upset lesz ez 😊
Klaci79
A Penguins viszont botrányszar - legalábbis az elmúlt 2 évhez képest. Mondom ezt úgy, hogy 0-2-ről, illetve 1-3-ról felállva 3-3 a záró harmad előtt. Persze a PO meglesz, de ez nem a bajnokcsapat már.
Soldados
A Pens pedig ki is kapott 4-3-ra Bostonban.
Soldados
Annyit élvezkedtem az elmúlt két évben a Penguins meccsein, hogy ezek miatt kicsit sem bosszankodom...😊